Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+44
Danac
Zttq
ZivJeFudbalUmroNije
miletesic01
maurinjo
Admin
1986Nenad
bossmita
Pera
Ventilvoje
nagib
Киламанија
LjubiteljFudbala
vox populi
Sloboda Ili Ništa
Uzice11
SrpskiIlokBP
NemirnaBacka
Nikola Petrovic BG
marko celarevo
NikolaRadjenovic
PLAVOGARDISTA
Daka5
Gajdobra87
Carapan
Miki Veliki
ZvoneSampione
Crveni Djavoli KG
JovanRaskovic
Joca
Nervno
Vojvoda
aimar
MarjanRnic
Шоне
Daki86
x-man
grnja
DimaBP
napredBacka
dunavska76neman
Gogi
patriota-pancevo
Kleka
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 66 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 33 Icon_minitimeNed Sep 13, 2015 1:14 pm

Nespremni usli u ligu, strasno.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 33 Icon_minitimeNed Sep 13, 2015 1:15 pm

Xmane Backa kad je bila sampion Srpske lige Vojvodina pola vasih ali i nasih igraca nije bilo spremno za sve to. Moze Marjan potvrditi kad vidi ovaj komentar. Cilj nam je opstanak.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 33 Icon_minitimeNed Sep 13, 2015 1:18 pm

Nisi mi odgovorio po pitanju losih igara Banatskih klubova, koliko ispada iz lige?
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 33 Icon_minitimeNed Sep 13, 2015 1:29 pm

Xmane ispadaju 2 kluba plus onoliko koliko klubova sa teritorije Vojvodine ispadne iz PLS a verujem da bi to mogao biti Donji Srem, ostali nema sanse tako da 2+1 ocekujem. U Banatu je kriza osim u Pancevu naravno ali Dinamu se desilo to sto mu se desilo iz nekih drugih razloga duga prica. Razlog svemu tome lezi u nemastini i Banat tone ubrzano, omladine vise nema sve je pusto kao jug i istok Srbije nije ni u Backoj nista bolje izuzev Novog Sada, u Sremu zivi onaj deo izmedju Novog Sada i Beograda ostalo katastrofa kao i cela Srbija. Natalitet je ocaj, mortalitet zastrasujuce velik, drzava duzna, kriza, boljitka nema, zapadni fasisti, kolonijalisti, agresori i budale protiv nas kao i celu istoriju tako da ne vidim da ce se u Banatu igrati dobar fudbal kao nekad. Ne zaboravi Proleter iz Zrenjanin i OFK Kikindu. Banat je bio ravnomerno rasporedjen. Tri velika grada Kikinda na Severu, Zrenjanin u centru i Pancevo na jugu plus prelepi Vrsac ali oni nisu u fudbalu nikad bili narocito jaki. Danas je stanje takvo da je Pancevo preteklo Zrenjanin po broju stanovnika koji je nekad bio nezvanicni glavni grad Srpskog Banata. Kikinda je pukla skroz i od vecih gradova negde sam gledao podatke samo Sombor, Leskovac, Bor i Pirot tako brzo gube stanovnistvo bukvalno nestaju, bio sam tamo ono je pusto skroz kao napusten grad iako prelep sa prelepom pesackom zonom i zelenilom u istoj sa dosta ocuvanom predratnom arhitekturom.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 33 Icon_minitimeNed Sep 13, 2015 1:39 pm

Tako je nazalost sve se slazem osim po pitanju nekadasnjeg glavnog grada Srpskog Banata znas na koji grad mislim :D
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 33 Icon_minitimePon Sep 14, 2015 12:53 am

patriota-pancevo ::
Xmane ispadaju 2 kluba plus onoliko koliko klubova sa teritorije Vojvodine ispadne iz PLS a verujem da bi to mogao biti Donji Srem, ostali nema sanse tako da 2+1 ocekujem. U Banatu je kriza osim u Pancevu naravno ali Dinamu se desilo to sto mu se desilo iz nekih drugih razloga duga prica. Razlog svemu tome lezi u nemastini i Banat tone ubrzano, omladine vise nema sve je pusto kao jug i istok Srbije nije ni u Backoj nista bolje izuzev Novog Sada, u Sremu zivi onaj deo izmedju Novog Sada i Beograda ostalo katastrofa kao i cela Srbija. Natalitet je ocaj, mortalitet zastrasujuce velik, drzava duzna, kriza, boljitka nema, zapadni fasisti, kolonijalisti, agresori i budale protiv nas kao i celu istoriju tako da ne vidim da ce se u Banatu igrati dobar fudbal kao nekad. Ne zaboravi Proleter iz Zrenjanin  i OFK Kikindu. Banat je bio ravnomerno rasporedjen. Tri velika grada Kikinda na Severu, Zrenjanin u centru i Pancevo na jugu plus prelepi Vrsac ali oni nisu u fudbalu nikad bili narocito jaki. Danas je stanje takvo da je Pancevo preteklo Zrenjanin po broju stanovnika koji je nekad bio nezvanicni glavni grad Srpskog Banata. Kikinda je pukla skroz i od vecih gradova negde sam gledao podatke samo Sombor, Leskovac, Bor i Pirot tako brzo gube stanovnistvo bukvalno nestaju, bio sam tamo ono je pusto skroz kao napusten grad iako prelep sa prelepom pesackom zonom i zelenilom u istoj sa dosta ocuvanom predratnom arhitekturom.
Prijatelju puno uspeha ti zelimo svi mi iz sejtanske Backe hahahah :D
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 33 Icon_minitimePon Sep 14, 2015 10:35 pm

patriota-pancevo ::
Xmane Backa kad je bila sampion Srpske lige Vojvodina pola vasih ali i nasih igraca nije bilo spremno za sve to. Moze Marjan potvrditi kad vidi ovaj komentar. Cilj nam je opstanak.
Patriota delimicno si u pravu ,mi smo po ulasku u ligu zadrzli kostur tima jer je ekipa bila bas mlada i doveli 5-6 igraca i to nasih bivsih igraca sa teritorije nase opstine a na trenerima je da ih spreme to im je posao kao i tebi :D
Gledao sam par utakmica Srpske lige Vojvodina cini mi se da je kvalitet opao sto mi je razocarenje i svi smo ovde konstatovali da je velika razlika u obucenosti i fizickoj spremi igraca trece i prve lige Srbije na zalost a to znaci da se u odredjenom uzrastnom dobu treneri ne bave dovoljno obukom ,taktikom i fizickom pripremom na moju zalost a svi bi hteli da budu odmah sefovi strucnog staba bez predhodnog iskustva,sto je u praksi nemoguce .!
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 33 Icon_minitimeUto Sep 15, 2015 11:05 pm

Ventilslav ::
Moramo mi svi pomoci Marjanu, Miletu i uopste Backoj, ja sem mozda nekog konstruktivnog saveta na ovom forumu, ne mogu previse, ali ko zna... sutra cu pricati sa nekima sto su u palanackoj politici, pa da vidim sta mogu tu saznati...
Malopre sam citao na sajtu srbija sport ,kako nas podcenjuju a neki realni nas vide u prva dva -tri kluba ,moze li neko ko ima pristup tom sajtu a i ostalim sajtovima da napise istinu o Backoj a to je da cemo igrati tako da budemo prvi,da nam je budzet skroman ali dovoljan da ono sto obecamo i ispunimo,da su nasi igraci dobili svoje stipendije i naknade 4.septembra za avgust i da nikada nismo imali ssporove oko isplata ni sa jednim igracem ,te da su igraci dobili svoje zasluzene nagrade -premije za osvojenih 12 bodova u prvih pet kola jer je nama ciklus za premiranje 5 pet utakmica ,da su svi zaposleni dobili plate 4.septembra za avgust,da pred svaku utakmicu idemo u karantin ,da imamo sve uslove za treninge i pripreme ,da imamo odlican tim i strucni stab,najvise navijaca u PLS i najbolji forum u Srbiji ,da jacamo svaki segment kluba da vec sada funkcionise kao da igramo elitu i da nam se svakodnevno "nude"igraci da dodju predju kod nas u klub,da sa sudijama necemo nista petljati da su uvek dobro dosli da ce biti kulturno i lepo primljeni i ispraceni a oni neka sude po savesti i znanju sve i jednu utakmicu kako nama tako i svim ostalim klubovima u ligi ,necemo namestti ni jednu utakmicu kao sto i nismo do sada ,uvek cemo igrati samo na pobedu pa sta nam bude cheers Basketball ☀ king
Ako neko ima mogusnosti molio bih vas da nas sto vise po tim raznim sajtovima objavi ovu pricu zarad istine i dezinformacija a ne radi neke hvale .bounce
Hvala
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 33 Icon_minitimeSre Sep 16, 2015 3:56 am

miletesic01 ::
Ventilslav ::
Moramo mi svi pomoci Marjanu, Miletu i uopste Backoj, ja sem mozda nekog konstruktivnog saveta na ovom forumu, ne mogu previse, ali ko zna... sutra cu pricati sa nekima sto su u palanackoj politici, pa da vidim sta mogu tu saznati...
Malopre sam citao na sajtu srbija sport ,kako nas  podcenjuju a neki realni nas vide u prva dva -tri kluba ,moze li neko ko ima pristup tom sajtu a i ostalim sajtovima da napise istinu o Backoj a to je da cemo igrati tako da budemo prvi,da nam je budzet skroman ali dovoljan da ono sto obecamo i ispunimo,da su nasi igraci dobili svoje stipendije i naknade 4.septembra za avgust i da nikada nismo imali ssporove oko isplata ni sa jednim igracem ,te da su igraci dobili svoje zasluzene nagrade -premije za osvojenih 12 bodova u prvih pet kola jer je nama ciklus za premiranje 5 pet utakmica ,da su svi zaposleni dobili plate 4.septembra za avgust,da pred svaku utakmicu idemo u karantin ,da imamo sve uslove za treninge i pripreme ,da imamo odlican tim i strucni stab,najvise navijaca u PLS i najbolji forum u Srbiji ,da jacamo svaki segment kluba da vec sada funkcionise kao da igramo elitu i da nam se svakodnevno "nude"igraci da dodju predju kod nas u klub,da sa sudijama necemo nista petljati da su uvek dobro dosli da ce biti kulturno i lepo primljeni i ispraceni a oni neka sude po savesti i znanju sve i jednu utakmicu kako nama tako i svim ostalim klubovima u ligi ,necemo namestti ni jednu utakmicu kao sto i nismo do sada ,uvek cemo igrati samo na pobedu pa sta nam bude cheers Basketball ☀ king
Ako neko ima mogusnosti molio bih vas da nas sto vise po tim raznim sajtovima objavi ovu pricu zarad istine i dezinformacija a ne radi neke hvale .bounce
Hvala  

Sa sajta Srbijasport:
Forumska kafana "Backa" - Page 33 Rmtvyv
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 33 Icon_minitimeSre Sep 16, 2015 6:23 am

Pera ::
miletesic01 ::
Ventilslav ::
Moramo mi svi pomoci Marjanu, Miletu i uopste Backoj, ja sem mozda nekog konstruktivnog saveta na ovom forumu, ne mogu previse, ali ko zna... sutra cu pricati sa nekima sto su u palanackoj politici, pa da vidim sta mogu tu saznati...
Malopre sam citao na sajtu srbija sport ,kako nas  podcenjuju a neki realni nas vide u prva dva -tri kluba ,moze li neko ko ima pristup tom sajtu a i ostalim sajtovima da napise istinu o Backoj a to je da cemo igrati tako da budemo prvi,da nam je budzet skroman ali dovoljan da ono sto obecamo i ispunimo,da su nasi igraci dobili svoje stipendije i naknade 4.septembra za avgust i da nikada nismo imali ssporove oko isplata ni sa jednim igracem ,te da su igraci dobili svoje zasluzene nagrade -premije za osvojenih 12 bodova u prvih pet kola jer je nama ciklus za premiranje 5 pet utakmica ,da su svi zaposleni dobili plate 4.septembra za avgust,da pred svaku utakmicu idemo u karantin ,da imamo sve uslove za treninge i pripreme ,da imamo odlican tim i strucni stab,najvise navijaca u PLS i najbolji forum u Srbiji ,da jacamo svaki segment kluba da vec sada funkcionise kao da igramo elitu i da nam se svakodnevno "nude"igraci da dodju predju kod nas u klub,da sa sudijama necemo nista petljati da su uvek dobro dosli da ce biti kulturno i lepo primljeni i ispraceni a oni neka sude po savesti i znanju sve i jednu utakmicu kako nama tako i svim ostalim klubovima u ligi ,necemo namestti ni jednu utakmicu kao sto i nismo do sada ,uvek cemo igrati samo na pobedu pa sta nam bude cheers Basketball ☀ king
Ako neko ima mogusnosti molio bih vas da nas sto vise po tim raznim sajtovima objavi ovu pricu zarad istine i dezinformacija a ne radi neke hvale .bounce
Hvala  
Hvala onome sto se Tolja .Backa zove ,da vidim sada sta ce pisati kada ovo procitaju :D

Sa sajta Srbijasport:
Forumska kafana "Backa" - Page 33 Rmtvyv
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 33 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 33 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 33 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 66 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Fitnes kafana
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Pripremne utakmice 2014/15

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: