Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL

Ići dole 
+22
Samo malo
Daka05
Kleka
x-man
Celarevo
PLAVOGARDISTA
Шоне
Carapan
aimar
Neko
maurinjo
martick
fotball
goran123
backisti
Miki Veliki
Daka5
MarjanRnic
SirkBP
Milko
Ventilvoje
miletesic01
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sledeći
AutorPoruka
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 17 Icon_minitimeSub Jul 02, 2016 12:29 am

Ventilvoje ::
Verujem...nznm sta da kazem sem da se malo pribojavam...sem Zecevica nisam siguran da je i jedan ostali igrac sto je dosao kvaliteta za jsl, no tako sam mislio i prosle godine pa je bio napravljen super tim...ali onda je dosao zimski prelazni rok, uprava je govorila da se igraci nude kao pleva a od onih sto su dosli pola nisu igrali ni minuta skoro u ligi, a jedino je Stepandic pokazao odredjeni kvalitet, ne racunajuci Klisuru koji je povratnik,a i to za Stepandica je dosta diskutabilno...Tako da se bojim da ne bude isto i za ovaj rok gde se mnogi nude a ne dodje niko sto valja...
Zvezda poslala golmana na pozajmicu: Manojlović 6 meseci u Bačkoj!
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 17 Icon_minitimeSub Jul 02, 2016 12:33 am

aimar ::
Ventilvoje ::
Steta, on je bio jedan od onih igraca koji su po meni mogli fino da sljakaju u superligi...No ima i on svoje razloge sigurno...
Razlog je plata.A verovatno i nesto na ruke.
Nije razlog plata Radoja je odlican covek i fudbaler ,u pitanju je nesto sasvim drugo i covek ce prestati da se aktivno bavi fudbalom ...na zalost a mogucnosti su mu velike PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 17 3733535733
Veselinovic 1992.g levi bek koji je igrao u Hajduku iz Kule,Donjem Sremu i zadnju sezonu u Slogi Petrovac na Mlavi ce se danas prikljuciti pripremama na Kopaoniku ,kao i Filip Manojlovic golman Crvene Zvezde koji je bio prosle sezone na pozajmici u Bezaniji . Njih ce danas u 11.h u NOvom Beogradu sacekati Stojan Males i Rade Rajo Jelic i prevesti do Kopaonika kako bi mogli da budu na danasnjem popodnevnom treningu ...
Svi ostali igraci sem Trajkovica kome je pukao kapilar na misicu podkolenice vredno treniraju i spremaju se za super ligu ...
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 17 Icon_minitimeSub Jul 02, 2016 10:20 am

Odlicno za Manojlovica, on je mozda i bolji golman od Rajkovica, bilo bi dobro zadrzati ga celu sezonu ukoliko je moguce, no to zavisi od Zvezde. I treba da nam bude prvi golman, bolji je od Stepandica i Vujasa, ukoliko je Vujas uopste tu.

A nacuo sam usput da je Radoja odlucio da batali fudbal jer su mu rekli da ce biti rezerva Rogacu.

Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 17 Icon_minitimeSub Jul 02, 2016 12:17 pm

Radoja ima srcanih problema, ko jos napusta fudbal zbog nekog igraca, mogao je da promeni klub.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 17 Icon_minitimeSub Jul 02, 2016 2:06 pm

I ja to kontam, ne verujem da bi se tako skenjao da ostavi fudbal zbog igraca lol
Nazad na vrh Ići dole
Samo malo




Број порука : 74
Join date : 15.06.2016

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 17 Icon_minitimeSub Jul 02, 2016 3:26 pm

Radoja je iamo zdravstvenih problema zadnje 3 godine pa je uspesno igrao. Ja sam cuo da je otisao kod brata u Vigo i da ceka da mu istekne ugovor sa Backom koji traje jos 6 meseci i da je razlog takodje Rogac. Ako je to tacno mislim da smo izgubili kvalitetnog igraca koji je za Rogaca doktor fudbala. Prosle sezone se diglo dosta prasine oko tog Rogaca cuo sam da ima mocnog tatu i sve vise pocinjem da verujem da je sve ovo istina i da je mocni tata sada i u upravi backe? Svasta se prica....

Voleo bi da cujem da li ce Backa dovesti neko ozbiljno pojacanje? Osim golmana Manojlovica koji je pokazao kvalitet u Pls ja ne vidim ni jedno ozbiljno pojacanje za Super ligu?
Nazad na vrh Ići dole
maurinjo




Број порука : 156
Join date : 05.11.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 17 Icon_minitimeSub Jul 02, 2016 4:16 pm

Sta ce nam toliko levih bekova Trajkovic,Josimov,sad i Veselinovic
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 17 Icon_minitimeSub Jul 02, 2016 9:49 pm

Samo malo ::
Radoja je iamo zdravstvenih problema zadnje 3 godine pa je uspesno igrao. Ja sam cuo da je otisao kod brata u Vigo i da ceka da mu istekne ugovor sa Backom koji traje jos 6 meseci i da je razlog takodje Rogac. Ako je to tacno mislim da smo izgubili kvalitetnog igraca koji je za Rogaca doktor fudbala. Prosle sezone se diglo dosta prasine oko tog Rogaca cuo sam da ima mocnog tatu i sve vise pocinjem da verujem da je sve ovo istina i da je mocni tata sada i u upravi backe? Svasta se prica....

Voleo bi da cujem da li ce Backa dovesti neko ozbiljno pojacanje? Osim golmana Manojlovica koji je pokazao kvalitet u Pls ja ne vidim ni jedno ozbiljno pojacanje za Super ligu?
Stvarno mislim da preterujete sa olakim zakljucima ,nastupi Radoje nisu imali nikakve veze sa Rogacem ,jer je RAdoja igrao standardno na prolece od momenta kada je od lekara dobio privremenu dozvolu da moze da nastupa za Backu i on i Rogac su sasvim suprotni tipovi igraca i nisu niti ce ikada biti konkurencija za isto mesto ,Radoja je odlican ofanzivac a Rogac defanzivac i niko ga i nikada nece forsirati u tim ga stavlja trener i teren ...Tata mu nije u upravi Backe jer da jeste ja bih znao a i skupstina je bila pre samo sedam dana i sve je javno objavljeno ko je u upravi ...Radoja ce dolaziti da gleda utakmice Backe pa cete moci i uzivo da ga pitate i razbijete sve dileme ,mada jos uvek postoje sanse ako bog da zdravlja da nam se i on prikljuci ...
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 17 Icon_minitimeSub Jul 02, 2016 9:52 pm

maurinjo ::
Sta ce nam toliko levih bekova Trajkovic,Josimov,sad i Veselinovic
Trajkovic je levi stoper koji eventualno moze nekada da odigra levog beka ...i na svakoj poziciji moramo da imamo po dva igraca koji konkurisu za sastav tima potpuno ravnopravno i bez privilegija jer u jesen ima 22 prvenstvena kola + jos 3 utakmice KUP-a pa onda slobodno mozete razmisliti koliko nam igraca treba (ne daj boze povreda,kartona kako zutih tako i crvenih i slicno ) ... PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 17 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
Samo malo




Број порука : 74
Join date : 15.06.2016

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 17 Icon_minitimeSub Jul 02, 2016 10:51 pm

Napisao sam sta sam cuo sto ne znaci da je tacno kao i dosta informacija koje su ispale netacne a ovde su napisane. Prosle sezone mu je tata sedeo u lozi pa kad covek jos nesto cuje ispadne da je stvarno u upravi :-) Zar Rogac nije igrao stopera vecinom prosle sezone, pa i levog i desnog beka. Odkud sada u veznom redu?

Mile niste mi rekli da li ce biti nekih zvucnih pojacanja? Ovo sto ste doveli je po meni cisto krpljenje ekipe ( izvinjavam se na licnom misljenju unapred) Mislim da nijedan od novih igraca nike kvalitetniji od nasih standardnih igraca koji su igrali prosle sezone izuzev Svonje koji je bolji od Rogaca na zadnjem veznom sto je i dokazao u ove dve prijateljske utakmice i ne bih da gresim dusu za Zecevica posto je slabo igrao prosle sezone u Javoru pitanje je u kakvoj je formi? Konkretno mislim da nam treba pravi golgeter i jos jedan dobar vezni obzirom da ne verujem da Vesa uz sav kvalitet koji poseduje ne moze da odigra kvalitetno svih 90 min...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 17 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL
Nazad na vrh 
Strana 17 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sledeći
 Similar topics
-
» PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019
» Uprava Backe
» ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017
» Vesti iz Backe Palanke
» Devojke iz Backe Palanke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: