Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+52
Plavi u srcu
alczbp
Daka05
NikolaRadjenovic
Danac
Ivica
dunavska76neman
borkorakic1
steva
LjubiteljFudbala
Pera
Milhaus
Carapan
nagib
x-man
Sekretaricina sestra
marko celarevo
Miki Veliki
MarjanRnic
Nervno
Ventilvoje
Rale BP
Rew
miletesic01
napredBacka
martick
Marko 89
Istocna Tribinaaa
Joca
SirkBP
Vojvoda
DimaBP
Samo malo
aimar
Neko
maurinjo
Cistacica
vlada budala
PirgosiPirot
Daka5
Daki86
PLAVOGARDISTA
Gogi
Шоне
goran123
Kleka
Lazar Acimov
majstorBP
ilovebackapalanka
Kobajla
Milko
panke09
56 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 47 ... 93  Sledeći
AutorPoruka
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" Empty
PočaljiNaslov: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" Icon_minitimeUto Apr 12, 2016 3:31 pm

Inace naravno da nisu sudije krive sto lose igramo, samo nesto u prilog tezi o fuziji. Pogotovo sto je sindjelic pobedio zemun u gostima, vrlo interesantno.
Nazad na vrh Ići dole
panke09




Број порука : 76
Join date : 21.08.2015

Forumska kafana "Backa" Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" Icon_minitimeUto Apr 12, 2016 3:47 pm

Miki Veliki ::
Mile ne zelim vam lose nego moj je problem iskrenost. Ako nesto mislim onda to i kazem. Gledao sam vas u Borci, po vama je to igra drugog najbolheg tima u ligi? Jadna onda liga. Jesenas ste bili strah i trepet ja sam samo cestitao i povukao se. Pa jedna Zvezda u nikad boljoj formi je mogla pasti, na tribinama su vasi navijaci bili neverovatni taj mec i sve sam rekao. Stadion vidim lepi napreduje imate sluha za publiku i stvarno je ovo nesto jedinstveno priznajem i da malo zavidim voleo bih takve ljude u Pancevu. Ali ne mogu da se otmem utisku da vasi navijaci mrze Dinamo i da vlada neko nesimpatisanje prema ljubiteljima fudbala iz Panceva. Setite se da su neki ranije i banovani.Dinamo je veliki klub kao i Backa i zasluje bar PLS. Ko misli da grad velicine Panceva treba da ima glavni klub u 6. ligi taj ne misli dobro nasem fudbalu. Niko me ne moze ubediti da Pecinci sa 2500 stanovnima imaju talentovanije fudbalere od 77000 Pancevaca i jos toliko ljudi u blizoj okolini.Novac, intresi... Sve je to ok ali publika ispasta. Samo po jednom vecem bloku kod nas ima vise ljudi nego u celoj opstini Pecinci pa ko moze vise publike da privuce? Mi smo ime ma sta mislili o nama.

Miki Veliki ako baš kažete ono što mislite onda treba da kritikujete upravu vašeg kluba što se klub nalazi u 6. ligi, a ne da kritikujete upravu kluba koji još uvek ima velike šanse da uđe u Superligu
Nazad na vrh Ići dole
maurinjo




Број порука : 156
Join date : 05.11.2015

Forumska kafana "Backa" Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" Icon_minitimeUto Apr 12, 2016 3:49 pm

Tacno je da beogradjani najvise foliraju ali i ostali timovi sto su gostovali dok imaju dobar rezltat odugovlace i izlezavaju se ,sto se tice mikija to sto je pancevo velik grad ne znaci da mora da igra super ligu ima brdo primera u evropi da timovi iz malih mesta igraju najvisi rang recimo hofenhajm 3 000 stanovnika Forumska kafana "Backa" 3733535733 sta se desava sa plavom gardom kakav bojkot je u pitanju jel zna neko No
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" Icon_minitimeUto Apr 12, 2016 3:51 pm

E jos nesto... Ako ova prica o Zemunu i fuziji dodje do igraca, onda sam siguran da ce Backa uci u jsl, jer ce se na naljutiti i vise nece biti vidjeni kao "vec superligas". Taj inat moze vratiti Backoj vece zalaganje i bolju igru.
Nazad na vrh Ići dole
Milko




Број порука : 87
Join date : 08.04.2016

Forumska kafana "Backa" Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" Icon_minitimeUto Apr 12, 2016 3:52 pm

Ventilmir ::
Inace naravno da nisu sudije krive sto lose igramo, samo nesto u prilog tezi o fuziji. Pogotovo sto je sindjelic pobedio zemun u gostima, vrlo interesantno.


U pravu si ja sam mislio da ce to Zemun dobiti, vidis o tome nisam ni razmisljao.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" Icon_minitimeUto Apr 12, 2016 4:00 pm

Trebamo ovu pricu o fuziji da shvatimo ozbiljno i da svi do kraja budemo ujedinjeni, i igraci i mi i uprava. Zajedno cemo da ih sjebemo Forumska kafana "Backa" 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Forumska kafana "Backa" Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" Icon_minitimeUto Apr 12, 2016 4:23 pm

nagib ::
DimaBP ::
Mani se priče o sudijama, nisu oni ništa sudili protiv nas. Treba da počnemo da igramo.

Pa nisu protiv ali nisu ni za ... pa koliko su se bezveze izležavali igrači Bežanije mogao je barem 2 žuta da im podeli za to .... ali ništa nije ....
Takav nam je fudbal, i mi bi radili isto da smo ibli u poziciji.

Vent
Ne kažem da nije bilo grešaka, samo ne volim kad se sudije uopšte pominju dok nama igra nije ni za onu stvar.

Biće bolje već od sledećeg kola. cheers
Nazad na vrh Ići dole
NikolaRadjenovic

NikolaRadjenovic


Број порука : 173
Join date : 11.08.2014
Локација : Стадион Славко Малетин Вава!

Forumska kafana "Backa" Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" Icon_minitimeUto Apr 12, 2016 4:46 pm

DimaBP ::
Mani se priče o sudijama, nisu oni ništa sudili protiv nas. Treba da počnemo da igramo.
Tacno tako. Teska ce biti utakmica u Vranju ali nadam se barem bodu. Sto se tice Milovca, Tomcica, Balabanovica i tih momaka zaista su izneli najveci deo ovog uspeha i zao mi je sto nisu ovde, gleda se cela sezona i samo zahvaljujuci tome imamo sanse za SLS. Jedan ovakav Napredak je posle vodjstva dobio cetiri komada u svojoj mrezi a kako smo ih pritisli mogli su jos koji, atmosfera najezim se kad se setim. Zamisljam sta bi bilo da je u tom timu igrao i Zecevic umesto Cekovica pa ne bi nam bilo ravnog. Zeka se savrseno uklapao u nas tim i nije bez razloga bio miljenik publike uz Vesu. Gospoda i na terenu i van njega.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" Icon_minitimeUto Apr 12, 2016 11:13 pm

Milko ::
PLAVOGARDISTA ::
1. Dinamo jeste veliki klub ali nije veci od Backe
2.Slazem se da Pancevo ne zasluzuje 6. ligu
3.Niko odavde nema antipatije prema vama.

Budi nas gost i svedok ulaska u Superligu!

Da li je istina da se suska da ukoliko ( ne daj Boze ) Bezanija ili Sindjelic zauzmu drugo mesto sledi fuzija sa Zemunom tako da ce Zemun u tom slucaju u Sls? Mislim da samo u Sebiji postoji mogucnost fuzija sto uopste nije korektno.
Pravno i fudbalski je to moguce ne samo kod nas vec i u celom svetu
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" Icon_minitimeSre Apr 13, 2016 5:48 am

Koliko moras biti zgadija da ti spajanje klubova zarad ulaska u ligu uopste bude na pameti lol
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 93Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 47 ... 93  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Fitnes kafana
» Sajt FK Backa
» Marketing FK Backa
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: