Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Lav ili Jelen?

Ići dole 
+12
Marko 89
Ventilvoje
LjubiteljFudbala
marko celarevo
Daki86
Vojvoda
nagib
Dunav
Напред Бачка
dunavska76neman
x-man
Kleka
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Koje pivo vise preferirate?
1. Lav
Lav ili Jelen? - Page 2 Poll_left93%Lav ili Jelen? - Page 2 Poll_right
 93% [ 37 ]
2. Jelen
Lav ili Jelen? - Page 2 Poll_left7%Lav ili Jelen? - Page 2 Poll_right
 7% [ 3 ]
Ukupno Glasova : 40
 

AutorPoruka
marko celarevo

marko celarevo


Број порука : 42
Join date : 03.08.2014
Локација : Челарево

Lav ili Jelen? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 26, 2017 2:46 pm

Odlicna tema i super sto ste na fejsbuku stavili ne bih ni video. Palancani nas nikad nisu izneverili odlicni rezultati ankete Lav ili Jelen? - Page 2 3733535733 Upravo sa drugarima pijem Lav. Bio je oslabljenog kvaliteta sad nije los probajte. Nazalost sve ovo sto je nagib napisao jeste tako ni jedno pivo nije sto je nekad bilo pa ni Lav. Bio sam u Nemackoj ali mislim da ni tako ne cvetaju ruze za ljubitelje piva i siguran sam da i oni koriste hemiju kako bi sa manje para napravili proizvod i prodali. Kapitalizam je drustvo gde je profit sve nikakvi drugi intresi osim novca ne postoje. Na Lav sam ipak navikao, brend je mog sela i moje opstine a nije nista losiji od konkurencije tako da...


Poslednji izmenio marko celarevo dana Ned Mar 26, 2017 4:00 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
LjubiteljFudbala

LjubiteljFudbala


Број порука : 234
Join date : 24.07.2014
Локација : Stadion

Lav ili Jelen? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 26, 2017 3:10 pm

Od kad lekove pijem alkohol sam totalno izbacio. Ranije naravno Lav i iskljucivo staklo. Nikakva plastika, limenka, toceno jer se uvek druga klasa sipala u to. Kad smo kod kod ove teme mogao bih Lav odnosno Karlsberg da sponzorise Backu zasto da ne kao jedna od jacih firmi u opstini. Dosta pozitivnih akcija su imali od ozelenjavanja opstine preko humanitarnih akcija pa sve do ove najavljene fontane ispred opstine tacnije suda, poplocavanja i osvetljavanja tog dela grada. Konkretno sto se tice ukusa piva ne znam kakvo je sad ali znam da je nakon privatizacije pivara po Srbiji znatno opao kvalitet svih piva.
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Lav ili Jelen? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 26, 2017 3:12 pm

Одлична тема, никаквих фудбалских дешавања а 16 чланова активно од тога 8 регистрованих Lav ili Jelen? - Page 2 3733535733 Овакве теме нам требају у свим подфорумима.
Nazad na vrh Ići dole
Dunav

Dunav


Број порука : 38
Join date : 14.09.2014
Локација : Ilok

Lav ili Jelen? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 26, 2017 3:58 pm

Daki86 ::
Ja sam za Lav, nije sto je nas Lav ili Jelen? - Page 2 4174080217 Dunave svojim postovima zaista doprinosis druzenju na forumu. Slobodno pozovi jos Ilocana ovde stvarno nema nikakve netrpeljivosti i na forumu su pisali i navijaci konkurentskih klubova za plasmane u visi rang i sve je bilo ok. Jedine okrsaje imali smo sa ljudima iz Panceva i sezone u trecoj ligi kad smo Dinamu izmakli na dva boda pobedom u poslednjem kolu Lav ili Jelen? - Page 2 4174080217

Hvala hvala, Palanka mi je u srcu jos kad sam bio mali klinjo. Cak i kad sam kao klinac zivio daleko od Iloka i ovog podrucja uvijek sam spominjao Palanku i trazio baku da mi prica o njoj, a kad smo se tu vratili 1998.g, iz nekih razloga jos nisam mogao u Palanku tako da mi je to bila opsesija, i taman kad sam trebao prvi put opet tu doc kad ono bombardovanje bilo...

Ma slabo ljudi pisu po forumima, svi po fejsu :D A inace forumi su moja strast sto se tice interneta pa eto drago mi da postoji ovaj forum i da pisem sa Vama ovdje.
Nazad na vrh Ići dole
marko celarevo

marko celarevo


Број порука : 42
Join date : 03.08.2014
Локација : Челарево

Lav ili Jelen? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 26, 2017 4:06 pm

@ Dunav link za ovaj forum sam ti ostavio ja pisali smo na jednom drugom forumu i slucajno se nasli iako je forum svetski ali svet je mali i tu smo gde smo Lav ili Jelen? - Page 2 1353276769 Eto mene ovaj forum uvek iznenadi kako je pun ljudi kad god dodjem i uvek ima nekih novosti i pisanja iako je bukvalno gradski forum lokalnog karaktera ne znam ni u Beogradu da postoji ovako nesto a da ima konstantu. Palancani su se pokazali kao izrazite lokalpatriote i ovde a Bogami i na nekim utakmicama. Posebno mi je drago sto ima puno ljubavi prema svom a nikakve netrpeljivosti prema tudjem. Naravno druga je prica kad neko dodje pa provocira. Nevezano za temu iako u dve drzave blizi su Backa Palanka i Ilok nego Palanka i Celarevo Lav ili Jelen? - Page 2 1353276769 Vi ste kao jedan grad. Jedino sto ti zameram je sto ne pijes Lav nego jelen Lav ili Jelen? - Page 2 4174080217 Probaj mozda ti se sad dopadne :D
Nazad na vrh Ići dole
Dunav

Dunav


Број порука : 38
Join date : 14.09.2014
Локација : Ilok

Lav ili Jelen? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 26, 2017 4:34 pm

marko celarevo ::
@ Dunav link za ovaj forum sam ti ostavio ja pisali smo na jednom drugom forumu i slucajno se nasli iako je forum svetski ali svet je mali i tu smo gde smo Lav ili Jelen? - Page 2 1353276769 Eto mene ovaj forum uvek iznenadi kako je pun ljudi kad god dodjem i uvek ima nekih novosti i pisanja iako je bukvalno gradski forum lokalnog karaktera ne znam ni u Beogradu da postoji ovako nesto a da ima konstantu. Palancani su se pokazali kao izrazite lokalpatriote i ovde a Bogami i na nekim utakmicama. Posebno mi je drago sto ima puno ljubavi prema svom a nikakve netrpeljivosti prema tudjem. Naravno druga je prica kad neko dodje pa provocira. Nevezano za temu iako u dve drzave blizi su Backa Palanka i Ilok nego Palanka i Celarevo Lav ili Jelen? - Page 2 1353276769 Vi ste kao jedan grad. Jedino sto ti zameram je sto ne pijes Lav nego jelen Lav ili Jelen? - Page 2 4174080217 Probaj mozda ti se sad dopadne :D

Aaaa da, na Skyscraper forumu, istina ti si mi dao link, vidis kako su zanimljivi ti putevi forumski a ocito da si i ti zaljubljenik u forume kao i ja cheers Ajde bas mi je drago.

Ma gledaj, kad sam bio mladac pio sam ama bas sve sto te moze opiti Lav ili Jelen? - Page 2 1353276769 inace nisam pivopija, pogotovo sad kad sam malo i ostario, tu i tamo se napijem na novu godinu i to je to a za Jelen me vise veze nostalgija na jedno posebno ljeto koje sam tu napisao, bilo je to jedno od najgorih ljeta u mome zivotu, brak mi se raspao, faks me zahebavao, besparica i sve sta ide sa tim a Jelenko me izvukao iz depre. Kad bolje razmislim tko zna sta su stavljali u to pivo jer smo ja i frend svaki dan slusali stari narodnjacki klasik, Ivana se kroz Berane seta Lav ili Jelen? - Page 2 1093637683 Lav ili Jelen? - Page 2 1093637683 i otkidali na to hahaha. Ajde ziv mi bio
Nazad na vrh Ići dole
Daki86




Број порука : 135
Join date : 07.08.2014

Lav ili Jelen? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 29, 2017 12:10 pm

Jelen sa 4,5 % alkohola mi je postao nesto poput Tuborga, voda.....Lav je ranije bio 5,2 a sad je 5,0. Ako spadnu ispod 5,0 prestajem da ga pijem ma koliko voleo onaj njegov prepoznatljiv ukus. Na etiketi kod grlica pise 125 godina pivare u Celarevu to je taj novi/stari Lav koliko moze biti stari s obzirom na okolnosti ali vidi se stvarno razlika i zadovoljan sam ukusom. Upravo ga pijem sa drugarima i malo komentarisemo ovu temu Lav ili Jelen? - Page 2 1353276769

Lokal-patriotizam podrzavam zaista koliko mogu i mislim da nam moze doneti dobro nevezano za ovu temu.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Lav ili Jelen? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 29, 2017 2:58 pm

slazem se sa Nagibom, sem sto nemam te glavobolje, pogotovo od malo piva. jedino u novosadskom kamelotu zapravo valja pivo, ili ko hoce i moze da ga pravi rucno kuci...mada od kupovnih je lav trenutno ubedljivo najbolji, jelen su pokvarili do zla boga
Nazad na vrh Ići dole
Marko 89

Marko 89


Број порука : 114
Join date : 24.07.2014

Lav ili Jelen? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 05, 2017 2:53 am

Po kvalitetu Lav je ponovo bolji garantujem. Jelen je sad najlosije pivo. Prodaje se najvise moze im se da stede na sastojcima s obzirom na marketing. Lav kako je poceo da gubi trku posto su isto to radili tako polako vracaju kvalitet jer na duze staze samo kvalitet moze pobediti. Lav je nas Wink
Nazad na vrh Ići dole
marko celarevo

marko celarevo


Број порука : 42
Join date : 03.08.2014
Локација : Челарево

Lav ili Jelen? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? - Page 2 Icon_minitimePon Apr 24, 2017 3:27 pm

Rezultati ankete su odlicni. Danas sam pricao sa ljudima iz pivare izbacili su kukuruznu krupicu koja se nazalost do skoro koristila u Celarevskoj pivari ali vratili su se na staro i slobodno se napijte Lava necete imati posledice Lav ili Jelen? - Page 2 1353276769 Pivo je vrlo pitko i prijatnog ukusa ali verujem i kvaliteta u odnosu na ostale pivare.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lav ili Jelen? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Lav ili Jelen?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Uz pivce-
Skoči na: