Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Prva liga Srbije 2014/15

Ići dole 
+59
roki nbgd
neradin66
Uros Urke
Младеново за Бачку навија
Bane
Neko
Zelen 81
Киламанија
miletesic01
djomla bgd
Pera
Шоне
1986Nenad
patriota-pancevo
grnja
Rale BP
napredBacka
vlada budala
NikolaRadjenovic
Jovan Ristic
MarinkoNS
vox populi
DimaBP
Momir
RUS
markostanojkovicvrbas
Ludak
shaneri shabac
Gogi
role bp
ajmo plavi
marko celarevo
sportista
LjubiteljFudbala
Daki86
MarjanRnic
nikola kanada
x-man
IstocnaTribina
Danac
Напред Бачка
tebra bp
Корида Детелинара
Sloboda Ili Ništa
Vojvoda
Nervno
BraneBP
RashaShea
Joca
UziceFF
majstorBP
markoooPG89
Лаза94БП
ПлавоБели
dunavska76neman
Kleka
Marko 89
ZarkoPG89
Admin
63 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 58 ... 90  Sledeći
AutorPoruka
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 26 Icon_minitimeSub Apr 25, 2015 11:12 pm

Patriota ,napravite organizovan klub od Dinama pa cete onda napraviti i tim igraca koji ce pobedjivati ,oduvek je klub ( uprava i organizacija sa strucnim stabom i sportskim direktorom ) pravila pobednicki tim a ne obrnuto u prosloj godini ste imali tim koji je bio iznad uprave i zato niste bili prvi .Danima smo se mi bivsi igraci Backe dogovarali kako da napravimo organzovan klub u Leto 2012 u julu mesecu smo 10 dana ,Vjestica ,Karpov,Tesic-Pace ,Vladimir,Mirko moj brat i ja sa porodicima bili na odmoru u Petrovcu na moru i pravili semu i organizaciju kluba do najsitinijih detalja sa strateskim planom ,hvala bogu sve ide po njemu ,probacemo da budemo treci i prebacimo plan ali se necemo razocarati ako budemo i 4 u PLS .svako jutro pre 6.h ujutru Tesic i ja pijemo kafu i pricamo o fudbalu ,razmenjujemo kriticka misljenja i ne stidimo se da javno objavimo i priznamo ako napravimo gresku .Klubom upravlja uprava kako i samo ime kaze a radom i organizacijom rukovode generalni sekretar, sportski direktor i sef strucnog staba sa saradnicima od prvog tima pa do petlica uzrasta od 6 - 7 godina i ti neki novi klinci su nasa buducnost .
Puno radimo na edukaciji trenera ,da li znas da je nas bivsi sef strucnog staba Trivo Ilic isao u Spaniju da gleda mladu reprezentaciju ,da ce sef Spasoje Jelacic i Dragan Ivanovic u junu mesecu ove godine ici 10-tak dana da gledaju Evropsko prvenstvo a svi pogoni u klubu ce nesmetano raditi jer je organizovano da kada oni nisu tu sve funkcionise .!?
Da li znas da ce se na sportskom centru na Tikvari instalirati teren sa vestackom travom dimenzija 105 * 65 metara na kome ce se moci trenirati cele godine .?
da li znas da Backa ima svoj KAMP centar Bagremara po uzoru na Evropske klubove na samo 5 km od centra BP u prelopoj bagremovoj i borovoj sumi u blizini cuvenog Karadjordjeva .?
Da li znas da nam pioniri i kadeti igraju u kvalitetnoj ligi Vojvodine .?
Da li znas da su nam na klupi protiv Macve bili Plavanjski 16.g ,Mitrovic 16.g i Janjic 17 g. koji je cak usao i u igru .?
Da li znas da sem njih imamo iz sopstvenog pogona jos najmanje 10-tak talentovanih momaka .?
Da li znas da nam je poseta na utakmica vrlo-dobra .? sto nije veca krivi smo mi iz uprave i na tome moramo jos raditi .
Da li znas da nam ni jedan igrac ne pusi cigarete .?
da li znas da je u klupskim prostorijama zabranjeno tocenje alkoholnih pica ? ( nema ni piva ni rakije hahah )
Da li znas da smo travnati teren na nasem stadionu tako uredili da je pravi tepih .?
Da li znas da nam je budzet koji ne sme i nemoze biti probijen za ovo prolece 6.2 miliona dinara .? To je veruj mi mozda i najmanji budzet u PLS .?
Da li znas da igraci sami sebe "kaznjavaju" ako prekrse propisani kodeks ponasanja od 500 do 1.000.-dinara i to skupljaju u zajednicku kasu i dva puta mesecno od toga prave druzenja .?
Da li znas da ih svi u klubu vaspitavamo da mladji postuju starije i iskusnije od kojih mnogo mogu da nauce .?
Da li znas da ovo nije doslo samo od sebe i da imamo nameru da trajemo .?
Sve sto smo mi uradili pa cak i vise zelimo i vama kao sportskom rivalu .
Sportski pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 26 Icon_minitimeNed Apr 26, 2015 1:22 am

patriota-pancevo ::
DimaBP ja nikog ne zajebavam niti je lepo sto koristis psovke i me optuzujes ali evo ja ti obecavam da vise necu pisati na ovom vasem forumu. Jel ste sad zadovoljni sto ste oterali jos jednog coveka?
Ajde, molim te, mani me patetike, rasplakaću se. Pročitaj malo svoje poruke (delovi grada npr.). Evo ridam.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 26 Icon_minitimeNed Apr 26, 2015 11:16 am

Zaboravili ste stadion. Imate 5 redova na pokrivenoj tribini znaci oko 500-600 stolica i jos nekoliko redova na manjoj tribini i tu da stavite 600 stolica opet nemate 3000 koliko je minimum za superligu. Znaci prakticno je nemoguce da ga ikad i dobijete tako da cete igrati u Novom Sadu svoje utakmice ako bi se i plasirali za par sezona u superligu. Imate samo jedan ulaz na stadion ne znam da li ste radili nesto u medjuvremenu ali prosle sezone kad smo vam gostovali tu je bilo jos mnogo posla.
Svaka cast ako je tako ovo sto ste nabrojali ne mislim da govorite neistinu. Ja uspeh pozdravljam mada ne mogu da kazem da se zaista radujem da Backa udje u superligu nema potrebe da lazem i foliram se. Ali priznajem da jeste napravili mnogo vise nego sto sam mislio. Pozdrav i Vama Marjane srecno u daljem radu.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 26 Icon_minitimeNed Apr 26, 2015 10:02 pm

Hvala Patriota, ali imamo sedam redova na pokrivenoj zapadnoj tribini i preko 2.000 sedecih mesta a na istoku ima pet redova sa mogucnoscu da ih bude vise ovo pisem samo da svi imaju uvid . cheers
Mislim da je u BP "na noge" podignuta kriticna masa koja moze mnogo uciniti u razvoju Backe .Iskustveno gledano na 70.000.hlljada stanovnika koliko ima BP poseta je od 3% do 5% ukupnog broja stanovnika a u SREDU 29.aprila nadamo se da cemo oboriti rekord gledanosti u PLS u ovoj takmicarskoj sezoni ..?
svi su dobro dosli ...neka pobedi bolji a mi se nadamo da cemo to biti mi :D
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 26 Icon_minitimeNed Apr 26, 2015 10:42 pm

Marjane nemojte racunati okolna sela. I Pancevo ima 123 hiljade sa selima ali svako selo ima svoj fudbalski klub i vikendom ga prate a inace navijaju za Zvezdu ili Partizan. Samo Pancevo ima 76 hiljada stanovnika i to je populacija koja navija ili moze da navija za Dinamo ako se malo potrudimo kroz neke akcije da ljude privucemo da navijaju za Dinamo kao sto bi trebalo da bude. Kod nas jako puno ljudi svakako navija iskljucivo za Dinamo a ne za Zvezdu ili Partizan. Backa Palanka sa selima ima manje od 60 hiljada ljudi a sam grad blizu 30 hiljada i tih 30 hiljada se racuna isto kao sto ja racunam samo 76 hiljada nasih ljudi. Nije vam losa poseta ali nisam siguran da mozete vise od toga.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 26 Icon_minitimeNed Apr 26, 2015 10:59 pm

Patriota ,ako nam nije losa poseta u BP onda je u Pancevu nezadovoljavajuca .!? Koliko imate prosecno gledalaca po utakmici .? na moju i na vasu zalost to je malo za ozbiljan klub poput Dinama ,zar ne .?
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 26 Icon_minitimeNed Apr 26, 2015 11:07 pm

Marjane nasa poseta je oko 300 gledalaca trenutno medjutim ja to ovako posmatram. Dinamo je veliki klub i zasluzuje najvisi stepen takmicenja i nece narod da dolazi jer se klub trenutno bruka posto je nas nivo iskljucivo superliga rame uz rame sa Borcem iz Cacka, Radnickim iz Kragujevca, Spartakom iz Subotice i tako dalje. Onda mislim da bi prosecno imali 4-5 hiljada jer Pancevo je grad sporta i ima prostora da povuce toliko ljudi i zaintresuje posebno zato sto je Dinamo institucija i sportsko drustvo mi imamo i rukometni klub, odbojkaski klub, plivacki klub itd. Backa ne postoji kao sportsko drustvo. Imate Sintelon kao kajakaski klub i ranije je postojao Sintelon kao rukomenti klub a u kosarci ne znam ni da li postoji neki klub kod vas. Ali nema RK Backa, KK Backa, OK Backa i tako dalje kod vas je sve zbrkano mada fudbalski klub jeste ponesto uspeo. Nasa poseta mozda nije zadovoljavajuca trenutno mada s obzirom da je ovako velik klub u trecoj ligi onda i nije losa to je ekvivalentno tome da ste vi u petoj ili sestoj ligi i zamislite koliko bi imali gledalaca? Ali atmosfera je i pored ovoga jako dobra, mladji navijaju a stariji su bucni kao da ih je 2 hiljade. Pitajte sudije koje dolaze kod nas kako im je ovde.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 26 Icon_minitimePon Apr 27, 2015 1:13 am

Sudije,zasto njih .? Mislite da publika pravi pritisak na sudije .?
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 26 Icon_minitimePon Apr 27, 2015 1:18 am

Kod nas pravi. Tako je kad se gostuje jednom pravom gradskom klubu. Jako je velika steta sto veliki fudbalski centri u Srbiji propadaju na racun Donjeg Srema, Radnika, Mrstana, Celareva i slicnih koji 500 gledalaca jedva i derbijima okupe. Ne ubrajam tu Backu vi ste bar nesto. Ali Marjane bili ste u Pancevu videli ste kako to kod nas izgleda i koliko ljudi vole Dinamo. Da nam gostuje Partizan u okviru kupa recimo bilo bi 7-8 hiljada gledalaca a od toga bar 6 hiljada Pancevaca Dinamovaca naravno i nesto grobara sto bi doslo iz Beograda. Kod vas bi 90 % stadiona navijalo za Partizan ili Zvezdu. Recite ako mislite da gresim?
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Prva liga Srbije 2014/15 - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 26 Icon_minitimePon Apr 27, 2015 1:31 am

ne gresite puno ,vecinom ste u pravu :D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prva liga Srbije 2014/15 - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2014/15   Prva liga Srbije 2014/15 - Page 26 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prva liga Srbije 2014/15
Nazad na vrh 
Strana 26 od 90Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 58 ... 90  Sledeći
 Similar topics
-
» Prva liga Srbije 2015/16
» Prva liga Srbije 2015/16
» Raspored utakmica Backe - PLS 2014/15
» Najlepsi gol Backe u prvoj ligi Srbije za sezonu 2014/15
» 18. kolo SLS : Javor (Ivanjica) - BAČKA sreda 30.11.2016. 15:30

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: