Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Grad Pancevo

Ići dole 
+11
Bane
Ventilvoje
Cakson
Nervno
Шоне
DimaBP
x-man
Rale BP
Pera
Vojvoda
patriota-pancevo
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Grad Pancevo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 6 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 1:52 pm

Najveci grad u Srpskom Banatu je Temisvar Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Cakson




Број порука : 30
Join date : 15.05.2015

Grad Pancevo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 6 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 1:53 pm

Istina je, i to već godinu dana nakon popisa bez sumnje. E sad treba samo da se to i potvrdi na sledećem popisu 2021. ali će do tada Pančevo imati već 2-3 hiljade stanovnika više.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Grad Pancevo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 6 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 1:56 pm

Xmane svi vi Palancani ste velikoSrbi rekoh ja :D Salim se Smile

Hvala Cakson na svemu ovome i jako mi je drago sto si se registrovao i zacepio usta onima koji kazu da je Pancevo u nivou Plandista. Najveci u Banatu ili u prevodu 6 grad u Srbiji trenutno po broju stanovnika Wink Naravno bez Kosmeta koje nam je oduzeto da ne ulazimo sad u sve to tema je grad Pancevo.
Jos te molim jedno a verujem da znas samo kazi Caksone koliko Pancevo ima bulevara posto mi ne veruju? Bulevari, blokovi, parkovi, prostranstvo...
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Grad Pancevo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 6 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 1:58 pm

Xmane svi vi Palancani ste velikoSrbi rekoh ja Very Happy Salim se Smile

Nemoj da se salis, taman si mi dao najveci kompliment :D
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Grad Pancevo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 6 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 2:10 pm

Почео Патриота и са комплиментима Basketball
Nazad na vrh Ići dole
Cakson




Број порука : 30
Join date : 15.05.2015

Grad Pancevo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 6 Icon_minitimeSub Maj 16, 2015 6:53 am

patriota-pancevo ::
Xmane svi vi Palancani ste velikoSrbi rekoh ja :D Salim se Smile

Hvala Cakson na svemu ovome i jako mi je drago sto si se registrovao i zacepio usta onima koji kazu da je Pancevo u nivou Plandista. Najveci u Banatu ili u prevodu 6 grad u Srbiji trenutno po broju stanovnika Wink Naravno bez Kosmeta koje nam je oduzeto da ne ulazimo sad u sve to tema je grad Pancevo.
Jos te molim jedno a verujem da znas samo kazi Caksone koliko Pancevo ima bulevara posto mi ne veruju? Bulevari, blokovi, parkovi, prostranstvo...

Ulice bulevarskog tipa (2+2 trake) - Stevana Šupljikca, Prvomajska, Cara Dušana, Vojvode Putnika, Spoljnostarčevačka i deo Moše Pijade - ukupna dužina oko 12,5 km. Ispravi me ako grešim.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Grad Pancevo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 6 Icon_minitimePon Maj 18, 2015 1:37 pm

Ne gresis druze upravo tako cak si i kilometrazu otprilike pogodio, ne znam iskreno koliko tacno kilometara ima ali tako otprilike. A ovde pojedinci iz Uzica porede Pancevo sa Plandisten. Klasicni provokator. Hvala Cakson.
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Grad Pancevo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 6 Icon_minitimeUto Maj 19, 2015 11:58 am

Patriota nastavi sa slikama ocekujemo jos. Lepo si zapoceo.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Grad Pancevo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 6 Icon_minitimeUto Maj 26, 2015 8:47 am

10. ФК Динамо - Панчево (3. лига) 230 гледалаца

Blok do bloka.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Grad Pancevo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 6 Icon_minitimeUto Maj 26, 2015 9:13 am

DimaBP ::
10. ФК Динамо - Панчево (3. лига) 230 гледалаца

Blok do bloka.

:D :D cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Grad Pancevo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 6 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Grad Pancevo
Nazad na vrh 
Strana 6 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Grad Sabac
» Grad Subotica

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Uz pivce-
Skoči na: