Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Prva liga Srbije 2014/15

Ići dole 
+59
roki nbgd
neradin66
Uros Urke
Младеново за Бачку навија
Bane
Neko
Zelen 81
Киламанија
miletesic01
djomla bgd
Pera
Шоне
1986Nenad
patriota-pancevo
grnja
Rale BP
napredBacka
vlada budala
NikolaRadjenovic
Jovan Ristic
MarinkoNS
vox populi
DimaBP
Momir
RUS
markostanojkovicvrbas
Ludak
shaneri shabac
Gogi
role bp
ajmo plavi
marko celarevo
sportista
LjubiteljFudbala
Daki86
MarjanRnic
nikola kanada
x-man
IstocnaTribina
Danac
Напред Бачка
tebra bp
Корида Детелинара
Sloboda Ili Ništa
Vojvoda
Nervno
BraneBP
RashaShea
Joca
UziceFF
majstorBP
markoooPG89
Лаза94БП
ПлавоБели
dunavska76neman
Kleka
Marko 89
ZarkoPG89
Admin
63 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 36 ... 69, 70, 71 ... 80 ... 90  Sledeći
AutorPoruka
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 70 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 70 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 9:58 am

To je razlog zasto ja ne volim Slobodu uvek su rezultate pravili na ovaj ili slican nacin. O fuziji sa Sevojnom da ne pricam FK Sloboda Sevojno Uzice point. Naravno da nece izgubiti u Backoj Palanci to je unapred odluceno Marjan se tu ne pita mnogo ja garantujem da Marjan nije u fazonu da bilo koga pusta i da je veliki navijac Backe to su mi mnogi ljudi potvrdili koji ga znaju bolje od mene ali jednostavno tako to ide nije to od juce a tako ce biti i sutra Wink Dobro za srpski fudbal je sto ce Sloboda opstati ja se radujem ali trebali su da se pojacaju ima zlatiborski kraj dobrih igraca a ne da nameste 10 utakmica ove sezone toliko ni Radnik nije namestio.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 70 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 70 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 9:59 am

Urke je razocaran sto Metalac ide u baraz pa svasta kombinuje i nagadja ,slobodno dodjite da gledate utakmicu sa Slobodom ,niko od ljudi iz uprave Backe nece reci igracima da izgube ili namestaju .
U celom prvenstvu ih nismo nicim pritiskali po sistemu ovu sad morate da dobijete ovo je utakmica sezone i slicno ,zelimo da pobedjujemo posteno i na terenu to nam je zelja.
Sta ako se na primer desi scenario kao protiv Javora ,nasi igraci poginu na utakmici a delioci pravde se maximalno naslone na gosta da li smo mi krivi .? Ne zavisi sve samo od nas ,a to i vi dobro znate .
U svakom slucaju i noz i pogaca je u rukama Moravca u Ivanjici i sami sebi kroje sudbinu i po meni ne treba da gledaju u tudje dvoriste ,ja sigurno necu ucestvovati u nikakvim kombinacijama,namestanjima i slicno to mi je ispod casti ,kada bi i neko pokusao da me pritisne da to uradim ja bih se zahvalio i izasao iz fudbala .
Da li se na nekoga moze vrsiti takva vrsta pritiska ja bih voleo da ne moze ali na zalost kako vi kazete ocigledno je da moze ,i jos jedna bitna stvar pogledajte dobro snimak SOS kanala iz Lazarevca kada daju prvi gol i videcete i sami neke stvari ,ofsajd 5 metara ali o tome necu da pisem to nije moja sramaota vec nekog drugog
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 70 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 70 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 10:02 am

Patriota ,hvala na proceni o meni :D
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 70 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 70 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 10:08 am

Patriota,cestitam Dinamu na pobedi juce cheers
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 70 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 70 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 10:12 am

Hvala Marjane, pobeda cista kao suza dosta ljudi i uzavrela atmosfera na tribinama po obicaju. Moglo je da bude ubedljivije ali pobedi se u zube ne gleda. Idemo dalje u gornjem delu tabele smo i pored svega videcemo sta ce na kraju biti sa problemima koji postoje ne treba ih pod tepih stavljati ali institucija kakva je Dinamo mora da opstane i ostane! Nadam se da ce Backa sledece sezone posteno igrati ako zeli superligu a ne da u drugom delu namesta kao neke ekipe ako hocete gore krenite od starta prvenstva da igrate i to je to mada znam da necete juriti superligu i pored najava. Znate da ja znam sve :D
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 70 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 70 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 10:15 am

patriota za vecinu stvari si u pravu ( pisem na ti jer smo generacija ,nadam se da se neljutis ) sem zadnje recenice ,prevazisli smo PLS i za nas je izazov JSL da smo uradili kako ti sam kazes od pocetka ovog prvenstva ono sto pises hrabro krenuli verovatno bi sada bili medju dve ekipe ,pogresili smo i skup platili skolarinu u ovoj sezoni a samo glupi ljudi dva puta prave iste greske a nadam se da mi nismo glupi :D
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 70 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 70 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 10:17 am

Zasto mislis da necemo juriti ulazak u JSL .? sta su po tebi neki razlozi da to ne pokusamo .?
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 70 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 70 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 10:24 am

Mozemo na ti Marjane naravno nismo deca da se ljutimo. Pa mislim da ce vam glavni problem biti frka oko stadiona jer to ne zavisi od vas. U nezgodnoj ste poziciji, ne znate da li da prilagodite taj stadion u centru ili da cekate onaj na jezeru a sa druge strane nedostatak finansija plus dug koji je potrebno sanirati a Backa nema sredstava za tako nesto. Sami kazete da sam u pravu za vecinu stvari jednostavno to je realnost. Ja kazem ako Backa bude igrala ovako neka igra superligu ali ako budete u ligu usli poput Novog Pazara ili Slobode iz Uzica onda bolje nemojte ulaziti. Prave ekipe krenu od prvog kola da grizu i vec u prvom delu naprave solidnu razliku, posle ako treba moze se malo pogurati nije greda ali raditi bas ovako ocigledne stvari to nije sport.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 70 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 70 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 10:27 am

Mislim da pare koje nam trebaju za takmicenje i Backu nisu problem ,za budzet opstine i sponzore ,tacno je da je dilema oko stadiona ali ce se i ona resiti definisati u narednih tri meseca i precizno ce se sve znati ..sto je opet odlicna stvar znas na cemu si . :D
Vidim da se "ne brines" za tim koji imamo znaci da verujes u nasu selekciju igraca king i strucnog staba cheers
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 70 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 70 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 10:35 am

Mislim da ste uradili pravu stvar kada ste iskoristili raspad FK Novog Sada i dovukli nekoliko mladih igraca ili bolje reci momaka u najboljim godinama za fudbal iz njihove fudbalske skole koja je nadaleko cuvena ne moram vam nabrajati igrace koji su izasli iz nje oni su uvek ulagali u omladinske pogone sto im se visestruko vracalo. Sa druge strane dovodjenje dva prekaljena igraca vase fudbalske skole Trivunovica i Ivelje i kombinovanje mladih igraca iz vase opstine je urodilo plodom lepo se to uklopilo a dovodjenje Jelacica je slag na tortu. Videcemo kako ce sledece sezone to izgledati ali svakako bi mi bilo cudno da od starta sezone krenete mislim da ce vas nesto omesti u tome ali Boze zdravlja komentarisacemo i kroz par meseci o svemu ako me ne banuju admini a nece nema razloga Smile Mislim da ce vas Pivara tuci u obe utakmice kao prosle sezone to je jedino sto znam hahaha to je neki kompleks koji vucete od ranije i plasite se njih i ne znam kakav sastav da imate nema nista od pobede a posebno ne u Celarevu. Cak i vasa publika zna da ce Backa izgubiti to i sami govore i pisu svuda dosta su aktivni po svim sportskim forumima i sajtovima. Dosta sam pogodio za ovu sezonu zar ima razloga Marjane da mi ne verujete u moje "procene"? :D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prva liga Srbije 2014/15 - Page 70 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 70 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prva liga Srbije 2014/15
Nazad na vrh 
Strana 70 od 90Idi na stranu : Prethodni  1 ... 36 ... 69, 70, 71 ... 80 ... 90  Sledeći
 Similar topics
-
» Prva liga Srbije 2015/16
» Prva liga Srbije 2015/16
» Raspored utakmica Backe - PLS 2014/15
» Najlepsi gol Backe u prvoj ligi Srbije za sezonu 2014/15
» 18. kolo SLS : Javor (Ivanjica) - BAČKA sreda 30.11.2016. 15:30

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: