Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Uprava Backe

Ići dole 
+33
Marko 89
Milhaus
pravisimpatizer
nagib
Cistacica
SirkBP
Miki Veliki
Neko
aimar
fotball
Milko
Daki86
maurinjo
PLAVOGARDISTA
Ventilvoje
Vojvoda
Joca77
Шоне
dunavska76neman
Gogi
Mile123
1986Nenad
miletesic01
patriota-pancevo
LjubiteljFudbala
Pera
DimaBP
Joca
sportista
BraneBP
MarjanRnic
x-man
Kleka
37 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
fotball




Број порука : 12
Join date : 13.04.2016

Uprava Backe - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: dsa   Uprava Backe - Page 14 Icon_minitimeNed Jun 05, 2016 3:41 pm

kako vas nije sramota da pljujete tolju koji crnci i ceo svoj zivot posvetio backoj i on je jedan od zasluznijih za ovaj uspeh ...i da znate da ga svi igraci vole i podrzavaju i da ce tako i ostati da li premija kasni koji dan ili ne nije problem tolja je uvek sve ispostovao na vreme da se zna ...i ruzno je sto o njemu neko lose govori a to da je zaposlio sina i zenu ...boze sacuva ne tebe ce da zaposli pa i njegov sin je ceo zivot uz backu normalno je da ce njemu dati neki posao za koji dobio neki mali novac a ne nekom strancu ..
Nazad na vrh Ići dole
fotball




Број порука : 12
Join date : 13.04.2016

Uprava Backe - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 14 Icon_minitimeNed Jun 05, 2016 3:43 pm

fotball ::
kako vas nije sramota da pljujete tolju koji crnci i ceo svoj zivot posvetio backoj i on je jedan od zasluznijih za ovaj uspeh ...i da znate da ga svi igraci vole i podrzavaju i da ce tako i ostati da li premija kasni koji dan ili ne nije problem tolja je uvek sve ispostovao na vreme da se zna ...i ruzno je sto o njemu neko lose govori a to da je zaposlio sina i zenu ...boze sacuva ne tebe ce da zaposli pa i njegov sin je ceo zivot uz backu normalno je da ce njemu dati neki posao za koji dobija neki mali novac  a ne nekom strancu ..

Nazad na vrh Ići dole
fotball




Број порука : 12
Join date : 13.04.2016

Uprava Backe - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: sda   Uprava Backe - Page 14 Icon_minitimeNed Jun 05, 2016 3:47 pm

ventilmire mnogo dajes sebi za pravo ti ces da oteras coveka koji je doveo klub do super lige ajde cuti tu i podrzi ga ako volis backu jer je on voli najvise i zivot je dao za nju ... a ovo su reci igraca koji s u klubu malo duze i koji postuju tolju
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Uprava Backe - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 14 Icon_minitimeNed Jun 05, 2016 4:22 pm

Prica se da je prokockao premije za igrace, ako je to tako treba sam da ode.
Nazad na vrh Ići dole
Gogi

Gogi


Број порука : 149
Join date : 14.09.2014

Uprava Backe - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 14 Icon_minitimeNed Jun 05, 2016 5:44 pm

Ventilmire cenim te kao clana ali jedino ti iznosis konstantno neproverene informacije nije to za zezanje ni Miki veliki ne lupeta toliko. Istina je da su i Vjestica i Karpov uz Backu ISKLJUCIVO zbog svoje licne koristi, omrsili su brke poprilicno ali ti iznosis za svaki slucaj po deset teorija koje si cuo negde na stadionu. Uozbilji se.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Uprava Backe - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 14 Icon_minitimeNed Jun 05, 2016 6:26 pm

Stvarno ne znam kada jedino ja i toliko iznosim neproverene informacije kada se ovde sve svodi na ono sto cujes, sem kada Mile i Marjan ne kazu iz prve ruke. Al ajde Ventil "jedini iznosi neproverene informacije", "mrzi Srbiju","hoce da otera Mileta i Marjana","napadam dve Uzicane"iako jasno napisem "pojedinci",al neka, mislim da ce me pojedinci vecno krivo shvatati na ovom forumu iako najcesce uopste ne kazem niti mislim od onoga za sta redovno bivam optuzivan i to iz razloga jer drugi na svoj neki nacin protumace napisano. I xman je znao biti optuzivan na slican nacin gde nisam mogao da verujem oko cega ga napadaju, mozda i zato izmedju ostalog ne pise vise ovde.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Uprava Backe - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 14 Icon_minitimeNed Jun 05, 2016 10:28 pm

Ventilmir ::
Stvarno ne znam kada jedino ja i toliko iznosim neproverene informacije kada se ovde sve svodi na ono sto cujes, sem kada Mile i Marjan ne kazu iz prve ruke. Al ajde Ventil "jedini iznosi neproverene informacije", "mrzi Srbiju","hoce da otera Mileta i Marjana","napadam dve Uzicane"iako jasno napisem "pojedinci",al neka, mislim da ce me pojedinci vecno krivo shvatati na ovom forumu iako najcesce uopste ne kazem niti mislim od onoga za sta redovno bivam optuzivan i to iz razloga jer drugi na svoj neki nacin protumace napisano. I xman je znao biti optuzivan na slican nacin gde nisam mogao da verujem oko cega ga napadaju, mozda i zato izmedju ostalog ne pise vise ovde.
Ljudi spustite loptu na zemlju ,Ljudi su nasa najveca vrednost,Tolja je svakako mnogo sazluzan za uspehe Backe
Nazad na vrh Ići dole
PLAVOGARDISTA




Број порука : 234
Join date : 23.09.2015

Uprava Backe - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 14 Icon_minitimePon Jun 06, 2016 2:04 am

Mile sve si rekao. Uostalom ako nesmetaju Marjanu onda ne treba da smetaju ni nama.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Uprava Backe - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 14 Icon_minitimePon Jun 06, 2016 7:02 am

PLAVOGARDISTA ::
Mile sve si rekao. Uostalom ako nesmetaju Marjanu onda ne treba da smetaju ni nama.
Kao sto sam i rekao ,proverio sam informaciju sa Dadom licno oko plate ,Milko opet vas je neko slagao Dado mi je rekao da mu je klub isplatio sve plate ,a jos i to da sa nikom oko plate nije pricao jer sta ima da prica kada je isplacen...
Nazad na vrh Ići dole
Milko




Број порука : 87
Join date : 08.04.2016

Uprava Backe - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 14 Icon_minitimePon Jun 06, 2016 7:16 am

miletesic01 ::
PLAVOGARDISTA ::
Mile sve si rekao. Uostalom ako nesmetaju Marjanu onda ne treba da smetaju ni nama.
Kao sto sam i rekao ,proverio sam informaciju sa Dadom licno oko plate ,Milko opet vas je neko slagao Dado mi je rekao da mu je klub isplatio sve plate ,a jos i to da sa nikom oko plate nije pricao jer sta ima da prica kada je isplacen...

Mislim da je suvisno nastavljati sa ovom temom. U redu ja sam sve sanjao i izmislio a znam da i vi dobro znate na sta mislim i o cemu pricam ali nema veze.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Uprava Backe - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 14 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Uprava Backe
Nazad na vrh 
Strana 14 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» Vesti iz Backe Palanke
» VIDEO SPOT kao prezentacije Bačke
» PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL
» Raspored utakmica Backe - PLS 2014/15
» Vase slike Backe Palanke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: