Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Uprava Backe

Ići dole 
+33
Marko 89
Milhaus
pravisimpatizer
nagib
Cistacica
SirkBP
Miki Veliki
Neko
aimar
fotball
Milko
Daki86
maurinjo
PLAVOGARDISTA
Ventilvoje
Vojvoda
Joca77
Шоне
dunavska76neman
Gogi
Mile123
1986Nenad
miletesic01
patriota-pancevo
LjubiteljFudbala
Pera
DimaBP
Joca
sportista
BraneBP
MarjanRnic
x-man
Kleka
37 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
Joca77




Број порука : 10
Join date : 06.03.2015

Uprava Backe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 9 Icon_minitimePon Avg 17, 2015 4:07 am

Nesto sam zaboravio. Backa navodno juri superligu navodno kao i prosle sezone a niti onda niti sada ste uzeli licencu a bez toga nema gore sve ni da ste prvi :D

Eto to su zaboravili ljudi iz uprave da vam kazu tako da od superlige nema nista, mozda za 100 godina sa nekim novim Marjanom. Nista lose samo cinjenice.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Uprava Backe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 9 Icon_minitimePon Avg 17, 2015 8:51 am

Joco ,hvalis se da sve znas a moram ti skrenuti paznju da se licenciranje za super ligu zapocinje sada a zavrsava krajem godine prva faza a druga posle izvestaja ovlascenog revizora ,ovo samo da znas cinjenice.
Da li cemo uci u super ligu ,ne zavisi od tebe ni najmanje a mozda od mene malo a najvise od toga kako igraci budu igrali ,sve ovo sto pises stvarno nema smisla i nije ni malo fer ni sportski ,ali nema veze to si ti ,samo mi je zao sto ti je motiv negativna selekcija i nipodastavanje necega sto smo uradili i sto cemo uraditi ... cheers veruj mi da me ne nerviras vec mi zao da sportista bude tako pun negativne energije i zavisti ,da sam na tvom mestu ja bih u najmnju ruku Embarassed
pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Uprava Backe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 9 Icon_minitimePon Avg 17, 2015 9:04 am

Marjane ako si mu rekao. A od Joce dosta, covek proziva a nije se ni predstavio poput onog Urketa navodnog Milanovcanina. Patriota je gospodin za sve njih. Samo ga nesto nema u poslednje vreme Smile


Poslednji izmenio Vojvoda dana Pon Avg 17, 2015 9:11 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Uprava Backe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 9 Icon_minitimePon Avg 17, 2015 9:07 am

Vojvoda ::
Marjane ako si mu rekao :-D A od Joce dosta, covek proziva a nije se ni predstavio poput onog Urketa navodnog Milanovcanina. Patriota je gospodin za sve njih. Samo ga nesto nema u poslednje vreme :-D
:lol!: :lol:
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Uprava Backe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 9 Icon_minitimePon Avg 17, 2015 9:19 am

mozda je patriota na godisnjem odmoru .?
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Uprava Backe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 9 Icon_minitimePon Avg 17, 2015 11:10 am

Ne pisem po ovom forumu, ali ovom prilikom moram da pohvalim zalaganje i ljubav prema klubu gospodina Rnica jer bez njega Backa bi se sad klackala izmedju trece i cetvrte lige, ako ne bi bila cak i u rangu Starog Grada.
Nadam se da ce klub imati uspesnu sezonu, a superliga u Palanci bi zaista bilo ono sto Palanka zasluzuje kao grad. Daleko pre nekih Lucana, Surdulice, Pecinaca, Banatskog dvora i sl...
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Uprava Backe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 9 Icon_minitimePon Avg 17, 2015 11:14 am

Takodje koliko ima istine u prici da ce opstina da forsira CSK sto se tice finansija i to, pre Backe?
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Uprava Backe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 9 Icon_minitimePon Avg 17, 2015 12:44 pm

To da ce da guraju CSK sam cuo i ja ali to bi bila tragedija. Trebalo je prosle sezone na derbi utakmice dovesti opstinare da vide koliko je ljudi doslo da navija za Backu i kako sve to izgleda. Postujem CSK ali Backa bi trebala da je bar dva ranga iznad njih.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Uprava Backe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 9 Icon_minitimePon Avg 17, 2015 1:53 pm

Da podsetim samo da smo i bez njih dosli dovde, nikome oni nece dati novac, njih sport ne interesuje uopste
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Uprava Backe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 9 Icon_minitimePon Avg 17, 2015 2:22 pm

Ne interesuje ih sport, ali ako neko iz vrha Backe nije u dobrim odnosima sa Medjedovcem, intelektualcem Jaricem i ekipom ambicioznih diletanata,tj. ako je u svadji sa njima ne bih me cudilo da hoce da se svete na taj nacin cak...Jer ove opstinare vode pohlepa i sto je u ovom slucaju mozda i vaznije-sujeta...No ovo je sve pod mozda...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Uprava Backe - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 9 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Uprava Backe
Nazad na vrh 
Strana 9 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» Vesti iz Backe Palanke
» VIDEO SPOT kao prezentacije Bačke
» PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL
» Raspored utakmica Backe - PLS 2014/15
» Vase slike Backe Palanke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: