Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik

Ići dole 
+21
aca81
Pera
JovanRaskovic
miletesic
Gogi
LjubiteljFudbala
NikolaRadjenovic
RashaShea
Danac
Momir
MarjanRnic
Напред Бачка
srdjan bp
napredBacka
tebra bp
Rale BP
zarupski
Шоне
Sloboda Ili Ništa
x-man
Admin
25 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 8 Icon_minitimeNed Okt 26, 2014 3:38 am

Dobra su ovo pitanja ali ja mislim da odgovor ne lezi tu.
Mislim da preko noci ne moze nista i da se sa njima treba i dalje raditi, probati jos neke akcije, pojacati se u skladu sa mogucnostima.

Mislim da ne treba traziti krivca jer u pitanju su nijanse, malo fali za bolje rezultate daleko od toga da je nesto lose jer znam da su svi placeni po dogovoru svi su zadovoljni, uslovi su dobri i cilj biti u prvih 9 ekipa je realan prema tome ne treba biti nezadovoljan ali ono sto je intresantno i sto raduje to je da mozemo da se nosimo sa svim ekipama u prvenstvu, mislim da vise ne treba da se bojimo ni jednog protivnika jer ocigledno posedujemo kvalitet za ovu ligu. Voleo bih da cujem misljenja i drugih forumasa. Meni licno sto smeta jeste sto nam se igra svodi na jednu akciju po desnoj strani a to su mnogi primetili i vec odavno polemisali o tome.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 8 Icon_minitimeNed Okt 26, 2014 3:47 am

tacno je Rale da se preko noci ne moze nista ,sem sto je ova ekipa na okupu vise od najmanje 4 meseca ...
mozda mislite sa je moje upravljanje ocekivanjima preveliko ...ali kada pogledate karakteristike i mogucnosti svakog igraca realno nam je mesto u prve 4 ekipe a kada ih posmatramo kao tim od 6-8 mesta jer su jos uvek na zalost ne uigrani i ne daju maksimum ...pa se pitam sta da uradimo da daju maximum ...
unapred hvala svima sa idejama,predlozima ,sugestijama a sve u cilju postizanja sto boljeg rezultata i takmicarskog salda ..
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 8 Icon_minitimeNed Okt 26, 2014 3:50 am

Marjane hvala sto slusate i glas navijaca jer cesto se i tu nadje dobrih predloga.
Ja nemam sta pametno da kazem ovog momenta i voleo bih cuti Peru, x-man, LjubiteljaFudbala i Jocu oni malo pisu nazalost ali cesto iznose dobre ideje pa kad naidju bilo bi dobro cuti ih.
Nazad na vrh Ići dole
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 8 Icon_minitimeNed Okt 26, 2014 3:53 am

MarjanRnic ::
tacno je Rale da se preko noci ne moze nista ,sem sto je ova ekipa na okupu vise od najmanje 4 meseca ...
mozda mislite sa je moje upravljanje ocekivanjima preveliko ...ali kada pogledate karakteristike i mogucnosti svakog igraca realno nam je mesto u prve 4 ekipe a kada ih posmatramo kao tim od 6-8 mesta jer su jos uvek na zalost ne uigrani i ne daju maksimum ...pa se pitam sta da uradimo da daju maximum ...
unapred hvala svima sa idejama,predlozima ,sugestijama a sve u cilju postizanja sto boljeg rezultata i takmicarskog salda ..

Visoki ciljevi su preduslov dobrog uspeha ne gresite uopste i bas mi je drago da se tako postavljate i da je Backa klub koji ima velike ambicije to je ono sto privlaci publiku na stadionu. Jel ste videli juce koliko je ljudi doslo iako je bilo poprilicno hladno. Prepoznali su ljudi da je Backa ozbiljan klub a ja se nadam da ce to da traje i traje!
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 8 Icon_minitimeNed Okt 26, 2014 4:01 am

hvala Rale,hvala i vernim navijacima koji redovno dolaze na stadion ...
Hvala svima sto bez imalo sujete dajete komentare a samim tim i sansu svima u klubu da prepoznaju vase ideje i zahteve kako bi bili jos uspesniji ...
Svi komentari su dobro dosli :D
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 8 Icon_minitimeNed Okt 26, 2014 5:28 am

mislim da su pojedini igraci malo poleteli, ono sto je ocito popravljeno je fizicka sprema, momci su imali snage za ceo mec, pitanje je zasto agresivnost iz drugog poluvremena nije vidjena u prvom, zasto pocinjemo da igramo tek kada primimo gol, zasto cekovic negoduje prilkom izlaska iz igre i zasto skida i baca dres na klupu
Nazad na vrh Ići dole
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 8 Icon_minitimeNed Okt 26, 2014 5:31 am

x-man ::
mislim da su pojedini igraci malo poleteli, ono sto je ocito popravljeno je fizicka sprema, momci su imali snage za ceo mec, pitanje je zasto agresivnost iz drugog poluvremena nije vidjena u prvom, zasto pocinjemo da igramo tek kada primimo gol, zasto cekovic negoduje prilkom izlaska iz igre i zasto skida i baca dres na klupu

I meni se to ucinilo, Triva i da je najgori trener a Ceka da je Ronaldo ne sme onako da se ponasa. Ostalo sve na mestu i potpuno tacno ne znam sta bih dodao.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic




Број порука : 10
Join date : 24.10.2014

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 8 Icon_minitimePon Okt 27, 2014 2:40 am

Idemo dalje PLAVI...
Nazad na vrh Ići dole
napredBacka




Број порука : 105
Join date : 04.08.2014

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 8 Icon_minitimePon Okt 27, 2014 3:06 am

Naravno, na redu je Indjija. Valjda ce malo i sreca pogledati da prvi povedemo a onda ce biti lakse.
Nazad na vrh Ići dole
Напред Бачка

Напред Бачка


Број порука : 69
Join date : 31.07.2014
Локација : Бачка Паланка

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 8 Icon_minitimePon Okt 27, 2014 9:55 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

""Mislim da naš kolektiv diše kao jedan i samojepitanje trenutka ko će postići pogodak.Bačka i pored poraza može da bude zadovoljna jer je samo jedna lopta ušla u njihovu mrežu,a bilo je dosta prilika""

---------------

Па ови из Сурдулице нису нормални, ми можемо да будемо задовољни а они осим те наше глупости у одбрани нису шансу створили док смо ми имали неколико, Ивковић и Бјелош сами пред голманом, избијена лопта са гол линије и још неколико солидних покушаја у другом полувремену.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 8 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
11. kolo: FK BACKA - FK Radnik
Nazad na vrh 
Strana 8 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» 26. kolo: FK Radnik - FK BACKA
» 10. kolo: FK Javor - FK BACKA
» 21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS)
» 23. kolo: FK BACKA - FK Sindjelic (BG)
» Bačka - Radnik, 25.8.2018. 20h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: