Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+44
Danac
Zttq
ZivJeFudbalUmroNije
miletesic01
maurinjo
Admin
1986Nenad
bossmita
Pera
Ventilvoje
nagib
Киламанија
LjubiteljFudbala
vox populi
Sloboda Ili Ništa
Uzice11
SrpskiIlokBP
NemirnaBacka
Nikola Petrovic BG
marko celarevo
NikolaRadjenovic
PLAVOGARDISTA
Daka5
Gajdobra87
Carapan
Miki Veliki
ZvoneSampione
Crveni Djavoli KG
JovanRaskovic
Joca
Nervno
Vojvoda
aimar
MarjanRnic
Шоне
Daki86
x-man
grnja
DimaBP
napredBacka
dunavska76neman
Gogi
patriota-pancevo
Kleka
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 70 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 41 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 3:52 am

miletesic01 ::
Nesto razmisljam ,mozda je najveci problem nas ljudi iz kluba sto smo otvoreni i sto uvek pisemo istinu na nasem forumu ,pa to onda pojedinci pokusavaju da "izvrnu "kao nismo platili igraca ma ne igraca nego  trenera a onda ne trenera nego domara ,do cega je ljudima stvarno neverovatno a ko zna sta ce sledece biti napisano ...nekome je do "bacanja bombi" a vreme Boska Buhe bombasa iz drugog rata je davno proslo a onda mi Marjan kaze slusaj Mile  ne znam iz koga razloga onda ti i ja treba da glumimo PRSANA i da sve to demantujemo ,treba da budemo klub koji ce da bude postavljen tako da sluzi za primer a uvek ce sve biti kao u onoj nekada cuvenoj 'IGRI BEZ GRANICE " jedni ce da budu dobri i da grade a drugi su oni koji to onemogucavaju i ruse ..znas trebaju nam jedni i drugi i to je dobro ako ne budemo radili kako treba povecavace se broj losih i oni ce nadvladati i srusiti sve sto pravimo a ako dobro radimo sve ce vise biti onih koji sire pozitivnu energiju .pa zato ja nekada i preteram optimizmom u zeljama za sto vecim brojem bodova i pobedama a i sami imamo iskustva kako kaze nas Lazija zimnica se pravi u jesen hahaha sto vise bodova sada manje ce nam trebati za prva dva mesta na prolece ...cheers  

Mile, to što ste ti i Marjan otvoreni upravo daje draž ovog foruma. Forum ne bi bio to što jeste da nemamo nikakve informacije. Dok nije postojao forum informacije o Bačkoj sam mogao saznati samo u Nedeljnim Novinama i to u dve reči. Ovako otvorenim pristupom stvarate sve veći i veći broj pristalica Bačke. Samo napred. Imate moju podršku u svemu a nadam se i ostalih članova foruma (barem iz Bačke Palanke). Ovim postajemo jedna velika porodica gde nema tajni, nekad će tajne biti bolne a većinom radosne. Zajedno smo i u dobru i u zlu.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 41 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 4:04 am

Pera ::
miletesic01 ::
Nesto razmisljam ,mozda je najveci problem nas ljudi iz kluba sto smo otvoreni i sto uvek pisemo istinu na nasem forumu ,pa to onda pojedinci pokusavaju da "izvrnu "kao nismo platili igraca ma ne igraca nego  trenera a onda ne trenera nego domara ,do cega je ljudima stvarno neverovatno a ko zna sta ce sledece biti napisano ...nekome je do "bacanja bombi" a vreme Boska Buhe bombasa iz drugog rata je davno proslo a onda mi Marjan kaze slusaj Mile  ne znam iz koga razloga onda ti i ja treba da glumimo PRSANA i da sve to demantujemo ,treba da budemo klub koji ce da bude postavljen tako da sluzi za primer a uvek ce sve biti kao u onoj nekada cuvenoj 'IGRI BEZ GRANICE " jedni ce da budu dobri i da grade a drugi su oni koji to onemogucavaju i ruse ..znas trebaju nam jedni i drugi i to je dobro ako ne budemo radili kako treba povecavace se broj losih i oni ce nadvladati i srusiti sve sto pravimo a ako dobro radimo sve ce vise biti onih koji sire pozitivnu energiju .pa zato ja nekada i preteram optimizmom u zeljama za sto vecim brojem bodova i pobedama a i sami imamo iskustva kako kaze nas Lazija zimnica se pravi u jesen hahaha sto vise bodova sada manje ce nam trebati za prva dva mesta na prolece ...cheers  

Mile, to što ste ti i Marjan otvoreni upravo daje draž ovog foruma. Forum ne bi bio to što jeste da nemamo nikakve informacije. Dok nije postojao forum informacije o Bačkoj sam mogao saznati samo u Nedeljnim Novinama i to u dve reči. Ovako otvorenim pristupom stvarate sve veći i veći broj pristalica Bačke. Samo napred. Imate moju podršku u svemu a nadam se i ostalih članova foruma (barem iz Bačke Palanke). Ovim postajemo jedna velika porodica gde nema tajni, nekad će tajne biti bolne a većinom radosne. Zajedno smo i u dobru i u zlu.
TAKO JE PERO U PRAVU SI HVALA TI NA PODRSCI VERUJ DA SVIMA NAMA IZ KLUBA TO PUNO ZNACI
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 41 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 4:06 am

Niste vi tu nista krivi, isto bi oni nasli nacin da proturaju dezonformacije i da vi nista ne pisete ovde, jedina je razlika sto onda ne bi imao ko da ih demantuje i mi bi im verovatno i poverovali.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 41 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 4:09 am

Zimnica se pravi na jesen, ahahaha odlicno,ovo cu morati da koristim :D Lazijine metafore :D
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 41 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 4:14 am

Ventilslav ::
Niste vi tu nista krivi, isto bi oni nasli nacin da proturaju dezonformacije i da vi nista ne pisete ovde, jedina je razlika sto onda ne bi imao ko da ih demantuje i mi bi im verovatno i poverovali.
Gebels ne prolazi u BP ,hahah vise puta ponovljena laz postaje istina hahaha a i samo znate sta znaci demanti hahaha demantovanje je kao kada sa krova prospete perje ( citaj laz ) a demanti kada pocnete to perje da sakupljate hahahah king to je i zelja onih koji sire dezinformacije a ja sam covek trenutka volim da reagujem na prvu loptu i da udem u klinc a Marjan je drugaciji hahah golman sve to mirno gleda i reaguje bas kad treba da lopta ne udje u gol tj. da laz ne postane istina ..sva sreca pa onda cinimo dobar tandem kao nekada kada smo zajedno igralai hahahah
Juce smo Marjan ,Tolja i ja dugo pricali o svemu i svacemo pa i o raznim izmisljotinam na forumu ,znate sta mi je Marjan rekao ,"slusaj Mile ne bojim se ja tih sto sa strane pisu svasta ljudi su cesto neinformisani ,mi im delujemo kao nestvarni jer misle ako to kod njih u sredinama nema odkud bi to bilo u jednoj BP ma je se prijatelji moji vise bojim nas samih jer me je oduvek najvise boleo autogol i zato mi moramo biti jedinstveni a drugi neka pisu i rade sta misle meni je najbitnije da mi znamo gde idemo i kako do svog cilja stizemo " ☀ ovako nekako otprilike cheers
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 41 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 4:28 am

Odlicno je to rekao :D Mene u celoj prici jedino opstinari nerviraju, al ajde da im damo rok do nove godine, kako je Djedo i rekao da ce leci pare.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 41 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 4:50 am

Ventilslav ::
Odlicno je to rekao :D Mene u celoj prici jedino opstinari nerviraju, al ajde da im damo rok do nove godine, kako je Djedo i rekao da ce leci pare.
hahah a da li ce njega biti do nove godine hahahah moramo napraviti peticiju u kojoj trazimo finansiranje BAcke i dostaviti je Miti Lacanskom da je stavi na dnevni red skupstina a u medjuvremenu pricati sa odbornicima da to izglasaju i onda je to armirani beton za finansiranje ,svejedno je ko je predsednik jer on mora da izvrasava volju skupstine bP .. king
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 41 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 10:03 am

Ventilslav ::
Zimnica se pravi na jesen, ahahaha odlicno,ovo cu morati da koristim :D Lazijine metafore :D
da kaze pravi se na jesen a otvara na prolece hahahaha i tek se tada jede king
Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 41 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 11:43 am

Necu ulaziti vise u rasprave ne znam zasto se Mile i Marjan nadjose uvredjeni kad protiv njih niko nista nije rekao. Vlasnik autoprevoza Milenko Damjanic Damil je takodje oteran kad je hteo Backu uvesti u 1. ligu a oterali su ga oni koji ce i tebe Marjane i to zato sto jedan od dvojice nije dobio kes koji je trazio a ovaj drugi je dobio velike novce. Sve znam a tek o Celarevu koliko znam ne bi mi poverovali. Zemun, Bezanija, Sindjelic to mi je druga kuca.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 41 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 11:45 am

Miki Veliki ::
Necu ulaziti vise u rasprave ne znam zasto se Mile i Marjan nadjose uvredjeni kad protiv njih niko nista nije rekao. Vlasnik autoprevoza Milenko Damjanic Damil je takodje oteran kad je hteo Backu uvesti u 1. ligu a oterali su ga oni koji ce i tebe Marjane i to zato sto jedan od dvojice nije dobio kes koji je trazio a ovaj drugi je dobio velike novce. Sve znam a tek o Celarevu koliko znam ne bi mi poverovali. Zemun, Bezanija, Sindjelic to mi je druga kuca.

DSrago mi je sto je damil oteran a on ako voli toliko fudbal neka uzme svoj Bac pa neka ga vodi u prvu ligu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 41 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 41 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 70 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Fitnes kafana
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Pripremne utakmice 2014/15

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: