Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Uprava Backe

Ići dole 
+33
Marko 89
Milhaus
pravisimpatizer
nagib
Cistacica
SirkBP
Miki Veliki
Neko
aimar
fotball
Milko
Daki86
maurinjo
PLAVOGARDISTA
Ventilvoje
Vojvoda
Joca77
Шоне
dunavska76neman
Gogi
Mile123
1986Nenad
miletesic01
patriota-pancevo
LjubiteljFudbala
Pera
DimaBP
Joca
sportista
BraneBP
MarjanRnic
x-man
Kleka
37 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Uprava Backe - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 10 Icon_minitimePon Avg 17, 2015 9:58 pm

Nismo u svadji sa "opstinarima" ali ne zelimo da nas bilo ko ponizava kao klub .Backa je gradski klub ,klub svih gradjana nase opstine a ne klub politicke partije .Predsednik opstine g-din Djedovac je bio na Backoj na utakmici sa Kolubarom i sedeo je pored predsednika FK Kolubare koji je ujedno i predsednik opstine Lazarevac i kada je cuo koliko Lazarevac izdvaja para za Kolubaru mislim da nasem predsedniku nije bilo dobro (mesecno oko 2.5 miliona ) i plus sto prave nove tribine za 4.000.mesta sto je po finansijskoj vrednosti oko 60.-miliona dinara i tada je g-din Djedovac obecao da ce do kraja ove polusezone da za Backu izdvoji najmanje 4.-miliona a mi smo zadovoljni ako to uradi .Backoj je drago da opstina pomaze sve klubove a narocito fudbal ,mislimo da treba da smo po selekcijama koje igraju u odnosu na bratski CSK po bodovanju koje je opstina napravila cak 30% u finansijskom iznosu tezi od pivaraca a za zadnje dve godine od nase opstine smo dobili NULU od para .
Sada opstina ima priliku da sve to ispravi i dovede u ravnopravne odnose ni po babu ni po stricevima vec po pravilniku a ako to uradi onda se zna da ce nama da pripadne u sledecoj godini najmanje 15 miliona dinara naravno ako u svemu ne bude politikanstva a onda je elita na dohvat .!!!
Podneli smo zahtev za sredstva od opstine u iznosu od 4.-miliona do kraja ove godine i to opstinskom vecu i odbornicima skupstine opstine cime bi samo dobili para koliko je u ovoj godini dobio i CSK pa cemo videti da li ce ispostovati obecano i da li ce nekome biti majka a nekome maceha :D
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Uprava Backe - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 10 Icon_minitimeUto Avg 18, 2015 4:12 am

Sanjao sam da smo dobili 10 miliona, ima sam dug razgovor kod Drlje sa predsednikom opštine. :P

Red bi bio da nešto kapne u kasu.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Uprava Backe - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 10 Icon_minitimeUto Avg 18, 2015 4:23 am

Imam neki osecaj da si ga lepo "izribao"
Nazad na vrh Ići dole
LjubiteljFudbala

LjubiteljFudbala


Број порука : 234
Join date : 24.07.2014
Локација : Stadion

Uprava Backe - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 10 Icon_minitimeUto Avg 18, 2015 6:20 am

DimaBP ::
Sanjao sam da smo dobili 10 miliona, ima sam dug razgovor kod Drlje sa predsednikom opštine. :P

Red bi bio da nešto kapne u kasu.

Dugo razgovarati sa Djedovcem, mora da je kosmar bio :D
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Uprava Backe - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 10 Icon_minitimeUto Avg 18, 2015 7:59 am

LjubiteljFudbala ::
DimaBP ::
Sanjao sam da smo dobili 10 miliona, ima sam dug razgovor kod Drlje sa predsednikom opštine. :P

Red bi bio da nešto kapne u kasu.

Dugo razgovarati sa Djedovcem, mora da je kosmar bio  :D
:lol:
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Uprava Backe - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 10 Icon_minitimeUto Avg 18, 2015 3:14 pm

Jel Toljin sin i dalje ekonom kluba? :D
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Uprava Backe - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 10 Icon_minitimeSre Avg 19, 2015 2:41 am

nije to nikdada nije ni bio :D on samo pomaze Tolji kada se rade zapisnici na utakmici i elktronski salju u FSS i u prvu ligu Srbije :D
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Uprava Backe - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 10 Icon_minitimeSre Avg 19, 2015 7:47 am

A onda je vec ok :D
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Uprava Backe - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 10 Icon_minitimeUto Sep 15, 2015 10:22 pm

U skaldu sa odlukom FS Srbije o raspisivanju opstih izbora i u nasem klubu ce biti odrzana izborna sednica skupstine kluba i izabrace se upravni odbor,nadzorni odbor,i svi ostali organi i komisije a pravo da budu clanovi skupstine imaju svi oni koji uplate clanarinu od 2.000.-dinara :D za 2015.g. :D
Nazad na vrh Ići dole
PLAVOGARDISTA




Број порука : 234
Join date : 23.09.2015

Uprava Backe - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 10 Icon_minitimePon Okt 12, 2015 1:54 am

Marjane da li ulaze neki likovi u Upravu? Nadam se da ces zadrzati upravljacki paket!?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Uprava Backe - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 10 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Uprava Backe
Nazad na vrh 
Strana 10 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: