Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Marketing FK Backa

Ići dole 
+54
maurinjo
martick
JovanRaskovic
vlada budala
nagib
Micko123
Miki Veliki
mesa111
PLAVOGARDISTA
Neko
napredBacka
Carapan
Ventilvoje
Gogi
Pera
deki
Младеново за Бачку навија
pdvfc
vule
djomla bgd
grnja
Nervno
Киламанија
Шоне
1986Nenad
patriota-pancevo
DimaBP
miletesic01
NikolaRadjenovic
Neca BP
Ludak
Rale BP
ajmo plavi
x-man
MarjanRnic
rasha
sportista
Корида Детелинара
Напред Бачка
Sloboda Ili Ništa
Joca
SirkBP
tebra bp
RashaShea
BraneBP
dunavska76neman
Vojvoda
majstorBP
Kleka
Danac
Marko 89
IstocnaTribina
Ланми
Admin
58 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Marketing FK Backa - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 7 Icon_minitimePon Apr 27, 2015 5:47 am

Mogu se postaviti table dobrodošlice na ulascima u grad, naravno sa klupskim obeležjima.
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Marketing FK Backa - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 7 Icon_minitimePon Apr 27, 2015 5:55 am

DimaBP odličan predlog!
Nazad na vrh Ići dole
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

Marketing FK Backa - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 7 Icon_minitimePon Apr 27, 2015 4:26 pm

Bas dobar predlog Dima, jedan od boljih.

Marjane pozovite sve clanove uprave na forum ko god se snalazi na internetu s obzirom da tu ima i starijih ljudi. Nek se registruju i nek prate ili cak ucestvuju kao Vi i Mile. Verovatno mnogi od njih ne znaju za forum.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Marketing FK Backa - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 7 Icon_minitimeUto Apr 28, 2015 6:10 pm

Iako ste vi Palancani poznati kao veliki nacionalisti usudicu se pa cu postaviti par pesama Hajduka iz Splita. Politiku i sport ne treba mesati. Niko nema takvu podrsku kao majstori s mora. Zvezda ima vecu podrsku jer je cigana najvise ali ovakvu ljubav nema niko kao Hajduk iz Splita i ove pesme su najbolji marketing, legendarni Vinko Coce, evo par njegovih pesama jer on ima najlepse pesme Hajduka. Isto tako Dinamo Pancevo mozda nije jedan od najboljih klubova u Srbiji (po nekim statistikama) ali ljubav koju Pancevci osecaju prema Dinamu nema veze sa fudbalom. To je neraskidiv spoj jer je Dinamo institucija i simbol grada. Ne mogu ja vama to opisati jer vi to ne razumete. Takva ljubav kakvu Dalmatinci imaju prema Hajduku moze da se poredi samo sa ljubavi koju poseduju Pancevci i Banacani prema Dinamu.

Vinko Coce i Antonela, operska pevacica. Refren ubija. Pesma se zove Bandire od svile.



Vinko Coce - Volin(m) te Hajduce bili andjele



Vinko Coce - Ako te ko pita i na kraju svita odakle si dosa reci mu iz Splita, ako te ko pita reci mu bez stida, reci mu za Hajduk ime Torcida



Vinko Coce - Oluja sa sjevera




Vinko Coce - Kada umrem umotan u bilo



Ovo je uzivanje slusati, prelepo nesto zanemarite vas nacionalizam ja znam da su kod vas uvek radikali pobedjivali u Backoj Palanci ali sport je sport i ja sam srpski nacionalista ali nisam sovinista i ne mrzim nikog. Sta kazete na pesme i tu povezanost koju Dalmatinci i Splicani osecaju prema Hajduku? Tako je i u Pancevu a da smo u superligi to bi svi i videli.

Od malih nogu decu vaspitavamo da vole svoje.

Marketing FK Backa - Page 7 1656417_563333003781649_746445722_n

Devojka iz Sarajeva koja navija za Dinamo iz Panceva! Prelepa devojka i prelep sal.

Marketing FK Backa - Page 7 998566_501216213326662_713342208_n

Dve garniture saleva. Nazalost na latinici je ali imamo i nove na cirilici.

Marketing FK Backa - Page 7 1380229_497367037044913_1570422606_n

Vi i da odstampate salove i majice nema to ko da kupi ne bi uzeli ni da je dzabe verovatno to je razlika o kojoj ja govorim kad poredimo Dinamo i Backu. Ne bi vam cak ni dresove niko kupio.
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Marketing FK Backa - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 7 Icon_minitimeUto Apr 28, 2015 11:29 pm

Dobro jutro Backisti :D

Patriota lepe su sve pesme narocito ta prva koju si postavio ali kakve veze to ima sa Dinamom iz Panceva, ti poredis odnos navijaca Hajduka iz Splita sa odnosom navijaca Dinama iz Panceva? Rolling Eyes Bas bih voleo da pogledam jednu vasu utakmicu da vidim i to cudo Smile
Nazad na vrh Ići dole
1986Nenad




Број порука : 140
Join date : 31.08.2014

Marketing FK Backa - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 7 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 1:47 am

Patriota iz beogradskog predgradja zivi u opasnom filmu. Kao da navija za Mancester a ne Dinamo klub iz predgradja :-)
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Marketing FK Backa - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 7 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 1:59 am

Vojvoda ::
Dobro jutro Backisti :D

Patriota lepe su sve pesme narocito ta prva koju si postavio ali kakve veze to ima sa Dinamom iz Panceva, ti poredis odnos navijaca Hajduka iz Splita sa odnosom navijaca Dinama iz Panceva? Rolling Eyes Bas bih voleo da pogledam jednu vasu utakmicu da vidim i to cudo Smile

Ma sta ima da gledas 300 ljudi kao i svugde u Srpskoj ligi Vojvodina, karnevalska atmosfera, ne rade skole, ne rade javna preduzeca, samo pekare rade kada Dinamo igra
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Marketing FK Backa - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 7 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 2:05 am

Nenade zabranjujem ti da Pancevo nazivas predgradjem, meni je ovde zabranjeno da Backu Palanku nazivam selom, admini nek nemaju dvostruke arsine nego nek budu posteni.

Nema veze velicina kluba sa ljubavi koju neko oseca. Evo ti primer. Imas ruznu zenu ali je volis i ona tebe voli godinama ste jedno uz drugo. Imas usput i ljubavnicu sa sisama peticom, zgodna, lepa, atraktivna, provokativna, uzbudjuje te. Koju vise volis? Wink Ljubavnica je tu za ponekad kad hoces kvalitetan seks a zena je uz tebe uvek. Tako i ja ponekad pogledam ligu sampiona jer je kvalitetniji fudbal ali ne volim ni Real ni Bajern niti me zanimaju. Volim samo Dinamo! Eto ti slikovito da bolje razumes Wink

Nenade jel ti se dopadaju ove Hajdukove pesme? Takve su i nase kvalitetne i pune ljubavi a ne klasicne navijacke pesmice samo sto ih nema na jutubu.

Xmane jesi bio na nasem stadionu kad tako govoris?
I jel se tebi dopadaju pesme sto sam ostavio?
Nazad na vrh Ići dole
sportista




Број порука : 64
Join date : 03.08.2014

Marketing FK Backa - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 7 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 2:09 am

patriota-pancevo ::
Nenade zabranjujem ti da Pancevo nazivas predgradjem, meni je ovde zabranjeno da Backu Palanku nazivam selom, admini nek nemaju dvostruke arsine nego nek budu posteni.

Nema veze velicina kluba sa ljubavi koju neko oseca. Evo ti primer. Imas ruznu zenu ali je volis i ona tebe voli godinama ste jedno uz drugo. Imas usput i ljubavnicu sa sisama peticom, zgodna, lepa, atraktivna, provokativna, uzbudjuje te. Koju vise volis? Wink Ljubavnica je tu za ponekad kad hoces kvalitetan seks a zena je uz tebe uvek. Tako i ja ponekad pogledam ligu sampiona jer je kvalitetniji fudbal ali ne volim ni Real ni Bajern niti me zanimaju. Volim samo Dinamo! Eto ti slikovito da bolje razumes Wink

Nenade jel ti se dopadaju ove Hajdukove pesme? Takve su i nase kvalitetne i pune ljubavi a ne klasicne navijacke pesmice samo sto ih nema na jutubu.

Xmane jesi bio na nasem stadionu kad tako govoris?
I jel se tebi dopadaju pesme sto sam ostavio?

hahahahaha ovo ti je dobro :D :D :D
bez zezanja nije los primer hahaha umro sam od smeha :lol!:
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Marketing FK Backa - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 7 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 2:09 am

Nemam nameru da slusam Hajdukove pesme i smatram da je neprikladno da one stoje ovde na forumu tako da bih zamolio administratora da ih obrise a pogotovo je neprikladno postaviti himnu Javora jer je to prizemno provociranje.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Marketing FK Backa - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 7 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Marketing FK Backa
Nazad na vrh 
Strana 7 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Sajt FK Backa
» 10. kolo: FK Javor - FK BACKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: