Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+44
Danac
Zttq
ZivJeFudbalUmroNije
miletesic01
maurinjo
Admin
1986Nenad
bossmita
Pera
Ventilvoje
nagib
Киламанија
LjubiteljFudbala
vox populi
Sloboda Ili Ništa
Uzice11
SrpskiIlokBP
NemirnaBacka
Nikola Petrovic BG
marko celarevo
NikolaRadjenovic
PLAVOGARDISTA
Daka5
Gajdobra87
Carapan
Miki Veliki
ZvoneSampione
Crveni Djavoli KG
JovanRaskovic
Joca
Nervno
Vojvoda
aimar
MarjanRnic
Шоне
Daki86
x-man
grnja
DimaBP
napredBacka
dunavska76neman
Gogi
patriota-pancevo
Kleka
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 64 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 28 Icon_minitimePet Sep 11, 2015 2:35 pm

Al...ono sto je problem je sto je pola ljudi ili neko iz njihovih familija usao u SNS da bi dobili posao, pa se jos nadaju istome i ne zele se zamerati opstinskim lordovima :lol: :lol:

mada opet, moze se nakupiti i onih koji se ne boje tako nekih stvari.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 28 Icon_minitimePet Sep 11, 2015 2:39 pm

Backa nece propasti zbog tog iznosa mislim da ljude iz kluba vise boli odnos prema klubu, ne zelim da kazem da je taj novac beznacajan, pogotovo u danasnjem vremenu ali on je smesan za ovaj stepen takmicenja. Treba to Marjane bataliti od njih nema leba bar ne od ove garniture, doslo je vreme kada su gori bolji, zato i koce ne mogu da dozvole da neko pokaze da je sposoban jer kroz vasu sposobnost oslikava se i njihova nesposobnost
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 28 Icon_minitimePet Sep 11, 2015 2:42 pm

x-man ::
Backa nece propasti zbog tog iznosa mislim da ljude iz kluba vise boli odnos prema klubu, ne zelim da kazem da je taj novac beznacajan, pogotovo u danasnjem vremenu ali on je smesan za ovaj stepen takmicenja. Treba to Marjane bataliti od njih nema leba bar ne od ove garniture, doslo je vreme kada su gori bolji, zato i koce ne mogu da dozvole da neko pokaze da je sposoban jer kroz vasu sposobnost oslikava se i njihova nesposobnost
u medjuvremenu su CSK prebacili 1,-milion dinara,platili im sve prevoze na utakmice i platili im pripreme na TARI u iznosu od 700,000,- dinara ne govorim ovo zato sto mislim da ne trebaju dati CSK vec zato sto najmanje isto tako treba da vode racuna i o Backoj pa cak i vise
ponekad pomislim da treba u BP osnovati GRUPU GRADJANA ZA NAPREDAK,KULTURU,SPORT I TURIZAM I UCI U OPSTINU SA ODBORNICIMA
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 28 Icon_minitimePet Sep 11, 2015 2:47 pm

Totalno mi je neverovatan odnos vlasti prema nama, ja bi njih malo provukao kroz novine, mada nam ne treba rat sa opstinom.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 28 Icon_minitimePet Sep 11, 2015 2:49 pm

x-man ::
Backa nece propasti zbog tog iznosa mislim da ljude iz kluba vise boli odnos prema klubu, ne zelim da kazem da je taj novac beznacajan, pogotovo u danasnjem vremenu ali on je smesan za ovaj stepen takmicenja. Treba to Marjane bataliti od njih nema leba bar ne od ove garniture, doslo je vreme kada su gori bolji, zato i koce ne mogu da dozvole da neko pokaze da je sposoban jer kroz vasu sposobnost oslikava se i njihova nesposobnost

Koliko sam upoznat opstina je duzna klubu 20 miliona dinara, matematika mi nikad nije bila jaca strana ali ako se ne varam to je 200.000 evra, zaista ne mislim da su to zanemarljive sume i da se toga treba odreci, pogotovo ovo sto Marjan kaze da daju pare CSK-u (iako su i te pare male, mislim da CSK takodje treba da dobije vise), ali eto zivimo u takvoj zemlji gde budemo srecni ako nam daju i 10% od onoga koliko trebaju da daju...
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 28 Icon_minitimePet Sep 11, 2015 2:50 pm

x-man ::
Totalno mi je neverovatan odnos vlasti prema nama, ja bi njih malo provukao kroz novine, mada nam ne treba rat sa opstinom.
bolje je sto dana mira nego jedan dan rata ... :D ne treba ratovati sa opstinom vec sa pojedincima koji se bahato ponasaju i samovlasno kao da je budzet njihov kao da im ga je tata ostavio ☀
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 28 Icon_minitimePet Sep 11, 2015 2:50 pm

Mislio sam na tih obecanih 4 mil, Marjane sta je sa skupstinskom sednicom po pitanju Backe
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 28 Icon_minitimePet Sep 11, 2015 2:52 pm

Ima onaj backopalanacki insajder na fejsu, tamo se mozda treba bar poceti sa tom pricom o parama...
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 28 Icon_minitimePet Sep 11, 2015 2:52 pm

x-man ::
Mislio sam na tih obecanih 4 mil, Marjane sta je sa skupstinskom sednicom po pitanju Backe
Mita Lacanski je obecao da ce to staviti na dnevni red prve skupstine pa da vidimo da li ce odrzati rec ..???
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 28 Icon_minitimePet Sep 11, 2015 2:53 pm

Kad se samo setim oceve price kako je opstina nekad gledala i cuvala backu dodje mi da placem bas sam o tome sa njim pricao pre neki dan on je nesto malo igrao za Backu pa zna iz prve ruke Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 28 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 28 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 64 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Sajt FK Backa
» Marketing FK Backa
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: