Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL

Ići dole 
+22
Samo malo
Daka05
Kleka
x-man
Celarevo
PLAVOGARDISTA
Шоне
Carapan
aimar
Neko
maurinjo
martick
fotball
goran123
backisti
Miki Veliki
Daka5
MarjanRnic
SirkBP
Milko
Ventilvoje
miletesic01
26 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  Empty
PočaljiNaslov: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  Icon_minitimePon Maj 16, 2016 10:47 pm

Ko po vama od nasih igraca treba da ostane i igra u JSL .? Ko od trenera treba da cini strucni stab ( sef ,trener golmana i dva trenera jedan za kondiciju a drugi za rad sa igracima i ko da bude analizator ekipa sa kojima treba da igramo ) i naravno koga od igraca treba da dovedemo u Backu u junu mesecu...nadam se da je ovo dobra tema ...
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  Icon_minitimeUto Maj 17, 2016 1:08 am

Bilo bi neumesno Spasi uskratiti poverenje osim ako sam ne želi da napusti klub zbog eventualne bolje ponude. Ostatak stručnog štaba meni lično je svejedno ko i šta. Mada mislim da Marinko treba da bude deo štaba.

Što se tiče dovođenja igrača ..... Golman Tankosić iz ČSKa je primio najmanje golova do sada u ligi ukupno 19. Jeste da ima viška godina ali brani odlično. Nije odbrana ČSKa bolja od naše a primili smo 6 golova više od njih.
Aleksa Vukanović takođe , naš proveren igrač a ovu sezonu odličan u ČSKu. Kakvi su njegovi odnosi sa Bačkom , ne znam , ali je sa 10 golova trenutno 3ći strelac lige.

A bilo bi mislim veoma dobro da nam se vrati Balabanović Rolling Eyes

Ko je od igrača da ostane u timu za JSL. ovde vidim mnogo raznih komentara i totalnih suprotnosti u mišljenjima. A osim Zeca gde sam subjektivan (iako je u zadnje 2 utakmice zaista pokazao da mesto desnog beka i te kako zna da opravda i sa iskustvom igranjem za kadete Srbije a i kvalitetom) za sve ostale igrače mogu da pričam objektivno jer ih ne poznajem i nemam nikakvih predrasuda. Tako i komentari drugih forumaša zavise od subjektivnog ili objektivnog stava. Jel tako Mile ? Wink

Nikola Mojsilović. Da. Dečko je brz okretan i ima odličan šut. U utakmici sa Donjim Sremom nije postigao gol , ali je Spasina odluka da Bjeloša stavi na poziciju levog krila a na kojoj je Nikola igrao protiv Loznice, odlična. Bjeloš je na toj poziciji dosta spretniji. Tim ne mislim da Nikola nije dobar. Ali njemu mnogo više leži upravo pozicija na kojoj je bio protiv Donjeg Srema. A to je odmah iza špica po sredini . Postava i taktika koju je Spaso postavio u toj utakmici je proizvela odličnu igru (iako je protivnik malo pokleko) i verujem da bi i sa ovim timom pobedili polovinu ekipa iz super lige. Naravno treba raditi na pojačanju i uvek težiti više.

Filip Bajić. Da. Brz je spretan i ono najbitnije izuzetno borben. U zadnje 2 utakmice je odlično kombinovao sa Zecom po desnoj strani. Isto atko je i Bjeloš odlično kombinovao sa Stankovićem po levoj strani. Naravno Fića je bio bolji u jesenjem delu prvenstva dok je Balabanović kombinovao sa njim ali nije Fića ništa manje pokazao ni sad s proleća.

Ilić Nemanja. Da. Standarno je dobar. Nije živac kao Klisa. Kada je dobio crveni protiv Bežanije koji i nije bio grub start već po proceni sudije zadnji igrač odbrane, podneo je to sportski i mirno napustio teren. Odlično igra glavom i dobro markira igrače.

Galić Mladen. Da. U jesenjem delu je više sedeo na klupi ali je u prolećnom iz utakmice u utakmicu bivao sve bolji i bolji. U zadnjoj utakmici postigao het trik a 3 kola pre toga u svakoj utakmici je izborio penal. Sve više dobija na brzini i misilm da zaslužuje mesto u timu za super ligu. Sigurno da nam treba i bolji napadač za najteže utakmice u JSL ali Galić sigurno može da izgura više od polovine utakmica.

Bjeloš Miroslav. Da. Ali samo ako nastavi da igra kao u zadnjih 5-6 utakmica i po meni na poziciji kojoj je igrao sa Donjim Sremom. Povrede su ga dosta mučile ali kad je spreman onda igra odlično.

Stepandić Miloš , može ali bi bilo mnogo bolje da se Drinić vrati u ekipu i naravno formu koja je bila veoma zavidna. Miloš ako ništa onda dobra rezerva. Mada je i on imao i svojih dobrih utakmica ali i kikseva. Protiv BSK u Borči bod koji smo osvojili je njegovom dobrom igrom.

Nikolić Stefan. Dobar je igrač ali je dosta često pravio prekšaje koje su sudije kažnjavali kartonom. Ne greši previše ima odličan prijem i kontrolu lopte ali se Zec i te kako pokazao na toj poziciji od kako je Nikoić povređen. Da. Ima mesta i za njega.

Veso naravno . Kapiten je kapiten. Jedino je upitno koliko on može. Neka sam odluči da li da igra svih 90 minuta. Ali niko se neće ljutiti da napušta teren nakon 65-70 minuta.

Ostatak ekipe po meni mora da se pokaže još ako misle da budu u 11 + 5 .....

U naredne 3 utakmice sam siguran da će Spaso dati priliku mladim igračima da steknu iskustvo i da zaigraju u timu. Mali Čović je za kraktko vreme pokazao da ima odličan udarac , šutem sa blizu 30 metara levom nogom tik preko prečke.

Nadam se da ću u Inđiji već videti i ostatak podmladka. Naravno da ti "klinci" teško mogu da izguraju JSL , ali ubrzo će i oni da stasaju i treba ima dati priliku kad god se ukaže ...
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  Icon_minitimeUto Maj 17, 2016 1:53 am

Vratiti Zecevica, Ivelja je obecao da se vraca ako udjemo u superligu, dovesti kvalitetno levo krilo poput Vukanovica, ukoliko Klisura ode dovesti kvalitetnog stopera, bekovima treba dati sansu ali i biti oprezan sa njima. Stepandic je imao neke kikseve ali je njegovo samopouzdanje zadivljujuce. U tome i u visini je u prednosti u odnosu na Drinica. Ukoliko niste zadovoljni njime preporucujem Vujanca iz Vranja ili eventualno Manojlovica iz Bezsnije, ali on je Zvezdin. Stupiti u kontakt sa Markom Pavlovskim, bivsim mladim reprezentayivcem koji igra za OFK Beograd. Toliko za sad Smile
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  Icon_minitimeUto Maj 17, 2016 2:01 am

Mario Bozic bi bio zanimljiv, igrao je jesenas za Loznicu. Karanov iz Proletera takodje, mozda onaj spic Bezanije Lukic, daje dosta golova iz malo sansi. Mozda Vukasovic iz Pivare...
Nazad na vrh Ići dole
Milko




Број порука : 87
Join date : 08.04.2016

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  Icon_minitimeUto Maj 17, 2016 3:40 am

Ventilmir ::
Vratiti Zecevica, Ivelja je obecao da se vraca ako udjemo u superligu, dovesti kvalitetno levo krilo poput Vukanovica, ukoliko Klisura ode dovesti kvalitetnog stopera, bekovima treba dati sansu ali i biti oprezan sa njima. Stepandic je imao neke kikseve ali je njegovo samopouzdanje zadivljujuce. U tome i u visini je u prednosti u odnosu na Drinica. Ukoliko niste zadovoljni njime preporucujem Vujanca iz Vranja ili eventualno Manojlovica iz Bezsnije, ali on je Zvezdin.  Stupiti u kontakt sa Markom Pavlovskim, bivsim mladim reprezentayivcem koji igra za OFK Beograd. Toliko za sad Smile

Vukanovic jos od januara prima platu od Napredka i uveliko je njihov igrac.
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  Icon_minitimeUto Maj 17, 2016 4:38 am

Vladimir Dišljenković, Emmanuel Frimpong, Nemanja Tomić, Ivan Milošević, Jasmin Bogdanović (slobodni igrači po sajtu transfermarkt)  PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  4174080217 PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  4174080217 PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  4174080217
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  Icon_minitimeUto Maj 17, 2016 9:48 pm

Milko ::
Ventilmir ::
Vratiti Zecevica, Ivelja je obecao da se vraca ako udjemo u superligu, dovesti kvalitetno levo krilo poput Vukanovica, ukoliko Klisura ode dovesti kvalitetnog stopera, bekovima treba dati sansu ali i biti oprezan sa njima. Stepandic je imao neke kikseve ali je njegovo samopouzdanje zadivljujuce. U tome i u visini je u prednosti u odnosu na Drinica. Ukoliko niste zadovoljni njime preporucujem Vujanca iz Vranja ili eventualno Manojlovica iz Bezsnije, ali on je Zvezdin.  Stupiti u kontakt sa Markom Pavlovskim, bivsim mladim reprezentayivcem koji igra za OFK Beograd. Toliko za sad Smile

Vukanovic jos od januara prima platu od Napredka i uveliko je njihov igrac.
Milko ,niste dobro informisani Vukanovic ne prima platu od Napredka i jos uvek nije njihov igrac,neko vas je pogresno informisao .Napredak je CSK platio obestecenje za igraca Ivelju ali ne Djordja PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  4174080217 Da li ce i gde otici u ovom prelaznom roku Vukanovic znace se u narednih nekoliko dana a ja bih licno zeleo da dodje u Backu a nadam se i vi i vecina nasih forumasa i navijaca ,jer sto se ne bi vratio u svoju klub Backu i igrao super ligu bio kuci a ne da ode 300 km od kuce sem ako ne mislite da je njemu novac presudan jer tu se mi ne mozemo takmiciti sa Napredkom .
Immam ja jedno pitanje za vas pa vas molim da mi odgovorite ,stalno ste pricali kako igraci Backe igraju za male plate ,stipendije i slicno ...Pitanje glasi u kom rasponu su igraci Backe igrajuci u PLS trebali da imaju mesecne plate,stipendije nadoknade ili kako vi ili mi to vec zvali a plus da imaju premije za pobede ...??? molim vas budite realani i napisite nam imajuci u obzir situaciju u zemlji i u svim ostlalim klubovima..?
Drugo pitanje je u kom rasponu te plate treba da budu po vama u super ligi .?
unapred hvala na odgovoru .
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  Icon_minitimeUto Maj 17, 2016 10:30 pm

miletesic01 ::
Milko ::
Ventilmir ::
Vratiti Zecevica, Ivelja je obecao da se vraca ako udjemo u superligu, dovesti kvalitetno levo krilo poput Vukanovica, ukoliko Klisura ode dovesti kvalitetnog stopera, bekovima treba dati sansu ali i biti oprezan sa njima. Stepandic je imao neke kikseve ali je njegovo samopouzdanje zadivljujuce. U tome i u visini je u prednosti u odnosu na Drinica. Ukoliko niste zadovoljni njime preporucujem Vujanca iz Vranja ili eventualno Manojlovica iz Bezsnije, ali on je Zvezdin.  Stupiti u kontakt sa Markom Pavlovskim, bivsim mladim reprezentayivcem koji igra za OFK Beograd. Toliko za sad Smile

Vukanovic jos od januara prima platu od Napredka i uveliko je njihov igrac.
Milko ,niste dobro informisani Vukanovic ne prima platu od Napredka i jos uvek nije njihov igrac,neko vas je pogresno informisao .Napredak je CSK platio obestecenje za igraca Ivelju ali ne Djordja PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  4174080217  Da li ce i gde otici u ovom prelaznom roku Vukanovic znace se u narednih nekoliko dana a ja bih licno zeleo da dodje u Backu a nadam se i vi i vecina nasih forumasa i navijaca ,jer sto se ne bi vratio u svoju klub Backu i igrao super ligu bio kuci a ne da ode 300 km od kuce sem ako ne mislite da je njemu novac presudan jer tu se mi ne mozemo takmiciti sa Napredkom .
Immam ja jedno pitanje za vas pa vas molim da mi odgovorite ,stalno ste pricali kako igraci Backe igraju za male plate ,stipendije i slicno ...Pitanje glasi u kom rasponu su igraci Backe igrajuci u PLS trebali da imaju mesecne plate,stipendije nadoknade ili kako vi ili mi to vec zvali a plus da imaju premije za pobede ...??? molim vas budite realani i napisite nam imajuci u obzir situaciju u zemlji i u svim ostlalim klubovima..?
Drugo pitanje je u kom rasponu te plate treba da budu po vama u super ligi .?
unapred hvala na odgovoru .
Mile,postavio si dva odlicna pitanja za razbijanje predrasuda u Srpskom fudbalu jer ona ce verovatno dati i odgovore u kom smeru idu klubovi ,a.-da obecavaju velike plate igracima i da ih ne isplacuju mesecima i b.-da obecavaju i isplacuju ono sto mogu a da igraci kroz premije zaradjuju i da svojim igrama skrenu paznju i naprave karijere da li napolju ili u Srbiji ...
U svakom slucaju interesantna tema koja zavredjuje maximalnu paznju i kvalitetan dijalog PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  1093637683
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  Icon_minitimeSre Maj 18, 2016 12:52 am

Možda jeste interesantna tema za menadžere, sponzore, uprave klubova i tračare.
Mene kao navijača apsolutno ne zanima koliko platu imaju igrači. Verovatno da visina i redovnost isplate zarada igrača utiče psihički na njihovu igru, ali to je individualni problem.  Bilo bi mi drago da svi budu zadovoljni i oni koji davaju i oni koji zarađuju novac. Ali mene samo zanima da svi budu složni i daju sve od sebe da uspeh bude što veći. PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  3733535733
Nazad na vrh Ići dole
Milko




Број порука : 87
Join date : 08.04.2016

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  Icon_minitimeSre Maj 18, 2016 2:41 am

miletesic01 ::
Milko ::
Ventilmir ::
Vratiti Zecevica, Ivelja je obecao da se vraca ako udjemo u superligu, dovesti kvalitetno levo krilo poput Vukanovica, ukoliko Klisura ode dovesti kvalitetnog stopera, bekovima treba dati sansu ali i biti oprezan sa njima. Stepandic je imao neke kikseve ali je njegovo samopouzdanje zadivljujuce. U tome i u visini je u prednosti u odnosu na Drinica. Ukoliko niste zadovoljni njime preporucujem Vujanca iz Vranja ili eventualno Manojlovica iz Bezsnije, ali on je Zvezdin.  Stupiti u kontakt sa Markom Pavlovskim, bivsim mladim reprezentayivcem koji igra za OFK Beograd. Toliko za sad Smile

Vukanovic jos od januara prima platu od Napredka i uveliko je njihov igrac.
Milko ,niste dobro informisani Vukanovic ne prima platu od Napredka i jos uvek nije njihov igrac,neko vas je pogresno informisao .Napredak je CSK platio obestecenje za igraca Ivelju ali ne Djordja PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  4174080217  Da li ce i gde otici u ovom prelaznom roku Vukanovic znace se u narednih nekoliko dana a ja bih licno zeleo da dodje u Backu a nadam se i vi i vecina nasih forumasa i navijaca ,jer sto se ne bi vratio u svoju klub Backu i igrao super ligu bio kuci a ne da ode 300 km od kuce sem ako ne mislite da je njemu novac presudan jer tu se mi ne mozemo takmiciti sa Napredkom .
Immam ja jedno pitanje za vas pa vas molim da mi odgovorite ,stalno ste pricali kako igraci Backe igraju za male plate ,stipendije i slicno ...Pitanje glasi u kom rasponu su igraci Backe igrajuci u PLS trebali da imaju mesecne plate,stipendije nadoknade ili kako vi ili mi to vec zvali a plus da imaju premije za pobede ...??? molim vas budite realani i napisite nam imajuci u obzir situaciju u zemlji i u svim ostlalim klubovima..?
Drugo pitanje je u kom rasponu te plate treba da budu po vama u super ligi .?
unapred hvala na odgovoru .

I ja bih voleo da Vukanovic dodje u Backu ali sam cuo od jednog trenera iz Csk-a jos pre par meseci da je Miskovic to zavrsio sa Gacetom cak je i u Zurnalu pre par nedelja izasao clanak pod naslovom VUKANOVIC NAPREDKOV. Imajuci u vidu da ke zurnal sve samo ne objektivan sporstski list gde novinari za par piva pisu svasta onda ne znam da li je istina to za Vukanovica. Sto se tice plata u super ligi znam da igraci pre pocetka za odredjenu sezonu uzimaju neke pare na ruke ( odakle ta praksa me znam) i da imaju posebnu mesecnu platu koja je naravno razlicita ali mislim da nike ispod 500 e. Mozda gresim verovatno postoji razlika u zavisnosti od igraca i budzeta kluba. Madam se da ce i vase plate kao funkcionera kluba porasti u Super ligi :-) Nemojte samo preterivati kao Vazura. Hahahaha PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  1093637683
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL
Nazad na vrh 
Strana 1 od 21Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019
» Uprava Backe
» ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017
» Devojke iz Backe Palanke
» Vesti iz Backe Palanke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: