Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik

Ići dole 
+21
aca81
Pera
JovanRaskovic
miletesic
Gogi
LjubiteljFudbala
NikolaRadjenovic
RashaShea
Danac
Momir
MarjanRnic
Напред Бачка
srdjan bp
napredBacka
tebra bp
Rale BP
zarupski
Шоне
Sloboda Ili Ništa
x-man
Admin
25 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 4 Icon_minitimePet Okt 24, 2014 1:31 am

ovu visinu ograde je jos davne 1988.g. propisao tadasnji komesar za bezbednost SFRJ general Jovo Popovic i bas ta visina od najmanje dva metra je bila uslov da igramo u jedinstvenoj drugoj ligi ...
Ako se dogovorimo i napravimo radnu akciju skracenja visine ograde sve se moze zavrsiti za dan dva ... :D
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 4 Icon_minitimePet Okt 24, 2014 1:38 am

MarjanRnic ::
ovu visinu ograde je jos davne 1988.g. propisao tadasnji komesar za bezbednost SFRJ general  Jovo Popovic i bas ta visina od najmanje dva metra je bila uslov da igramo u jedinstvenoj drugoj ligi ...
Ako se dogovorimo i napravimo radnu akciju skracenja visine ograde sve se moze zavrsiti za dan dva ... :D

Било би супер, може се то урадити и за два сата а не два дана у суштини само треба са брусилицом или чиме већ сећи редом. Било би јако добро зарад прегледности игре, буквално једина битна мана на стадиону. Преглед терена је ипак најбитнији.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 4 Icon_minitimePet Okt 24, 2014 1:48 am

Slazem se sa tobom ,predlozicu upravi kluba da donese takvu Odluku... :D
Pitanje je samo da li to uraditi i na istoku ili samo na zapadnom delu stadiona ..?
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 4 Icon_minitimePet Okt 24, 2014 1:48 am

Slazem se sa tobom ,predlozicu upravi kluba da donese takvu Odluku... :D
Pitanje je samo da li to uraditi i na istoku ili samo na zapadnom delu stadiona ..?
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 4 Icon_minitimePet Okt 24, 2014 1:54 am

MarjanRnic ::
Slazem se sa tobom ,predlozicu upravi kluba da donese takvu Odluku... :D
Pitanje je samo da li to uraditi i na istoku ili samo na zapadnom delu stadiona ..?

На обе стране ако је могуће. Ја сам иначе стално на источној страни некад сам а некад са другарима и нама често смета ограда, седети и гледати је скоро немогуће ту.
Nazad na vrh Ići dole
NikolaRadjenovic

NikolaRadjenovic


Број порука : 173
Join date : 11.08.2014
Локација : Стадион Славко Малетин Вава!

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 4 Icon_minitimePet Okt 24, 2014 1:57 am

Ja sam vise u Novom Sadu zbog studija i nisam redovan na tribini nazalost pa ne znam jel imam pravo glasa ali i ja se slazem da treba na obe strane spustiti ogradu to bi bio veliki plus. To mogu dva coveka za cas da urade. Od kad idem na stadion uvek mi je smetalo sto je toliko visoka ograda to sam samo u Apatinu i na Marakani video.
Nazad na vrh Ići dole
LjubiteljFudbala

LjubiteljFudbala


Број порука : 234
Join date : 24.07.2014
Локација : Stadion

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 4 Icon_minitimePet Okt 24, 2014 2:04 am

NikolaRadjenovic ::
Ja sam vise u Novom Sadu zbog studija i nisam redovan na tribini nazalost pa ne znam jel imam pravo glasa ali i ja se slazem da treba na obe strane spustiti ogradu to bi bio veliki plus. To mogu dva coveka za cas da urade. Od kad idem na stadion uvek mi je smetalo sto je toliko visoka ograda to sam samo u Apatinu i na Marakani video.

Ovde svi imaju pravo glasa. Ja pratim Backu decenijama i ta ograda me je uvek terala na 5,6,7 red jer volim da imam cist pogled na teren i ovo je jedan od boljih predloga koji se mogu lako sprovesti. Drago mi je da smo svi jednoglasni.
Nazad na vrh Ići dole
Gogi

Gogi


Број порука : 149
Join date : 14.09.2014

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 4 Icon_minitimePet Okt 24, 2014 2:38 am

Nego sta.Iseci nepotrebnu gvozdjuriju samo smeta gledaocima nismo stoka pa da nas treba ogradjivati.Ajmo protiv Radnika ko god je slobodan da dodje makar da zadrzimo sadasnju posetu,ako bude hladno nije realno ocekivati kao protiv BSK-a recimo ali bar ovo da odrzavamo za sada pa na prolece jos bolji da budemo.Nadam se da je ekipa maksimalno spremna i koncentrisana na mec da je Marko Zecevic spreman bio bih optimista ovako sam umereni optimista.Napred plavi.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic




Број порука : 10
Join date : 24.10.2014

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 4 Icon_minitimePet Okt 24, 2014 2:45 am

postovani navijaci molim vas da u sto vecem broju dodjete i navijanjem date podrsku nasim igracima kako bi pobedili ekipu Radnika iz Surdulice
Vas Mile Tesic -Pace
Nazad na vrh Ići dole
Gogi

Gogi


Број порука : 149
Join date : 14.09.2014

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 4 Icon_minitimePet Okt 24, 2014 2:49 am

miletesic ::
postovani navijaci molim vas da u sto vecem broju dodjete i navijanjem date podrsku nasim igracima kako bi pobedili ekipu Radnika iz Surdulice
Vas Mile Tesic -Pace

Naravno , slobodno se pridruzite forumu, posle Vladimira Ilica, Marjana eto i Vas sa nama. Nisam imao prilike da Vas gledam na terenu gospodine Tesicu ali mi sam cuo kakav ste "dar mar" pravili protivnicima Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
11. kolo: FK BACKA - FK Radnik
Nazad na vrh 
Strana 4 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» 26. kolo: FK Radnik - FK BACKA
» 13. Kolo SLS Bačka - Radnik
» 12. kolo: FK BACKA - FK Indjija
» 24. kolo: FK Macva - FK BACKA
» 15. kolo: FK Sloboda - FK BACKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: