Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+44
Danac
Zttq
ZivJeFudbalUmroNije
miletesic01
maurinjo
Admin
1986Nenad
bossmita
Pera
Ventilvoje
nagib
Киламанија
LjubiteljFudbala
vox populi
Sloboda Ili Ništa
Uzice11
SrpskiIlokBP
NemirnaBacka
Nikola Petrovic BG
marko celarevo
NikolaRadjenovic
PLAVOGARDISTA
Daka5
Gajdobra87
Carapan
Miki Veliki
ZvoneSampione
Crveni Djavoli KG
JovanRaskovic
Joca
Nervno
Vojvoda
aimar
MarjanRnic
Шоне
Daki86
x-man
grnja
DimaBP
napredBacka
dunavska76neman
Gogi
patriota-pancevo
Kleka
48 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 50 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" Empty
PočaljiNaslov: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" Icon_minitimePet Avg 21, 2015 9:57 am

Nek ova tema sluzi za medjusobna caskanja i dopisivanja posto nemamo drugog nacina da zastitimo teme od "spama" sto domacih sto gostiju  Smile  Ako je otvorena tema o utakmici u Zemunu mislim da bi u toj temi trebalo da se komentarise ta utakmica, te dve ekipe i sve sto se tice ta dva kluba...

Ovde nema "off-a" i mozete slobodno pisati sta zelite, postavljati kakva hocete pitanja i kome hocete.

cheers
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" Icon_minitimePet Avg 21, 2015 11:09 pm

Kolubara je sinoc stigla i u karantinu je u bagremari,mi smo ih docekali jer od "domacina"koji su to trebali da urade niko se nije pojavio ,to stvarno nije u redu i ne prilici nasem mentalitetu i prijemu a radi se o reciprocitetu domacinstava da oni imaju ovde veceru ,spavanje ,dorucak i rucak a da Backa i CSK imaju rucak u Lazarevcu tako je dogovorio nas predsednik opstine i to je za pohvalu ali nije dobro sto ih niko nije sem nas docekao onako kako nalaze domace vaspitanje i sportska kultura .Ljudi pa ipak je neko trebao iz uprave CSK da ih saceka pa cak mozda i neko od trenera da dodje i uvazi svog kolegu .Kada su u prosloj sezoni nama dolazile ekipe u goste u karantin uvek je bar nas dvoje bilo zaduzeno da ih doceka na ulazu u grad odvede do hotela,uvece da izadje na veceru sa njihovim vodjom puta ,da ga malo provede kroz BP a vrlo cesto je i jedan od trenera imao obavezu da ode i popije kafu uvece ili ujutru sa kolegama ,utakmice su uvek imali sportsku draz nadmetanja ali gostoprimstvo je moralo da bude na najvisem nivou ,verujte mi da nam je uvek tako i bilo uzvraceno i da smo sa svim klubovima izgradili taj nivo ponasanja .zao mi je zbog ovoga sto se desilo i koristim priliku da se u ime svih sportskih-fudblskih ljudi iz opstone BP izvinim svim ljudima iz FK Kolubare Lazarevac ,Laki ,Tolja i ja smo ih docekali i nadam se malo ublazili ovu neprijatnost ."dobro cini i dobru se nadaj "
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Forumska kafana "Backa" Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" Icon_minitimePet Avg 21, 2015 11:24 pm

Tuzibabe Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" Icon_minitimeSub Avg 22, 2015 12:02 am

Ovo nije fer i pisem da se vise nikada ne ponovi a ne sto zelim da budem tuzibaba ... :D
Nazad na vrh Ići dole
Gogi

Gogi


Број порука : 149
Join date : 14.09.2014

Forumska kafana "Backa" Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" Icon_minitimePon Avg 24, 2015 8:06 am

Naleteh na internetu na neku polemiku o fudbalu i o tome gde Zvezda i Partizan nemaju vecinu navijaca kad gostuju. Vrlo intresantan komentar o nama mada nije u potpunosti tacan, covek ima 5000 komentara tako da nije Palancanin pisao ali vrlo lepo zvuci Smile ...

Prvi post.

Није баш тако. Доста сам упознат са већим и мањим клубовима посебно по Војводини али и остатку Србије.

Нови Пазар - публика муслиманска тамо је то доста исполитизовано, домаћин има већину.

Нови Сад - град где већина навија за Војводину али дођу људи из разних села и околних градића кад гостују Београђани пошто им је то једина прилика да виде клуб за који навијају не знају ни они зашто уживо. Нови Сад навија за Војводину.

Крагујевац - иста ситуација као и са Новим Садом. ФК Раднички је веома популаран међу Крагујевчанима али и остатку Шумадије. Стадион чика Дача знао је да прими и 25-30 хиљада људи у своје време. Обарали су рекорде друге и треће лиге кад су стицајем околности били тамо. Нажалост Раднички је поново испао у другу лигу. Жалосно је то што се тамо дешава и јако ми је жао што Раднички не личи на Чукарички данас пошто то итекако заслужује, улагати у Београдске клубове поред Звезде и Партизана је грешка јер пола лиге долази из једног града. И поред свега тога Крагујевац навија за Раднички.

Бачка Паланка - ФК Бачка је љубимац Паланчана тамо сам радио дуго, био на неким утакмицама. Вечити друголигаш Југославије а и сад су у 2. лиги. Тамо две трећине града навија за Бачку сваке године имају највећу посету у лиги и поред скупог улаза. И остатак општине навија за плаве у добром броју мислим на сеоске средине. Преко 10 хиљада Паланчана је гледало Бачку у четврфиналу купа са Хајдуком из Сплита. Паланка навија за Бачку.
Ужице - барем половина града навија за ФК Слободу а вероватно и више. Такође многа околна села. Ипак доста великих градова около и на утакмицама са вечитима на стадиону буде егал иако Ужице навија за Слободу. Слобода је једва изборила опстанак у 2. лиги ове сезоне.


I ovaj forumas ima dosta postova.
Drugi post:

Dobro, pa Backa nije prva liga. A i u drugu su usli posle ko zna koliko godina. Stvarno ne znam sta se desava u Backoj Palanci. Pamtim da je bilo "vruce" kada su igrali rukomet sa Lovcenom pre jedno petnaestak godina.
Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

dunavska76neman


Број порука : 239
Join date : 25.07.2014

Forumska kafana "Backa" Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" Icon_minitimePon Avg 24, 2015 8:24 am

lepo zvuci ali nije bas tako bajno. Kamo srece da sela navijaju za nas. Kad bi nam gostovali Partizan ili Zvezda najveci broj gostujucih navijaca bi bas bio iz sela nase opstine i susednih opstina da budemo realni. U samom gradu je malo drugacija znam mnoge koji navijaju za njih ali ipak ne bi protiv Backe, verovatno samo oni najzagrizeniji i po 50-ak pripadnika navijackih grupa. Treba lepiti letke po selima i privuci te ljude da dolaze na "male" utakmice to bi dalo rezultata kad dodju "veliki".
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Forumska kafana "Backa" Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 6:40 am

Kafana Backa, pretpostavljam da je to otvoreno za razmirice navijaca posto imate vise ljudi registrovanih van Palanke. Ja sam dugo ovde i znam pravila tako da zbog mene niste trebali otvarati ali kad ste vec otvorili ok.

Marjane pogodih ja da cete u Zemunu izgubiti, a nisi mi verovao :P

Da smo brojali nase prognoze mislim da bi bilo negde 10:4 za mene cheers

Sloga nije losa ekipa sigurno ce opstati navodno jure i najvisi plasman. Mislim da su losija ekipa od Zemuna ali i sa njima cete imati problema jer igrate ocajno. Moja prognoza 1x ipak. Domacini ste.

Nazad na vrh Ići dole
napredBacka




Број порука : 105
Join date : 04.08.2014

Forumska kafana "Backa" Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 7:27 am

ako nam patriota prognozira pobedu nesto nije u redu :D
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Forumska kafana "Backa" Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 10:07 am

Nadam se da će nam se uskoro izlizati onaj CD Legendi što se pušta na poluvremenu. Protivniku se zaledi krv u žilama u svlačionici bounce .
Nazad na vrh Ići dole
grnja




Број порука : 40
Join date : 05.09.2014

Forumska kafana "Backa" Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 10:14 am

stvarno ljudi daj recite kremenovicu da pusta nesto normalnije nesto sportsko. taman sam otvorio temu o pesmama backe. nek pusti himnu i jos koja pesma reprezentacije, "najjaci ostaju" i nesto u tom fazonu a ne muziku za babe Smile cast legendama ali nije to za utakmicu
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 100Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 50 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Fitnes kafana
» Sajt FK Backa
» Marketing FK Backa
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: