Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+44
Danac
Zttq
ZivJeFudbalUmroNije
miletesic01
maurinjo
Admin
1986Nenad
bossmita
Pera
Ventilvoje
nagib
Киламанија
LjubiteljFudbala
vox populi
Sloboda Ili Ništa
Uzice11
SrpskiIlokBP
NemirnaBacka
Nikola Petrovic BG
marko celarevo
NikolaRadjenovic
PLAVOGARDISTA
Daka5
Gajdobra87
Carapan
Miki Veliki
ZvoneSampione
Crveni Djavoli KG
JovanRaskovic
Joca
Nervno
Vojvoda
aimar
MarjanRnic
Шоне
Daki86
x-man
grnja
DimaBP
napredBacka
dunavska76neman
Gogi
patriota-pancevo
Kleka
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 72 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 45 Icon_minitimeNed Okt 04, 2015 4:26 pm

Slazem se za Spasu, odlican je trener i za superligaske standarde, a ekipa je planski skockavana,od jos nedovoljno dokazanih a kvalitetnih igraca. Recimo Stefan Nikolic je strasan igrac, moguce i najbolji bek u ligi a tek mu je 21va.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 45 Icon_minitimeNed Okt 04, 2015 10:35 pm

aimar ::
Ventilslav ::
I jel to Drinic postao rezerva, ili se jos oporavlja?  I jel Mojsije izasao na poluvremenu iz taktickih razloga,ili nedobog povrede?
Mojsilovic ima problema sa preponom vec 3-4 kola nije trebao da pocne utakmicu protiv Proletera ali je sam trazio da igra,zato ga Spasa imenja na zadnjih nekoliko utakmica u drugom poluvremenu,koliko ja znam.
tako je to je istina :D
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 45 Icon_minitimeNed Okt 04, 2015 10:36 pm

x-man ::
Spasi stvarno nije lako ima na klupi Tomcica, Noskovica evo sad i Bajica pa jos kada se Galic oporavi. :scratch:
verujte mi da je velika borba ko ce biti medju 18 igraca na utakmici ,sto je odlicno samo konkurencija podize kvalitet igraca i igre a naravno i strucan i posvecen rad strucnog staba :D
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 45 Icon_minitimeNed Okt 04, 2015 10:40 pm

Ventilslav ::
Zanimljivo, nisam znao da ima problema sa preponama...valjda ce biti spreman za Napredak, barem 60/70 min.

A i voleo bih konacno da vidim Marka Bajica na terenu, verujem da je rec o vrlo kvalitetnom igracu, pogotovo za ovu ligu, jer da nije tako ne bi bio u Poljskoj prvoj ligi tolke godine.

Mozda ne bi bilo lose staviti njega za povucenog napadaca, a Mojsija na krilo. Mada mi se nekako cini da je Mojsije i dosao u Backu zbog toga sto mu je Spasa obecao da ce biti standardna 10tka, da se konacno pokaze, jer ni u Vosi, Jagodini ni Surdulici nije dobijao sansu.
Nikome nije obecano da ce igrati pa ni Mojsiju ,to je zlatno pravilo uspeha ,dokazivanje mora biti na terenu a ne u pregovorima kada se dolazi da je neko postavio takav uslov sigurno ne bi ni dosao u Backu ,pa zar Ceda Tomcic nije bio najbolji u Bezaniji pa je onda na sledecoj utakmici kuci iz taktickih razloga sedeo na klupi i nije usao ni minut a onda u prvoj postavi protiv Proletera bude medju najboljima ako ne i najbolji ..Bajic vredno radi i ceka svoju sansu prikljucio nam se krajem avgusta i jos je u fazi akumulacije kondicije :D inace je odlican igrac i bice otkrovljenje kada pocne da igra nece lako pustiti da ga zbog lose igre Spaso menja king
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 45 Icon_minitimeNed Okt 04, 2015 10:42 pm

aimar ::
Ventilslav ::
Ma da, ne mislim da je rec o "obecanom" mestu u timu, nego sansi koju nije dobijao u ostalim ekipama. A i sve je to moja konstrukcija, ko zna kako Spasa sastavlja tim :D verovatno po zasluzi.
Bas je skockao dobru ekipu u koju sa strane niko nije verovao a to moze samo covek koji se razume u svoj posao pod uslovom da mu se uprava ne mesa u sastavljanju ekipe a ocigledno je da se ne mesaju i bas je steta bar za ona dva boda protiv Bezanije.
Spasi se ne mesa niko u sastav tima i to je deo dogovora sa njim kada je dolazio u klub ,on sastavlja tim sa strucnim stabom i u sastav se niko ne mesa ,nismo mi margarin dijamant da se u sve mesamo hahahaha king a i sto bi se mesali ako ja dobro citam mi smo prvi na tabeli Basketball cheers
Nazad na vrh Ići dole
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 45 Icon_minitimePon Okt 05, 2015 12:44 am

Ventilslav ::
Slazem se za Spasu, odlican je trener i za superligaske standarde, a ekipa je planski skockavana,od jos nedovoljno dokazanih a kvalitetnih igraca. Recimo Stefan Nikolic je strasan igrac, moguce i najbolji bek u ligi a tek mu je 21va.
Ni Nikolic nije dobio pravu sansu u Vojvodini,inace prosao je zvezdinu skolu a Kosanovic ga je doveo u vosu,odlican bek videlo se da je falio protiv Proletera.
Nazad na vrh Ići dole
Daka5




Број порука : 69
Join date : 12.08.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 45 Icon_minitimePon Okt 05, 2015 1:59 am

Tako je aimare sve si u pravu a i Ventilslav i bas je falio protiv Proletera a mislim da je cuvan zbog kartona.Moram reci da imamo odlicnu odbranu i da nam pola timova iz superlige moze pozavideti a sledece godine ce se u to i sami uveriti.Spasa je odlicno skockao odbranu i posle nekoliko kola je i Stankovic na levom beku tako da imamo dva dobra leva beka.Inace desni stoper Ilic koji je sjajan igrac I Nikolic odlicno saradjuju pozadi i dopunjuju se a sta reci za Radovica i Tomcica nego odlicni i tu su slatke Muke.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 45 Icon_minitimePon Okt 05, 2015 9:26 am

aimar ::
Ventilslav ::
Slazem se za Spasu, odlican je trener i za superligaske standarde, a ekipa je planski skockavana,od jos nedovoljno dokazanih a kvalitetnih igraca. Recimo Stefan Nikolic je strasan igrac, moguce i najbolji bek u ligi a tek mu je 21va.
Ni Nikolic nije dobio pravu sansu u Vojvodini,inace prosao je zvezdinu skolu a Kosanovic ga je doveo u vosu,odlican bek videlo se da je falio protiv Proletera.
imao je tri zuta kartona pred Proleter
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 45 Icon_minitimePon Okt 05, 2015 10:55 am

Da, skontao sam da ga je Spasa cuvao da ne dobije cetvrti zuti pred Napredak :D nadam se da ce Radovic biti spreman da pokaze ovima da su ga potcenili kad mu nisu dali da igra.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 45 Icon_minitimePon Okt 05, 2015 1:31 pm

Ventilslav ::
Da, skontao sam da ga je Spasa cuvao da ne dobije cetvrti zuti pred Napredak :D nadam se da ce Radovic biti spreman da pokaze ovima da su ga potcenili kad mu nisu dali da igra.
NARAVNO DA HOCE RADOVIC JE BIO POVREDJEN ALI SE OPORAVIO
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 45 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 45 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 72 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Fitnes kafana
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Pripremne utakmice 2014/15

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: