Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Fitnes kafana

Ići dole 
+8
patriota-pancevo
Ludak
dunavska76neman
Pera
Gogi
sportista
Daki86
Joca
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Gogi

Gogi


Број порука : 149
Join date : 14.09.2014

Fitnes kafana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fitnes kafana   Fitnes kafana - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 28, 2015 2:01 am

Hvala Pero za ovako detaljan opis.
Nazad na vrh Ići dole
Ludak




Број порука : 17
Join date : 30.10.2014
Локација : Sa istočne tribine

Fitnes kafana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fitnes kafana   Fitnes kafana - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 11, 2015 11:48 am

Trcim po bentu da skinem ovaj bojler.Rezultata ima ali treba biti uporan.
Nazad na vrh Ići dole
Gogi

Gogi


Број порука : 149
Join date : 14.09.2014

Fitnes kafana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fitnes kafana   Fitnes kafana - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 24, 2015 10:51 am

Taman sto sam krenuo na bent da trcim kisa krenula da lije ko iz kabla, ne da mi se Sad
Tako svaki put kad se nakanim :D
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Fitnes kafana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fitnes kafana   Fitnes kafana - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 01, 2015 4:03 pm

Svako jutro casicu rakije na prazan stomak popijem zatim vezbam 35 minuta. 15 minuta trcim od toga 10 minuta dzogiranje a 5 minuta jak tempo. Preostalih 20 minuta radim po vezbe snage ali lagano zbog godina ranije sam forsirao. Nakon laganog treninga dorucak. Jos uvek nemam stomak i salo ili nesto minimalno ali ne bih o tome :D Omladina izbegava rakiju sve drogos do drogosa zato i ne mogu da treniraju. Fudbaleri tuku hemiju i drogu ko nenormalni a od rakije beze kao djavo od krsta. Toliko o omladini Srbije vidim i po ovoj temi koliko je aktivna No
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Fitnes kafana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fitnes kafana   Fitnes kafana - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 01, 2015 7:45 pm

Pero, nadovezao bih se na stare postove sa ove teme, pa me zanima da li je taj nemagistralni put do Novog Sada nezgodan za gume na biciklu? Ne znam koliko ima kamencica i tih stvari i da li se guma moze izbusiti, a to je poslednje sto mi tamo treba :D
I da li tim putem mogu klasicnim brzincem bez amortizera, ili moram planinac?


A sto se tice vezbanja, pre sam forsirao, oko sat vremena dnevno, sad samo idem na plivanje kad je lepo vreme i radim plank po par minuta dnevno jer ne uzima puno vremena a od toga imam vise kondicije nego od trcanja, a i vise ojacam nego da radim sklekove i trbusnjake.

Medjutim neko vreme vec izbegavam intenzivno vezbanje jer mi previse anestezira mozak i tera me da ne razmisljam :D
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Fitnes kafana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fitnes kafana   Fitnes kafana - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 01, 2015 11:55 pm

Ventilslav ::
Pero, nadovezao bih se na stare postove sa ove teme, pa me zanima da li je taj nemagistralni put do Novog Sada nezgodan za gume na biciklu? Ne znam koliko ima kamencica i tih stvari i da li se guma moze izbusiti, a to je poslednje sto mi tamo treba :D
I da li tim putem mogu klasicnim brzincem bez amortizera, ili moram planinac?


A sto se tice vezbanja, pre sam forsirao, oko sat vremena dnevno, sad samo idem na plivanje kad je lepo vreme i radim plank po par minuta dnevno jer ne uzima puno vremena a od toga imam vise kondicije nego od trcanja, a i vise ojacam nego da radim sklekove i trbusnjake.

Medjutim neko vreme vec izbegavam intenzivno vezbanje jer mi previse anestezira mozak i tera me da ne razmisljam :D

Ventislave, da bi bilo gde vozio gume moraju biti dobre bez obzira da li se bicikl vozi samo po gradu ili dalje; ukoliko su gume loše onda se brzo probuše i po asfaltu. Što se tiče navedene deonice može se voziti i običnim biciklom bez problema a naravno važi da je što je bolji bicikl ugodnija je vožnja. Mesta za predah usput imaš koliko hoće (mislim na čarde).
Do Novog Sada bentom bih Ti preporučio dve varijante: prva - kod čelarevske ciglane se popneš na bent do Begeča gde možeš da voziš malo lošijim bentom (ja po njemu vozim bez problema) ili kroz Begeč pa se na kraju sela ponovo uključiš na bent a od početka Futoga je asfalt bez prekida do Novog Sada; druga - u Čelarevu se odvojiš na skretanju za čardu (kod Beočiba) pa nakon 100 metara imaš račvanje puta na kom ćeš skrenuti levo. Na kraju tog puta imaš neasfaltirani deo od 30-tak metara i skreneš desno prema gložanskoj čardi. Od Palanke do gložanske čarde (sa izuzetkom tih 30-tak metar sve je asfalt a od Beočiba do gložanske čarde gotovo nemaš saobraćaja). Od gložanske čarde do Novog Sada je kao u prvoj varijanti. Između čelarevske čarde i Begeča je nabijen tucanik i ukoliko imaš ispravne gume nemoj se bojati da ćeš ih probušiti.

Od mog zadnjeg posta u ovoj temi sam povećao dnevnu dozu biciklarenja sa oko 94 km (Mačvanska Mitrovica; Petrovaradin) do 167 km (Bačka Palanka - Kula - Sombor - Bačka Palanka). Verujte mi na reč biciklizam je pravi antistres (osim kad pored mene prođe neki neotesani kamiondžija pa mu onda spominjem bližu i dalju rodbinu).
Ukoliko neko želi da odvozi neku od ovih tura dole se nalaze neke rute.

Fitnes kafana - Page 2 N6yuti

Fitnes kafana - Page 2 Bdp304

Fitnes kafana - Page 2 2exmsdc

Fitnes kafana - Page 2 2d1v3pi

Fitnes kafana - Page 2 5f412w

Fitnes kafana - Page 2 El1nc6

Fitnes kafana - Page 2 219oqc1

Fitnes kafana - Page 2 2hrcx7o

Fitnes kafana - Page 2 21aaarn

Fitnes kafana - Page 2 23kyi3n

Ovo su neke od ruta koje sam vozio u odnosu na zadnji post. Sada kada je jesen neću moći da stalno vozim Subota Nedelja jer je svaka druga Subota rezervisana za Bačku (ništa vožnja, ništa gosti). Ukoliko vremenske prilike dozvole ove jeseni planiram i rute: Bačka Palanka - Apatin (bentom, oko 124 km); Apatin - Sombor - Bačka Palanka (putem , oko 90 km); Bačka Palanka - Carska Bara (preko Zrenjanina, oko 110 km); Carska Bara - Bačka Palanka (preko Titela, oko 116 km); Bačka Palanka - Vrbas - Bečej - Temerin - Novi Sad - Bačka Palanka (oko 170 km), ...
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Fitnes kafana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fitnes kafana   Fitnes kafana - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 02, 2015 6:31 am

Hvala Vam Pero na ovim informacijama, ja bih mogao uvek kad mi treba ici do Novog Sada biciklom, pogotovo leti, nije problem kondicija nego se cimam saobracaja, sto kazete ti kamioni kada prolete i sl. previse saobracaja, prosto stres imam od toga, a vec sam isao tim putem pre sedam godina i to skoro do Beske.
Ja sam o toj ruti racunao da nekako izdrzim glavnim putem do Celareva, onda pobegnem od kola kroz Celarevo i Glozan, pa onda u Begecu odem za taj bent i njim nastavim do Novog Sada.
Deonice Palanka-Celarevo i njive kod Begeca su mi najkriticnije, pa me zanima da li bih ja nekako mogao od Palanke do Celareva alternativnim putem ili moram glavnim? Znam da ima ok put do palanackog groblja, ali za dalje ne znam da li ima ista :s

Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Fitnes kafana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fitnes kafana   Fitnes kafana - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 02, 2015 6:33 am

A i svaka cast na ovim rutama, treba izdrzati i voleti sve to, sto mnogi ne mogu(da vole voznju biciklom:D).
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Fitnes kafana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fitnes kafana   Fitnes kafana - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 02, 2015 7:18 am

Ventislave slobodno možemo komunicirati na Ti, nema potrebe za persiranjem.
Deonicu Bačka Palanka - Čelarevo ne možeš izbeći osim glavnim putem a dalje do Novog Sada komotno bentom.
Ipak, mogu Ti preporučiti deonicu do Čelareva preko Kerekića. Deonica je duža po gruboj proceni oko 2 km u odnosu na magistralni put a u celosti je asfaltna podloga (na nekim mestima slabija ali pogodna za vožnju). Ovu deonicu možeš voziti na sledeći način: od Palanke prema Gajdobri pa na sedmom kilometru (prvi asfalt sa desne strane) skrenuti desno. Na kraju tog puta se nailazi na voćnjak pa se skrene desno ka Čelarevu.
Bačka Palanka - skretanje za Kerekić 7 km
linija pored Kerekića 5 km
voćnjak do Čelareva 4 km
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Fitnes kafana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fitnes kafana   Fitnes kafana - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 02, 2015 7:23 am

Svaka čast, super trening. Prijalo bi mi malo, da skinem stomak bangavi. I jedan jedini gram viška mi ode u stomak. :face:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Fitnes kafana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fitnes kafana   Fitnes kafana - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Fitnes kafana
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Forumska kafana "Backa"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Uz pivce-
Skoči na: