Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Devojke iz Backe Palanke

Ići dole 
+13
LjubiteljFudbala
miletesic01
Nervno
Киламанија
Daki86
Шоне
dunavska76neman
x-man
DimaBP
Danac
patriota-pancevo
Vojvoda
mare-bp
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Devojke iz Backe Palanke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 2 Icon_minitimePet Maj 22, 2015 4:39 pm

Bolje je sa ekonomske strane.
Što se tiče BP, glupo je da pričaš o nekom mestu gde nisi bio/ ili si bio u prolazu. Tako bih mogao i ja o PA, iako nikad nisam bio u njemu.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Devojke iz Backe Palanke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 2 Icon_minitimePet Maj 22, 2015 4:45 pm

Bio sam prosle godine doduse nista nisam video ali jesam ranije bio iako ne poznajem mesto znam kako vam izgleda priobalje svidja mi se ali sve ispod 50-55 hiljada ljudi je jako malo za mladog coveka a Palanka je na blizu 30 hiljada i malo ispod toga. Pretpostavljam da poznajes svakog coveka u gradu tvoje generacije, kako onda mozes da se organizujes, kako mozes da izadjes i nadjes devojku koju ne poznajes naprimer kad znas 95 % njih recimo. Pretpostavljam da se svi tu znate. Nemoj se ljutiti ali malo si tezak za komunikaciju izvlacis iz konteksta neke stvari ja recimo nisam sa tobom na krv i noz imali smo mali nesporazum pa sta sad forumi i sluze za razmenu misljenja i moze se mnogo nauciti i videti.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Devojke iz Backe Palanke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 2 Icon_minitimePet Maj 22, 2015 4:48 pm

Stvarno bubas oko tog poznavanja, pa trebao bih da imam mozak kao kompjuter. Da li znas koja je opstina najrazvijenija u Srbiji?
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Devojke iz Backe Palanke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 2 Icon_minitimePet Maj 22, 2015 4:50 pm

Ne vadim stvari iz konteksta, niti sam sa bilo kim na krv i nož. Samo imam dobru memoriju.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Devojke iz Backe Palanke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 2 Icon_minitimePet Maj 22, 2015 4:52 pm

Lazarevac zbog Kolubare ili Vrsac zbog Hemofarma a Pecinci imaju plate u vrhu tako nesto? Mada ne znam kakve to veze sad ima kad nisu ni Pancevo ni Backa Palanka. Xmane to oko poznavanja molim te objasni mi, ja zaista imam utisak da je tako. Temerin jeste doduse manji od BP ima nesto manje od 20 hiljada stanovnika ali kum mi kaze da se oni tamo velika vecina licno poznaju ili na cao cao a iz vidjenja maltene svi. Voleo bih da znam kako to tamo kod vas funkcionise, rad sam saznavati takve stvari bez obzira na godine. Voleo bih da su svi srpski gradovi znatno veci i jaci.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Devojke iz Backe Palanke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 2 Icon_minitimePet Maj 22, 2015 4:55 pm

Backa Palanka, zvanicni podatak za 2014 godinu a i plate su najvece
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Devojke iz Backe Palanke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 2 Icon_minitimePet Maj 22, 2015 4:57 pm

Ne rece ovo ostalo?
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Devojke iz Backe Palanke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 2 Icon_minitimePet Maj 22, 2015 4:59 pm

Koliko hiljada ljudi ti poznajes?
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Devojke iz Backe Palanke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 2 Icon_minitimePet Maj 22, 2015 5:03 pm

Pa ne radi se o tome. Ali u selu od 3000 ljudi naprimer svako svakog zna to je dobro poznato. Ne zna taj neko 3000 ljudi ali znas na sta se misli. Ja znam vecinu ljudi moje generacije iz moje mesne zajednice koja ima preko 10 hiljada ljudi a sve su zgrade i drugacije je to jer kod nas ima mnogo vise osnovnih i srednjih skola.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Devojke iz Backe Palanke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 2 Icon_minitimePet Maj 22, 2015 5:04 pm

Tebi svaka cast ja ne poznajem pola moije generacije, znam samo iz moje srednje i osnovne skole
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Devojke iz Backe Palanke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Devojke iz Backe Palanke
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Vesti iz Backe Palanke
» Vase slike Backe Palanke
» Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke
» Suradnja Iloka i Backe Palanke u proslosti?
» Uprava Backe

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Backa Palanka-
Skoči na: