Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Prva liga Srbije 2014/15

Ići dole 
+59
roki nbgd
neradin66
Uros Urke
Младеново за Бачку навија
Bane
Neko
Zelen 81
Киламанија
miletesic01
djomla bgd
Pera
Шоне
1986Nenad
patriota-pancevo
grnja
Rale BP
napredBacka
vlada budala
NikolaRadjenovic
Jovan Ristic
MarinkoNS
vox populi
DimaBP
Momir
RUS
markostanojkovicvrbas
Ludak
shaneri shabac
Gogi
role bp
ajmo plavi
marko celarevo
sportista
LjubiteljFudbala
Daki86
MarjanRnic
nikola kanada
x-man
IstocnaTribina
Danac
Напред Бачка
tebra bp
Корида Детелинара
Sloboda Ili Ništa
Vojvoda
Nervno
BraneBP
RashaShea
Joca
UziceFF
majstorBP
markoooPG89
Лаза94БП
ПлавоБели
dunavska76neman
Kleka
Marko 89
ZarkoPG89
Admin
63 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 36 ... 68, 69, 70 ... 79 ... 90  Sledeći
AutorPoruka
juznapruga




Број порука : 8
Join date : 16.05.2015

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 69 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 69 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 7:38 am

ja nisam bio ranije registrovan video sam na fejsbuk stranici prve lige link od foruma gde je receno da se ovde pise o prvoj ligi srbije zato sam se registrovao i ne poznajem nick juznjaci a isto navijam za dubocicu koja je ugasena zbog lopova i nemoj juznjaci da preterujes koji peti grad po velicini valda je to subotica ima toliko vecih gradova od leskovca kao cela opstina jesmo veliki ima puno sela ali sam grad ima oko 60 do 65 000 stanovnika prema tome nemojte lupati gluposti svako za svoj grad doda jos toliko koliko grad ima xman ne znam kome kazes dobrodosao posto ja nisam on iako su nam nickovi slicni da sam pravio dva sigurno ne bih slicna napravio posto smo iz istog grada nisam dosao nikog da prozivam samo kazem da ovo sto savez radi nije dobro ne krivim ja vas vi radite ono sto vam je naredjeno ako se suprostavite da izvines najebali ste to tako ide ali kazem da je nepravedno prema moravcu iako sto se mene tice takvi poput moravca ne bi videli ni cetvrtu ligu joca je radio na tome da se dubocica unisti
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 69 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 69 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 8:16 am

Juznjaku a evo sad i tebi, slobodno pisite.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 69 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 69 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 8:47 am

evo sta je napisao trenrer nasih golmana Stevan Knezevic
"uce je na golu Backe na utakmici u Lazarevcu stajao Nenad Mitrovic ,
momak koji jos nije napunio 17 godina....opsti utisak o njegovom debiju
je vise nego povoljan....po raspolozivim podacima to je najmladji golman
u saveznim ligama Republike Srbije ! Uz proverenog Damira Drinica
FK Backa dobija jos jednog golmana koji bi trebao biti oslonac ekipe za buducnost !"
na to sve mladi golman Mitrovic mu je odgovorio :
"vala na lepim rečima šefe.Hvala za svaki minut treninga proveden sa vama i hvala za pruženu šansu. I naravno hvala saigračima,posebno kolegama Damir Drinic I Vladimir Vujasinovic Vujas na podršci i savetima. " hvala klubu
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 69 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 69 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 9:08 am

Kakvi pritisci iz FSS .? niko nas nije zvao a ne da nas je neko pritiskao za bilo koju utakmicu iz FSS ,stvarno stalno nesto fantazirate ...Uvek igraju oni igraci koje strucni stab izabere i stavi u tim a ne po zelji uprave i slicno ,tako je to u Backoj a u drugim klubovima ne znam .Ne sastavlja tim uprava Backe vec strucni stab,zdravstveni bilten i parni kartoni ...zamislite da napisem da ste u BP izgubili utakmicu zato sto je vasa uprava dala spisak igraca koji igraju protiv Backe ,sta bi ste vi pomislili o meni ili nekoj takvoj prici .? verovatno da nistam normalan . :D te vas zato i molim da pisemo realno sagledavajuci cinjenice a ne da pisete ono sto raznorazni dusebriznici izmisljaju ...
Nazad na vrh Ići dole
juznapruga




Број порука : 8
Join date : 16.05.2015

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 69 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 69 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 9:21 am

gospodine rnic nek bude da niste pustili kolubaru iako su svi to najavljivali recite mi zasto backa nece smeti da pobedi slobodu iz uzica u palanci nereseno ce biti zavisno od rezultata u ivanjici ali backa ponovo nece pobediti ko je naredio da se moravac izbaci eto javno pitanje drago mi je da mozemo ovako da polemisemo da postoji jedan forum o prvoj ligi
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 69 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 69 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 9:27 am

postovani juznapruga ,niko nam nista nije naredio da bilo koga pustimo ,pobedimo ili igramo nereseno ,verujte mi .
Da li je neko vama naredio da ne smete da pobedite Javora .?
Ako ga pobedite vi ostajete u ligi zar ne i ne zavisite od nikoga i bilo kog rezultata ?
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 69 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 69 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 9:30 am

Juzna pruga ,molim vas da zamislite ovakav scenario ,da je Backa pobedila kolubaru ,da pobedi Slobodu da vi izgubite od Javora i da kolubara izgubi od Indjije ,da li znate ko bi ispao kada se napravi mini liga od Moravca ,Slobode i Kolubare ,pretpostavljam da znate ,vi imate bolji skor u slucaju da imate isti broj bodova sa Slobodom a u drugim kombinacijima .?
Nazad na vrh Ići dole
juznapruga




Број порука : 8
Join date : 16.05.2015

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 69 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 69 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 9:35 am

gospodine rnic ja nisam navijac moravca taman posla ja sam navijac dubocice iz leskovca moravac je rak rana nase opstine i voleo bih da ispadnu ja ovde govori o necemu drugom a to je savez koji je naredio da fk joca orion mora da ispadne iz lige dovoljno je fk toncen u superligi malo li je ali zar nije sumnjivo da mozda i najjaca ekipa ovog proleca ne pobedi ni kolubaru ni slobodu obe znatno slabije ekipe opet ce vam braniti klinac od 16 godina na golu o cemu vise pricamo a javor je znatno jaci od moravca verovatno ce dobiti jer ce igrati da pobede i to je razlika sto vi necete igrati da pobedite al nije ni bitno moravac ce ispasti i treba da ispadne u opstinsku ligu nisu ni za to ali backoj ovo nije trebalo bili ste nam svima simpaticni celoj srbiji zbog leprsave igre i postenja a sada ste bacili blato po sebi kako mi to volimo da kazemo ovde nije vam to trebalo ustvari gospodine rnic ja kazem nista backa nije kriva nego savez vi imate izbor da se zamerite savezu i da vam rade ono sto su nekim ekipama koje su propale jer su se suprostavile mafiji i suprostavile sindjelicu i bezaniji takodje
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 69 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 69 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 9:43 am

kazem vam da nas niko nije pritiskao niti trazio iz saveza da bilo koju utakmicu namestimo .
to sto nismo pobedili Kolubaru nema veze sa savezom ,vec sa jako jako losom realizacijom u Lazarevcu .To sto je mladi Mitrovic branio mislim da nam sluzi kao ponos jer je bio odlican ,bez greske .Spaso Jelicic je castan covek pitajte ga da li mu je bilo ko rekao da treba da izgubimo ili da je ne daj boze rekao igracima da izgube ,niko mu se nije mesao u sastav tima ni na jednoj utakmici pa ni na utakmici u Lazarevcu ..sto se mladog golmana Mitrovica tice on najozbiljnije konkurise za reprezentaciju Srbije 1998.g a oni koju su ga gledali u Lazarevcu imali su sta i da vide .
Sto bi mi iz kluba pustali Slobodu .?
igramo celu sezonu kako mozemo i znamo bez pritisaka sa zeljom da se nadigravamo i napravimo tim koji ce od sezone 2015-2016.g biti medju prve dve ekipe i uci u JSL i ako pratite nas sastav skoro se nije desilo da nam dva puta isti tim nastupa
Nazad na vrh Ići dole
juznapruga




Број порука : 8
Join date : 16.05.2015

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 69 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 69 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 9:48 am

dobro gospodine rnic nek bude tako kao sto ste vi rekli sasvim slucajno necete pobediti slobodu mnogo su jaki zaista ne zelim da mislite da ja napadam licno vas naprotiv ako je neko primer to ste licno vi posebno sto ovde javno pisete i ne skrivate se kao clanovi drugih klubova koji su danima nedostupni na mobilne telefone i logicno je da ne smete ovde reci bas sve ja vam samo kazem kako stvari stoje eto jedan clan mislim urke je pogodio cetiri rezultata i pre nego sto je utakmice krenule a rekao milion posto backa gubi a to se znalo isto tako ja kazem milion posto ne smete slobodu da pobedite budimo ozbiljni ne morate odgovoriti na ovo razumem da ne smete
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prva liga Srbije 2014/15 - Page 69 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 69 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prva liga Srbije 2014/15
Nazad na vrh 
Strana 69 od 90Idi na stranu : Prethodni  1 ... 36 ... 68, 69, 70 ... 79 ... 90  Sledeći
 Similar topics
-
» Prva liga Srbije 2015/16
» Prva liga Srbije 2015/16
» Raspored utakmica Backe - PLS 2014/15
» Najlepsi gol Backe u prvoj ligi Srbije za sezonu 2014/15
» Forumska kafana "Backa"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: