Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+44
Danac
Zttq
ZivJeFudbalUmroNije
miletesic01
maurinjo
Admin
1986Nenad
bossmita
Pera
Ventilvoje
nagib
Киламанија
LjubiteljFudbala
vox populi
Sloboda Ili Ništa
Uzice11
SrpskiIlokBP
NemirnaBacka
Nikola Petrovic BG
marko celarevo
NikolaRadjenovic
PLAVOGARDISTA
Daka5
Gajdobra87
Carapan
Miki Veliki
ZvoneSampione
Crveni Djavoli KG
JovanRaskovic
Joca
Nervno
Vojvoda
aimar
MarjanRnic
Шоне
Daki86
x-man
grnja
DimaBP
napredBacka
dunavska76neman
Gogi
patriota-pancevo
Kleka
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 63 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 27 Icon_minitimePet Sep 11, 2015 7:26 am

Pera ::
miletesic01 ::
Upravo sam razgovara sa Marjanom ,dao mi je zadatak da danas ili sutra nadjem valjak oko tone da se teren povalja ,znam da ga ima Mile Petrovic a pitanje je da li ce covek moci da nam ucini to jer ga niko drugi u BP nema tj. ima ga i Juric iz Obrovca ali nije u zemlji ...pitanje je dali cu moci to da resim .!!???
stvarno je Marjan cudak ,kaze mi punoletan si resi to to ti je zadatak :D

E Marjane, baš si me nasmejao :lol: :lol: :lol:
Pozdrav odoh da trazim valjak :D
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 27 Icon_minitimePet Sep 11, 2015 7:27 am

miletesic01 ::
Pera ::
miletesic01 ::
Upravo sam razgovara sa Marjanom ,dao mi je zadatak da danas ili sutra nadjem valjak oko tone da se teren povalja ,znam da ga ima Mile Petrovic a pitanje je da li ce covek moci da nam ucini to jer ga niko drugi u BP nema tj. ima ga i Juric iz Obrovca ali nije u zemlji ...pitanje je dali cu moci to da resim .!!???
stvarno je Marjan cudak ,kaze mi punoletan si resi to to ti je zadatak :D

E Marjane, baš si me nasmejao :lol: :lol: :lol:
Pozdrav odoh da trazim valjak :D

Ajde ajde cheers
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 27 Icon_minitimePet Sep 11, 2015 10:34 am

miletesic01 ::
x-man ::
miletesic01 ::
x-man ::
Ako me iznerviraju osnovacu grupu gradjana "Fk Backa" :D , da nema stranku iza sebe garantujem da bih pocepao prvog coveka opstine na izborima
SLAZEM SE MOLIM TE TO DA URADIMO I DA IH RAZBIJEMO SVE NA IZBORIMA

:D  i ceo budzet stucemo na Backu
NI PO BABU NI PO STRICEVIMA NE TREMA NAMA CEO BUDZET koji je valjda oko 1.5 milijardu nama bi bilo sasvim dovoljno 20.-miliona i da igramo super ligu Basketball a to je neki najmanji budzet ostalih klubova u ovoj PLS :farao:

Mora opstinarski tandem da uzme za sebe po par stotina hiljada evra, i kupe pola njihove ulice.

Hoce li opstinari dati Backoj onih 4,5 miliona do kraja godine, i dodatnih 15 sto duguju zadnjih par godina ili ce se samo preci preko toga a oni uzeti te pare za sebe? Mislim znam da im treba jer su vredna, pametna i sposobna gospoda u pitanju, al opet...
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 27 Icon_minitimePet Sep 11, 2015 11:15 am

Inace ako ne daju pare klubu morali bi se ovde organizovati a i razglasiti na stadionu da dodju i oni stariji(predvodjeni cika Lazom :lol: ) i da blokiramo opstinarska vrata i sl. , jer je svima jasno gde ce te pare otici ako ne odu u Backu.

Da nemaju para, ne mogu nikog da zajebu, jer Palanka je jedna od najrazvijenijih opstina koliko god to cudno zvucalo(a i cene su nam u rangu Beograda i Novog Sada, pivo iz flase npr. je ovde cesto i skuplje nego u NS), tako da...
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 27 Icon_minitimePet Sep 11, 2015 2:08 pm

Ventilslav ::
Inace ako ne daju pare klubu morali bi se ovde organizovati a i razglasiti na stadionu da dodju i oni stariji(predvodjeni cika Lazom :lol:  ) i da blokiramo opstinarska vrata i sl. , jer je svima jasno gde ce te pare otici ako ne odu u Backu.

Da nemaju para, ne mogu nikog da zajebu, jer Palanka je jedna od najrazvijenijih opstina koliko god to cudno zvucalo(a i cene su nam u rangu Beograda i Novog Sada, pivo iz flase npr. je ovde cesto i skuplje nego u NS), tako da...
Ventislave ,izgleda da ces ti biti u pravu i da cemo morati da se skupljamo i posetimo opstinu :D
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 27 Icon_minitimePet Sep 11, 2015 2:23 pm

Nema Mileta mora da jos trazi valjak :D
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 27 Icon_minitimePet Sep 11, 2015 2:28 pm

x-man ::
Nema Mileta mora da jos trazi valjak :D
sutra dolazi valjak a Mile se umorio od trazenja :D
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 27 Icon_minitimePet Sep 11, 2015 2:29 pm

MarjanRnic ::
x-man ::
Nema Mileta mora da jos trazi valjak :D
sutra dolazi valjak a Mile se umorio od trazenja :D

Uh dobro je :D
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 27 Icon_minitimePet Sep 11, 2015 2:32 pm

Oni misle da smo mi gluplji od njih, a to je vrlo tesko biti, pa da nas zavlace kako hoce.

Oni za sebe uzimaju pare izmedju ostalog i sto npr. ne davaju studentske kredite nego uzmu za sebe, ili sto ne davaju pare za Backu nego njih ucare, a u obracunu rashoda stave- pare otisle Backoj, pare otisle studentima, odrzavanju zelenila i tako dalje...Njih dvoje su obezbedili svoju lozu do sedmog kolena vec, koliko su para uzeli, samo mi nije jasno kako Djedovca nije sramota da dolazi u lozu da sedi...ah da, zaboravljam, oni kao i njihovi gospodari iz Beograda ne znaju za nikakav stid.

Ako nas navedu da idemo preko advokata, advokat nikako ne sme biti iz Palanke, jer su svi oni povezani sa opstinarima i samo ce nas zavlaciti kao sto su radili sa mnogo ljudi iz opljackanih palanackih firmi.
Advokat mora biti najbolje iz Beograda i da nije clan SNS-a.

Backa je klub gradjana i kao takvoj joj pripadaju pare iz budzeta, preko toga se ne sme preci. Ako se ne bude moglo mirnim putem izdejstovati javite nam i okupicemo se, razglasicemo ljudima, i na fejs stranici i oticemo u opstinu.
Posljednja stvar koju zelim je da te pare odu njima, a ako ih ostavimo na miru naravno da ce otici.(Doduse mislim da su oni vec ucarili bas te pare za sebe, pa im je sad mrsko dati, jer ih smatraju njihovim).



Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 27 Icon_minitimePet Sep 11, 2015 2:34 pm

Ventilslav ::
Oni misle da smo mi gluplji od njih, a to je vrlo tesko biti, pa da nas zavlace kako hoce.

Oni za sebe uzimaju pare izmedju ostalog i sto npr. ne davaju studentske kredite nego uzmu za sebe, ili sto ne davaju pare za Backu nego njih ucare, a u obracunu rashoda stave- pare otisle Backoj, pare otisle studentima, odrzavanju zelenila i tako dalje...Njih dvoje su obezbedili svoju lozu do sedmog kolena vec, koliko su para uzeli, samo mi nije jasno kako Djedovca nije sramota da dolazi u lozu da sedi...ah da, zaboravljam, oni kao i njihovi gospodari iz Beograda ne znaju za nikakav stid.

Ako nas navedu da idemo preko advokata, advokat nikako ne sme biti iz Palanke, jer su svi oni povezani sa opstinarima i samo ce nas zavlaciti kao sto su radili sa mnogo ljudi iz opljackanih palanackih firmi.
Advokat mora biti najbolje iz Beograda i da nije clan SNS-a.

Backa je klub gradjana i kao takvoj joj pripadaju pare iz budzeta, preko toga se ne sme preci. Ako se ne bude moglo mirnim putem izdejstovati javite nam i okupicemo se, razglasicemo ljudima, i na fejs stranici i oticemo u opstinu.
Posljednja stvar koju zelim je da te pare odu njima, a ako ih ostavimo na miru naravno da ce otici.(Doduse mislim da su oni vec ucarili bas te pare za sebe, pa im je sad mrsko dati, jer ih smatraju njihovim).



sve je moguce
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 27 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 27 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 63 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Sajt FK Backa
» Marketing FK Backa
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: