Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik

Ići dole 
+21
aca81
Pera
JovanRaskovic
miletesic
Gogi
LjubiteljFudbala
NikolaRadjenovic
RashaShea
Danac
Momir
MarjanRnic
Напред Бачка
srdjan bp
napredBacka
tebra bp
Rale BP
zarupski
Шоне
Sloboda Ili Ništa
x-man
Admin
25 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 7 Icon_minitimeSub Okt 25, 2014 11:53 am

Nema predaje bice jos poraza valjalo bi izvuci pouke i ne raditi stalno jedno te isto.

Bjelos je uneo dosta zivosti svojim ulaskom u drugom poluvremenu. Steta za Ivkovicevu stopostotnu sansu.
Nazad na vrh Ići dole
Joca




Број порука : 229
Join date : 24.07.2014

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 7 Icon_minitimeSub Okt 25, 2014 12:13 pm

Niko da pomene nase promasaje i neefikasnost tokom cele sezone. Koliko nama treba prilika da damo gol? Radnik uopste nije bio opasan po nas gol, ovaj bacio iz auta odbrana se uspavala i ostavila samog igraca i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 7 Icon_minitimeSub Okt 25, 2014 12:19 pm

Raditi samo na defanzivnom prekidu, pola golova su dali posle auta Baranina mada na nasem stadionu bas i nece imati neki zalet Very Happy , takodje su opasni i iz kornera

ovo sam napisao u cetvrtak
Nazad na vrh Ići dole
LjubiteljFudbala

LjubiteljFudbala


Број порука : 234
Join date : 24.07.2014
Локација : Stadion

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 7 Icon_minitimeSub Okt 25, 2014 12:38 pm

Joca i x-man potpuno ste u pravu.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 7 Icon_minitimeSub Okt 25, 2014 1:33 pm

vec kada imamo Vesu u ekipi (sa svojim fizickim predispozicijama) moramo imati trkace u veznom redu koji ce raditi za njega i koji ce ga pokrivati u fazi defanzive, po meni je Avric morao biti starter, decko je nas najbolji igrac uz Sasu Ivkovica i Vesu (bar po onome sto sam ja gledao a to su utakmice kuci)
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 7 Icon_minitimeNed Okt 26, 2014 1:14 am

Nasa igra se dosta svodila i na brzinske sposobnosti Zecevica, mislim da se on nije povredio da bi Backa imala vise bodova na svom kontu. Njegova povreda je veliki hendikep za nas ali i njega licno on momak moze daleko da dogura i nadam se da ce se sto pre oporaviti.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 7 Icon_minitimeNed Okt 26, 2014 2:26 am

sredina tabele je za klub solidna,ali po meni ovaj igracki kadar moze puno vise .!
malo smo neuigrani,malo su momci preoprezni i pod tremom ...imamo jos cetiri utakmice do kraja jesenjeg dela prvenstva,ukoliko bi samo pobedii obe utakmice u BP gde su nam protivnici Indjija i Kolubara mislim da bi bili dovoljno daleko od zone ispadanja i na tabeli od 6 do 8 mesta a ako se secate da smo kao cilj postavili plasman iznad 9 mesta ...u poslednjih desetak godina za opstanak u ovoj ligi je dovoljno 36 bodova pa cak nekada i 37 bodova .!? da nam je neko ponudio pre pocetka da cemo u jesen osvojit 22 - 23 boda svi bi prihvatili zar ne .?
Mora se raditi na uigravanju tima jos vise ,kao i na homogenosti ekipe ...bodovi se osvajaju kao posledica dobrih igara i kreativno-takmicarskog pristupa ...
U svakom slucaju Backa se mora bolje organizovati od same Uprave kluba ,pojacati strucni stab a samim tim i rad sa svim igracima ,po zavrsetku jesenjeg dela dobro sagledati sadasnji igracki potencijal ,dovestu par igraca i na zalost zahvaliti se nekim igracima ...oko igraca Strucni stab se mora deteljno odbaviti i saciniti predloge ...
Na upravi kluba je da to analizira i donese konacne odluke .!
Sto se tice sudijskih odluka a svi me to pitate u neposrednim licnim kontaktima ,kao sto mislite i vi mislim i ja ...da bi to komentarisao potrebno je da izadjem iz svih fudbalskih organa a verujte mi da sam preko 90% blizu takve Odluke mada sam svestan da su to mlade sudije i da vecina njih nema nameru da steti klubove i fudbal ali im se greske desavaju ...ako su nenamerne neka im je bogom prosto i oprosteno ...
Nazad na vrh Ići dole
Danac

Danac


Број порука : 100
Join date : 24.07.2014

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 7 Icon_minitimeNed Okt 26, 2014 2:44 am

Sve ste rekli Marjane ja tu nemam sta da dodam. Trenutnim plasmanom o bodovima rekao bih da smo gotovo svi zadovoljni ostaje ta zal sto smo izgubili kuci bodove iako je moglo biti i drugacije ali treba biti realan negde smo imali i srece tako da je opet ovo realnost i nije lose sve u svemu. Juce smo svi bili malo razocarani i ja takodje i zato nisam hteo ni da komentarisem dok mi se ne slegnu utisci. Sto se tice sudija tako je kako je to nema veze sa savezom i nadam se da cete ostati u fudbalskim organima.
Nazad na vrh Ići dole
Momir




Број порука : 13
Join date : 20.08.2014

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 7 Icon_minitimeNed Okt 26, 2014 3:20 am

Steta sto u drugom poluvremenu nismo onoliko sansi iskoristili u prvom smo spetljano igrali ali ne mogu da se otmem utisku da niko od ekipa koje su nas pobedile nije kvalitetniji od nas i pored ovakvih okolnosti verujem da ce biti bolje u nastavku stvarno mislim tako samo malo da se zaigra raznovrsnije i da se koriste sanse
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 7 Icon_minitimeNed Okt 26, 2014 3:30 am

Danac ,hvala vam na razumevanju .
Meni jako tesko pada kada izgubimo zbog nasih sopstvenih "gluposti" i osecam se odgovorno zbog toga i cesto se pitam sta je najbolje uraditi .!?
Znam i siguran sam da su nasi igraci izuzetno dobri i posteni ljudi,kao igraci imaju potencijal a opet ne daju svoj maksimum i pitam se zasto .?
Da li ja gresim i precenjujem ih ,mislim da ne a opet kao da im nesto smeta da prikazu "samo ono sto znaju i mogu "..!?
Da li mi iz uprave negde gresimo ,imamo pogresan odnos prema njima ...???
Da li su optereceni zahtevima strucnog staba ..? ovo je profesionalna liga i takvi zahtevi moraju da postoje .!
Zasto na skoro svakoj utakmici ne daju maximum ,sta ih to sprecava ...!?
ova i slicna pitanja mi se svakodnevno namece bez obzira da li pobedili ili izgubili ...
Nisam nezadovaljan ali to ne znaci da sam zadovoljan brojem osvojenih bodova i prikazanom igrom u jesenjem delu PLS ...
Ovo o cemu pisem su sve moguci uzroci,a posledica je broj bodova i sami odnosi u klubu ...
Svakako da sam ja za sve najodgovorniji,te posle mene uprava kluba,sekretar i sportski direktor ,strucni stab i sigurno delom i igraci ...!?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 7 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
11. kolo: FK BACKA - FK Radnik
Nazad na vrh 
Strana 7 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» 26. kolo: FK Radnik - FK BACKA
» 19. kolo: FK BACKA - FK Bezanija
» 7. kolo: FK BACKA - FK Jedinstvo
» 9. kolo JSL 2017/18 FK Radnik (Surdulica) - FK BACKA 24.09.2017 19:00
» 20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: