Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Marketing FK Backa

Ići dole 
+54
maurinjo
martick
JovanRaskovic
vlada budala
nagib
Micko123
Miki Veliki
mesa111
PLAVOGARDISTA
Neko
napredBacka
Carapan
Ventilvoje
Gogi
Pera
deki
Младеново за Бачку навија
pdvfc
vule
djomla bgd
grnja
Nervno
Киламанија
Шоне
1986Nenad
patriota-pancevo
DimaBP
miletesic01
NikolaRadjenovic
Neca BP
Ludak
Rale BP
ajmo plavi
x-man
MarjanRnic
rasha
sportista
Корида Детелинара
Напред Бачка
Sloboda Ili Ništa
Joca
SirkBP
tebra bp
RashaShea
BraneBP
dunavska76neman
Vojvoda
majstorBP
Kleka
Danac
Marko 89
IstocnaTribina
Ланми
Admin
58 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Joca




Број порука : 229
Join date : 24.07.2014

Marketing FK Backa - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 10 Icon_minitimeSre Maj 06, 2015 9:01 am

Natpis FK Backa na salu gore a backa palanka manjim slovima dole grb za obe strane i idealno. Super sto ste se pokrenuli!!!!!!!!!!!!! I bez natpisa su lepi salovi takodje. Zastavice sa grbom podeliti kaficima i kafanama cheers Vidite kako imamo ideja cheers A sto se tice cirilice to se svi slazemo jer je to zvanicno pismo Srbije i navijacki rekviziti se obicno tako prave. To treba Mesi Cekovicu obavezno reci pre nego sto krene u izradu.


Nazad na vrh Ići dole
NikolaRadjenovic

NikolaRadjenovic


Број порука : 173
Join date : 11.08.2014
Локација : Стадион Славко Малетин Вава!

Marketing FK Backa - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 10 Icon_minitimeSre Maj 06, 2015 9:05 am

Marjane ja sam slao vec ovo Mesi ali nemam gga ni ja niti iko u prijateljima na fejsbuku pa onda ne vidi poruku posto mu ode u spam mozda je bolje da vi prenesete i kopirate mu ovo sto smo pisali ako budete mogli.
Nazad na vrh Ići dole
majstorBP

majstorBP


Број порука : 48
Join date : 29.07.2014

Marketing FK Backa - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 10 Icon_minitimeSre Maj 06, 2015 9:38 am

Najbolja tema i jako puno dobrih predloga sam ovde citao pa da sumiram najbolje.
1. Posetiti sve osnovne i srednje skole u gradu. Barem osnovne to je potpuno realno.
2. Navijacki rekviziti (dres FK Backe, majice, salevi, kape, nalepnice, zastavice, zastavice i grbovi za kola). Kad smo kod dresova ovakvi su najlepsi i uopste kombinacija dresovi svetlo plavi a ostalo sve teget plavo bas kao sto nam je i grb.
https://2img.net/h/s4.postimg.cc/3k3e0herh/FKSenta_Backa_BP_2008_2009_1344856015.jpg
Mada je i dres za ovu sezonu odlican po meni https://2img.net/h/s2.postimg.cc/yc0m261sp/Copy_of_backapalankaalt.png ali ono prvo je ipak original nase.
3. Sledece sezone kada bude prodaja sezonskih neka budu za celu sezonu a ne samo pola.
4. Predlog koji je izneo mislim clan Pera "Predložio bih upravi da na ulazu ili odštamapaju plakat ili da rukom na velikom belom papiru napišu internet adrese ovog foruma i Facebook stranice Bačke. Pretpostavljam da mnogi Palančani ni ne znaju da ove adrese i postoje."
5. Predlog koji je izneo clan SirkBP "Moj predlog je da se, kada Bačka igra kod kuće, na poluvremenu promovišu mlađe selekcije kluba. Tako bi i deci bilo zanimljivo da se pojave na terenu pred publikom, a i roditelji bi verovatno došli da vide decu, samim tim bi bilo i više publike na stadionu"
6. Pojacana saradnja sa lokalnim televizijama i radio stanicama
7. Novi zvanican sajt koji bi vodili ljudi iz kluba jer samo tako moze biti zvanican ne moze ga voditi osoba koja ni ne prati fudbal uopste i nema osecaj za ove stvari.
8. Predlog od Danca koji mi se jako svidja "Pribliziti i fudbalere navijacima, da se raduju zajedno sa publikom nakon gola. Posle pobede kad dobiju aplauz mozda i nesto da otpevaju sa publikom itd." Preneti to igracima.
9. Lepiti vise letaka a ne bi bilo lose i po selima lepiti letke bar ovim blizim gradu.
10. Zapad 200 dinara kao i sad a istok besplatan recimo cele sledece sezone osim ako se ne bude nesto radilo. Ako protiv Metalca bude besplatan ulaz otvoriti kapije sirom da ljudi vide da je slobodno. Ako udjemo nekad u superligu ostaviti 200 dinara bice vise ljudi prihod nece biti manji svakako a 300 je vec malo mnogo kad ljudi na sever marakane ili jug jna ulaze za 100 dinara jbg.
11. Evo i nesto od mene. Snimiti neke pesme al da ne bude neka narodnjacina nego neki lagani rok  8)  8)  8)  E to bi bila prava stvar  cheers  cheers  cheers
12. Na navijace iz okolnih sela treba ozbiljno racunati!!!!!!!! jer i oni mogu uskoro da postanu redovni, neki vec jesu.

Malo oduzih ali eto tu lepih predloga...
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Marketing FK Backa - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 10 Icon_minitimeSre Maj 06, 2015 11:01 pm

kopirao sam vas tekst i prosledio ga Mesi Cekovicu :D oduvek je bio kreativan kao igrac a sada cemo videti kako se snalazi u bisnisu i marketingu king
Nazad na vrh Ići dole
Киламанија

Киламанија


Број порука : 40
Join date : 30.04.2015
Локација : Бачка Паланка

Marketing FK Backa - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 10 Icon_minitimeČet Maj 07, 2015 2:29 am

Да ,цена западне и источне трибине не може бити иста . По том питању мора да се позабави управа(и сами знате каква је ситуација,пара нам баш не капље како треба, а ишли би да гледамо Бачку)

Затим снимити песме , одлична идеја Мајсторе :D
Треба да се понуди локалним музичарима , да свако од њих ако има воље напише текс и музику. Ја верујем када би сви по једну песму написали и то свако на свој начин ,имали ли би на једном цд-у разнолику музику за све узрасте.

Што се тиче сајта , већ сте написали да треба озбиљно да се поради на истом. А што се тиче форума, можда би била добра прича уз рекламу самог клуба, где би се уз исти и навијачи могли организовати. Значи штампање летки, мајица,дуксева,шалова и тд. И наравно уз озбиљан посао и добру организацију Паланчани ће видети озбиљност и приступиће. На тај начин би подигли навијање на виши ниво, форум би се освежио са новим симпатизерима,навијачима и тд. А верујем да би били зрели и да идемо на гостовања као навијачка група :D

Што се тиче самих играча ,уз добру организацију и лепу подршку са трибине уз песму ,а не само критике уз сповке. Сами би се играчи приближили трибина и навијачима (уз песму тамбураши свирајте све јаче нек се цела Бачка сад заори! ) :D

Све остало ће уз мало труда доћи на своје. Ето мало подршке и од мене за зреле идеје cheers
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Marketing FK Backa - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 10 Icon_minitimeČet Maj 07, 2015 3:58 am

hvala na idejama i podrci svi ste dobro dosli cheers
Nazad na vrh Ići dole
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

Marketing FK Backa - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 10 Icon_minitimeČet Maj 07, 2015 5:02 am

Киламанија ::
Да ,цена западне и источне трибине не може бити иста .

Затим снимити песме , одлична идеја Мајсторе :D
Треба да се понуди локалним музичарима , да свако од њих ако има воље напише текс и музику. Ја верујем када би сви по једну песму написали и то свако на свој начин ,имали ли би на једном цд-у разнолику музику за све узрасте.


Ovo je jako dobra ideja. Raznolika muzika za svakog po nesto cheers
Sve navijacke rekvizite bi trebalo praviti u nasoj tradicionalnoj boji svetlo plavo/teget plavo kao sto su ove zastave Plave Garde. Ovo je od prosle sezone mislim sa utakmice Backa - Tekstilac.

Marketing FK Backa - Page 10 10359903_10202072807357494_7428667131471972244_n
Nazad na vrh Ići dole
Nervno

Nervno


Број порука : 154
Join date : 03.08.2014
Локација : Ulaz 3 sektor B

Marketing FK Backa - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 10 Icon_minitimeČet Maj 07, 2015 5:27 am

Ja nisam pristalica slobodnog ulaza, ulaz se mora naplacivati makar i simbolicnih 100 dinara, ko nece da da ni 100 dinara taj i ne treba da dolazi na utakmice, ako ni tako ne moze da pomogne klub taj nije potreban. Sa tom praksom uopste ne treba pocinjati, to treba odma saseci u korenu.Isto tako ko ce da kupuje salove i majice od po 1.000 dinara ako mu je mnogo i 100 dinara u petnaest dana za utakmicu. Besplatan ulaz dozvoliti max jednom za celu sezonu i to je to, sve ostalo nece doneti nísta bolje
Nazad na vrh Ići dole
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

Marketing FK Backa - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 10 Icon_minitimeČet Maj 07, 2015 5:42 am

Ima to logike, da se ne naviknu da dolaze kad je besplatno a onda kad se naplacuje da nema nikog.
Za salove i majice je puno 1000 dinara ipak to se mnogo jeftinije moze.
Nazad na vrh Ići dole
Nervno

Nervno


Број порука : 154
Join date : 03.08.2014
Локација : Ulaz 3 sektor B

Marketing FK Backa - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 10 Icon_minitimeČet Maj 07, 2015 7:05 am

Marketing u svim klubovima u Srbiji je jedna velika NULA, nigde na svetu ne postoji dzabe ulaz, samo kod nas ima. Navijaci se ne privlace besplatnim ulazom vec raznim akcijama...postoji milion i jedan nacin da se neko privuce da kupi kartu ali kod nas Srba je to drugacije jer zasto bi se ja trudio da uradim nesto kad cu primiti platu radio to ili ne. Taj marketing besplatnog ulaza moze i moja baba smisliti.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Marketing FK Backa - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 10 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Marketing FK Backa
Nazad na vrh 
Strana 10 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Sajt FK Backa
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: