Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Uprava Backe

Ići dole 
+33
Marko 89
Milhaus
pravisimpatizer
nagib
Cistacica
SirkBP
Miki Veliki
Neko
aimar
fotball
Milko
Daki86
maurinjo
PLAVOGARDISTA
Ventilvoje
Vojvoda
Joca77
Шоне
dunavska76neman
Gogi
Mile123
1986Nenad
miletesic01
patriota-pancevo
LjubiteljFudbala
Pera
DimaBP
Joca
sportista
BraneBP
MarjanRnic
x-man
Kleka
37 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

Uprava Backe - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 15 Icon_minitimePon Jun 06, 2016 8:47 am

Milko ::
miletesic01 ::
PLAVOGARDISTA ::
Mile sve si rekao. Uostalom ako nesmetaju Marjanu onda ne treba da smetaju ni nama.
Kao sto sam i rekao ,proverio sam informaciju sa Dadom licno oko plate ,Milko opet vas je neko slagao Dado mi je rekao da mu je klub isplatio sve plate ,a jos i to da sa nikom oko plate nije pricao jer sta ima da prica kada je isplacen...

Mislim da je suvisno nastavljati sa ovom temom. U redu ja sam sve sanjao i izmislio a znam da i vi dobro znate na sta mislim i o cemu pricam ali nema veze.
Ko koga ovde laze? Stvarno ne razumem cemu sve ovo kada je ocigledno da svi na forumu znaju o cemu se radi.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Uprava Backe - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 15 Icon_minitimePon Jun 06, 2016 11:24 am

Ovo sto se desava na forumu je rezultat procesa rasta istog po pitanju broja clanova, nema vise one intimne atmosfere, konstruktivnog debatovanja sa ciljem jacanja kluba kako na sportskom tako i na organizacionom planu, sve je nekako razvodnjeno i bar za mene ovaj forum polako gubi smisao.
Nazad na vrh Ići dole
Neko




Број порука : 392
Join date : 08.09.2014

Uprava Backe - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 15 Icon_minitimePon Jun 06, 2016 11:32 am

x-man ::
Ovo sto se desava na forumu je rezultat procesa rasta istog po pitanju broja clanova, nema vise one intimne atmosfere, konstruktivnog debatovanja sa ciljem jacanja kluba kako na sportskom tako i na organizacionom planu, sve je nekako razvodnjeno i bar za mene ovaj forum polako gubi smisao.
I ja sam očekivao da će rastom članova ovde doći svakakvi , ali se nadam kad krenu dešavanja i prve utakmice da će se priča malo stabilizovati i da ćemo ponovo imati malo veseliju atmosferu.
Nazad na vrh Ići dole
Gogi

Gogi


Број порука : 149
Join date : 14.09.2014

Uprava Backe - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 15 Icon_minitimePon Jun 06, 2016 12:35 pm

x-man ::
Ovo sto se desava na forumu je rezultat procesa rasta istog po pitanju broja clanova, nema vise one intimne atmosfere, konstruktivnog debatovanja sa ciljem jacanja kluba kako na sportskom tako i na organizacionom planu, sve je nekako razvodnjeno i bar za mene ovaj forum polako gubi smisao.

U neku ruku da. U drugu ipak ne. Cak sta vise nekako sada vidim vise ozbiljne price nego ranije ne vidim nista lose konkretno u ovom slucaju sto je Milko rekao da Dado nije dobio platu Mile proverio i preneo da ta informacija nije tacna. Konkretno fali Marjan da se malo vise ukljuci u rad foruma kao ranije bar povremeno.
Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Uprava Backe - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 15 Icon_minitimePon Jun 06, 2016 1:36 pm

U pravu je nepoznati covek forum se raspada kao i sve oko Backe. Pricati da cete biti Backa je neozbiljno vi ste sada jedan sasvim novi klub pod imenom OFK Backa i to je zavrsena prica ali ne pisem upravo iz razloga koji je nepoznati napisao. Previse je sad ovde ljudi na jednom mestu sistem je preoterecen i raspasce se citav forum to je cinjenica. Umesto sto pitate Mileta bolje vam je da pitate mene sve sto vas zanima u vezi OFK Backe i njenog funkcionisanja. Vise puta sam se dokazao sta je bilo na kraju u Celarevu? Kad sam ja to najavio aj budite iskreni pa se sad javite?
Nazad na vrh Ići dole
PLAVOGARDISTA




Број порука : 234
Join date : 23.09.2015

Uprava Backe - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 15 Icon_minitimePon Jun 06, 2016 2:01 pm

Koji ste vi sad rang? Da li dinamo 1945 je klub koji podrzavas i propagiras?
Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Uprava Backe - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 15 Icon_minitimePon Jun 06, 2016 2:14 pm

Dobro znas koji smo Wink Dve godine za redom Dinamo je sampion i dve godine za redom postavlja rekord lige. Ono sto cemo mi da ucinimo nezabelezeno je u svetu fudbala a to je iz poslednje lige u prvu i onda je cilj sampionska kruna. Ne znas celu pricu ali raspitaj se ko je sve stao uz Pancevacku svetinju Dinamo zato i gazimo tako.
Nazad na vrh Ići dole
Neko




Број порука : 392
Join date : 08.09.2014

Uprava Backe - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 15 Icon_minitimePon Jun 06, 2016 2:41 pm

Miki Veliki ::
U pravu je nepoznati covek forum se raspada kao i sve oko Backe. Pricati da cete biti Backa je neozbiljno vi ste sada jedan sasvim novi klub pod imenom OFK Backa i to je zavrsena prica ali ne pisem upravo iz razloga koji je nepoznati napisao. Previse je sad ovde ljudi na jednom mestu sistem je preoterecen i raspasce se citav forum to je cinjenica. Umesto sto pitate Mileta bolje vam je da pitate mene sve sto vas zanima u vezi OFK Backe i njenog funkcionisanja. Vise puta sam se dokazao sta je bilo na kraju u Celarevu? Kad sam ja to najavio aj budite iskreni pa se sad javite?
E ovo ti je greška nije previše ljudi i poželjno je da nas bude što više , ali samo malo da se poprave neke stvari. Kao prvo neki ljudi dosta gluposti izbacuju.
A ti si se baš dokazao , imao dosta bzvz komentara, ali dobro što se tiče foruma znam da ovde ima ljudi koji će se potruditi da forum opstane , samo malo da popravimo neke stvari , ali dobro sad ne moramo nigde žuriti dok je pauza , kad krenu dešavanja biće bolje Uprava Backe - Page 15 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
PLAVOGARDISTA




Број порука : 234
Join date : 23.09.2015

Uprava Backe - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 15 Icon_minitimePon Jun 06, 2016 2:49 pm

Izvini Miki. Nisam znao da je tako ozbiljna situacija. Pomoc je neophodna!
Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Uprava Backe - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 15 Icon_minitimePon Jun 06, 2016 4:24 pm

Plavi da ti kazem jednu stvar i vama su se smejali kad ste pricali o superligi iz cetvrte pa eto vas tu isto su vas proglasavali mentalnim bolesnicima. Sad i vi pravite istu gresku. Dinamo ce se izdici iz svega ovoga Dinamo je u Pancevu svetinja a Pancevo sa svojim selima ima oko 125 000 stanovnika a bez sela 77 000. Palanka sa svim selima ima 56 000 stanovnika. Onda zamislite koliko smo mi veliki, ogromni smo takoreci i najveci posle Beograda, Novog Sada, Nisa, Kragujevca i Subotice a rame uz rame sa Zrenjaninom kojeg smo prvi put u istoriji pretekli tako da smo sad mi glavni grad Banata. Forum nemamo al kad bi ga napravili bio bi veci od ovog vaseg za samo mesec dana to budite sigurni.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Uprava Backe - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 15 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Uprava Backe
Nazad na vrh 
Strana 15 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» Devojke iz Backe Palanke
» Vesti iz Backe Palanke
» VIDEO SPOT kao prezentacije Bačke
» PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL
» Istorija FK Backe u kratkim crtama

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: