Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Marketing FK Backa

Ići dole 
+54
maurinjo
martick
JovanRaskovic
vlada budala
nagib
Micko123
Miki Veliki
mesa111
PLAVOGARDISTA
Neko
napredBacka
Carapan
Ventilvoje
Gogi
Pera
deki
Младеново за Бачку навија
pdvfc
vule
djomla bgd
grnja
Nervno
Киламанија
Шоне
1986Nenad
patriota-pancevo
DimaBP
miletesic01
NikolaRadjenovic
Neca BP
Ludak
Rale BP
ajmo plavi
x-man
MarjanRnic
rasha
sportista
Корида Детелинара
Напред Бачка
Sloboda Ili Ništa
Joca
SirkBP
tebra bp
RashaShea
BraneBP
dunavska76neman
Vojvoda
majstorBP
Kleka
Danac
Marko 89
IstocnaTribina
Ланми
Admin
58 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
NikolaRadjenovic

NikolaRadjenovic


Број порука : 173
Join date : 11.08.2014
Локација : Стадион Славко Малетин Вава!

Marketing FK Backa - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 9 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 3:46 pm

Majice, salevi, dresovi, grb za kola kao one jelkice sto se na retrovizor kace to odavno nisam video u gradu da neko ima u kolima, BAP, malo maste ukljuciti ovde na ovoj temi je ispisano puno pametnih stvari. Mozda najbolji je onaj o poseti svih osnovnih i srednjih skola. Igraci i neki predstavnici kluba samo nemojte Lazija da prica poplasice decu :D

Ja bih naprimer hteo da kupim jedan dres :D
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Marketing FK Backa - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 9 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 3:55 pm

NikolaRadjenovic ::
Twiter pored onakvog fejsbuka i nije neophodan jer skoro 3000 ljudi tamo vidi objave meni je nasa stranica bas vrhunska.
Nije neophodan ne postoji u marketingu, pogotovo kad je džabe. Wink

Ne koriste svi ljudi FB.
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Marketing FK Backa - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 9 Icon_minitimeSre Maj 06, 2015 8:44 am

И ја бих дрес 8)

Марјане хоће бити у скорије време можда дрес Бачке да се купи?
Било би добро кад би било у продаји да се продаје пред улазом тада би више људи видело и купило. Ја бих сигурно узео један.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Marketing FK Backa - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 9 Icon_minitimeSre Maj 06, 2015 8:46 am

Dali smo nalog nasem saigracu Mesi Cekovicu koji je predstavnik JOME da osmisli dres,sal i kapu Backe :D cheers
cekamo idejno resenje a onda realizacija :D cheers
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Marketing FK Backa - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 9 Icon_minitimeSre Maj 06, 2015 8:51 am

Одлично Марјане!!! Једна ВЕЛИКА сугестија :D Гледајте да све буде на ћирилици, знам да су претходне две сезоне шампионске мајице које су носили фудбалери били на латиници и некако су били неупадљиви. Ако ће Меша да осмишља верујем да ће то добро да испадне на крају.

Кад су шалови у питању ово исто није лоша опција, без натписа само грб. С обзиром да имамо три лепе боје, плава, тегет плава и бела.
Marketing FK Backa - Page 9 12
Nazad na vrh Ići dole
NikolaRadjenovic

NikolaRadjenovic


Број порука : 173
Join date : 11.08.2014
Локација : Стадион Славко Малетин Вава!

Marketing FK Backa - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 9 Icon_minitimeSre Maj 06, 2015 8:53 am

CIRILICA OBAVEZNO!
Ja sam vec napisao ali i ja bih isto hteo dres ove sezone su mi lepi jednostavni mada nije losa ni ona kombinacija kad se teget plavo stavi sa strane. Gledajte da ako moze i cene ne budu velike vidite kakva je kriza Smile
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Marketing FK Backa - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 9 Icon_minitimeSre Maj 06, 2015 8:54 am

nadam se da ce vas Mesa poslusati ,on mnogo voli Backu i da ce cene biti pristupacne ....sta mislite koliko bi trebalo cega da narucimo od njega koliko dresova ,majica ,saleva i slicno .?
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Marketing FK Backa - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 9 Icon_minitimeSre Maj 06, 2015 8:57 am

Sad odoh kod Lakija na slavu on danas slavi Djurdjevdan a pre podne je drzao trening za svaku pohvalu cheers
Nazad na vrh Ići dole
NikolaRadjenovic

NikolaRadjenovic


Број порука : 173
Join date : 11.08.2014
Локација : Стадион Славко Малетин Вава!

Marketing FK Backa - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 9 Icon_minitimeSre Maj 06, 2015 8:58 am

Ne znam sta ce drugi reci ali ja mislim za pocetak manju kolicinu jer mi nikad nismo prodavali tako nesto, nema narod tu naviku a nema ni para ali izreklamirace se to na fejsbuk stranici pa ce krenuti. Ne znam tacno po komadima ali manja kolicina po meni za pocetak. Inace jako je jeftino odraditi one zastavice sto vise na retrovizoru u kolima, samo grb i to je to okolo nase dve plave i super! Marketing je osnova svega verujte mi radio sam neke stvari i znam koliko znaci marketing bez toga nema nista i nikad to nije pogresno ulaganje a u sustini nama treba jako mala ulaganja u to i bice dobro samo masta na volju cheers
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Marketing FK Backa - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 9 Icon_minitimeSre Maj 06, 2015 8:59 am

odlicni predlozi a molim vas uputite ih mesi Cekovicu moze preko njegovog fb profila ,hvala unapred
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Marketing FK Backa - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 9 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Marketing FK Backa
Nazad na vrh 
Strana 9 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Sajt FK Backa
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: