Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Prva liga Srbije 2014/15

Ići dole 
+59
roki nbgd
neradin66
Uros Urke
Младеново за Бачку навија
Bane
Neko
Zelen 81
Киламанија
miletesic01
djomla bgd
Pera
Шоне
1986Nenad
patriota-pancevo
grnja
Rale BP
napredBacka
vlada budala
NikolaRadjenovic
Jovan Ristic
MarinkoNS
vox populi
DimaBP
Momir
RUS
markostanojkovicvrbas
Ludak
shaneri shabac
Gogi
role bp
ajmo plavi
marko celarevo
sportista
LjubiteljFudbala
Daki86
MarjanRnic
nikola kanada
x-man
IstocnaTribina
Danac
Напред Бачка
tebra bp
Корида Детелинара
Sloboda Ili Ništa
Vojvoda
Nervno
BraneBP
RashaShea
Joca
UziceFF
majstorBP
markoooPG89
Лаза94БП
ПлавоБели
dunavska76neman
Kleka
Marko 89
ZarkoPG89
Admin
63 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 26 ... 48, 49, 50 ... 69 ... 90  Sledeći
AutorPoruka
Zelen 81

Zelen 81


Број порука : 9
Join date : 08.05.2015
Локација : juzna pruga,cair

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 49 Icon_minitimeNed Maj 10, 2015 10:00 am

izvinjavam se na ovako dugackom komentaru malo sam radoznao jer vidim da ste dosta zagrejani za veliku pricu stvarno nemam nameru da ometam forum i necu vise komentarisati ali citacu redovno dopada mi se forum i hvala unapred za eventualne odgovore na moja pitanja
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 49 Icon_minitimeNed Maj 10, 2015 10:01 am

Samo Vi pisite, Marjan Rnic nije predsednik kluba, on je u upravi i finansijer je, verovatno ce Vam odgovoriti.
Nazad na vrh Ići dole
Zelen 81

Zelen 81


Број порука : 9
Join date : 08.05.2015
Локација : juzna pruga,cair

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 49 Icon_minitimeNed Maj 10, 2015 10:10 am

x-man hvala ja stvarno nisam dosao da vredjam vidim da imate i zlonamernih koji vredjaju a stvarno mi to nije namera niti da ometam bilo koga naprotiv tu sam da dam podrsku i vama i svim klubovima koji ne zele da budu poltroni beogradskih velikana na taj nacin stvoricemo regularniju ligu gde ce svako svakog moci da pobedi a ne da se neko pusta a veruj mi da toga ima dobro sam upucen u neke stvari.x-man eto kad si aktivan i posto si navijac sta kazes ti tvoje misljenje za ono sto sam pitao navijace backe kakve su sanse za tako nesto marketing je kljucan bombarduju nas sa svih strana ovde u nis je situacija katastrofa
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 49 Icon_minitimeNed Maj 10, 2015 10:15 am

Zelen 81 ::
nek vam je sa srecom backopalancani da tako bude i da vec u sredu pobedite metalac i probate da obezbedite bar visoku cetvrtu poziciju da niste kiksnuli u indjiji i da ste dobili bili bi na 5 bodova sa metalcem pa ako pobedite oni poslednji mec igraju u surdulici i da tamo izgube a vi pobedite poslednje dve bili bi treci cak i tako ali vidim ja da vi niste dovoljno zagrejani za sve to zbog nedostatka stadiona da jeste stisli bi sigurno.pohvatao sam za ova 2-3 dana manje vise sve po forumu jer sam procitao 80 % hahaaaah morao sam stvarno je dobro sve ovo.imam i par pitanja za navijace i za clana marjanarnica

za navijace pa ko god je aktivan nek mi odgovori ako zeli.kakve su sanse da se i po selima u opstini backa palanka pocne masovno navijati samo za backu u nekom narednom periodu ako bude uspeha,jakog marketinga i tome slicno?trecinu stadiona mogu da cine ljudi iz okolnih sela nekad cak i vise i nikad ih ne treba zaboraviti

za marjanarnica,vidim da ste predsednik kluba a i da ste pored toga aktivni na forumu i otvoreno odgovarate na pitanja.cestitam na tome prvi put vidim takav odnos na relaciji uprava-navijaci obicno se clanovi uprave skrivaju po nekim budzacima ne smeju navijacima na noge da izadju hahahaha naravno kad su u pitanju ozbiljni klubovi a backa to jeste.marjane koje su po vama neke krajnje granice odnosnno dometi koje bi backa mogla postici u nekom dugorocnom periodu sa vama?drugo pitanje da li cete stvarno istrajati u tome da ako dobijete stadion cigane i grobare smestite u kavez od 5 % kapaciteta i to na zapadnu tribinu da se ne vide na prenosu?nek vam je sa srecom da backa bude brend a to se moze postici samo tako sto cete pobedjivati sve redom bez pustanja bez obzira da li se zovu zvezda,partizan,vojvodina ili nesto cetvrto i naravno uz jak sto jaci marketing
Zelen81 drago mi je da na forumu FK Bačka ima sve više ljudi koji nisu iz opštine Bačka Palanka. Nema potrebe izvinjavati se za dugački post, slobodni piši, zato forum i služi.
Što se tiče pitanja za navijače iz sela u opštini Bačka Palanka znam dosta navijača iz tih sela koji redovno dolaze da gledaju Bačku (Silbaš, Neštin, Mladenovo, Čelarevo - sela iz kojih znam da ljudi dolaze što ne znači da ne dolaze i iz ostalih sela). U ovom trenutku teško da će ljudi više navijati za lokalni klub (u našem slučaju Bačku) jer je u Srbiji kod velike većine ljudi ukorenjeno da navijaju za Partizan ili Crvenu Zvezdu. Da bi se ovo promenilo neophodno je da kod ljudi proradi svest o pripadnosti mestu u kom žive ali ukoliko se nastavi kontinuitet uspeha nadam se da će se i to promeniti.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 49 Icon_minitimeNed Maj 10, 2015 10:26 am

Slazem se sa Perom po pitanju navijaca, ja jesam navijac partizana ali bih navijao za Backu svakako.
Nazad na vrh Ići dole
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 49 Icon_minitimeNed Maj 10, 2015 10:51 am

Zanimljiva tema i vise puta se pise o tome, otvoricu jednu temu u delu foruma uz pivce" da vidimo koliko ima forumasa koji navijaju samo za Backu i ne samo to nego i oni koji ne navijaju za koga bi navijali. Bas se pre par dana u zero betu povela polemika o tome i neko drustvo Zvezdasa svi osim jednog rekose da bi za Backu navijali a ovaj jedan je svakako u "familiji" pa je i za pretpostaviti da ne bi.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 49 Icon_minitimeNed Maj 10, 2015 10:59 am

Vreme je idealno za promovisanje lokalnih klubova. Ljudima su se smučili velikani, njihov fudbal, okoreli mafijaši i političari u upravama, rasipanje državnog (našeg) novca da bi se velikani spasili od bede, ...

Partizan, ali u eventualnoj utakmici protiv Bačke, nema dileme.
Nazad na vrh Ići dole
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 49 Icon_minitimeNed Maj 10, 2015 11:02 am

Otvorena je tamo tema. Nadam se zanimljivim "raspravama" tamo :D
A raduje sto mnogi Palancani koji inace navijaju pored Backe i za jos neke ne bi navijali za tudje u tom slucaju cheers
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 49 Icon_minitimeNed Maj 10, 2015 2:00 pm

Postovani Zelen, oprostite sto vam ranije nisam odgovorio ,bio sam na putu .
Backa je klub koji ima dugoroacnu strategiju a po njoj se od leta 2015.g napada super liga ,inace je strategija napravljena 2012.g kada su svi usmnjali da cemo iz 4.lige u naredne dve sezone stici u PLS ,te zatim prva godina stabilizacija u PLS i onda napdamo ulazak u JSL.
Postujem sve klubove i sve navijace ,ali ne i one koji se neprimereno ponasaju,za njih je po propisu napravljen poseban deo na svim terenima .
Nema pustanja niikom,Kada su me 2008.g imenoval iza predsednika komisije za zalbe u FSS tada je njih par pokusalo da me zove i vrsi nekakav "pritisak " na mene radi nekih odluka .ODbio sam tada to i verujte mi nikada me vise niko ne zove i ne pritiska pa cak ni Zvezda ni Partizan ,zasto .? Jer znaju da ce sve predmeti biti dobro prouceni i donete pravedne odluke zasnovane na propisima .Sve dok mogu da donosim takve odluke bicu predsednik te komisije u protivnom hvala lepo ne moram to biti nije mi to tata ostavio u nasledstvo ,ovu komisiju bira skupstina fudbalskog saveza Srbije a ne neki pojedinac njene odluke su konacne i sa takvim odlukam se ne sme niko igrati .
Pozdravite puno Mimu Rastavca vaseg trenera a mog prijatelja .
Sto se tice uprave Backe ja sam samo clan te uprave ,predsednik kluba je Zoran Karpov Tolja ,ponasamo se tako da je on samo prvi medju jednakima ,primus ineter pares ...hahaha
Ovog proleca smo pokazali nesto novo u Srpskom fudbalu ,igrom smo postizali rezultate ,nikada se nismo zalili na sudjenje jer smatramo da sudije na prave namerene greske vec su samo plod losih procena ali bez namere da nekoga ostete .
uprava je pogodila sa izborom trenera Jelacica ali i sa kvalitetom selektiranih igraca ,publika je to prepoznala i zato ih u proseku na nasem stadionu i ima preko 2.000 .Verujte da je milina videti kompletne porodice sa decom da dolaze na utakmicu kao nekada pa zar to treba neki pojedinci ili grupa da pokavari .???
Nazad na vrh Ići dole
Joca




Број порука : 229
Join date : 24.07.2014

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 49 Icon_minitimeNed Maj 10, 2015 2:25 pm

Pitanje za clana "Nervno" ako vidi ovaj komentar. Sta je sa sajtom i forumom koji su vodili navijaci sloboda.org i sloboda.org/forum??? Vec mesecima pise da je sajt stopiran, bio sam registrovan kod vas na forumu pod imenom JocaBP i napisao 60-70 komentara ako se dobro secam pa ste me mozda i zapazili tamo jer pretpostavljam da ste bili registrovani. Hoce se vas forum oziveti? Trenutno osim navijaca Backe niko u ovoj ligi nema forum.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prva liga Srbije 2014/15 - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 49 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prva liga Srbije 2014/15
Nazad na vrh 
Strana 49 od 90Idi na stranu : Prethodni  1 ... 26 ... 48, 49, 50 ... 69 ... 90  Sledeći
 Similar topics
-
» Prva liga Srbije 2015/16
» Prva liga Srbije 2015/16
» Raspored utakmica Backe - PLS 2014/15
» Najlepsi gol Backe u prvoj ligi Srbije za sezonu 2014/15
» Forumska kafana "Backa"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: