Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+44
Danac
Zttq
ZivJeFudbalUmroNije
miletesic01
maurinjo
Admin
1986Nenad
bossmita
Pera
Ventilvoje
nagib
Киламанија
LjubiteljFudbala
vox populi
Sloboda Ili Ništa
Uzice11
SrpskiIlokBP
NemirnaBacka
Nikola Petrovic BG
marko celarevo
NikolaRadjenovic
PLAVOGARDISTA
Daka5
Gajdobra87
Carapan
Miki Veliki
ZvoneSampione
Crveni Djavoli KG
JovanRaskovic
Joca
Nervno
Vojvoda
aimar
MarjanRnic
Шоне
Daki86
x-man
grnja
DimaBP
napredBacka
dunavska76neman
Gogi
patriota-pancevo
Kleka
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 46 ... 88, 89, 90 ... 94 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 89 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 89 Icon_minitimePon Mar 14, 2016 4:02 am

Treba skrenuti paznju klincima iz Plave Garde da se ne penju na ogradu prilikom proslave gola , jer ce je srusiti, a mogu i nedaj boze da nastradaju ako bi pali na ivicu one betoncine. Njih 30 nagrne na ogradu. To su nazalost verovatno videli od mene kada sam se u delirijumu popeo na ogradu kada smo poveli protiv Zvezde i ta slika je postala jedna od najpoznatijih, ali to ne trebaju da rade niti bih ja to radio vise.  Takodje i da ne lupaju po onom plehu tamo, doduse bilo je i starijih koji su to radili, nisam mogao sve da ih smirim iako sam im govorio da ne lupaju ko retardi.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 89 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 89 Icon_minitimeUto Mar 15, 2016 11:24 pm

PRVA FAZA RADOVA JE GOTOVA A ZAPOCELA JE
DRUGA FAZA RADOVA
je pocela juce kopanjem stubova za ogradu prema severnoj tribini ,prema centru-danas betoniranje tih stubova a do utakmice sa Sindjelicem postavljanje zastitne ograde ,postavljena je zastitna metalna ograda na zapadu na novo izbetoniranom delu ,u hodniku do domace svlacionice se pravi doktorska soba,renovira se stan u kome su ziveli domari i u njemu ce biti svlacionice i kancelarija za trenere ,U toku sledece nedelje pocinje na magacinu podunavlja skidanje crepa i stavljanje limenog krova ( ostala je dilema da li samo plavi ili kombinacija plavo - beli ) od sutra pocinje farbanje krovne konstrukcije na zapadnoj tribini u plavoj boji ,kada se to zavrsi farba se fasada na VIP lozi do zapadne tribine,od 22 do 25 marta treba da stigne i semafor velicine 3 m x 2 metra (opet dilema gde ga postaviti na mesto starog semafora ili na krovu magacina na istocnoj tribini ..???) ,danas oko 13.h dolaze na dogovore ljudi iz Indjije za postavljanje stolica na zapadnoj tribini ,u nedelji posle Sindjelica vrsi se kompletna zamena ograde na istocnoj tribini ,sto znaci svi ovi radovi su planirani u periodu od 15.marta pa do 15 aprila dinamiku uslovljavaju termini odigravanja utakmica u BP ali i to da sve bude kvalitetno uradjeno .
sa ovim bi druga faza bila zavrsena i onda ostaje treca faza "severna tribina " i cetvrta postavljanje stubova za reflektore a njih donira FSS vrednost osvetljenja koje se dobija donacijom od FSS je oko 200.000.-eura ulaganje lokalne samouprave bi bilo kopanje betoniranje betonske stope i postavljanje metalne konstrukcije za svetla za reflektore..
Marjan je u petak 11.marta 2016.g. doneo Odluku izvrsnog odbora FSS o dodeli terena sa vestackom travom lokalnoj samoupravi BP i Backoj i predao je u Opstinu ,dobili smo kao donaciju travu za vestacki teren dimenzija 105 x 65 metara sa placenom ugradnjom i postavljanjem ,sto znaci da opstina mora u roku od 90 dana od prijema Odluke da pripremi teren gde ce se postavljati vestacka trava ,a koliko znam u budzetu su predvidjena sredstva za ovu namenu ukoliko ne daj boze o cemu necu ni da mislim to opstina ne uradi u ostavljenom roku gubimo pravo na teren koji smo dobili donacijom a njegova vrednost je oko 200.000.-eura .!!!
ako me pazljivo pratite a lokalna samouprava bude imala razumevanja mi cemo dobiti u ovoj godini od FSS dobiti donaciju u okvirnoj protivvrednosti od 400.000.-eura u vestakoj travi i osvetljenju za reflektore ,malo li je i koja je to jos lokalna samouprava u Srbiji dobila ..???
Nadam se da sam uspeo skoro sve da vam napisem sto se planira oko adaptacije i izgradnje potrebne infrastrukture stadiona .
pozdrav od Mileta
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 89 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 89 Icon_minitimeSre Mar 16, 2016 2:01 am

SUper Forumska kafana "Backa" - Page 89 1093637683 Forumska kafana "Backa" - Page 89 1093637683 Forumska kafana "Backa" - Page 89 1093637683

Samo da se sve odradi na vreme. Mislim da smo kao grad i Bačka kao klub a uz veliku pomoć Marjana i drugih prijatelja sporta i te kako zaslužili sve to što je Mile napisao.

Biće pravo uživanje kada sve bude sređeno ..... Forumska kafana "Backa" - Page 89 3733535733 Forumska kafana "Backa" - Page 89 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 89 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 89 Icon_minitimeSre Mar 16, 2016 11:45 pm

nagib ::
SUper Forumska kafana "Backa" - Page 89 1093637683 Forumska kafana "Backa" - Page 89 1093637683 Forumska kafana "Backa" - Page 89 1093637683

Samo da se sve odradi na vreme. Mislim da smo kao grad i Bačka kao klub a uz veliku pomoć Marjana i drugih prijatelja sporta i te kako zaslužili sve to što je Mile napisao.

Biće pravo uživanje kada sve bude sređeno ..... Forumska kafana "Backa" - Page 89 3733535733 Forumska kafana "Backa" - Page 89 3733535733
Prijatelju dragi ,jako je malo ili neznatna pomoc grada i tek po nekog sponzora sto mi jako jako tesko pada ,voleo bih kada bi se svi angazovali i privukli donatore i sponzore da resimo kompletnu infrastrukturu stadiona a sve uzdajuci se u logo druge faze "ljudi su nasa najveca vrednost " Forumska kafana "Backa" - Page 89 1093637683 zato i apelujem na sve prijatelje,navijace ,ljude dobre volje da se ukljuce u pronalazenje donatora i sponzora jer je svaki dinar dobro dosao a svi ce imati uvid u sta je investiran ...nadam se da me razumete i da cete se svi ukljuciti ... Forumska kafana "Backa" - Page 89 1093637683
Hvala vam unapred . Forumska kafana "Backa" - Page 89 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 89 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 89 Icon_minitimeČet Mar 17, 2016 2:09 am

Da na žalost grad u smislu opštinska vlast + privrednici , nisu mnogo zaintresovani za pomoć ali sam mislio na grad kao građane ,navijače i ljubitelje sporta da su zaslužili da imamo fudbalski tim u super ligi.

Marjanu svaka čast ali ne može ni on sam sve.

Meni je žalosno kad vidim dugačak spisak sponzora u odjavnoj špici nekog filma a kad treba da se pomogne fudbalskom klubu onda je kratak spisak "junaka" Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
JovanRaskovic

JovanRaskovic


Број порука : 56
Join date : 18.10.2014
Локација : Indjija

Forumska kafana "Backa" - Page 89 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 89 Icon_minitimePet Mar 18, 2016 3:09 pm

Vidim na vasem sajtu da je Marinko Petkovic zaista postao direktor Marketinga, cestitam. Isto tako vidim i da radovi na stadionu napreduju sve mi pomalo nestvarno jer nisam nikad video da se neka uprava ovako lepo odnosi prema ljubiteljima fudbala. Mozda sam malo i dosadan ali stvarno vam od srca zelim velike uspehe a svima nama puno zdravlja. Mislim da je Backa jedini klub u Vojvodini uz Vosu i Spartak koja ima kapacitet da na svom stadionu vecina navija za domace kad dolaze beogradski blizanci. U celoj Srbiji to retko ko moze Nis, Kragujevac, Novi Sad i Backa Palanka. Subotica delimicno. Izmodajte kako znate al ne dajte im istocnu tribinu drzim palceve Forumska kafana "Backa" - Page 89 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 89 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 89 Icon_minitimePet Mar 18, 2016 4:08 pm

Hvala Jovane, i ja Vama zelim sve najbolje, nadam se da ce se FK Indjija podici na tabeli pa da mozete doci i na neku nasu utakmicu Wink
Nazad na vrh Ići dole
JovanRaskovic

JovanRaskovic


Број порука : 56
Join date : 18.10.2014
Локација : Indjija

Forumska kafana "Backa" - Page 89 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 89 Icon_minitimePet Mar 18, 2016 4:28 pm

x-man hvala, bas sam se pitao da li i dalje pratis forum, drago mi je da si tu.
Nazad na vrh Ići dole
PLAVOGARDISTA




Број порука : 234
Join date : 23.09.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 89 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 89 Icon_minitimeSub Mar 19, 2016 3:51 am

Hvala Jovane j da u sredu pobedite Sindjelic!
Nazad na vrh Ići dole
ZivJeFudbalUmroNije




Број порука : 2
Join date : 21.03.2016

Forumska kafana "Backa" - Page 89 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 89 Icon_minitimePon Mar 21, 2016 9:45 am

Pozdrav svima, alal vera na forumu iznenadjen sam da ovo ovako izgleda i da vas je ovoliko ko Kineza hahaha! Ja sam Milos 89 godiste iz Nisa, navijac Radnickog podrazumeva se.Na fejsbuku jedan momak iz Backe Palanke kaze kako Backa nece biti nicija filijala kad udje u superligu. Da se necete sklanjati ni crnom ni crvenom beogradskom blizancu kao i da imate marketing jak pa sve vise Palancana navija samo za Backu. Kaze i da je ovde registrovana uprava FK Backe pa ako je tako najvise bih voleo od njih to da cujem. Ako budete svoji a ne filijala kao sto je gotovo cela superliga racunajte da imate jednog vernog simpatizera iz Nisa.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 89 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 89 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 89 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 46 ... 88, 89, 90 ... 94 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Fitnes kafana
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Pripremne utakmice 2014/15

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: