Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+44
Danac
Zttq
ZivJeFudbalUmroNije
miletesic01
maurinjo
Admin
1986Nenad
bossmita
Pera
Ventilvoje
nagib
Киламанија
LjubiteljFudbala
vox populi
Sloboda Ili Ništa
Uzice11
SrpskiIlokBP
NemirnaBacka
Nikola Petrovic BG
marko celarevo
NikolaRadjenovic
PLAVOGARDISTA
Daka5
Gajdobra87
Carapan
Miki Veliki
ZvoneSampione
Crveni Djavoli KG
JovanRaskovic
Joca
Nervno
Vojvoda
aimar
MarjanRnic
Шоне
Daki86
x-man
grnja
DimaBP
napredBacka
dunavska76neman
Gogi
patriota-pancevo
Kleka
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 33 ... 63, 64, 65 ... 82 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 64 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 64 Icon_minitimeSub Okt 17, 2015 11:12 am

Meh... :D
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 64 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 64 Icon_minitimeSub Okt 17, 2015 11:27 am

Ventilslav ::
Meh... :D
https://www.mozzartbet.com/#0-0-5
Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 64 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 64 Icon_minitimeSub Okt 17, 2015 1:12 pm

Banovan je jos jedan korisnik iz Uzica. Da mi je neko pricao da ovakvi ljudi postoje ne bih im verovao. Tolika kolicina uvreda, ponizenja, toliko primitivnosti stvarno je mnogo. Ne mozemo dezurati danonocno ali najbolje je da ne obracate paznju i ne spustati se tako nisko, nek napisu sta imaju cim vidimo bice obrisano a korisnik trajno banovan. Ovo ni na koji nacin ne treba da pokvari odnose medju Backistima i Slobodasima. Nema razloga da se Uzicani koji su registrovani kod nas ustrucavaju da pisu, naprotiv uvek ste dobrodosli.

Smatram da su admini ovog foruma jedni od najpopustljivijih. Postuje se svacije misljenje cak i kad se iznese po koja neistina ne brisemo. Dozvoljene su kritike na nas racun, na racun FK Backe, na racun igraca, strucnog staba, uprave ali ono stvarno nema nikakvog smisla. Jako sam razocaran Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 64 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 64 Icon_minitimeSub Okt 17, 2015 1:37 pm

Pozivam sve Bačkiste da ignorišu uvredljive poruke i da budu dostojanstveni kao što su i do sada bili. Pišite samo o otvorenim temama. Budimo ponosni na Bačku jer ovoliki broj uvreda i omalovažavanja na forumu i fejsbuku znači da smo postali uspešni a u Srbiji se uspeh ne prašta. Navijajmo za Bačku a druge klubove poštujmo i nemojte nikoga vređati. Kao šao mi volimo Bačku tako i drugi vole svoje klubove. Napred BAČKA!
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 64 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 64 Icon_minitimeSub Okt 17, 2015 1:47 pm

DimaBP ::
Ventilslav ::
Meh... :D
https://www.mozzartbet.com/#0-0-5

meh, nece preko moba da otvori ovo :D
Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 64 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 64 Icon_minitimeSub Okt 17, 2015 5:33 pm

Citam ove uvrede koje ste dobili od strane Uzicana i stvarno smatram da je takvo ponasanje veoma ruzno od njih posebno sto ste stvarno veoma korektni. Ja sam veliki zivac ali ne treba biti bezobrazan. Nemojte brisati moj komentar zato ga i pisem u forumsku kafanu.

Kad bi Patriota procitao ovo sto cu sad napisati sigurno bi replicirao i bio veoma ljut jer za njega celo Pancevo navija za Dinamo a to nazalost nije tako. Isto tako ni u Uzicu nema vise od 4-5 % pravih navijaca Slobode ostalo usput navija za Beogradjane to je jednostavno realnost a mi se mozemo lagati koliko hocemo. Kad Zvezda gostuje u Subotici recimo na toj utakmici Spartak ce imati podrsku naprimer 30 % stadiona a od tih 30 % jako je malo pravih to su uglavnom navijaci Partizana koji ce kontrirati isto je i obrnuto.

U Uzicu su ogromna vecina delije i svako ko je bio na stadionu kod njih to zna. Sloboda je mozda protiv Partizana imala vecu podrsku ali to su Zvezdasi koji su u toj utakmici navijali za njih. Koliko Sloboda zaista ima navijaca pokazuje danasnja utakmica gde im gostuje ove sezone najbolja ili jedna od dve tri najbolje ekipe a oni 300-400 gledalaca cak ni tu ne navijaju svi iskljucivo za Slobodu ne budimo deca. Jedini gradovi koji imaju nesto vecu podrsku domacih su Novi Sad, Nis i Kragujevac ali i tamo domacin retko moze biti u vecini jer dodje sa strane onih koji ce navijati za goste ali dodje i onih koji ce navijati za domacine jer ako Zvezda gostuje a dodje neki grobar logicno je da ce navijati za domacina ma ko bio. Nemam ja nista protiv Uzicana moj Dinamo u pretposlednjoj ligi gleda 50-70-100 gledalaca i to je surova realnost. Sve je to veoma lose po nas fudbal ali je za sad tako. Patriota je jedan od retkih ljudi koji su zaista cinili da se razvije duh lokalpatriotizma gde bi Pancevo sa okolinom navijalo za Dinamo ali nas je eto sprecila Backa za bod u onoj ludoj sezoni. Backa ima na celu coveka poput Patriota koji moze dosta da uradi ali i tu treba vremena.

Sto se tice Uzica evo jedan snimak koji dokazuje gde ceo stadion peva Zvezdi a ovi malobrojni sto cute su 95 % grobari, cak i na istoku stadiona sve Zvezdasi iako je jug rezervisan za Delije, ista je situacija na zapadu bila. Nakon Zvezdinog gola oni ne prozivaju Slobodu jer im nije nivo nego pevaju protiv Grobara sasvim logicno.

https://www.youtube.com/watch?v=h-CFSIx2za0

Evo i drugi samo se delije cuju.

https://www.youtube.com/watch?v=T5ttBbI1tfU


Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

dunavska76neman


Број порука : 239
Join date : 25.07.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 64 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 64 Icon_minitimeSub Okt 17, 2015 5:40 pm

u pravu si Miki potpisujem. Samo sto je to tesko priznati ali potpuno nebitno. Ja bih pozvao Palancane da iskuliraju celu ovu situaciju. Ne znam cemu takve prozivke na njihovom forumu i ovde bolesno nista drugo ali na njihovu dusu, niko od nas tamo nije prozivao koliko znam i nadam se da ce Pera sutra otvoriti temu za utakmicu protiv Loznice da se okrenemo njima.
Nazad na vrh Ići dole
vox populi

vox populi


Број порука : 65
Join date : 17.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 64 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 64 Icon_minitimeSub Okt 17, 2015 5:49 pm

Морам да реплицирам иако се слажем (на моју велику жалост) са 90% онога што је Мики написао. Наиме, на утакмицама са ЦЗ у Ужицу је, поред домаћих звездаша, било пуно, пуно звездаша са стране, не само из Београда. Пријепоље, Прибој, Пожега, Вишеград, Чачак, Краљево итд. И кад Партизан гостује исто је. С тим да звездаша у Ужицу, као и свуда, има доста више него партизановаца. Дакле, на тој утакмици на снимку, од 8 хиљада људи на стадиону, бар 2-3 хиљаде је звездаша са стране, и то треба имати у виду. Лично мислим да је до две хиљаде слободаша ( и то је неки укупан број) било, уз једно хиљаду партизановаца који су за ту прилику навијали за Слободу. Кад Партизан гостује обрнуто је. Међутим, има много људи који су просто одгајени да буду звездаши или партизановци, као већина Срба уосталом, али воле клуб из свог града. Имају ту неку навијачку дуалност у себи. Не могу против тога што су одгајени да буду звездаши, рецимо, али не могу ни да не воле Слободу, на пример. Како њих посматрати, осуђивати их, одбацивати или... То је тема на коју смо ми годинама расправљали на нашем форуму и не само на форуму. Проћи ће још много година док се Срби не окану те зваздашко-партизанске идеологије, Бог зна да ли ћу ја то доживети.

п.с. Апропо снимака, било је и оваквих: https://youtu.be/X9CP0YZh30Y?t=1m15s
Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 64 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 64 Icon_minitimeSub Okt 17, 2015 6:03 pm

Vox podrazumeva se da ih dosta dodje sa strane. Kad god si pisao bio si uglavnom realan a to cenim kod sagovornika a dao Bog da uskoro celo Pancevo pocne navijati za Dinamo, Uzice za Slobodu a Backa Palanka za Backu mislim da bi to bio pun pogodak i onda bi sve imalo smisla. Kad dodje Partizan u Novi Sad recimo i da sa njim dodje 200-300 navijaca iz Beograda koji bi bili smesteni u boks na istoku ili negde kod njih na jugu a ostatak stadiona da od srca navija za Vosu onda bi mogli da govorimo o necemu a ovako cela drzava navija za dva fudbalska kluba decenijama su ljudi tako uceni i tesko je to promeniti ali bi bilo u redu makar da mediji prestanu da ih forsiraju. Patrioti sve ovo da kazem bilo bi problema hahaha jer po njemu svi u Pancevu navijaju za "brzi voz" a daleko je od toga i pored marketinga koji je radio licno iz svog dzepa.
Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 64 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 64 Icon_minitimeSub Okt 17, 2015 6:15 pm

Kada je kup utakmica u pitanju u kojoj ce Backa docekati Zvezdu mislim da ce na stadionu bas malo ljudi navijati za domace verovatno dobar deo forumasa. Backa Palanka kao i Pancevo i Uzice ima cigansku vecinu a Backa ipak nema neke rezultate iza sebe da bi to bilo drugacije. Ja vam od srca zelim da se okupi bar 100 ljudi sa foruma u jednu gomilu i da podrzi domace.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 64 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 64 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 64 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 33 ... 63, 64, 65 ... 82 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Fitnes kafana
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Pripremne utakmice 2014/15

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: