Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Mile o kakvoj prevari je rec koju igru igrate?

Ići dole 
+7
Neko
nagib
MarjanRnic
Gogi
miletesic01
Ventilvoje
Miki Veliki
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Mile o kakvoj prevari je rec koju igru igrate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mile o kakvoj prevari je rec koju igru igrate?   Mile o kakvoj prevari je rec koju igru igrate? - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 09, 2016 11:43 am

Ko će prvu lopatu betona da "baci" u rupu ?

Mislim da je to ako ništa drugo, a zaista mislim da je važno, onda zbog fazona da to bude Marjan !!!!

I naravno poziranje za fotke koje će sigurno da završe uramljene na zidovima kluba Mile o kakvoj prevari je rec koju igru igrate? - Page 3 1777517561
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Mile o kakvoj prevari je rec koju igru igrate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mile o kakvoj prevari je rec koju igru igrate?   Mile o kakvoj prevari je rec koju igru igrate? - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 09, 2016 10:14 pm

nagib ::
Ko će prvu lopatu betona da "baci" u rupu ?

Mislim da je to ako ništa drugo, a zaista mislim da je važno, onda zbog fazona da to bude Marjan !!!!

I naravno poziranje za fotke koje će sigurno da završe uramljene na zidovima kluba Mile o kakvoj prevari je rec koju igru igrate? - Page 3 1777517561
Haaha kakav je "lud" Marjan on bi sve nas terao da lopatamo noc i dan dok se sve stope ne zavrse ahahah po sistemu dok je obnova nema odmora ahahah
Nazad na vrh Ići dole
 
Mile o kakvoj prevari je rec koju igru igrate?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Najdraza utakmica Backe koju ste pogledali?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: