Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Marketing FK Backa

Ići dole 
+54
maurinjo
martick
JovanRaskovic
vlada budala
nagib
Micko123
Miki Veliki
mesa111
PLAVOGARDISTA
Neko
napredBacka
Carapan
Ventilvoje
Gogi
Pera
deki
Младеново за Бачку навија
pdvfc
vule
djomla bgd
grnja
Nervno
Киламанија
Шоне
1986Nenad
patriota-pancevo
DimaBP
miletesic01
NikolaRadjenovic
Neca BP
Ludak
Rale BP
ajmo plavi
x-man
MarjanRnic
rasha
sportista
Корида Детелинара
Напред Бачка
Sloboda Ili Ništa
Joca
SirkBP
tebra bp
RashaShea
BraneBP
dunavska76neman
Vojvoda
majstorBP
Kleka
Danac
Marko 89
IstocnaTribina
Ланми
Admin
58 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Marketing FK Backa - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 8 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 2:15 am

Javor vam je protivnik sta je tu neprikladno? Himna Javora je lepa i melos je karakteristican za taj deo Srbije i vasa himna ima neke primese Backe muzike.
Ovo sa Hajdukom mogu i da razumem jer vi u Backoj Palanci preterujete u nacionalizmu a sport i nacionalizam ne treba mesati. U Pancevu su svi dobrodosli bez obzira na nacionalnost. Xmane ne valja ti to veruj mi na rec. Posebno sto nacionalizam (ljubav prema svojoj zemlji) i sovinizam odnosno mrznja nisu isto.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Marketing FK Backa - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 8 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 2:21 am

I ovde su svi dobrodosli, Palanka je multikulturalna, multietnicka i multikonfesionalna sredina,nemojte mi imputirati nesto sto nisam rekao ali razumeli smo se, dokaz je i to sto ste Vi jos na ovom forumu iako vam se 80 procenata upise bazira sto na otvorenim sto na prikrivenim uvredama i provokacijama i zaista ne znam koja bi moderacija istrpela toliko faulova.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Marketing FK Backa - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 8 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 2:30 am

Najbolje jos i mene da banujete onda vam ni jedan Pancevac ne bi dosao na forum veruj mi. Jos ja mislim da pozovem neke ljude iz Panceva da se pridruze ovde a vi bi me banovali. Umesto da cenite to sto vam podizem rejting vi bi samo banovali. Imate ljude iz vecih sredina iz vecih klubova to i vama podize cenu a stvarno nisam zlonameran. Ja otvoreno kazem da navijam da Backa izgubi kod mene nema lazi nema prevare sve kazem sto mislim mozda zato deluje tako kako deluje. U zivotu sve najbolje i sve najgore sto mi se desilo u zivotu jeste upravo zbog te direktnosti. Ne vidim nista lose  u Hajdukovim pesmama jer su stvarno prelepe i pravi su primer kako se neki navijaci odnose prema klubu jer to tamo kao sto sam rekao nema veze sa fudbalom nego je Hajduk deo identiteta i ponos cele Dalmacije i Splita. Uzeo sam njih jer ne znam gde se jos toliko van Panceva fanaticno voli lokalni fudbalski klub. Nisi bio u Pancevu na utakmici pa nemoj tvrditi nesto sto ne znas ja sam bio na utakmici Backa - Dinamo i video sam vas. Pozoriste i nista vise dodjite kod nas i promenicete misljenje o nama a ja vam obecavam da bih vas ugostio kao pravi domacin queen
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Marketing FK Backa - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 8 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 2:33 am

Ako ce nas vredjati i provocirati nece biti neka steta. Ne treba niko nama da dize rejting, ovaj forum lepo radi i bez Vas, nemojte sebi pridavati veliki znacaj niste nista znacajniji od bilo kog od 300+ forumasa ovde.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Marketing FK Backa - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 8 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 2:58 am

Marjane morate priznati da kad je marketing u pitanju mnogo kaskate za nama to cak i vasi navijaci pominju niko nije zadovoljan marketingom a vidim da svi iznose neke ideje. Ustvari vi i nemate marketing niti tim zaduzen za to :?:
Nista bukvalno nemate. Nadam se Marjane da se vama dopadaju pesme Hajduka koje sam postavio, ovo je sportski forum treba sve u sportskom duhu da bude.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Marketing FK Backa - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 8 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 3:00 am

da dopaduju mi se moj tata je iz okoline Knina a nas najbolji strelac Zecevic je iz moje blizine iz Benkvca :D
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Marketing FK Backa - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 8 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 3:04 am

Dalmacijo more moje jedna dusa a nas dvoje cheers Nisam iz tih krajeva ali cenim Hajduk kao klub ja to gledam sa sportske strane.

Nego sta kazete ovo za marketing jel se slazete da ste jako slabi na tom polju? To me je jedino zacudilo s obzirom da znam koliko ste Vi Marjane ambiciozni i koliko ste posveceni poslu. Ja sam prosle sezone upozoravao na Vas ali dzaba kad ne slusaju ljudi i ne veruju :lol!: bounce :D
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Marketing FK Backa - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 8 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 3:06 am

U pravu ste radicemo na marketingu
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Marketing FK Backa - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 8 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 3:35 pm

Vidim, nema nas na Tviteru.
Nazad na vrh Ići dole
NikolaRadjenovic

NikolaRadjenovic


Број порука : 173
Join date : 11.08.2014
Локација : Стадион Славко Малетин Вава!

Marketing FK Backa - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 8 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 3:39 pm

Twiter pored onakvog fejsbuka i nije neophodan jer skoro 3000 ljudi tamo vidi objave meni je nasa stranica bas vrhunska.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Marketing FK Backa - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 8 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Marketing FK Backa
Nazad na vrh 
Strana 8 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Sajt FK Backa
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: