Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+44
Danac
Zttq
ZivJeFudbalUmroNije
miletesic01
maurinjo
Admin
1986Nenad
bossmita
Pera
Ventilvoje
nagib
Киламанија
LjubiteljFudbala
vox populi
Sloboda Ili Ništa
Uzice11
SrpskiIlokBP
NemirnaBacka
Nikola Petrovic BG
marko celarevo
NikolaRadjenovic
PLAVOGARDISTA
Daka5
Gajdobra87
Carapan
Miki Veliki
ZvoneSampione
Crveni Djavoli KG
JovanRaskovic
Joca
Nervno
Vojvoda
aimar
MarjanRnic
Шоне
Daki86
x-man
grnja
DimaBP
napredBacka
dunavska76neman
Gogi
patriota-pancevo
Kleka
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 30 ... 56, 57, 58 ... 78 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 57 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 57 Icon_minitimePon Okt 12, 2015 11:51 am

Nikola Petrovic BG ::
I da igrate JSL u Novom Sadu :D
ne da igramo u NS vec cemo se boriti da svim silama igramo u BP ..Nikola ja nisam rodjenjem B.Palancanin vec opredeljenjem a to je jace veruj mi :D u Backoj sam zavrsio fudbalsku karijeru i ostao da zivim i radim u BP ...covek sam koji tesko daje obecanja to znaju oni koji me poznaju jer ih redovno ispunim pa moram da dobro razmislim sta obecavam ... :D
Uradicu sve sto mi je moci da mi JSL igramo u Bp .. cheers
Nazad na vrh Ići dole
Nikola Petrovic BG




Број порука : 20
Join date : 12.10.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 57 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 57 Icon_minitimePon Okt 12, 2015 11:51 am

x-man ::
Nikola Petrovic BG ::
Marjane otac mi je sa Bezanijske kose a majka sa Vracara. x-man ja nisam dodjos ja sam starosedeoc Beograda ko zna koje koleno po redu. Sto se tice Bosanaca moje je pravo da ih ne volim jer ih je mnogo u Beogradu a i kod vas a sto se tice Petrovica nije tacno da su svi iz Crne Gore davnim poreklom ima mnogo iz Metohije, Hercegovine cak i onih koji su oduvek u Sumadiji i koji su u Beograd dosli pre koji vek ali da ti ne pricam sad o svemu tome.

To je bas zanimljivo svi ste starosedeoci, Beograd je pre Srpskog bio madjarski grad, juzna kapija Ugarske a ne verujem nesto da je u njemu ziveo visok procenat Slovenskog zivlja. I Petrovici iz Metohije su poreklom iz CG kao i dobar deo cele Metohije, to je isto kao sa ovim nasim Lalama ne mogu da prihvate da su dodjosi i oni prvo masovnije naseljavanje Srba na Prostore Vojvodine pocinje sa padom Despotovine u 15 veku

Sine jel moguce da ne znas da su Srbi ili bolje reci Sloveni dosli na obale Dunava pre Madjara? Mnogi su se tu i zadrzali pa imas Lala koji su tu oduvek. Moji su u Beogradu oduvek i spadaju upravo u taj mali broj Slovenskog zivlja ja nisam nikakav dodjos takve ne podnosim cak ni Crnogorce isto kao i Bosance ali kazem uvek da su Bosanci gori jer samo hoce da se biju i prave probleme. Piju rakiju ko blesavi imam nekog iz Bijeljine popije litru svaki dan ko vodu. Crnogorci su vise za pare, biznis, kriminal i tako to. Ne diraju nikog ko im se ne zameri a Bosanci biju i ne pitaju. Jedino smo mi Beogradjani koji smo tu pre drugog svetskog rata najmanje, jedino smo mi pitomi.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 57 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 57 Icon_minitimePon Okt 12, 2015 11:53 am

Nikola Petrovic BG ::
x-man ::
Nikola Petrovic BG ::
Marjane otac mi je sa Bezanijske kose a majka sa Vracara. x-man ja nisam dodjos ja sam starosedeoc Beograda ko zna koje koleno po redu. Sto se tice Bosanaca moje je pravo da ih ne volim jer ih je mnogo u Beogradu a i kod vas a sto se tice Petrovica nije tacno da su svi iz Crne Gore davnim poreklom ima mnogo iz Metohije, Hercegovine cak i onih koji su oduvek u Sumadiji i koji su u Beograd dosli pre koji vek ali da ti ne pricam sad o svemu tome.

To je bas zanimljivo svi ste starosedeoci, Beograd je pre Srpskog bio madjarski grad, juzna kapija Ugarske a ne verujem nesto da je u njemu ziveo visok procenat Slovenskog zivlja. I Petrovici iz Metohije su poreklom iz CG kao i dobar deo cele Metohije, to je isto kao sa ovim nasim Lalama ne mogu da prihvate da su dodjosi i oni prvo masovnije naseljavanje Srba na Prostore Vojvodine pocinje sa padom Despotovine u 15 veku

Sine jel moguce da ne znas da su Srbi ili bolje reci Sloveni dosli na obale Dunava pre Madjara? Mnogi su se tu i zadrzali pa imas Lala koji su tu oduvek. Moji su u Beogradu oduvek i spadaju upravo u taj mali broj Slovenskog zivlja ja nisam nikakav dodjos takve ne podnosim cak ni Crnogorce isto kao i Bosance ali kazem uvek da su Bosanci gori jer samo hoce da se biju i prave probleme. Piju rakiju ko blesavi imam nekog iz Bijeljine popije litru svaki dan ko vodu. Crnogorci su vise za pare, biznis, kriminal i tako to. Ne diraju nikog ko im se ne zameri a Bosanci biju i ne pitaju. Jedino smo mi Beogradjani koji smo tu pre drugog svetskog rata najmanje, jedino smo mi pitomi.
svugde ima izuzetaka i ne treba generalizovati .!
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 57 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 57 Icon_minitimePon Okt 12, 2015 11:56 am

Ajde neka neko banuje budalu dok forum nije otišao u tri lepe kao što je otišla FB stranica Napretka.
Nazad na vrh Ići dole
Nikola Petrovic BG




Број порука : 20
Join date : 12.10.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 57 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 57 Icon_minitimePon Okt 12, 2015 11:58 am

Marjane verenica mi se preziva Knezevic i poreklom je iz zapadne Bosne tacnije Bosanskog Petrovca naravno da ima dobrih Bosanaca ali ja govorim o haosu u kojem je Beograd. Postaje polako nepodnosljivo za zivot. DimaBP procitaj uvodni komentar ove teme, moze da se pise o svemu ne znam u cemu je problem. Marjane nemoj me banovati srece ti zar sam nesto lose rekao eto kazi? Na fejsbuku mozda i jesam ali sam pobrisan i rekao sam da vise necu zato i ne pisem tamo.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 57 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 57 Icon_minitimePon Okt 12, 2015 11:59 am

Nikola Petrovic BG ::
x-man ::
Nikola Petrovic BG ::
Marjane otac mi je sa Bezanijske kose a majka sa Vracara. x-man ja nisam dodjos ja sam starosedeoc Beograda ko zna koje koleno po redu. Sto se tice Bosanaca moje je pravo da ih ne volim jer ih je mnogo u Beogradu a i kod vas a sto se tice Petrovica nije tacno da su svi iz Crne Gore davnim poreklom ima mnogo iz Metohije, Hercegovine cak i onih koji su oduvek u Sumadiji i koji su u Beograd dosli pre koji vek ali da ti ne pricam sad o svemu tome.

To je bas zanimljivo svi ste starosedeoci, Beograd je pre Srpskog bio madjarski grad, juzna kapija Ugarske a ne verujem nesto da je u njemu ziveo visok procenat Slovenskog zivlja. I Petrovici iz Metohije su poreklom iz CG kao i dobar deo cele Metohije, to je isto kao sa ovim nasim Lalama ne mogu da prihvate da su dodjosi i oni prvo masovnije naseljavanje Srba na Prostore Vojvodine pocinje sa padom Despotovine u 15 veku

Sine jel moguce da ne znas da su Srbi ili bolje reci Sloveni dosli na obale Dunava pre Madjara? Mnogi su se tu i zadrzali pa imas Lala koji su tu oduvek. Moji su u Beogradu oduvek i spadaju upravo u taj mali broj Slovenskog zivlja ja nisam nikakav dodjos takve ne podnosim cak ni Crnogorce isto kao i Bosance ali kazem uvek da su Bosanci gori jer samo hoce da se biju i prave probleme. Piju rakiju ko blesavi imam nekog iz Bijeljine popije litru svaki dan ko vodu. Crnogorci su vise za pare, biznis, kriminal i tako to. Ne diraju nikog ko im se ne zameri a Bosanci biju i ne pitaju. Jedino smo mi Beogradjani koji smo tu pre drugog svetskog rata najmanje, jedino smo mi pitomi.


Sad ces mi reci da si izvukao genealogiju svoje porodice do 6 veka hahhahhahahha ja bih te odmah uvsrtio u SANU.

Kad vec pricas o doseljavanju trebao bi znati gde su se naselili Srbi a to je na prostoru istocno od reke Cetine do Morave, a gde su bili najkompaktnije vidi se po tome gde su formirali svoju drzavu a ona se zove po mestu Ras to je dokaz koiko je ih je bilo na prostoru BG, BG nije bio srpski ni za vreme zupana Nemanje,ni Kralja Stefana Prvovencanog ni Kraljeva Vladislava, Radoslava i Urosa ni za vreme Kralja Milutina i kralja Stefana Decanskog
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 57 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 57 Icon_minitimePon Okt 12, 2015 11:59 am

Nikola Petrovic BG ::
Marjane verenica mi se preziva Knezevic i poreklom je iz zapadne Bosne tacnije Bosanskog Petrovca naravno da ima dobrih Bosanaca ali ja govorim o haosu u kojem je Beograd. Postaje polako nepodnosljivo za zivot. DimaBP procitaj uvodni komentar ove teme, moze da se pise o svemu ne znam u cemu je problem. Marjane nemoj me banovati srece ti zar sam nesto lose rekao eto kazi? Na fejsbuku mozda i jesam ali sam pobrisan i rekao sam da vise necu zato i ne pisem tamo.
ja nisam urednik stranice i ja ne banujem nikoga veruj ti meni
Nazad na vrh Ići dole
Nikola Petrovic BG




Број порука : 20
Join date : 12.10.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 57 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 57 Icon_minitimePon Okt 12, 2015 12:02 pm

x-man mozes ti zezati koliko hoces ali mi imamo staro porodicno stablo i svaki pupoljak je dodavan na njega. Ne zelim sad da pricam o tome jer vidim da ste raspolozeni da me zezate svi osim Marjana Rnica ali on je ozbiljniji i stariji covek vidi se to po kulturi pisanja.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 57 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 57 Icon_minitimePon Okt 12, 2015 12:04 pm

Nikola Petrovic BG ::
x-man mozes ti zezati koliko hoces ali mi imamo staro porodicno stablo i svaki pupoljak je dodavan na njega. Ne zelim sad da pricam o tome jer vidim da ste raspolozeni da me zezate svi osim Marjana Rnica ali on je ozbiljniji i stariji covek vidi se to po kulturi pisanja.

Ne zezam te uopste, zaista mislim da onaj koji pronadje direktne pretke bar od 15 veka treba da udje u SANU
Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 57 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 57 Icon_minitimePon Okt 12, 2015 12:07 pm

DimaBP ::
Ajde neka neko banuje budalu dok forum nije otišao u tri lepe kao što je otišla FB stranica Napretka.

Za sad nemamo elemenata da ga banujemo jer na svakoj temi pise o temi doduse na samoj je granici dozvoljenog, ako bude nekih tezih provokacija bice sankcionisan to je sigurno.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 57 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 57 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 57 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 30 ... 56, 57, 58 ... 78 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Fitnes kafana
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Pripremne utakmice 2014/15

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: