Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Lav ili Jelen?

Ići dole 
+12
Marko 89
Ventilvoje
LjubiteljFudbala
marko celarevo
Daki86
Vojvoda
nagib
Dunav
Напред Бачка
dunavska76neman
x-man
Kleka
16 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Koje pivo vise preferirate?
1. Lav
Lav ili Jelen? Poll_left93%Lav ili Jelen? Poll_right
 93% [ 37 ]
2. Jelen
Lav ili Jelen? Poll_left7%Lav ili Jelen? Poll_right
 7% [ 3 ]
Ukupno Glasova : 40
 

AutorPoruka
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Lav ili Jelen? Empty
PočaljiNaslov: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? Icon_minitimeSub Mar 25, 2017 2:16 pm

S obzirom da su na nasem trzistu najvise zastupljena ova dva piva necu anketu siriti ali u komentaru mozete napisati ako volite neko drugo pivo. Meni recimo vise odgovara Lav posebno u poslednje vreme. Jelen mi dodje kao gorka voda (najmanji procenat alkohola od svih piva 4.5 posto, mislim da jos samo Tuborg drzi tako nisko).
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Lav ili Jelen? Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? Icon_minitimeSub Mar 25, 2017 2:21 pm

Stela, Niksicko crno, uglavnom pijem crno
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Lav ili Jelen? Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? Icon_minitimeSub Mar 25, 2017 2:59 pm

Тема Lav ili Jelen? 3733535733

Лав искључиво. Једно време су га нешто зезнули посебно оно у пластици које је било кисело малтене. Сад су поправили пиво јер су вратили стари рецепт колико толико вероватно не сто посто али боље је него што је било. Генерално волим да купујем Паланачке и уопште домаће производе ако сам задовољан квалитетом а Лав ми свакако највише одговара. Ако хоће да парирају Јелену морају да обрате пажњу на маркетинг. Јелен се бацио много озбиљније на фудбал и око светског првенства направио ту разлику. Пре је било јако ретко видети Паланчанина који пије Јелен а данас је рецимо изједначено. Јелен је давао већи новац и био спонзор лиге а Лав спонзор мање битног такмичења купа. Кад буде Лав супер лига биће и веће продаје значај маркетинга је непроцењив. Све у свему ЛАВ Lav ili Jelen? 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

dunavska76neman


Број порука : 239
Join date : 25.07.2014

Lav ili Jelen? Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? Icon_minitimeSub Mar 25, 2017 3:16 pm

Najvise pijem rakiju koju sam proizvedem naravno umereno ne svakodnevno da se opijam a pivo mnogo redje. Kad popijem to je Lav. Od Jelena me redovno ujutru boli glava i izbegavam sva piva iz Apatinske pivare pocev od Jelena preko Niksickog, Beksa, Staropramena itd. Takodje ne volim ni tocena piva skoro sam pio Lav toceno bukvalno je kao voda. Flasirani Lav mi je po meri.

Nazad na vrh Ići dole
Напред Бачка

Напред Бачка


Број порука : 69
Join date : 31.07.2014
Локација : Бачка Паланка

Lav ili Jelen? Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? Icon_minitimeSub Mar 25, 2017 3:32 pm

На форум сам и заборавио скоро. Клека рекламирај то мало на фејсу :icon_mrgreen Искрено ни једно ни друго. Дуже време пијем Бадвајзер флаширани. Црно точено Бадвајзер такође је одлично. Од ова два бирам Лав иако су ми некако оба пива безлична, Лав бирам јер је наш и подржавам све локално али од домаћих пива генерално ми се ништа не допада.
Nazad na vrh Ići dole
Dunav

Dunav


Број порука : 38
Join date : 14.09.2014
Локација : Ilok

Lav ili Jelen? Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? Icon_minitimeSub Mar 25, 2017 4:46 pm

Definitivno ali definitivno Jelen..prva ljubav zaborava nema Lav ili Jelen? 1353276769
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Lav ili Jelen? Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? Icon_minitimeNed Mar 26, 2017 2:10 am

tema je odlična ali samo u pogledu toga da može puuuno da se piše .. što se ne može reći za pivo ( da je dobro)

Još tamo pre 15ak godina kada se pojavilo pivo koje je reklamirao brka kada kaže "Neka čeka Ceca" , da pogađate MB pivo i kada sam popio 2 komada, stao mi je stomak i bolela me je glava 2 dana. Nisam u prvom momentu ni bio svestan od čega mi je pozlilo. Nego tek nakon nekoliko dana kada sam kod ujaka popio još jedno MB pivo. Tad sam tek shvatio da je glavobolja izavana od piva koje je reklamirano sa velikim budžetom.

Naravno tu sam završio sa pijem istog nakon cela 3 popijena. A vrlo brzo je posle , kako je vreme pokazalo , puklo i MB pivo.

To je bio prvi put da me od piva boli glava.
Kada je 2003 će počela privatizacija pivara, i kada su sledeće godine počeli da se vade hmeljarnici širom zemlje (uglavnom Vojvodine) i kad su seljaci koji su na tim hmeljarnicima generacijama (i preko 50) godina živeli i odrastali , kukali i zapomagali , niko ih nije slušao. Sad su na njihovim hmeljarnicima tajkunski voćnjaci i veleposedi. A hmelj se po novinskim člancima napisano, uvozio iz kine. A u stvari uvozio se u flašicama. Flašicama tj extrati. Obična hemija koja nema veze sa hmeljom.

Posledica toga je tek nastupila u narednim godinama. POčela je da me boli glava popivši bilo koje pivo. I to ne po receptu ajmo u kafanu na po jedno (koje se završi sa pola gajbe) već zaista jedno posle ručka ili kada se vratim sa pecanja leti pa da utolim žeđ. Lav je duuugo vremena smrdeo kao ubuđali kukuruz. Komšija pije samo lav godinama. Odem kod njega na rakijicu a on nakon 3-4 lava tukne kao plasnjavi kukuruz. Fujjj
Probao sam sva piva koja su i sada postoje na ovim prostorima. I sve do jednog je otišlo u ofsajd. Evo ima više od pola godine kako ne pijem piva. Ni jednom za ovih pola godine me nije zabolele glava. Pijem kvalitetne domaće rakije (ne brlje) i kvalitetna domaća vina. Ništa od alkoholnih pića koja se prodavaju u radnjama ne pijem osim vinajka. Dodao bih da mi je u zadnje vreme dok sam pio pivo osim glavobolje imao bih i pad pritiska , ubrzano lupanje srca i veliku pospanost. I to samo nakon jednog ili 2 popijena piva.

Ok shvatio sam zašto sam imao te posledice. Nisam morao da idem kod doktora. Jednostavno organizam se zasitio toksina koji se nalaze u pivu. A nakon godina i godina konzumiranja jednostavno organizam više nije mogao da se očisti od svega toga. Da naglasim da nisam alkoholičar. Možda na godišnjem nivou sam pio 100-150 piva. Toliko alkoholičari popiju za 10 dana.
Dovoljan pokazatelj ogromnog prisustva hemije u pivu je to da je rok trajanja flaširanog piva i do 9 meseci !!!!! Ako se sećate nekada kada je čelarevsko pivo bilo na svakom stolu u svakoj kući rok trajanaj je bio između 30 i 45 dana, Jako dobro se sećam kao dete od 10ak godina... otac kupi gajbu piva za slavu . Pogledam datum punjenja pre 3 dana. Ostane 4-5 komada posle slave i za boravi se za njih . I nakon 20ak dana uzme otac pivo da popije a ono uskislo... ššššušti li šušuti ... I to nije bila retka pojava. Zbači nije iguralo ni tih 30ak dana trajanja. Danas za rad para i para i para ima toliko otrova u pivu da mislim da 9 meseci nije problem ma ni dve godine da stoji ne bi se pokvarilo tj uskislo ... jer bože moj da bi uskislo moralo bi i nekih prirodnih sastojaka da bude u njemu a ne prašak neke hemijske formule i voda .....

Od piva danas pijem samo još domaće crno u camelotu u Novom sadu preko puta spensa.

Malo je reći da sam prošle godine bio u Slovačkoj 10 dana i da sam pio barem 6-7 vrsta piva.... jednostavno ne znaš koje je bolje. Meni najviše leži topvar. Doneo sam kući 3 kartona po 24 piva , i kada sam sve popio, otvorio jedno naše domaće i nisam ga popio jer SMRDI

.... i od tada ne pijem pivo ....
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Lav ili Jelen? Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? Icon_minitimeNed Mar 26, 2017 9:17 am

Lav je od najboljeg piva postao zadnjih godina krs. Tek u poslednje vreme vidim da su nesto popravili, skoro sam popio malo vise ali nikakvih glavobolja nije bilo. Sad su Jelen totalno pokvarili a i moze im se jer su najjaca pivara u Srbiji po ucescu u trzistu i odlicno su razvili marketing. Lav treba da iskoristi ovu sansu s obzirom da se mnogi ljubitelji Jelena zale na Jelen.
Nazad na vrh Ići dole
Dunav

Dunav


Број порука : 38
Join date : 14.09.2014
Локација : Ilok

Lav ili Jelen? Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? Icon_minitimeNed Mar 26, 2017 12:59 pm

Prvi put sam pio Lav negdje 2000. godine, sjecam se da mi je imalo neki okus jagode Lav ili Jelen? 4174080217  i zgadio mi se od tad, od tada za mene je postojao samo Jelen, kakav je sad ne znam jer bas dugo nisam pio. No sjecam se negdje prije 7,8 godina, ja se tek razveo a frend koji je studirao u Zagrebu shebao na studiju sve sto je mogao i vratio se u Ilok, to ljeto smo onako shebani i ogorceni samo tukli po Jelenu Lav ili Jelen? 1353276769  u pola noci smo znali otici u Palanku samo da nadjemo Jelen negdje, a inace smo ga uzimali u onoj maloj budici koje vise nazalost nema, tu gdje je sad Pink trgovina kad prodjes most.
Nazad na vrh Ići dole
Daki86




Број порука : 135
Join date : 07.08.2014

Lav ili Jelen? Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? Icon_minitimeNed Mar 26, 2017 1:26 pm

Ja sam za Lav, nije sto je nas Lav ili Jelen? 4174080217 Dunave svojim postovima zaista doprinosis druzenju na forumu. Slobodno pozovi jos Ilocana ovde stvarno nema nikakve netrpeljivosti i na forumu su pisali i navijaci konkurentskih klubova za plasmane u visi rang i sve je bilo ok. Jedine okrsaje imali smo sa ljudima iz Panceva i sezone u trecoj ligi kad smo Dinamu izmakli na dva boda pobedom u poslednjem kolu Lav ili Jelen? 4174080217
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Lav ili Jelen? Empty
PočaljiNaslov: Re: Lav ili Jelen?   Lav ili Jelen? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Lav ili Jelen?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Uz pivce-
Skoči na: