Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL

Ići dole 
+22
Samo malo
Daka05
Kleka
x-man
Celarevo
PLAVOGARDISTA
Шоне
Carapan
aimar
Neko
maurinjo
martick
fotball
goran123
backisti
Miki Veliki
Daka5
MarjanRnic
SirkBP
Milko
Ventilvoje
miletesic01
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
Neko




Број порука : 392
Join date : 08.09.2014

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 15 Icon_minitimeUto Jun 14, 2016 6:22 am

Milko pa tebi stvarno nije dobro! Šta više toliko pljuješ? Kako ti nije loše od tolikog pljuvanja??? Šta si se okomio na Bačku idi pljuj neki novosadski klub u zadnjoj ligi! A pa da nije zanimljivo pljuvati nekoga kome ne ide nego si se okomio na Bačku.
Ako hoćeš da pljuješ nekoga daj konkretne dokaze , a ovako jedino imaš opciju da se skloniš sa foruma jer ga truješ glupostima PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 15 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 15 Icon_minitimeUto Jun 14, 2016 2:58 pm

Milko ::
PLAVOGARDISTA ::
Vidi otkud tebi da si ti prozvan u postu kao sto si ti mene prozvao direktno. Pa ti si legenda. Sine ucio sam te da budes kulturan i ja i ona. Ali ove nedelje cu ti sve potanko objasniti. Pa ti znas da ti nisi los momak. Nemoj samo kada se sretnemo da se pravdas suvise. Vidimo se ovih dana.

Sa kim se ti grudvas? U Palanci me ne mozes sresti na tvoju zalost jedino u Ns kada budes dolazio. Hahaha nisam znao da me poznajes, voleo bih da znam na cemu si da das i meni malo posto vidim da lepo haluciniras.
Ti rece da si dolazio na Backine utakmice kako sad to da te ne mozemo videti u Palanci? Trajan ban za tebe Milko ovaj put bez opomene tako ce proci i drugi koji namerno slamuju poput tebe. Koliko god zelim forum bude otvoren za sve clanove pa i one malo bezobrazne moram zastititi forumase koji su tu zbog Backe, fudbala, druzenja, naseg grada... Nastavite sa normalbom diskusijom...
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 15 Icon_minitimeČet Jun 16, 2016 10:57 am

Kleka ::
Milko ::
PLAVOGARDISTA ::
Vidi otkud tebi da si ti prozvan u postu kao sto si ti mene prozvao direktno. Pa ti si legenda. Sine ucio sam te da budes kulturan i ja i ona. Ali ove nedelje cu ti sve potanko objasniti. Pa ti znas da ti nisi los momak. Nemoj samo kada se sretnemo da se pravdas suvise. Vidimo se ovih dana.

Sa kim se ti grudvas? U Palanci me ne mozes sresti na tvoju zalost jedino u Ns kada budes dolazio. Hahaha nisam znao da me poznajes, voleo bih da znam na cemu si da das i meni malo posto vidim da lepo haluciniras.
Ti rece da si dolazio na Backine utakmice kako sad to da te ne mozemo videti u Palanci? Trajan ban za tebe Milko ovaj put bez opomene tako ce proci i drugi koji namerno slamuju poput tebe. Koliko god zelim forum bude otvoren za sve clanove pa i one malo bezobrazne moram zastititi forumase koji su tu zbog Backe, fudbala, druzenja, naseg grada... Nastavite sa normalbom diskusijom...
Postovani Kleka i Milko , treba nam mir da se igraci spreme za super ligu ...Moram da se javno izvinem Milku ipak je bio u pravu doduse jako malo ali bio je u pravu jer tehnickom greskom je doslo do zabune oko isplate nekih igraca ali je danas sve to ispravljeno i izregulisano .../ desilo se da je nekim igracima uplaceno par hiljada dinara vise a nekima par hiljada manje kao nagrada za ulazak u ligu i danas je to sve ispravljeno i isplaceno ,Nadam se da Milko prima moje izvinjenje .. PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 15 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 15 Icon_minitimeČet Jun 16, 2016 12:15 pm

Ako je u pitanjua zaista par hiljada dinara... i ako je Milko to sve znao, znači da se radi o nekom od nezadovljnih igrača kojem zaista taj novac treba za "leka"...

pa ja sam danas u "korneru" (caffe) ostavio par hilajda dinara i nije mi žao ..... pio sam jeo i družio se po lepom (u današnje vreme retka pojava) danu i uživao...

A on jadikuje i kune na sve strane .. .c .c .c . . .

Nazad na vrh Ići dole
goran123




Број порука : 70
Join date : 22.11.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 15 Icon_minitimeSub Jun 18, 2016 9:58 am

Gos Mile da li ima nekih pojacanja? Ima li odlazaka nekih igraca ( mislim na one koji su igrali) ili svi ostaju?
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 15 Icon_minitimeSub Jun 18, 2016 12:03 pm

goran123 ::
Gos Mile da li ima nekih pojacanja? Ima li odlazaka nekih igraca ( mislim na one koji su igrali) ili svi ostaju?
Gorane koliko ja znam svi ostaju sem Nikodijevica i Vasiljevica ... ima na treningu trenutno 30 igraca ali se spisak mora svesti zbog licenciranja na 25
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 15 Icon_minitimePet Jul 01, 2016 10:43 am

Cuoh da Radoja nece da ide na pripreme...
Nazad na vrh Ići dole
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 15 Icon_minitimePet Jul 01, 2016 11:26 am

Ventilvoje ::
Cuoh da Radoja nece da ide na pripreme...
Radoja se priprema ali sa OFK Beogradom.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 15 Icon_minitimePet Jul 01, 2016 11:28 am

Steta, on je bio jedan od onih igraca koji su po meni mogli fino da sljakaju u superligi...No ima i on svoje razloge sigurno...
Nazad na vrh Ići dole
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 15 Icon_minitimePet Jul 01, 2016 11:31 am

Ventilvoje ::
Steta, on je bio jedan od onih igraca koji su po meni mogli fino da sljakaju u superligi...No ima i on svoje razloge sigurno...
Razlog je plata.A verovatno i nesto na ruke.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 15 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL
Nazad na vrh 
Strana 15 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019
» Uprava Backe
» ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017
» Vesti iz Backe Palanke
» Devojke iz Backe Palanke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: