Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019

Ići dole 
+8
SirkBP
DimaBP
maurinjo
borkorakic1
Ventilvoje
Svaka vast
miletesic01
MarjanRnic
12 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 Empty
PočaljiNaslov: PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019   PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 Icon_minitimeNed Jun 03, 2018 11:34 pm

Svako da ova tema ima prioritet svakog navijaca kluba i ovde ce biti kvalitetnih novina .
Cilj je postavljen biti medju osam najboljih u Srbiji a to onda usmerava na put kojim moramo ici PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 1093637683
Uz posvecene ljude iz strucnog staba i kvalitet igraca se podrazumeva a na tome se danonocno radi cheers za sada se imena ne otkrivaju dok se sve ne zavrsi i igrac ne potpise predugovor ili ugovor ...redovno cete biti izvestavani i ne samo o ovome vec i svim aktivnostima sportskog sektora i uprave kluba PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019   PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 Icon_minitimePon Jun 04, 2018 3:53 am

MarjanRnic ::
Svako da ova tema ima prioritet svakog navijaca kluba i ovde ce biti kvalitetnih novina .
Cilj je postavljen biti medju osam najboljih u Srbiji a to onda usmerava na put kojim moramo ici PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 1093637683
Uz posvecene ljude iz strucnog staba i kvalitet igraca se podrazumeva a na tome se danonocno radi cheers za sada se imena ne otkrivaju dok se sve ne zavrsi i igrac ne potpise predugovor ili ugovor ...redovno cete biti izvestavani i ne samo o ovome vec i svim aktivnostima sportskog sektora i uprave kluba PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 1093637683
Pocelo je danas je pao dogovor nas Stoper Milos Zivkovic potpisao ugovor do 01.06.2019.g ako se po prvoj lasti poznaje prelazni rok onda ce ovaj biti najuspesniji otkada smo u super ligi PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 3733535733 cheers PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
Svaka vast




Број порука : 9
Join date : 09.03.2018

PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019   PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 Icon_minitimePon Jun 04, 2018 5:25 am

miletesic01 ::
MarjanRnic ::
Svako da ova tema ima prioritet svakog navijaca kluba i ovde ce biti kvalitetnih novina .
Cilj je postavljen biti medju osam najboljih u Srbiji a to onda usmerava na put kojim moramo ici PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 1093637683
Uz posvecene ljude iz strucnog staba i kvalitet igraca se podrazumeva a na tome se danonocno radi cheers za sada se imena ne otkrivaju dok se sve ne zavrsi i igrac ne potpise predugovor ili ugovor ...redovno cete biti izvestavani i ne samo o ovome vec i svim aktivnostima sportskog sektora i uprave kluba PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 1093637683
Pocelo je danas je pao dogovor nas Stoper Milos Zivkovic potpisao ugovor do 01.06.2019.g ako se po prvoj lasti poznaje prelazni rok onda ce ovaj biti najuspesniji otkada smo u super ligi PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 3733535733 cheers PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 1093637683

Sa Ziletom sam imao priliku da razgovaram pre par dana kada mi je rekao kako mu u zimskom prelaznom roku niste dozvolili da trenira sa klubom 7 dana dok ne nadje novi, zar se tako postupa sa momkom koji je pruzao sasvim zadovoljavajuce partije u dresu Backe? Zile je jos jednom pokazao da je veliki covek jer je ocigledno presao preko toga cim se vratio u klub.

Ovom prilikom bih se zahvalio gospodinu Mesi Cekovicu koji ce Backoj obezbediti trogodisnji ugovor sa novim sponzorom vredan 300 000 e za 3 godine ako je informacija o cifri tacna, jer se po Palanci prica kako je Mile Tesic navodno zavrsio ovo sponzorstvo, on mozda jos moze jedino gajbu piva da zavrsi u radnji na veresiju mada je i to pitanje. Voleo bih da nam sporstski direktor podnese izvestaj koliko igraca je prodao posto je vec dobrih par godina na toj funkciji, koliko je Backa zaradila njegovom zaslugom?

Takodje me interesuje da li su tacne informacije da se Kokeza "uvalio" u Backu, na koji tacno nacin ne znam svakave price se pricaju. Da li je to cena one pobede u Lucanima jer je gore navedeni gospodin odradio veliku ulogu inace nas Nesko ne bi pustio. Ako neko nesto zna voleo bih da napise. U jednu ruku bi mi bilo drago da Kokeza udje u klub samim tim bi Backa jos dugo igrala Super ligu.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019   PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 Icon_minitimePon Jun 04, 2018 2:02 pm

Bome za nas 300.000 evra nije nikako mala stvar. To znaci da bi smo mogli platiti neke iskusne i kvalitetne igrace poput Zivkovica da nas doguraju do plej ofa. Zivkovic je pun pogodak i najbolji defanzivac kojeg je Backa imala od kad je ja pratim. Ako udju pare od sponzora sve je mnogo lakse.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019   PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 Icon_minitimePon Jun 04, 2018 9:31 pm

Ventilvoje ::
Bome za nas 300.000 evra nije nikako mala stvar. To znaci da bi smo mogli platiti neke iskusne i kvalitetne igrace poput Zivkovica da nas doguraju do plej ofa. Zivkovic je pun pogodak i najbolji defanzivac kojeg je Backa imala od kad je ja pratim. Ako udju pare od sponzora sve je mnogo lakse.

Tacno je da Mesa pregovara sa Givovom oko godisnjeg sponzorstva u opremi a ne u novcu i zelim da taj posao zavrsi kako je i poceo uspesno a samim tim ce nam sve selekcije biti jednobrazno obucene ,nema novca vec opreme ali se onda oprema ne placa vec dobija kao sponzorstvo .
Hvala Mesi na ovome sto radi i ja nikada nisam rekao da sam ja doveo Givovu u klub ,istine radi ja sam imamo ponudu od LEGEA a Mesa od Givove a onda smo u klubu procenili da je pametnije da on nastavi pregovore i realizuje Givovu a uslovi su skoro potpuno isti .
Svaka Vast stvarno se cudim vasim komentarima o navodnim "uvaljivanjima u klub" razumem ja da vi volite vaseg brata ali to ne znaci da treba da budete nepristojni i rekao sam vam to sto ne volite mene ne znaci da treba da mrzite Backu .! na kraju krajeva sta ste vi dali ili ucinili za ovaj klub da bi nekome mogli da drzite predavanja.?
Nazad na vrh Ići dole
Svaka vast




Број порука : 9
Join date : 09.03.2018

PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019   PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 Icon_minitimeUto Jun 05, 2018 12:55 am

miletesic01 ::
Ventilvoje ::
Bome za nas 300.000 evra nije nikako mala stvar. To znaci da bi smo mogli platiti neke iskusne i kvalitetne igrace poput Zivkovica da nas doguraju do plej ofa. Zivkovic je pun pogodak i najbolji defanzivac kojeg je Backa imala od kad je ja pratim. Ako udju pare od sponzora sve je mnogo lakse.

Tacno je da Mesa pregovara sa Givovom oko godisnjeg sponzorstva u opremi a ne u novcu i zelim da taj posao zavrsi kako je i poceo uspesno a samim tim ce nam sve selekcije biti jednobrazno obucene ,nema novca vec opreme ali se onda oprema ne placa vec dobija kao sponzorstvo .
Hvala Mesi na ovome sto radi i ja nikada nisam rekao da sam ja doveo Givovu u klub ,istine radi ja sam imamo ponudu od LEGEA a Mesa od Givove a onda smo u klubu procenili da je pametnije da on nastavi pregovore i realizuje Givovu a uslovi su skoro potpuno isti .
Svaka Vast stvarno se cudim vasim komentarima o navodnim "uvaljivanjima u klub" razumem ja da vi volite vaseg brata ali to ne znaci da treba da budete nepristojni i rekao sam vam to sto ne volite mene ne znaci da treba da mrzite Backu .! na kraju krajeva sta ste vi dali ili ucinili za ovaj klub da bi nekome mogli da drzite predavanja.?

Posto si verovatno jos uvek pijan ili mamuran kada dodjes sebi procitaj jos jednom moj komentar kada dodjes sebi. Poslednji deo mog komentara vezano za Kokezu je pitanje. Nadji mi u kometaru deo gde drzim nekome predavanje, cak bi i voleo da Kokeza udje u klub jer bi vam doneo sigurnost obzirom da si proslu polusezonu sa Zvezdanom napravio selekciju pojacanja Boze sacuvaj. Sreca pa ce se ove godine Marjan ukljuciti u selekciju igraca jer od tebe nema vajde, cela Palanka zna da si samo jedna obicna sahovska figura.
Nazad na vrh Ići dole
borkorakic1




Број порука : 83
Join date : 15.07.2017

PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 Empty
PočaljiNaslov: Prelazni rok   PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 Icon_minitimeUto Jun 05, 2018 2:32 pm

Ovo vredjanje Milennije zasluzio,cemu tolika mrznja prema coveku???
Nazad na vrh Ići dole
borkorakic1




Број порука : 83
Join date : 15.07.2017

PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 Empty
PočaljiNaslov: Prelazni rok   PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 Icon_minitimeUto Jun 05, 2018 2:37 pm

Mile znate i sami da imate podrsku 99% ljudi!
Samo napred u nove pobede!
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019   PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 Icon_minitimeSre Jun 06, 2018 12:39 am

Svaka vast ::
miletesic01 ::
Ventilvoje ::
Bome za nas 300.000 evra nije nikako mala stvar. To znaci da bi smo mogli platiti neke iskusne i kvalitetne igrace poput Zivkovica da nas doguraju do plej ofa. Zivkovic je pun pogodak i najbolji defanzivac kojeg je Backa imala od kad je ja pratim. Ako udju pare od sponzora sve je mnogo lakse.

Tacno je da Mesa pregovara sa Givovom oko godisnjeg sponzorstva u opremi a ne u novcu i zelim da taj posao zavrsi kako je i poceo uspesno a samim tim ce nam sve selekcije biti jednobrazno obucene ,nema novca vec opreme ali se onda oprema ne placa vec dobija kao sponzorstvo .
Hvala Mesi na ovome sto radi i ja nikada nisam rekao da sam ja doveo Givovu u klub ,istine radi ja sam imamo ponudu od LEGEA a Mesa od Givove a onda smo u klubu procenili da je pametnije da on nastavi pregovore i realizuje Givovu a uslovi su skoro potpuno isti .
Svaka Vast stvarno se cudim vasim komentarima o navodnim "uvaljivanjima u klub" razumem ja da vi volite vaseg brata ali to ne znaci da treba da budete nepristojni i rekao sam vam to sto ne volite mene ne znaci da treba da mrzite Backu .! na kraju krajeva sta ste vi dali ili ucinili za ovaj klub da bi nekome mogli da drzite predavanja.?

Posto si verovatno jos uvek pijan ili mamuran kada dodjes sebi procitaj jos jednom  moj komentar kada dodjes sebi. Poslednji deo mog komentara vezano za Kokezu je pitanje. Nadji mi u kometaru deo gde drzim  nekome predavanje, cak bi i voleo da Kokeza udje u klub jer bi vam doneo sigurnost obzirom da si proslu polusezonu sa Zvezdanom napravio selekciju pojacanja Boze sacuvaj. Sreca pa ce se ove godine Marjan ukljuciti u selekciju igraca jer od tebe nema vajde, cela Palanka zna da si samo jedna obicna sahovska figura.
Kakva pitanja takvi i odgovori a bolje je da vodis racuna sta ti radis i ne zabadas nos u tudje zivote ..Kokeza nije usao u klub
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019   PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 Icon_minitimeSre Jun 06, 2018 3:11 am

Mile, ove sezone kao sto znate treba bar tri iskusna igraca poput Zivkovica, znam da oni nisu tako jefitni kao klinci koji igraju radi dokazivanja, ali posto nam je i Luka nazalost otisao, tu ce trebati vise iskusnih igraca, pre svega u vezi i mozda.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019   PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019
Nazad na vrh 
Strana 1 od 9Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL
» PRELAZNI ROK ZIMA 2018
» ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017
» Bačka - Radnik, 25.8.2018. 20h
» Prelazni rok 2015/16

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: