Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+52
Plavi u srcu
alczbp
Daka05
NikolaRadjenovic
Danac
Ivica
dunavska76neman
borkorakic1
steva
LjubiteljFudbala
Pera
Milhaus
Carapan
nagib
x-man
Sekretaricina sestra
marko celarevo
Miki Veliki
MarjanRnic
Nervno
Ventilvoje
Rale BP
Rew
miletesic01
napredBacka
martick
Marko 89
Istocna Tribinaaa
Joca
SirkBP
Vojvoda
DimaBP
Samo malo
aimar
Neko
maurinjo
Cistacica
vlada budala
PirgosiPirot
Daka5
Daki86
PLAVOGARDISTA
Gogi
Шоне
goran123
Kleka
Lazar Acimov
majstorBP
ilovebackapalanka
Kobajla
Milko
panke09
56 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 50 ... 93  Sledeći
AutorPoruka
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 8 Icon_minitimePet Maj 06, 2016 11:53 am

Ako mene pitate Bačka će sa još 5 bodova da overi ulazak u JSL ...

Razlog je jednostavan. Sinđa , ČSK i Bežanija nemaju lak raspored a isto tako nemaju ni želju da uđu u JSL ...

tako da samo opušteno ...... a onda u sledećoj sezoni pišite šta mislite a do tada će puuuuno toga da se promeni .... naravno na bolje !!!!

Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 8 Icon_minitimePet Maj 06, 2016 12:42 pm

Dve pobede kod kuće i to je to! Sve ostalo je bonus. Forumska kafana "Backa" - Page 8 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 8 Icon_minitimePet Maj 06, 2016 12:51 pm

Poslednje dve utakmice mozemo dobiti, ove pre njih su nazalost diskutabilne. Mada verujem u pobedu protiv Srema, treba uprava da se pazi da sremci opet ne vrbuju nekog naseg igraca kao sto su to uradili sa nesretnim Radovicem.
Nazad na vrh Ići dole
maurinjo




Број порука : 156
Join date : 05.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 8 Icon_minitimePet Maj 06, 2016 1:25 pm

nisu sremci nikog vrbovali nego je bila lepa kvota iz 2-1
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 8 Icon_minitimePet Maj 06, 2016 3:14 pm

Иначе Миле је потпуно у праву када каже да је Бачка велики клуб. Јер нисам сигуран да ли би и један клуб у Србији толерисао тренера када му екипа која се бори за суперлигу игра овако лоше у овој полусезони. А што је такође значајно нико од нас са форума колико знам нити једном није рекао да сменимо тренера, једине придике су биле на избор појединих играча.

Nazad na vrh Ići dole
maurinjo




Број порука : 156
Join date : 05.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 8 Icon_minitimePet Maj 06, 2016 3:34 pm

Spasi je sigurno najteze zbog losijih rezultata to se videlo posle gola slobode kad je dosao skoro do centra nije mogao covek da veruje.moje zamerke su jedino sto nije dao sansu marinkovicu.vasiljevicu i nikodijevicu da vidimo da li zasluzuju da igraju u backoj ali on to najbolje zna provodi sa njima svaki trening. od igraca iz palanke sam cuo da je odlican trener Forumska kafana "Backa" - Page 8 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 8 Icon_minitimePet Maj 06, 2016 10:00 pm

maurinjo ::
Spasi je sigurno najteze zbog losijih rezultata to se videlo posle gola slobode kad je dosao skoro do centra nije mogao covek da veruje.moje zamerke su jedino sto nije dao sansu marinkovicu.vasiljevicu i nikodijevicu da vidimo da li zasluzuju da igraju u backoj ali on to najbolje zna provodi sa njima svaki trening. od igraca iz palanke sam cuo da je odlican trener Forumska kafana "Backa" - Page 8 3733535733
Spaso je odlican covek i trener ,svi u zivotu imamo uspona i padova ,radimo odlicno i ponekad napravimo i gresku a i one su sastavni deo zivota ,najbitnije da smo poducivi da gresku uvidimo i da je ne ponavljamo ...BP nije sredina ni u fudbalskom niti u bilo kom drugom smislu koja ne zna da prepozna ljudskot,posvecenost i znanje a narocito nasa publika koja je i u staroj velikoj drzavi SFRJ gledala godinama savezni stepen takmicenja ,to nagomilano iskustvo i ocekivanje koje ima trazi da igramo jos bolje i kvalitetnije a samim tim docice i rezultati a sto se tice igraca stvarno su predivni ljudi i fudbaleri a setite se samo koliko je igraca u poslednje dve godine otislo i gde iz Backe ...!? gde su se pokazali i ostvarili kao igraci ,ko ih je "vracao u fudbalski zivot" ...ko ne bi voleo od nas da su i dalje u Backoj ,igraci poput,Sase Ivkovica, Zecevica,Ivelje,Dina Sarca,Alekse Vukanovica,Mice Balabanovica,Kerkeza ,G.Ilica ,Zoce Milovca,Ponjevica,Tomcica ,Avrica....( i jos mnogih ) i da ne nabrajam dalje da nekoga ne zaboravim i uvredim nehotice ...
jer su se oni kod nas osecali lepo a i mi sa njima ,bili smo kao jedna porodica i za nikoga nece verovatno biti iznenadjenje ako oni opet od juna budu sa nama ...svima su vrata kluba otvorena ...dobornamerni znaju sta sam hteo da kazem a zluradi ce svakako sve protumaciti na svoj nacin ... Forumska kafana "Backa" - Page 8 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
Lazar Acimov




Број порука : 4
Join date : 27.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 8 Icon_minitimeČet Maj 12, 2016 2:26 pm

Admine samo da ti kazem da si me razocarao mislio sam da si pravi navijac a ne sluga pojedinaca!
Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 8 Icon_minitimeČet Maj 12, 2016 4:00 pm

Lazare o cemu se radi zaista ne razumem? Kojem adminu se obracas?
Nazad na vrh Ići dole
Lazar Acimov




Број порука : 4
Join date : 27.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 8 Icon_minitimeČet Maj 12, 2016 5:34 pm

Podrska Spasi!

Kleka izvini mislio sam da ste mi obrisali komentar na fejsbuku ali ucinilo mi se.Jos jednom se izvinjavam.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 8 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 8 od 93Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 50 ... 93  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Fitnes kafana
» Sajt FK Backa
» Marketing FK Backa
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: