Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Fitnes kafana

Ići dole 
+8
patriota-pancevo
Ludak
dunavska76neman
Pera
Gogi
sportista
Daki86
Joca
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Fitnes kafana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fitnes kafana   Fitnes kafana - Page 3 Icon_minitimeSre Sep 02, 2015 12:55 pm

Hvala Pero na detaljnim informacijama, znao sam da se moze doci gore putem do Celareva ali sam mislio da je bar duplo duzi haha, nznm na osnovu cega sam tako procenio. Mozda cu tim putem otici da gledam CSK za vikend ako budem isao :D
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Fitnes kafana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fitnes kafana   Fitnes kafana - Page 3 Icon_minitimeČet Sep 03, 2015 1:13 pm

DimaBP ::
Svaka čast, super trening. Prijalo bi mi malo, da skinem stomak bangavi. I jedan jedini gram viška mi ode u stomak. :face:

Genetika, losa ishrana, nedovoljna ili nepravilna fizicka aktivnost i pivo. Sredi ishranu izbaci proste ugljene hidrate to jest secere i lose masti odnosno trans masti, izbegavaj przenu hranu. Hleb jedi ali smanji. Sto vise povrca. Treniraj lagano ali redovno, pij rakiju a ne pivo.
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Fitnes kafana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fitnes kafana   Fitnes kafana - Page 3 Icon_minitimePon Sep 07, 2015 3:42 am

Za one koji se zainteresuju jako lepa tura do Bečeja preko Vrbasa, Srbobrana, Temerina i Novog Sada) u dužini od oko 182 km.

Fitnes kafana - Page 3 2nbwtqa
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Fitnes kafana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fitnes kafana   Fitnes kafana - Page 3 Icon_minitimePon Sep 07, 2015 3:49 am

Ako je automobilom moze :D inace ako je bajsom meni bi se tura zavrsili u Kamenici
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Fitnes kafana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fitnes kafana   Fitnes kafana - Page 3 Icon_minitimePon Sep 07, 2015 4:20 am

Bajsom je, nije problem u dužini već što je duvao jak vetar a k'o po navici uvek u prsa.
Nazad na vrh Ići dole
Sloboda Ili Ništa

Sloboda Ili Ništa


Број порука : 106
Join date : 06.08.2014

Fitnes kafana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fitnes kafana   Fitnes kafana - Page 3 Icon_minitimePon Sep 07, 2015 5:27 am

Pero svaka čast.
Nego... lako je po ravnom, kada si planirao da napadneš tačkastu majicu? :D

Odlična tema!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.fksloboda.org
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Fitnes kafana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fitnes kafana   Fitnes kafana - Page 3 Icon_minitimePon Sep 07, 2015 5:43 am

Sloboda Ili Ništa ::
Pero svaka čast.
Nego... lako je po ravnom, kada si planirao da napadneš tačkastu majicu? :D

Odlična tema!

Hvala Sloboda ili Ništa. Veruje mi nije lako reći 182 km a kamoli prepedaliti makar i po ravnom. Fruku Goru sam već vozio a za Nedelju planiram rutu BP - Novi Sad - Petrovaradin - Sremski Karlovci - partizanski put od početka do kraja - BP. Partizanski put se proteže celom dužinom Fruške Gore. Ukupna krug bi trebao da bude oko 125 km.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Fitnes kafana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fitnes kafana   Fitnes kafana - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Fitnes kafana
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Forumska kafana "Backa"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Uz pivce-
Skoči na: