Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL

Ići dole 
+22
Samo malo
Daka05
Kleka
x-man
Celarevo
PLAVOGARDISTA
Шоне
Carapan
aimar
Neko
maurinjo
martick
fotball
goran123
backisti
Miki Veliki
Daka5
MarjanRnic
SirkBP
Milko
Ventilvoje
miletesic01
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 18, 2016 2:48 am

Milko ::
miletesic01 ::
Milko ::
Ventilmir ::
Vratiti Zecevica, Ivelja je obecao da se vraca ako udjemo u superligu, dovesti kvalitetno levo krilo poput Vukanovica, ukoliko Klisura ode dovesti kvalitetnog stopera, bekovima treba dati sansu ali i biti oprezan sa njima. Stepandic je imao neke kikseve ali je njegovo samopouzdanje zadivljujuce. U tome i u visini je u prednosti u odnosu na Drinica. Ukoliko niste zadovoljni njime preporucujem Vujanca iz Vranja ili eventualno Manojlovica iz Bezsnije, ali on je Zvezdin.  Stupiti u kontakt sa Markom Pavlovskim, bivsim mladim reprezentayivcem koji igra za OFK Beograd. Toliko za sad Smile

Vukanovic jos od januara prima platu od Napredka i uveliko je njihov igrac.
Milko ,niste dobro informisani Vukanovic ne prima platu od Napredka i jos uvek nije njihov igrac,neko vas je pogresno informisao .Napredak je CSK platio obestecenje za igraca Ivelju ali ne Djordja PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 2 4174080217  Da li ce i gde otici u ovom prelaznom roku Vukanovic znace se u narednih nekoliko dana a ja bih licno zeleo da dodje u Backu a nadam se i vi i vecina nasih forumasa i navijaca ,jer sto se ne bi vratio u svoju klub Backu i igrao super ligu bio kuci a ne da ode 300 km od kuce sem ako ne mislite da je njemu novac presudan jer tu se mi ne mozemo takmiciti sa Napredkom .
Immam ja jedno pitanje za vas pa vas molim da mi odgovorite ,stalno ste pricali kako igraci Backe igraju za male plate ,stipendije i slicno ...Pitanje glasi u kom rasponu su igraci Backe igrajuci u PLS trebali da imaju mesecne plate,stipendije nadoknade ili kako vi ili mi to vec zvali a plus da imaju premije za pobede ...??? molim vas budite realani i napisite nam imajuci u obzir situaciju u zemlji i u svim ostlalim klubovima..?
Drugo pitanje je u kom rasponu te plate treba da budu po vama u super ligi .?
unapred hvala na odgovoru .

I ja bih voleo da Vukanovic dodje u Backu ali sam cuo od jednog trenera iz Csk-a jos pre par meseci da je Miskovic to zavrsio sa Gacetom cak je i u Zurnalu pre par nedelja  izasao clanak pod naslovom VUKANOVIC NAPREDKOV. Imajuci u vidu da ke zurnal sve samo ne objektivan sporstski list gde novinari za par piva pisu svasta onda ne znam da li je istina to za Vukanovica. Sto se tice plata u super ligi znam da igraci pre pocetka za odredjenu sezonu uzimaju neke pare na ruke ( odakle ta praksa me znam) i da imaju posebnu mesecnu platu koja je naravno razlicita ali mislim da nike ispod 500 e. Mozda gresim verovatno postoji razlika u zavisnosti od igraca i budzeta kluba. Madam se da ce i vase plate kao funkcionera kluba porasti u Super ligi :-) Nemojte samo preterivati kao Vazura. Hahahaha PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 2 1093637683
Svidja mi se sto iskreno kazete ono sto mislite ...a kod moje plate necu preterivati bice najmanja u super ligi jer ne merim rad u fudbalu kroz novac...naravno da su plate igraca u super ligi razlicite od kluba do kluba ali ako izdovjimo prvih pet klubova u Srbiji plate igrace se krecu u rasponu od 300 do 500 evra i na to se placaju doprinosi i svi imaju ugovore tako da ste bili bas blizu cifara za platu ,naravno da igraci uz plate imaju i premije i bonuse za npr. plasman u ligu Evrope i slicno ...Sto se tice Vukanovica znam da jos uvek nije nista potpisao za Napredak a saznanje je od juce i da ni Gace Ivanovic nije otisao jos uvek u Napredak ...
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 18, 2016 3:22 am

Kakve su sanse da se Zecevic vrati? Posto se nije nesto proslavio u Ivanjici. Ili imate neko drugo resenje za tu poziciju.
Nazad na vrh Ići dole
Milko




Број порука : 87
Join date : 08.04.2016

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 18, 2016 3:33 am

miletesic01 ::
Milko ::
miletesic01 ::
Milko ::
Ventilmir ::
Vratiti Zecevica, Ivelja je obecao da se vraca ako udjemo u superligu, dovesti kvalitetno levo krilo poput Vukanovica, ukoliko Klisura ode dovesti kvalitetnog stopera, bekovima treba dati sansu ali i biti oprezan sa njima. Stepandic je imao neke kikseve ali je njegovo samopouzdanje zadivljujuce. U tome i u visini je u prednosti u odnosu na Drinica. Ukoliko niste zadovoljni njime preporucujem Vujanca iz Vranja ili eventualno Manojlovica iz Bezsnije, ali on je Zvezdin.  Stupiti u kontakt sa Markom Pavlovskim, bivsim mladim reprezentayivcem koji igra za OFK Beograd. Toliko za sad Smile

Vukanovic jos od januara prima platu od Napredka i uveliko je njihov igrac.
Milko ,niste dobro informisani Vukanovic ne prima platu od Napredka i jos uvek nije njihov igrac,neko vas je pogresno informisao .Napredak je CSK platio obestecenje za igraca Ivelju ali ne Djordja PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 2 4174080217  Da li ce i gde otici u ovom prelaznom roku Vukanovic znace se u narednih nekoliko dana a ja bih licno zeleo da dodje u Backu a nadam se i vi i vecina nasih forumasa i navijaca ,jer sto se ne bi vratio u svoju klub Backu i igrao super ligu bio kuci a ne da ode 300 km od kuce sem ako ne mislite da je njemu novac presudan jer tu se mi ne mozemo takmiciti sa Napredkom .
Immam ja jedno pitanje za vas pa vas molim da mi odgovorite ,stalno ste pricali kako igraci Backe igraju za male plate ,stipendije i slicno ...Pitanje glasi u kom rasponu su igraci Backe igrajuci u PLS trebali da imaju mesecne plate,stipendije nadoknade ili kako vi ili mi to vec zvali a plus da imaju premije za pobede ...??? molim vas budite realani i napisite nam imajuci u obzir situaciju u zemlji i u svim ostlalim klubovima..?
Drugo pitanje je u kom rasponu te plate treba da budu po vama u super ligi .?
unapred hvala na odgovoru .

I ja bih voleo da Vukanovic dodje u Backu ali sam cuo od jednog trenera iz Csk-a jos pre par meseci da je Miskovic to zavrsio sa Gacetom cak je i u Zurnalu pre par nedelja  izasao clanak pod naslovom VUKANOVIC NAPREDKOV. Imajuci u vidu da ke zurnal sve samo ne objektivan sporstski list gde novinari za par piva pisu svasta onda ne znam da li je istina to za Vukanovica. Sto se tice plata u super ligi znam da igraci pre pocetka za odredjenu sezonu uzimaju neke pare na ruke ( odakle ta praksa me znam) i da imaju posebnu mesecnu platu koja je naravno razlicita ali mislim da nike ispod 500 e. Mozda gresim verovatno postoji razlika u zavisnosti od igraca i budzeta kluba. Madam se da ce i vase plate kao funkcionera kluba porasti u Super ligi :-) Nemojte samo preterivati kao Vazura. Hahahaha PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 2 1093637683
Svidja mi se sto iskreno kazete ono sto mislite ...a kod moje plate necu preterivati bice najmanja u super ligi jer  ne merim rad u fudbalu kroz novac...naravno da su plate igraca u super ligi razlicite od kluba do kluba ali ako izdovjimo prvih pet klubova u Srbiji plate igrace se krecu u rasponu od 300 do 500 evra i na to se placaju doprinosi i svi imaju ugovore tako da ste bili bas blizu cifara za platu ,naravno da igraci uz plate imaju i premije i bonuse za npr. plasman u ligu Evrope i slicno ...Sto se tice Vukanovica znam da jos uvek nije nista potpisao za Napredak a saznanje je od juce i da ni Gace Ivanovic nije otisao jos uvek u Napredak ...

Naravno za plate uprave sam se salio ne znam da li ste me ozbiljno shvatili.... :-) Bilo bi dobro da pridobijete Vukanovica, a ako treba i Gaceta u strucni stab jer mislim da ima sluha za igrace i zna iz svakog igraca da izvuce maksimum cak je moje subjektivno misljenje da je dosta veci strucnjak od Spase. Mislim da tome u prilog ide njegova "fabrika" fudbalera. Sve u svemu mislim da bi i Gace na nekoj funkciji znacio Backoj.

Sto se tice pojacanja po mom misljenju Backoj treba najpre 2 kvalitetna spica, levo krilo, jedan zadnji vezni, dva kvalitetna beka levi i desni ( levi prioritet) i jos jedan stoper jer u sustini imamo samo dva stopera trenutno.
Nazad na vrh Ići dole
Daka5




Број порука : 69
Join date : 12.08.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 18, 2016 5:56 am

Ne treba se zavaravarti da ce dobri igraci doci za 500e.Iskusni igraci poput Milovanovica iz Metalca koji je spic ili Ostojica koji igra u Ceskoj i zimus su imali sl.papire ne dolaze a da ne dobiju manje od 5000e na ruke i plate ispod 1500e.To je to za igrace koji mogu odmah da igraju u S.L.Zumus smo doveli nekoliko igraca za sitne pare i nijedan nece ostati za SL.a retko ko je i igrao osim Rogaca.Slazem se sa Nagibom za igrace koje je naveo ali je zaboravio Radoju.Ilic,Bajic,Veso,Nikolic,Galic,Radoja,Mojsilovic,Bjelos,Klisa.Sti se tice Zeca on bi mogao da odigra beka ali se vidi da to nije njegova pozicija jer je on ipak vezni igrac i mogao bi po potrebi da menja Vesu i Mojsija.Sve ove igrace treba da zadrzimo jer su oni izneli sve ovo ali sigurno je da cemo morati da im povecamo platu i premije.Mislim da treba da ostavimo i Stankovica.Treba nam jos jedan dobar golman,stoper,vezni,levo krilo i centarfor ali ako nije bolji od Ceke bolje i da ne dovodimo.Ne trebaju nam ni Babovic ni Mitosevic ako Vesa bude igrao i dalje jer su oni isti igraci na svojim pozicijama.Da se ne zaludjujemo sa pobedom protiv donjeg srema gori tim nije bio u Backoj od njih jer su oni bili u strajku i tri igraca iz prvog tima je bilo suspendovano.


Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 18, 2016 7:46 am

Stankovicu i Nikolicu definitivno treba dati sansu u superligi. Mladi su,imaju potencijal a sa tim i puno prostora da poprave,pre svega u defanzivi, napred su dobri.
Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 18, 2016 9:23 am

Ne sumnjam da ce uprava Backe na celu sa sada vec cuvenim Marjanom Rnicem za male pare napraviti dobar tim jer ne igraju pare nego odnos prema igracima pre svega. U svakom uspesnom klubu moraju da postoei ozbiljnost, pravila, strogoca, prijateljstvo. Plate treba da budu redovne, plate ne treba da budu velike i ne treba da se razbacujete sada je pravo vreme da se vise ulozi u omladinsku skolu OFK-e (moram malo i da zezam ne zamerite mi al cinjenica je da to ostaje tako ni svemocni Marjan nije svemocan sto posto PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 2 1353276769 ). Ne zelim vam nista lose cak sam i izbegavao da komentarisem mnoge stvari, sto se tice komentara na portalima nisam ih ja pisao nego neki drugi navijaci Dinama nemam ja kontrolu nad svima. Najbolja je fora krajnje mala plata a dobre premije, znate i sami zasto Wink
Nazad na vrh Ići dole
backisti




Број порука : 10
Join date : 06.03.2016

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 18, 2016 4:27 pm

Ilic,Radoja,Klisura,Nikolic,Bajic,Stankovic,Mojsilovic,Galic,Veseljko...potpuno se slazem sa dakom,nagibom i ventilmirom...imam jedno pitanje,da li ste planirali da ubacite u strucni stab nekog kondicionog trenera?
Nazad na vrh Ići dole
goran123




Број порука : 70
Join date : 22.11.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 19, 2016 6:41 am

Jel to Backa planira da proda Veseljka Trivunovica???
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 19, 2016 7:11 am

Kako da ga proda kada on i nema ugovor :D igra na rec zato sto hoce da pomogne klubu,a i sredini u kojoj je odrastao. Ne verujem da Vesa planira igde da ide u ovim godinama, jos kada smo u superligi.
Nazad na vrh Ići dole
goran123




Број порука : 70
Join date : 22.11.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 19, 2016 8:36 am

Pa ne znam tako mi se cini. Koje god novine otvorim Veseljko dao izjavu u njima, tako se gura igrac za kojeg treba da cuju i vide ostali klubovi tj koji bi pod znacima navoda trebao tako lakse da se proda. Znaju to ljudi koji vode klubove,mnogo bolje od mene...samo sam zato pitao Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL
Nazad na vrh 
Strana 2 od 21Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019
» Uprava Backe
» ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017
» Devojke iz Backe Palanke
» Vesti iz Backe Palanke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: