Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+44
Danac
Zttq
ZivJeFudbalUmroNije
miletesic01
maurinjo
Admin
1986Nenad
bossmita
Pera
Ventilvoje
nagib
Киламанија
LjubiteljFudbala
vox populi
Sloboda Ili Ništa
Uzice11
SrpskiIlokBP
NemirnaBacka
Nikola Petrovic BG
marko celarevo
NikolaRadjenovic
PLAVOGARDISTA
Daka5
Gajdobra87
Carapan
Miki Veliki
ZvoneSampione
Crveni Djavoli KG
JovanRaskovic
Joca
Nervno
Vojvoda
aimar
MarjanRnic
Шоне
Daki86
x-man
grnja
DimaBP
napredBacka
dunavska76neman
Gogi
patriota-pancevo
Kleka
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 46 ... 89, 90, 91 ... 95 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
ZivJeFudbalUmroNije




Број порука : 2
Join date : 21.03.2016

Forumska kafana "Backa" - Page 90 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 90 Icon_minitimePon Mar 21, 2016 10:00 am

Izvinite sto ostavljam komentar ispod svog komentara ali moram. Citam vas sajt i gledam fejsbuk stranicu FK Backa ljudi ja sam se najezio svega mi. Jel ovo sve stvarno jel to postohi kod nas? Ovakav entuzijazam uprave kao prvo nisam video u zivotu a imam 27 godina i fudbal mi je velika ljubav pratim oduvek. Druga stvar publika. Odakle jednom tako malom gradu(bez uvrede kad kazem mali mislim u poredjenje sa Beogradom, Nisom, Novim Sadom, Kragujevcom, Suboticom, Zrenjaninom...) toliko ljudi koji ih prate i cak navijaju za lokalni klub? Totalno ste jedinstveni koji cete vi biti hit kad upadnete u superligu. Ne pokoravajte se beogradskim blizancima utonucete u sivilo superlige i imacete 200 ljudi na tribinama kao i ostali narodu je dosta toga. Molim Boga da sve bude kako treba pa u Evropu Radnicki, Backa, Borac, Vojvodina!!! Znam da nije realno ali smem malo i da mastam haha. Ljudi odusevljen sam sa vama i vasom Backom. Eto me u Palanci zajedno sa niskim Meraklijama kad Radnicki bude gostovao Backoj.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 90 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 90 Icon_minitimePon Mar 21, 2016 10:45 am

Dobrodošao na forum. Hvala na lepim rečima.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 90 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 90 Icon_minitimePon Mar 21, 2016 10:59 am

ZivJeFudbalUmroNije ::
Izvinite sto ostavljam komentar ispod svog komentara ali moram. Citam vas sajt i gledam fejsbuk stranicu FK Backa ljudi ja sam se najezio svega mi. Jel ovo sve stvarno jel to postohi kod nas? Ovakav entuzijazam uprave kao prvo nisam video u zivotu a imam 27 godina i fudbal mi je velika ljubav pratim oduvek. Druga stvar publika. Odakle jednom tako malom gradu(bez uvrede kad kazem mali mislim u poredjenje sa Beogradom, Nisom, Novim Sadom, Kragujevcom, Suboticom, Zrenjaninom...) toliko ljudi koji ih prate i cak navijaju za lokalni klub? Totalno ste jedinstveni koji cete vi biti hit kad upadnete u superligu. Ne pokoravajte se beogradskim blizancima utonucete u sivilo superlige i imacete 200 ljudi na tribinama kao i ostali narodu je dosta toga. Molim Boga da sve bude kako treba pa u Evropu Radnicki, Backa, Borac, Vojvodina!!! Znam da nije realno ali smem malo i da mastam haha. Ljudi odusevljen sam sa vama i vasom Backom. Eto me u Palanci zajedno sa niskim Meraklijama kad Radnicki bude gostovao Backoj.
Hvala dobro dosao Meraklijo ... Forumska kafana "Backa" - Page 90 1093637683 Forumska kafana "Backa" - Page 90 3733535733
Mi smo to sto jesmo i takvi cemo ostati u upravi su sve bivsi igraci ,neoptrereceni da postanu taoci velikih klubova Forumska kafana "Backa" - Page 90 3733535733 imao i jednog koji ne slusa nikoga u savez a visoko se kotira hahahaha
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 90 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 90 Icon_minitimePon Mar 21, 2016 11:17 am

Marjanov komentar--- Boze hvala ti ,da dozivimo da ucenici prevazidju ucitelje i da ova generacija napravi veci uspeh od nase ...--- jedva cekam da matematicki osiguramo ulazak u super ligu i da nas ovi dragi momci prevazidju Forumska kafana "Backa" - Page 90 3733535733 Forumska kafana "Backa" - Page 90 1093637683 cheers
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 90 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 90 Icon_minitimePon Mar 21, 2016 11:22 am

miletesic01 ::
Marjanov komentar--- Boze hvala ti ,da dozivimo da ucenici prevazidju ucitelje i da ova generacija napravi veci uspeh od nase ...--- jedva cekam da matematicki osiguramo ulazak u super ligu i da nas ovi dragi momci prevazidju Forumska kafana "Backa" - Page 90 3733535733 Forumska kafana "Backa" - Page 90 1093637683 cheers
naravno Mile da cemo se svi tome radovati kada dodje dan da se slavi ,ali ...ne stajemo na tome ,zelja mi je da budemo stabilan superligas ,da udjemo u plej off i da igramo u Evropi ...bas sam skroman hahah
dobro dosao Merklijo ,pozdravi puno Mimu Rastavca vaseg trenera . Forumska kafana "Backa" - Page 90 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 90 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 90 Icon_minitimePon Mar 21, 2016 4:13 pm

Drago mi je Marjane cuti tako nesto. Pogotovo sto znam da vi uvek ispunite obecanja, doduse ovo nisu obecanja vec zelje:D
Nadam se da ce se ispuniti plan da Backa postane stabilan superligas, a ako se stvari budu odvijale kako treba neminovno ce Backa igrati i u Evropi.

Necu da vam govorim samo nastavite i slicno sto slusate svaki dan po sto puta, ali se nadam da ce Backa naci jos finansijera, a i nadam se nekom dobrom transferu igraca u inostranstvo Smile
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 90 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 90 Icon_minitimeUto Mar 22, 2016 3:29 am

Ventilmir ::
Drago mi je Marjane cuti tako nesto. Pogotovo sto znam da vi uvek ispunite obecanja, doduse ovo nisu obecanja vec zelje:D
Nadam se da ce se ispuniti plan da Backa postane stabilan superligas, a ako se stvari budu odvijale kako treba neminovno ce Backa igrati i u Evropi.

Necu da vam govorim samo nastavite i slicno sto slusate svaki dan po sto puta, ali se nadam da ce Backa naci jos finansijera, a i nadam se nekom dobrom transferu igraca u inostranstvo Smile
Ali su mu i zelje velike hahaha Forumska kafana "Backa" - Page 90 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 90 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 90 Icon_minitimeUto Mar 22, 2016 4:40 am

У Супер лиги Србије се тренери мењају као на траци па мислим да је Спаси, уколико на крају уговора буде добио позив од неког суперлигаша, боље да остане у Паланци и да постане наш Алекс Фергусон који ће на клупи Бачке бити јако дуг период (да не кажем 20 година) као најуспешнији тренер Бачке икада.
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Forumska kafana "Backa" - Page 90 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 90 Icon_minitimeUto Mar 22, 2016 6:16 am

Slazem se sa Perom sto posto. Inace imao sam prilike da upoznam trenera Jelacica i stvarno je veliki gospodin a covek sa takvim manirima i ponasanjem i treba da bude na klupi Backe. Naravno uz kvalitet koji on svakako ima i ne sumnjam da ce sa nasom Backom daleko dogurati.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 90 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 90 Icon_minitimeUto Mar 22, 2016 10:00 pm

Vojvoda ::
Slazem se sa Perom sto posto. Inace imao sam prilike da upoznam trenera Jelacica i stvarno je veliki gospodin a covek sa takvim manirima i ponasanjem i treba da bude na klupi Backe. Naravno uz kvalitet koji on svakako ima i ne sumnjam da ce sa nasom Backom daleko dogurati.
Fudbal je timska igra i svako je jako bitan od igraca,domara,ekonoma,doktora,masera,navijaca,strucnog staba,nas koji radimo u klubu,uprave ,javnog mnjenja a sigurno je jedno da je timski duh -hemija izmedju svih nas sinergija najbitnija ,kada nje ima onda su rezultati samo posledica .Spaso ima svoj trenazni proces koji je dosta zahtevan i igraci postepeno ulaze u formu ( seti te se samo prvih prijateljskih utakmica na pocetku ovih priprema ) kada su mnogi bili u dilemi da li smo jaci ili slabiji a sustina je bila ono sto sam vam i napisao "Spaso u pripremama forsira da igraci igraju prijateljske utakmice u velikom naporu i zamoru ,da bi video sve njihove mane i prednosti "... Forumska kafana "Backa" - Page 90 1093637683
Mnogi su pricali da odlazi u januaru ove godine ali kao sto vidite i na srecu nije ...ima ugovor sa Backom i on je pravi covek i profesionalac ,a ako mene pitate da li mu negde "sutra " u Srbiji moze biti bolje i pametnije da radi kazem vam da nema ,tacno je da bi negde imao vecu platu ali i neizvestnost koliko ce da tamo radi,ko ce da sastavlja tim ,ko ce da dovodi igrace,sa kim ce da deli dileme i dobre stvari pre i posle utakmica i ko bi kao mi npr. posle poraza u prijateljskoj utakmici sa CSK-om rekao ,samo ti nastavi da radis sa kolegama rezultati ce doci mi ih sada i ne ocekujemo ma kako nam god bilo tesko sto smo izgubili daj da ovo iskoristimo da motivisemo igrace da treneriraju jos vise i bolje .Mislim da smo pravi potez povukli kada smo pojacali i strucn stab sa Marinkom i Markom kao trenerima a jos cemo ga pojacati ako bog da da za 4-5 kola i matematicki obezbedimo ulazak u super ligu ,tek tada sledi pakleni rad i uvod za superligaske pripreme da se proveri ko moze da "podnese"napore i izazove super lige ...Nadam se da ce u narednih dva meseca biti instaliran teren sa vestackom travom i da cemo moci po planu koji je napravljen da punu paznju posvetimo individualnom radu sa igracima ali i po linijama ( odbrana ,vezni,napadaci ) kao i uigravanje da ne treniramo na neravnim terenima a igramo po ravnim ,ono  sto svi treba da znate da je vestacka podloga puno brza od prirodne trave i da ne samo da lopta brze ide vec trazi brza razmisljanja i brza kretanja a na samom ubrzanu igre kao i posedu lopte na cemu Spaso sa strucnim stabom zasniva koncepciju i strategiju igre se mora puno puno vezbati ,posed lopte iz koga se brzim promenama ritma i kretanjima kroz tacan pas ulazi u sanse i postizu golovi ... Forumska kafana "Backa" - Page 90 1093637683
Ono sto je veoma bitno ,organizovali smo da u narednih 15-tak dana u BP dodje predsednik trenerske organizacije Miloljub Ostojic i sa svim nasim trenerima odrzi seminar ali ne samo teorijski vec i prakticni ,taj projekat smo mi nazvali "GLAD ZA ZNANJEM " jer svi moramo jako brzo prepoznavati koje to karakteristike moraju imati igraci koji ce igrati super ligu da ne bi pravili greske u odabiru -selekciji igraca i dovodjenju u letnjem prelaznom roku da vas podsetim za super ligu se moze licencirati 25 igraca od toga je tri golmana i 22 igraca ,s obzirom da je u strategiju naseg kluba na osnovu naseg uverenja obavezno da od tih 22 igraca tri igraca moraju biti iz naseg pogona i to mladjih od 19.g to znaci da moramo odabrati jos 19 pravih momaka Forumska kafana "Backa" - Page 90 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 90 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 90 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 90 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 46 ... 89, 90, 91 ... 95 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Sajt FK Backa
» Marketing FK Backa
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: