Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+52
Plavi u srcu
alczbp
Daka05
NikolaRadjenovic
Danac
Ivica
dunavska76neman
borkorakic1
steva
LjubiteljFudbala
Pera
Milhaus
Carapan
nagib
x-man
Sekretaricina sestra
marko celarevo
Miki Veliki
MarjanRnic
Nervno
Ventilvoje
Rale BP
Rew
miletesic01
napredBacka
martick
Marko 89
Istocna Tribinaaa
Joca
SirkBP
Vojvoda
DimaBP
Samo malo
aimar
Neko
maurinjo
Cistacica
vlada budala
PirgosiPirot
Daka5
Daki86
PLAVOGARDISTA
Gogi
Шоне
goran123
Kleka
Lazar Acimov
majstorBP
ilovebackapalanka
Kobajla
Milko
panke09
56 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 50 ... 93  Sledeći
AutorPoruka
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 7 Icon_minitimeNed Maj 01, 2016 1:46 am

Krečana je odavno proradila ali Stevicu Karasa (skroz dole desno) ne mogu da zaboravim jer mi je bio školski drug ... brz ko metak Forumska kafana "Backa" - Page 7 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 7 Icon_minitimeUto Maj 03, 2016 10:29 am

Miki jel ima nekih svezih informacija u vezi sa pomocnim terenima koje ste spominjali? Vidim da za sada niste boks sredjivali onako kako sam predlozio pretpostavljam da vam i kisa kvari planove jer je vreme odvratno. Zaista sad kad pogledam na vratima ogromnog uspeha ste.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 7 Icon_minitimeUto Maj 03, 2016 11:02 pm

Miki Veliki ::
Miki jel ima nekih svezih informacija u vezi sa pomocnim terenima koje ste spominjali? Vidim da za sada niste boks sredjivali onako kako sam predlozio pretpostavljam da vam i kisa kvari planove jer je vreme odvratno. Zaista sad kad pogledam na vratima ogromnog uspeha ste.
Ovde pada kisa vec danima i naprosto na "otvorenom" u okviru stadiona je nemoguce raditi ,tako da se malo zastalo ali cim se od petka vreme prolepsa nastavljaju se radovi ali prevashodno na krecenju i farbanju ...
Napisao sam vec da od polovine maja krece "ugradnja "terena sa vestackom travom a razlog je procedura oko tendera i rokova za oglasavanje i roka za eventualnu zalbu ali se sve stize na vreme do pocetka juna kako je i planirano jer i FK Stari Grad igra prvenstvene utakmice na prostoru gde treba instalirati "vestak"...koliko znam sve ce biti uradjeno po planu ... Forumska kafana "Backa" - Page 7 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
majstorBP

majstorBP


Број порука : 48
Join date : 29.07.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 7 Icon_minitimeČet Maj 05, 2016 2:57 pm

miletesic01 ::
Miki Veliki ::
Miki jel ima nekih svezih informacija u vezi sa pomocnim terenima koje ste spominjali? Vidim da za sada niste boks sredjivali onako kako sam predlozio pretpostavljam da vam i kisa kvari planove jer je vreme odvratno. Zaista sad kad pogledam na vratima ogromnog uspeha ste.
Ovde pada kisa vec danima i naprosto na "otvorenom" u okviru stadiona je nemoguce raditi ,tako da se malo zastalo ali cim se od petka vreme prolepsa nastavljaju se radovi ali prevashodno na krecenju i farbanju ...
Napisao sam vec da od polovine maja krece "ugradnja "terena sa vestackom travom a razlog je procedura oko tendera i rokova za oglasavanje i roka za eventualnu zalbu ali se sve stize na vreme do pocetka juna kako je i planirano jer i FK Stari Grad igra prvenstvene utakmice na prostoru gde treba instalirati "vestak"...koliko znam sve ce biti uradjeno po planu ... Forumska kafana "Backa" - Page 7 1093637683

Pa to je odlicno. Mnogo ce znaciti deci koja treniraju fudbal iz cele opstine i okoline. Super ljudi!
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 7 Icon_minitimeČet Maj 05, 2016 5:21 pm

https://www.facebook.com/329981187124301/photos/a.411393175649768.1073741829.329981187124301/928930130562734/?type=3&theater evo poslao sam ovim nasim Palancanima sto drze ovu stranicu da malo izreklamiramo Backu i stadion Smile

Bas sam poslao drugovima iz Novog Sada slike stadiona i svi odreda kazu da je prelep.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 7 Icon_minitimeČet Maj 05, 2016 11:02 pm

Sada kada sam potupno smiren ( od utakmice je proslo dva dana ) potpuno razumem zasto je Backa veliki klub .! nadam se da i vi to razumete ...sta bi svi drugi klubovi ,druge uprave ,sportski direktori uradili u Srbiji kada im klub osvoji u prolecnom delu samo 13 bodova a bori se za ulazak u elitni rang takmicenja ...??? Verovatno bi svi smenili sefa strucnog staba to je neka nepisana praksa kod nas u Srbiji ,MI TO NISMO URADILI NITI CEMO TO URADITI mi smo izabrali drugi put i potpuno drugaciji put i nacin resavanja problema ( citaj izazova ) koji je u narednih pet kola pred nama ...dubljom analizom ali i matematickom nama treba jos 9 bodova do kraja da bi bili sigurni drugi a logickom analizom nam treba samo jos dve pobede ,MI VERUJEMO U NASE IGRACE I STRUCNI STAB da mogu da ostvare ovaj nas zacrtani put i da ostvare nasu najvecu zelju ulazak u JSL ...Nas moto je "ZAJEDNO U SUPER LIGU " sto znaci da samo ujedinjeni svi zajedno igraci,strucni stab,uprava i navijaci mozemo ovo ostvariti i ma kakva i ma kolika teska iskusenja nas cekaju i stoje pred nama u ovih pet kola mi cemo istrajati i "dovesti"takmicenje do naseg cilja , Forumska kafana "Backa" - Page 7 3733535733
Boli ova zadnja utakmica i nacin kako su otisla dva boda iz BP ,ali bez bola nema ni ljubavi i zato smo se dogovorili glava gore i idemo dalje ,verovao neko u nas ili neverovao ,voleo nas ili ne voleo ,hvalio nas ili podcenjivao mi hrabro idemo ka cilju ,ranjeni jesmo ali bolje i ranjeni nego mrtvi Forumska kafana "Backa" - Page 7 1777517561
Sve je i dalje kod nas ,za sve se i dalje mi pitamo a znam da bi svi koji zele nas uspeh voleli da smo vec i matematicki u JSL ... Forumska kafana "Backa" - Page 7 1093637683 dolazi taj dan kada cemo moci svi da kazemo cilj je ostvaren ...
Hvala svima koji veruju u nas ali hvala i onima koji nisu verovali u nas ( oni su nas drzali otvorenih ociju i kada smo spavali Shocked ) ...
NAPRED PLAVI ,ZAJEDNO U SUPER LIGU king
Nazad na vrh Ići dole
panke09




Број порука : 76
Join date : 21.08.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 7 Icon_minitimePet Maj 06, 2016 1:02 am

miletesic01 ::
Sada kada sam potupno  smiren ( od utakmice je proslo dva dana ) potpuno razumem zasto je Backa veliki klub .! nadam se da i vi to razumete ...sta bi svi drugi klubovi ,druge uprave ,sportski direktori uradili u Srbiji kada im klub osvoji u prolecnom delu samo 13 bodova a bori se za ulazak u elitni rang takmicenja ...??? Verovatno bi svi smenili sefa strucnog staba to je neka nepisana praksa kod nas u Srbiji ,MI TO NISMO URADILI NITI CEMO TO URADITI mi smo izabrali drugi put i potpuno drugaciji put i nacin resavanja problema ( citaj izazova ) koji je u narednih pet kola pred nama ...dubljom analizom ali i matematickom nama treba jos 9 bodova do kraja da bi bili sigurni drugi a logickom analizom nam treba samo jos dve pobede ,MI VERUJEMO U NASE IGRACE I STRUCNI STAB da mogu da ostvare ovaj nas zacrtani put i da ostvare nasu najvecu zelju ulazak u JSL ...Nas moto je "ZAJEDNO U SUPER LIGU " sto znaci da samo ujedinjeni svi zajedno igraci,strucni stab,uprava i navijaci mozemo ovo ostvariti i ma kakva i ma kolika teska iskusenja nas cekaju i stoje pred nama u ovih pet kola mi cemo istrajati i "dovesti"takmicenje do naseg cilja , Forumska kafana "Backa" - Page 7 3733535733
Boli ova zadnja utakmica i nacin kako su otisla dva boda iz BP ,ali bez bola nema ni ljubavi i zato smo se dogovorili glava gore i idemo dalje ,verovao neko u nas ili neverovao ,voleo nas ili ne voleo ,hvalio nas ili podcenjivao mi hrabro idemo ka cilju ,ranjeni jesmo ali bolje i ranjeni nego mrtvi Forumska kafana "Backa" - Page 7 1777517561
Sve je i dalje kod nas ,za sve se i dalje mi pitamo a znam da bi svi koji zele nas uspeh voleli da smo vec i matematicki u JSL ... Forumska kafana "Backa" - Page 7 1093637683 dolazi taj dan kada cemo moci svi da kazemo cilj je ostvaren ...
Hvala svima koji veruju u nas ali hvala i onima koji nisu verovali u nas ( oni su nas drzali otvorenih ociju i kada smo spavali Shocked  ) ...
NAPRED PLAVI ,ZAJEDNO U SUPER LIGU king

Vi ste u protekle dve godine uradili toliko veliki posao da niko nema pravo da ne veruje u vas, da vas ne voli, a još manje da vas podcenjuje. Navijači koji su bili uz klub i u najtežim danima će uvek biti uz vas, ali ćete uvek biti na udaru novopečenih navijača koji su osetili "miris" Superlige i koji će ako kojim slučajem Bačka ne uđe u Superligu ili ako iduće sezone ne uđe u Ligu šampiona to smatrati smakom sveta i prestaće da dolaze na stadion. Što se tiče bodova još uvek Bačka ima sve pod kontrolom i ako se osvoji još 8. bodova niko nas ne može stići
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 7 Icon_minitimePet Maj 06, 2016 2:05 am

panke09 ::
miletesic01 ::
Sada kada sam potupno  smiren ( od utakmice je proslo dva dana ) potpuno razumem zasto je Backa veliki klub .! nadam se da i vi to razumete ...sta bi svi drugi klubovi ,druge uprave ,sportski direktori uradili u Srbiji kada im klub osvoji u prolecnom delu samo 13 bodova a bori se za ulazak u elitni rang takmicenja ...??? Verovatno bi svi smenili sefa strucnog staba to je neka nepisana praksa kod nas u Srbiji ,MI TO NISMO URADILI NITI CEMO TO URADITI mi smo izabrali drugi put i potpuno drugaciji put i nacin resavanja problema ( citaj izazova ) koji je u narednih pet kola pred nama ...dubljom analizom ali i matematickom nama treba jos 9 bodova do kraja da bi bili sigurni drugi a logickom analizom nam treba samo jos dve pobede ,MI VERUJEMO U NASE IGRACE I STRUCNI STAB da mogu da ostvare ovaj nas zacrtani put i da ostvare nasu najvecu zelju ulazak u JSL ...Nas moto je "ZAJEDNO U SUPER LIGU " sto znaci da samo ujedinjeni svi zajedno igraci,strucni stab,uprava i navijaci mozemo ovo ostvariti i ma kakva i ma kolika teska iskusenja nas cekaju i stoje pred nama u ovih pet kola mi cemo istrajati i "dovesti"takmicenje do naseg cilja , Forumska kafana "Backa" - Page 7 3733535733
Boli ova zadnja utakmica i nacin kako su otisla dva boda iz BP ,ali bez bola nema ni ljubavi i zato smo se dogovorili glava gore i idemo dalje ,verovao neko u nas ili neverovao ,voleo nas ili ne voleo ,hvalio nas ili podcenjivao mi hrabro idemo ka cilju ,ranjeni jesmo ali bolje i ranjeni nego mrtvi Forumska kafana "Backa" - Page 7 1777517561
Sve je i dalje kod nas ,za sve se i dalje mi pitamo a znam da bi svi koji zele nas uspeh voleli da smo vec i matematicki u JSL ... Forumska kafana "Backa" - Page 7 1093637683 dolazi taj dan kada cemo moci svi da kazemo cilj je ostvaren ...
Hvala svima koji veruju u nas ali hvala i onima koji nisu verovali u nas ( oni su nas drzali otvorenih ociju i kada smo spavali Shocked  ) ...
NAPRED PLAVI ,ZAJEDNO U SUPER LIGU king

Vi ste u protekle dve godine uradili toliko veliki posao da niko nema pravo da ne veruje u vas, da vas ne voli, a još manje da vas podcenjuje. Navijači koji su bili uz klub i u najtežim danima će uvek biti uz vas, ali ćete uvek biti na udaru novopečenih navijača koji su osetili "miris" Superlige i koji će ako kojim slučajem Bačka ne uđe u Superligu ili ako iduće sezone ne uđe u Ligu šampiona to smatrati smakom sveta i prestaće da dolaze na stadion. Što se tiče bodova još uvek Bačka ima sve pod kontrolom i ako se osvoji još 8. bodova niko nas ne može stići    
Tako je Panke ,sve je pod nasom kontrolom ,mada je interesantan raspored do kraja nasim konkurentima ...Bezanija
26 08.05.2016 Bežanija - BSK Borča
27 14.05.2016 Bežanija - ČSK Pivara
28 21.05.2016 Dinamo - Bežanija
29 25.05.2016 Bežanija - Proleter
30 28.05.2016 Napredak - Bežanija
sindjelic
26 08.05.2016 Dinamo - Sindjelić
27 14.05.2016 Sindjelić - Proleter
28 21.05.2016 Napredak - Sindjelić
29 25.05.2016 Sindjelić - Sloboda
30 28.05.2016 Loznica - Sindjelić
CSK CELAREVO
26 08.05.2016 ČSK Pivara - Inđija
27 14.05.2016 Bežanija - ČSK Pivara
28 21.05.2016 ČSK Pivara - Radnički 1923
29 25.05.2016 Dinamo - ČSK Pivara
30 28.05.2016 ČSK Pivara - Bačka (BP)
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 7 Icon_minitimePet Maj 06, 2016 4:44 am

Po mojoj proceni osvajamo 8 bodova do kraja,
Bežanija 10
Sinđelić 8
ČSK 9
Inđija 10

Tabela :
Bačka 54
Bežanija 49
ČSK 48
Inđija 47
Sinđelić 46

Nazad na vrh Ići dole
panke09




Број порука : 76
Join date : 21.08.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 7 Icon_minitimePet Maj 06, 2016 7:10 am

miletesic01 ::
panke09 ::
miletesic01 ::
Sada kada sam potupno  smiren ( od utakmice je proslo dva dana ) potpuno razumem zasto je Backa veliki klub .! nadam se da i vi to razumete ...sta bi svi drugi klubovi ,druge uprave ,sportski direktori uradili u Srbiji kada im klub osvoji u prolecnom delu samo 13 bodova a bori se za ulazak u elitni rang takmicenja ...??? Verovatno bi svi smenili sefa strucnog staba to je neka nepisana praksa kod nas u Srbiji ,MI TO NISMO URADILI NITI CEMO TO URADITI mi smo izabrali drugi put i potpuno drugaciji put i nacin resavanja problema ( citaj izazova ) koji je u narednih pet kola pred nama ...dubljom analizom ali i matematickom nama treba jos 9 bodova do kraja da bi bili sigurni drugi a logickom analizom nam treba samo jos dve pobede ,MI VERUJEMO U NASE IGRACE I STRUCNI STAB da mogu da ostvare ovaj nas zacrtani put i da ostvare nasu najvecu zelju ulazak u JSL ...Nas moto je "ZAJEDNO U SUPER LIGU " sto znaci da samo ujedinjeni svi zajedno igraci,strucni stab,uprava i navijaci mozemo ovo ostvariti i ma kakva i ma kolika teska iskusenja nas cekaju i stoje pred nama u ovih pet kola mi cemo istrajati i "dovesti"takmicenje do naseg cilja , Forumska kafana "Backa" - Page 7 3733535733
Boli ova zadnja utakmica i nacin kako su otisla dva boda iz BP ,ali bez bola nema ni ljubavi i zato smo se dogovorili glava gore i idemo dalje ,verovao neko u nas ili neverovao ,voleo nas ili ne voleo ,hvalio nas ili podcenjivao mi hrabro idemo ka cilju ,ranjeni jesmo ali bolje i ranjeni nego mrtvi Forumska kafana "Backa" - Page 7 1777517561
Sve je i dalje kod nas ,za sve se i dalje mi pitamo a znam da bi svi koji zele nas uspeh voleli da smo vec i matematicki u JSL ... Forumska kafana "Backa" - Page 7 1093637683 dolazi taj dan kada cemo moci svi da kazemo cilj je ostvaren ...
Hvala svima koji veruju u nas ali hvala i onima koji nisu verovali u nas ( oni su nas drzali otvorenih ociju i kada smo spavali Shocked  ) ...
NAPRED PLAVI ,ZAJEDNO U SUPER LIGU king

Vi ste u protekle dve godine uradili toliko veliki posao da niko nema pravo da ne veruje u vas, da vas ne voli, a još manje da vas podcenjuje. Navijači koji su bili uz klub i u najtežim danima će uvek biti uz vas, ali ćete uvek biti na udaru novopečenih navijača koji su osetili "miris" Superlige i koji će ako kojim slučajem Bačka ne uđe u Superligu ili ako iduće sezone ne uđe u Ligu šampiona to smatrati smakom sveta i prestaće da dolaze na stadion. Što se tiče bodova još uvek Bačka ima sve pod kontrolom i ako se osvoji još 8. bodova niko nas ne može stići    
Tako je Panke ,sve je pod nasom kontrolom ,mada je interesantan raspored do kraja nasim konkurentima ...Bezanija
26 08.05.2016 Bežanija - BSK Borča
27 14.05.2016 Bežanija - ČSK Pivara
28 21.05.2016 Dinamo - Bežanija
29 25.05.2016 Bežanija - Proleter
30 28.05.2016 Napredak - Bežanija
sindjelic
26 08.05.2016 Dinamo - Sindjelić
27 14.05.2016 Sindjelić - Proleter
28 21.05.2016 Napredak - Sindjelić
29 25.05.2016 Sindjelić - Sloboda
30 28.05.2016 Loznica - Sindjelić
CSK CELAREVO
26 08.05.2016 ČSK Pivara - Inđija
27 14.05.2016 Bežanija - ČSK Pivara
28 21.05.2016 ČSK Pivara - Radnički 1923
29 25.05.2016 Dinamo - ČSK Pivara
30 28.05.2016 ČSK Pivara - Bačka (BP)


Ukoliko Bačka do kraja osvoji još 8. bodova, a ČSK i Bežanija izgube još samo po jedan bod oni nas ne mogu stići. Sinćelić je već ispao iz konkurencije, jer i da osvoji svih 15. bodova ne može da nas stigne, a realno je da sve tri ekipe izgube još po 5-6 bodova. U tom slučaju bi Bačkoj bilo dovoljno još 6. bodova
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 7 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 7 od 93Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 50 ... 93  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Fitnes kafana
» Sajt FK Backa
» Marketing FK Backa
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: