Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL

Ići dole 
+22
Samo malo
Daka05
Kleka
x-man
Celarevo
PLAVOGARDISTA
Шоне
Carapan
aimar
Neko
maurinjo
martick
fotball
goran123
backisti
Miki Veliki
Daka5
MarjanRnic
SirkBP
Milko
Ventilvoje
miletesic01
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
Milko




Број порука : 87
Join date : 08.04.2016

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 14 Icon_minitimePon Jun 13, 2016 10:37 am

Pitanje za gospodina Mileta: Kada ce igacima biti isplacena dugovanja? Sta ce se desiti sa igracima koji su prekobrojni i napustaju klub i kojima se po obicaju takodje duguje... Da li cete nastaviti tradiciju da onaj ko napusti klub ne dobije poslednju platu ili deo primanja kao sto ste radili do sada ili cete zaista postati profesionalci u skladu sa rangom takmicenja koji ce Backa igrati i isplatiti sve dugove igracima bez obzira da li ostaju ili idu iz kluba? Pocinjem da sumljam da je ova prica za Tolju i gde je nestao novac za igrace izmisljena da bi ste dobili na vremenu do pocetka priprema i tako docekali vreme za nove pregovore sa igracima (toga su i oni svesni) i rezultat svega je jasan ko ostane izmire mu se sva dugovanja iz prethodne sezone ko ne ostane ne dobije nista bounce
Nazad na vrh Ići dole
PLAVOGARDISTA




Број порука : 234
Join date : 23.09.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 14 Icon_minitimePon Jun 13, 2016 10:58 am

Dobices novac za tampone.
Nazad na vrh Ići dole
Milko




Број порука : 87
Join date : 08.04.2016

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 14 Icon_minitimePon Jun 13, 2016 11:11 am

PLAVOGARDISTA ::
Dobices novac za tampone.

Bravo!
Nazad na vrh Ići dole
PLAVOGARDISTA




Број порука : 234
Join date : 23.09.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 14 Icon_minitimePon Jun 13, 2016 11:21 am

Vidi otkud tebi da si ti prozvan u postu kao sto si ti mene prozvao direktno. Pa ti si legenda. Sine ucio sam te da budes kulturan i ja i ona. Ali ove nedelje cu ti sve potanko objasniti. Pa ti znas da ti nisi los momak. Nemoj samo kada se sretnemo da se pravdas suvise. Vidimo se ovih dana.
Nazad na vrh Ići dole
Milko




Број порука : 87
Join date : 08.04.2016

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 14 Icon_minitimePon Jun 13, 2016 11:27 am

PLAVOGARDISTA ::
Vidi otkud tebi da si ti prozvan u postu kao sto si ti mene prozvao direktno. Pa ti si legenda. Sine ucio sam te da budes kulturan i ja i ona. Ali ove nedelje cu ti sve potanko objasniti. Pa ti znas da ti nisi los momak. Nemoj samo kada se sretnemo da se pravdas suvise. Vidimo se ovih dana.

Sa kim se ti grudvas? U Palanci me ne mozes sresti na tvoju zalost jedino u Ns kada budes dolazio. Hahaha nisam znao da me poznajes, voleo bih da znam na cemu si da das i meni malo posto vidim da lepo haluciniras.
Nazad na vrh Ići dole
Milko




Број порука : 87
Join date : 08.04.2016

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 14 Icon_minitimePon Jun 13, 2016 11:49 am

Molim admina da mi posalje Ip adresu clana PLAVOGARDISTA posto mi javno preti i uopste se ne osecam bezbedno i zelim da ga prijavim policiji!
Nazad na vrh Ići dole
Neko




Број порука : 392
Join date : 08.09.2014

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 14 Icon_minitimePon Jun 13, 2016 12:42 pm

Milko aj nemoj više spamovati popeo si se svima na glavu! Ti si kao pošta koja treba u spam i omaši i završi u glavnim porukama pa je nama svima muka PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 14 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 14 Icon_minitimeUto Jun 14, 2016 3:02 am

Milko ::
Pitanje za gospodina Mileta: Kada ce igacima biti isplacena dugovanja? Sta ce se desiti sa igracima koji su prekobrojni i napustaju klub i kojima se po obicaju takodje duguje... Da li cete nastaviti tradiciju da onaj ko napusti klub ne dobije poslednju platu ili deo primanja kao sto ste radili do sada ili cete zaista postati profesionalci u skladu sa rangom takmicenja koji ce Backa igrati i isplatiti sve dugove igracima bez obzira da li ostaju ili idu iz kluba? Pocinjem da sumljam da je ova prica za Tolju i gde je nestao novac za igrace izmisljena da bi ste dobili na vremenu do pocetka priprema i tako docekali vreme za nove pregovore sa igracima (toga su i oni svesni) i rezultat svega je jasan ko ostane izmire mu se sva dugovanja iz prethodne sezone ko ne ostane ne dobije nista bounce
Stvarno imate cudne nacine komunikacije ...!?
Da li ste vi advokat igraca i da li su oni punoletni pa da dodju u klub i ako im se nedaj boze nesto duguje to sami kazu ali naravno i osnov po kom se duguje ..???? koliko sam ja upoznat ni jednom igracu se nista ne duguje sem premija iz zadnjeg ciklusa a to ce im biti isplaceno kako im je i obecano do 20.juna ...prema tome nije fer da me omalovazavate kao ni nas klub jer da neki igrac nije nesto dobio on bi trebao da kontaktira mene a ne vas ...zar ne .????
Nazad na vrh Ići dole
Milko




Број порука : 87
Join date : 08.04.2016

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 14 Icon_minitimeUto Jun 14, 2016 3:46 am

miletesic01 ::
Milko ::
Pitanje za gospodina Mileta: Kada ce igacima biti isplacena dugovanja? Sta ce se desiti sa igracima koji su prekobrojni i napustaju klub i kojima se po obicaju takodje duguje... Da li cete nastaviti tradiciju da onaj ko napusti klub ne dobije poslednju platu ili deo primanja kao sto ste radili do sada ili cete zaista postati profesionalci u skladu sa rangom takmicenja koji ce Backa igrati i isplatiti sve dugove igracima bez obzira da li ostaju ili idu iz kluba? Pocinjem da sumljam da je ova prica za Tolju i gde je nestao novac za igrace izmisljena da bi ste dobili na vremenu do pocetka priprema i tako docekali vreme za nove pregovore sa igracima (toga su i oni svesni) i rezultat svega je jasan ko ostane izmire mu se sva dugovanja iz prethodne sezone ko ne ostane ne dobije nista bounce
Stvarno imate cudne nacine komunikacije ...!?
Da li ste vi advokat igraca i da li su oni punoletni pa da dodju u klub i ako im se nedaj boze nesto duguje to sami kazu ali naravno i osnov po kom se duguje ..???? koliko sam ja upoznat ni jednom igracu se nista ne duguje sem premija iz zadnjeg ciklusa a to ce im biti isplaceno kako im je i obecano do 20.juna ...prema tome nije fer da me omalovazavate kao ni nas klub jer da neki igrac nije nesto dobio on bi trebao da kontaktira mene a ne vas ...zar ne .????

Na vasu zalost poznajem dosta vasih igraca tako da vasa prica ne pije vodu.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 14 Icon_minitimeUto Jun 14, 2016 5:40 am

Stvarno mi nije jasno kakav intres i s kojim razlogom neko ima toliko vremena da svaki svoj post tj komentar postavlja ovde sa toliko negativnom konotacijom. Član Milko je bukvalno svaki svoj post na forumu napisao na takav način da je uvek kontraš i konstantno nipodoštava sve što je dobro i tera neku kontru ?!?!?

Ako zaista može da dokaže bilo šta od toga što je napisao (a već je mnogo puta viđeno da su to dezinformacije zavidnog uma) onda neka potraži pravdu na sudu a ne ovde na forumu.

Ako misli da je dovoljno hrabar i u pravu , neka se predstavi ovde lično imenom i prezimenom , i tek tada mogu da razmislim o njegovim rečima, a koje se npr. suprostavljaju izjavama gospodina Mileta čiji su svi komentari potkovani činjenicama i stvarima koje svi mi vidimo i uvažavamo na forumu zbog izuzetnog truda.

Do tada član Milko je za mene i sve ostale iskrene navijače ovde na forumu, obična kukavica i sabotažer koji ispoljava svoju frustraciju i nemoć na veoma ružan način, pišući konstantno veoma ružnim "tonom" Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 14 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL
Nazad na vrh 
Strana 14 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019
» Uprava Backe
» ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017
» Devojke iz Backe Palanke
» Vesti iz Backe Palanke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: