Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+44
Danac
Zttq
ZivJeFudbalUmroNije
miletesic01
maurinjo
Admin
1986Nenad
bossmita
Pera
Ventilvoje
nagib
Киламанија
LjubiteljFudbala
vox populi
Sloboda Ili Ništa
Uzice11
SrpskiIlokBP
NemirnaBacka
Nikola Petrovic BG
marko celarevo
NikolaRadjenovic
PLAVOGARDISTA
Daka5
Gajdobra87
Carapan
Miki Veliki
ZvoneSampione
Crveni Djavoli KG
JovanRaskovic
Joca
Nervno
Vojvoda
aimar
MarjanRnic
Шоне
Daki86
x-man
grnja
DimaBP
napredBacka
dunavska76neman
Gogi
patriota-pancevo
Kleka
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 47 ... 90, 91, 92 ... 95 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 91 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 91 Icon_minitimeSre Mar 23, 2016 10:02 am

Sto se Spasa tice mislim da je isti slucaj kao i sa igracima-da im je najbolje da idu samo u inostranstvu jer u Srbiji bolje uslove za napredovanje od Backe tesko da ce imati. Doduse i Mile je to u sustini i rekao.

A Marinko i Marko su stvarno pun pogodak uprave. Marinko ce dobro doci igracima i kao autoritet i kao nekadasnji odlicni napadac. Svojevremeno je bio jedan od najboljih spiceva nase lige, trazili su ga Rusi i Nant, ne znam sta se kasnije izdesavalo pa nije otisao.

A sto se trenera tice, verujem da ce Spasa biti uz nas i naredne sezone.

Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 91 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 91 Icon_minitimeSre Mar 23, 2016 3:45 pm

Uskoro u superligu a do skora sa igracem vise gubili od Dinama pred prepunim tribinama. Vratice se moj prijatelj Patriota na klupu Dinama kad se isteraju olosi Pancevacki i ubice fudbala. A onda spremit se za tradicionalno gazenje ko sto vas CSK redovno bice veselo u poslednjem kolu. A najvise bih voleo da sastanemo u superligi jer to bi bio najveci derbi izuzev Zvezda-Partizan. 8000 gledalaca u Pancevu i 5000 u Palanci. Ja verujem da ce tako biti dice se Dinamo.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 91 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 91 Icon_minitimeSre Mar 23, 2016 4:02 pm

Miki Veliki ::
Uskoro u superligu a do skora sa igracem vise gubili od Dinama pred prepunim tribinama. Vratice se moj prijatelj Patriota na klupu Dinama kad se isteraju olosi Pancevacki i ubice fudbala. A onda spremit se za tradicionalno gazenje ko sto vas CSK redovno bice veselo u poslednjem kolu. A najvise bih voleo da sastanemo u superligi jer to bi bio najveci derbi izuzev Zvezda-Partizan. 8000 gledalaca u Pancevu i 5000 u Palanci. Ja verujem da ce tako biti dice se Dinamo.

Ma šta kažeš ??? Pančevo ima fudbalski klub ???
LEleeeeee .. evo prvi put čujem. Pa zar pored beogradskih klubova ima još neko ko hoće da pika loptu sa kinezima na pijaci ??

Ma kako je samo Mišković kupio Napredak pored Pančeva ....c c .c c. . c
Nazad na vrh Ići dole
Neko




Број порука : 392
Join date : 08.09.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 91 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 91 Icon_minitimeSre Mar 23, 2016 4:50 pm

Miki Veliki ::
Uskoro u superligu a do skora sa igracem vise gubili od Dinama pred prepunim tribinama. Vratice se moj prijatelj Patriota na klupu Dinama kad se isteraju olosi Pancevacki i ubice fudbala. A onda spremit se za tradicionalno gazenje ko sto vas CSK redovno bice veselo u poslednjem kolu. A najvise bih voleo da sastanemo u superligi jer to bi bio najveci derbi izuzev Zvezda-Partizan. 8000 gledalaca u Pancevu i 5000 u Palanci. Ja verujem da ce tako biti dice se Dinamo.
Pravi si vic prosto se valjam od smeha Forumska kafana "Backa" - Page 91 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
1986Nenad




Број порука : 140
Join date : 31.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 91 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 91 Icon_minitimeSre Mar 23, 2016 5:39 pm

Miki Veliki ::
Uskoro u superligu a do skora sa igracem vise gubili od Dinama pred prepunim tribinama. Vratice se moj prijatelj Patriota na klupu Dinama kad se isteraju olosi Pancevacki i ubice fudbala. A onda spremit se za tradicionalno gazenje ko sto vas CSK redovno bice veselo u poslednjem kolu. A najvise bih voleo da sastanemo u superligi jer to bi bio najveci derbi izuzev Zvezda-Partizan. 8000 gledalaca u Pancevu i 5000 u Palanci. Ja verujem da ce tako biti dice se Dinamo.


Kompleksiiii, komleksiiiii...nanananana Ko god da si i koliko god godina da imas zreo si za neku ustanovu.... Hahahaha koja kolicina bolesti ne verujem da vakav covek postoji. Pokusavas da nas provociras ovde ali su te svi provalili pa ti ni to ne ide pa te jos vise boli. Komleksi, komleksi ostali su komleksiii. Mislim da ti ne mozes mirno da spavas zbog uspeha Backe koja je postala tvoja nocna mora cheers
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 91 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 91 Icon_minitimeSre Mar 23, 2016 5:44 pm

nije mi jasno kako ti pancevci mogu da krive Backu sto je otisla u visi rang. pa zar smo trebali da vas pustimo da ne bi plakali? gde je tu sportski duh i bilo sta slicno? ali razumem u cemu je fora...ljudi su ovde navikli da im se svasta poklanja i da to smatraju normalnim, pa navijaci zvezde i partizana smatraju da je skroz normalno sto njihovi timovi imaju protekciju. kenjaju grobari kako zvezda ima protekciju, a kada oni imaju to je ok, i obrnuto. odvratno je sto se mnogi jos ne mogu odlepiti od ovakvih izvitoperenih "razmisljanja".

Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 91 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 91 Icon_minitimeSre Mar 23, 2016 10:35 pm

Ponovicu jos jednom ( jer sve ono sto nije zapisano u Srbiji se "nije ni desilo " )
Ono sto je veoma bitno ,organizovali smo da u narednih 15-tak dana u BP dodje predsednik trenerske organizacije Miloljub Ostojic i sa svim nasim trenerima odrzi seminar ali ne samo teorijski vec i prakticni ,taj projekat smo mi nazvali "GLAD ZA ZNANJEM " jer svi moramo jako brzo prepoznavati koje to karakteristike moraju imati igraci koji ce igrati super ligu da ne bi pravili greske u odabiru -selekciji igraca i dovodjenju u letnjem prelaznom roku da vas podsetim za super ligu se moze licencirati 25 igraca od toga je tri golmana i 22 igraca ,s obzirom da je u strategiju naseg kluba na osnovu naseg uverenja obavezno da od tih 22 igraca tri igraca moraju biti iz naseg pogona i to mladjih od 19.g to znaci da moramo odabrati jos 19 pravih momaka . Forumska kafana "Backa" - Page 91 3733535733
Dinamu zelimo da se konsoliduje i napravi na prvom mestu pravi klub od pravih ljudi a zatim ce doci i rezultati u suprotnom je sve improvizacija koja ne moze da traje Forumska kafana "Backa" - Page 91 3733535733
Najpametnije je da svu svoju paznju usmere ka pravljenju strategije i zajednistva ,a to je "surova selekcija" ili jesi ili nisi za timski rad .??? Prava grupa brzzo prepozzna i razdvoji kukolj od zita i ide napred...to se zove prava prirodna selekcija podrzana racionalnim znanjem ... Basketball nije ni nama u Backoj bilo lako da se "odricemo" nekih nasih drugara ali za dobrobit kluba to je neminovnost ...
Dragi prijatelji ,navijaci ,ljubitelji Backe ,molim vas da na utakmice sa Sindjelicem i Bezanijom ( sa Sindjom se hvala bogu igra u subotu 26.marta u 14.30.h ) dodjete ranije na stadion kako se ne bi stvarale guzve na ulazu jer na ovoj utakmici nam je tzv"generalna proba "organizacije utakmice a na utakmici sa Bezanijom polazemo test iz organizacije utakmice koja podrazumeva sve od dolaska gostujuceg kluba,preko doceka,sluzbenih lica i gostiju ,oranizaciju ulaska na stadion ,obezbedjenja restritktivnog prostora,ponasanja publike i slicno -o cemu ce delegat utakkmice podneti izvestaj ljudima iz komisije za licenciranje za super ligu ,te vas stoga molimo da nas podrzite i da nam olaksate svojim ranijim dolaskom na utakmicu i da ne stvaramo uska grla ni u jednom segmentu .Unapred hvala iskreno vas Mile
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 91 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 91 Icon_minitimeSub Mar 26, 2016 12:11 pm

Svaka cast na dresovima, Backa nikad lepse nije imala.
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Forumska kafana "Backa" - Page 91 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 91 Icon_minitimeSub Mar 26, 2016 1:01 pm

Prelepi si dresovi. Stucne bi poput sorca mogle bitu tamno plave al dobro. Lepo.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 91 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 91 Icon_minitimePon Mar 28, 2016 10:32 pm

Prijatelji ,glava gore ovo nas je sam bog opomenuo zbog komotnog pristupa igraca u ovoj utakmici,nema lakih rivala vec se svaka utakmica mora "Raditi",cele nedelje im govorimo svi od Spase pa preko mene i uprave da se ne smeju opustati i da moraju igrati "pun gas" da su svi napaljeni protiv nas i da zele da se dokazuju ali njihov mladalcki zanos i komotno ponasanje je bilo jace nego nase reci ...
NARAVNO DA NIJE SMAK SVETA idemo dalje ima jos 11 utakmica ,bice jos pobeda,radovanja i puno znoja i trcanja a onda ce doci i rezultat iz igre ...
PUT SE ZNA I NEODUSTAJEMO "ZAJEDNO U PRVU LIGU " ovo nam je opomena da vidimo i sagledamo gde gresimo ali i iz nje moramo najvise da naucimo ali svi od igraca,strucnog staba,nas zaposlenih u kubu ,uprave ali i navijaca ...da li smo poducivi i da li znamo da se ponasamo kada izgubimo utakmicu ( bolje je izgubiti utakmicu a dobiti prvenstvo ..
VEC DANAS NAMECEMO JOS JACI TEMPO KAKO NA TRENINGU ,TAKO I U DALJIM RADOVIMA NA STADIONU A OD SVIH NAM SADA TREBA JOS JACA I VECA PODRSKA JER VIDELI SMO GDE SMO I KADA RANJIVI A OPET RACUNAM DA JE BOLJE I RANJEN NEGO MRTAV ,GLAVA GORE ,PUN RAD NA TRENINGU I SVAKOM SEGMENTU U KLUBU I POSLEDICA CE BITI ULAZAK U SUPER LIGU ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 91 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 91 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 91 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 47 ... 90, 91, 92 ... 95 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Fitnes kafana
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Pripremne utakmice 2014/15

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: