Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL

Ići dole 
+22
Samo malo
Daka05
Kleka
x-man
Celarevo
PLAVOGARDISTA
Шоне
Carapan
aimar
Neko
maurinjo
martick
fotball
goran123
backisti
Miki Veliki
Daka5
MarjanRnic
SirkBP
Milko
Ventilvoje
miletesic01
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 8 Icon_minitimeNed Maj 22, 2016 12:59 pm

Ventilmir ::
Kome je u interesu da Backa igra utakmice na Karaburmi?  To mi deluje kao zesca glupost.
Izracunaj koliko kosta sezona u prvoj ligi a RAMADANI ti ponudi x3,x4 ili x5,sto je za njega smesna cifra.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 8 Icon_minitimeNed Maj 22, 2016 1:05 pm

Oh nisam skontao da je rec o Ramadaniju. Znaci prica se da Ramadani nudi Backoj da igra utakmice na Karaburmi a zauzvrat trazi da se ukotvi u Backine transfere jesam li dobro skontao ili sam profulao poentu?
Nazad na vrh Ići dole
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 8 Icon_minitimeNed Maj 22, 2016 1:09 pm

Ventilmir ::
Oh nisam skontao da je rec o Ramadaniju. Znaci prica se da Ramadani nudi Backoj da igra utakmice na Karaburmi a zauzvrat trazi da se ukotvi u Backine transfere jesam li dobro skontao ili sam profulao poentu?
Majstore njega ne zanimaju igraci Backe,ima on igraca pun autobus.
Nazad na vrh Ići dole
PLAVOGARDISTA




Број порука : 234
Join date : 23.09.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 8 Icon_minitimeNed Maj 22, 2016 1:09 pm

Ventilmire nikada nisam rekao da mrzis klub. Price su razne. OFK BGD ne moze igrati sledecu sezonu u Superligi. To nisam ja rekao nego pravni akti Zakon o sportu, propozicije FSS i UEFA. Inace sam po struci dipl. pravnik i advokat.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 8 Icon_minitimeNed Maj 22, 2016 1:15 pm

Ok drago mi je da ne moze. Ne moze ni Kosovo u UN, ali moze u UEFA i Fifa. Ne moze ni moj otac da dobije otpremninu od firme iako ima sudsku presudu... Samo se plasim i gledam sve "kombinacije".
Nazad na vrh Ići dole
PLAVOGARDISTA




Број порука : 234
Join date : 23.09.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 8 Icon_minitimeNed Maj 22, 2016 1:20 pm

Videcemo sta ce reci sud za sportsku arbitrazu(najvisa instanca za sportske sporove) u Lozani. Strpljiv, spasen!
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 8 Icon_minitimeNed Maj 22, 2016 1:48 pm

@ventil i @aimar .... ako Bačka ne bude igrala super ligi a vas dvojica sa vašim pesimističkim postovima tj komentarima budete u pravu ja ću da vam popušim racku , ali ako vaše pesimističko pisanje (pišanje) po forumu ne bude na kraju stvarnost .. onda ima da mi vas dvojica svaki dan duvate u "frulu"....


Ajde molim vas smanjite te pesimističke gluposti !!! I onaj goran123 sa njegovim "vizijama" kao i miki veliki i milko i gomila PESIMISTA, da ne upotrebim neku drugu reč, su mi i NAMA (mnogima članovima foruma) preseli sa tim pesimizmom i glupostima iz fantazije im i snova ....

BAČKA JE U SUPER LIGI i ako vam nije drago i ako se bojite nečega idite i lečite se !!!!
Ako vam treba pomoć srediću vam preko veze kod doktorke Konjević Lovre Branislave psihijatra i kod dr. Milene Miletić psihologa !!!!!

I to vam ozbiljno govorim jer sam radio u DZ .....i nećete čekati u redu !!!!!!


PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 8 1264396300 PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 8 1264396300
Nazad na vrh Ići dole
Milko




Број порука : 87
Join date : 08.04.2016

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 8 Icon_minitimeNed Maj 22, 2016 2:03 pm

[quote="nagib"]@ventil i @aimar .... ako Bačka ne bude igrala super ligi a vas dvojica sa vašim pesimističkim postovima tj komentarima budete u pravu ja ću da vam popušim racku , ali ako vaše pesimističko pisanje (pišanje) po forumu ne bude na kraju stvarnost .. onda ima da mi vas dvojica svaki dan duvate u "frulu"....


Ajde molim vas smanjite te pesimističke gluposti !!! I onaj goran123 sa njegovim "vizijama" kao i miki veliki i milko i gomila PESIMISTA, da ne upotrebim neku drugu reč, su mi i NAMA (mnogima članovima foruma) preseli sa tim pesimizmom i glupostima iz fantazije im i snova ....

BAČKA JE U SUPER LIGI  i ako vam nije drago i ako se bojite nečega idite i lečite se !!!!
Ako vam treba pomoć srediću vam preko veze kod doktorke  Konjević Lovre Branislave psihijatra i  kod dr. Milene Miletić  psihologa !!!!!

I to vam ozbiljno govorim jer sam radio u DZ .....i nećete čekati u redu !!!!!!


Tu povlasticu za lecenje cuvaj za sebe, ko si ti ovde da vredjas ljude licno? Ako si iz Palanke imas pravo da saljes ljude u ludnicu???? Treba da te je sramota...

Ja bih voleo da Backa igra u Super ligu, ali su Bg bosovi fudbala opasne njuske. Pricate o Srbiji kao pravnoj drzavi????? Jako ste me nasmejali... Pa jedan Terzic je bio na poternici i covek se vrati u zemlju kao da nista nije bilo, postao jos jaci! Taj isti Terzic kroji upravu Partizana... Srbija je nazalost zemlja kombinacija u kojoj vlada sve osim prava i ne znam zasto pljujete Ventlimira iako je decko mlad nije pogresio. Sve zavisi od uprave Backe koliko je mocna i koliko ima uticaja u Fss da ne dozvoli neke spletke. Napred Backa!
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 8 Icon_minitimeNed Maj 22, 2016 2:21 pm

Milko ::
nagib ::
@ventil i @aimar .... ako Bačka ne bude igrala super ligi a vas dvojica sa vašim pesimističkim postovima tj komentarima budete u pravu ja ću da vam popušim racku , ali ako vaše pesimističko pisanje (pišanje) po forumu ne bude na kraju stvarnost .. onda ima da mi vas dvojica svaki dan duvate u "frulu"....


Ajde molim vas smanjite te pesimističke gluposti !!! I onaj goran123 sa njegovim "vizijama" kao i miki veliki i milko i gomila PESIMISTA, da ne upotrebim neku drugu reč, su mi i NAMA (mnogima članovima foruma) preseli sa tim pesimizmom i glupostima iz fantazije im i snova ....

BAČKA JE U SUPER LIGI  i ako vam nije drago i ako se bojite nečega idite i lečite se !!!!
Ako vam treba pomoć srediću vam preko veze kod doktorke  Konjević Lovre Branislave psihijatra i  kod dr. Milene Miletić  psihologa !!!!!

I to vam ozbiljno govorim jer sam radio u DZ .....i nećete čekati u redu !!!!!!


Tu povlasticu za lecenje cuvaj za sebe, ko si ti ovde da vredjas ljude licno? Ako si iz Palanke imas pravo da saljes ljude u ludnicu???? Treba da te je sramota...

Ja bih voleo da Backa igra u Super ligu, ali su Bg bosovi fudbala opasne njuske. Pricate o Srbiji kao pravnoj drzavi????? Jako ste me nasmejali... Pa jedan Terzic je bio na poternici i covek se vrati u zemlju kao da nista nije bilo, postao jos jaci! Taj isti Terzic kroji upravu Partizana... Srbija je nazalost zemlja kombinacija u kojoj vlada sve osim prava i ne znam zasto pljujete Ventlimira iako je decko mlad nije pogresio. Sve zavisi od uprave Backe koliko je mocna i koliko ima uticaja u Fss da ne dozvoli neke spletke. Napred Backa!

Milko, pod broj 1, ne znaš ni reply sa qoute da uradiš na forumu

A to što se ti bojiš Terzića i bilo koga drugog, je tvoj problem za koji sam ti dao predlog.... kao i za sve ostale ZLONAMERNE koji ne žele plavima ništa dobro i pljuju ovde !!!

Ako ne znaš iz Palanke je krenula jogurt revolucija a i Đinđiću je presudio čovek iz BP , tako da si ti i Terzić i svi vi zlosutnici , NULA !!! I nemoj te više srati po forumu molim vas !!!!
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 8 Icon_minitimeNed Maj 22, 2016 2:24 pm

... Da se nastavim sam sebi....

Mile niti Marjan vam to ovde ne smeju reći ovo što vam ja pišem jer su oni zvaničnici kluba i svaka im čast na suzdršavanju ... ali ja sam navijač i mogu da vam svima saspem sve u lice !!!!!

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 8 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL
Nazad na vrh 
Strana 8 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019
» Uprava Backe
» ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017
» Vesti iz Backe Palanke
» Devojke iz Backe Palanke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: