Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+44
Danac
Zttq
ZivJeFudbalUmroNije
miletesic01
maurinjo
Admin
1986Nenad
bossmita
Pera
Ventilvoje
nagib
Киламанија
LjubiteljFudbala
vox populi
Sloboda Ili Ništa
Uzice11
SrpskiIlokBP
NemirnaBacka
Nikola Petrovic BG
marko celarevo
NikolaRadjenovic
PLAVOGARDISTA
Daka5
Gajdobra87
Carapan
Miki Veliki
ZvoneSampione
Crveni Djavoli KG
JovanRaskovic
Joca
Nervno
Vojvoda
aimar
MarjanRnic
Шоне
Daki86
x-man
grnja
DimaBP
napredBacka
dunavska76neman
Gogi
patriota-pancevo
Kleka
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 62 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Crveni Djavoli KG




Број порука : 6
Join date : 21.08.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 25 Icon_minitimePet Sep 11, 2015 6:59 am

miletesic01 ::
Crveni Djavoli KG ::
Hvala na dobrodoslici. Situacija je katastrofalna i ne vidim da ce se nesto promeniti na bolje u narednom periodu, nije ni ispadanje problem ali se bojim gasenja Crying or Very sad Politika se previse mesa ne bih da pominjem stranke mada vam je verujem sve jasno. Kako je prosao KK Radnicki bojim se da ce proci i FK Radnicki. Nasu igru nose omladinci koji nemaju snage da se suprostave zrelim momcima iz ostalih klubova. Napustio nas je i Nesko Milovanovic, nasa legenda a ako je on otisao to nisu cista posla.
Na zalost pred Radnickim 1923 su teska vremena ,znam da i ovaj sadasnji radnicki nije onaj protiv koga sam ja igrao vec neki novi koji je pocetkom ovog veka Nebojisa Lekovic napavio ako se ne varam od nekog kluba iz KG ,tako su bar pisali po novinama .KG je veliki grad a jos veci fudbalski grad i nepravda je to sto vam se desava


Pustite novinske natpise.Radnicki je Radnicki.
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 25 Icon_minitimePet Sep 11, 2015 7:02 am

Crveni Djavoli KG ::
Pozdrav svim forumasima a pre svega domacinima navijacima Backe!Prvo da se predstavim zovem se Milos,iz Kragujevca sam,79 godiste i veliki navijaci Radnickog.
Danima posmatram forum i pokusavam sve da procitam ali poprilicno je obimno pa jos nisam sve povezao dosta sam iznenadjen istorijom Backe deo foruma Pogled unazad mi je najintresantniji.Fasciniran sam da ovako nesto postoji jer Kragujevac od 150 hiljada stanovnika sa Radnickim u superligi nije imao ovako velik forum bilo nas je oko 300 registrovanih Nazalost ugasen je forum Radnicki volim i ostao je samo navijacki Crveni Djavoli.Imao bih mnogo pitanja za vas ali citacu jos mozda su pitanja vec postavljena pa da se ne ponavljam.Zelim vam sve najbolje,da Backa postane stabilan klub pre svega a da li ce biti 1. ili 2. liga mislim da je manje bitno i jos vam vise zelim da nikad ne pustite titove blizance te utakmice su utakmice u kojima se vidi ko igra fudbal i ko zeli publiku a ko je filijala.

Dobrodošao Miloše! Kako si saznao za forum i s obzirom da si mlađi koliko znaš o istoriji Bačke? O istoriji Radničkog pretpostavljam da smo svi upoznati jer je to jedan od najpoznatijih klubova Srbije. Šteta je to što se sve dešava. Više bih voleo da se u forumu prepucavamo ko je bolji a da momci na terenu "ginu" da to i dokažu. Sport je viteška borba u kojoj bi trebao da pobeđuje bolji ili srećniji. Dokle god o sportu budu odlučivali koji nemaju veze s sportom (citirao bih jednog našeg člana, mislim da je to X-man koji je rekao "taj ni kera nije šutnuo") ovakve stvari će se dešavati. Politiku političarima, ekonomiju ekonomistima a sport sportistima.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 25 Icon_minitimePet Sep 11, 2015 7:02 am

Crveni Djavoli KG ::
miletesic01 ::
Crveni Djavoli KG ::
Hvala na dobrodoslici. Situacija je katastrofalna i ne vidim da ce se nesto promeniti na bolje u narednom periodu, nije ni ispadanje problem ali se bojim gasenja Crying or Very sad Politika se previse mesa ne bih da pominjem stranke mada vam je verujem sve jasno. Kako je prosao KK Radnicki bojim se da ce proci i FK Radnicki. Nasu igru nose omladinci koji nemaju snage da se suprostave zrelim momcima iz ostalih klubova. Napustio nas je i Nesko Milovanovic, nasa legenda a ako je on otisao to nisu cista posla.
Na zalost pred Radnickim 1923 su teska vremena ,znam da i ovaj sadasnji radnicki nije onaj protiv koga sam ja igrao vec neki novi koji je pocetkom ovog veka Nebojisa Lekovic napavio ako se ne varam od nekog kluba iz KG ,tako su bar pisali po novinama .KG je veliki grad a jos veci fudbalski grad i nepravda je to sto vam se desava


Pustite novinske natpise.Radnicki je Radnicki.
od srca vam zelim da Radnicki prezivi ovu krizu i vrati se putevima na stare staze
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 25 Icon_minitimePet Sep 11, 2015 7:04 am

Stvarno situacija sa klubovima od tradicije je katastrofalna Dinamo ne postoji, Gasi se Somborski Radnicki, KG tone, Kikinda, Proleter, tuzno
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 25 Icon_minitimePet Sep 11, 2015 7:06 am

x-man ::
Stvarno situacija sa klubovima od tradicije je katastrofalna Dinamo ne postoji, Gasi se Somborski Radnicki, KG tone, Kikinda, tuzno
OCIGLEDNO DA JE SVE TO SISTEMSKA GRESKA ,NIKO NE VODI RACUNA O FUDBALU U SRBIJI OD ONIH KOJI BI TO TREBALI A TO JE LOKALNA SAMOUPRAVA .Kakvi su nasi opstinari Backa ne bi ni postojala
Nazad na vrh Ići dole
Crveni Djavoli KG




Број порука : 6
Join date : 21.08.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 25 Icon_minitimePet Sep 11, 2015 7:09 am

Pera ::
Crveni Djavoli KG ::
Pozdrav svim forumasima a pre svega domacinima navijacima Backe!Prvo da se predstavim zovem se Milos,iz Kragujevca sam,79 godiste i veliki navijaci Radnickog.
Danima posmatram forum i pokusavam sve da procitam ali poprilicno je obimno pa jos nisam sve povezao dosta sam iznenadjen istorijom Backe deo foruma Pogled unazad mi je najintresantniji.Fasciniran sam da ovako nesto postoji jer Kragujevac od 150 hiljada stanovnika sa Radnickim u superligi nije imao ovako velik forum bilo nas je oko 300 registrovanih Nazalost ugasen je forum Radnicki volim i ostao je samo navijacki Crveni Djavoli.Imao bih mnogo pitanja za vas ali citacu jos mozda su pitanja vec postavljena pa da se ne ponavljam.Zelim vam sve najbolje,da Backa postane stabilan klub pre svega a da li ce biti 1. ili 2. liga mislim da je manje bitno i jos vam vise zelim da nikad ne pustite titove blizance te utakmice su utakmice u kojima se vidi ko igra fudbal i ko zeli publiku a ko je filijala.

Dobrodošao Miloše! Kako si saznao za forum i s obzirom da si mlađi koliko znaš o istoriji Bačke? O istoriji Radničkog pretpostavljam da smo svi upoznati jer je to jedan od najpoznatijih klubova Srbije. Šteta je to što se sve dešava. Više bih voleo da se u forumu prepucavamo ko je bolji a da momci na terenu "ginu" da to i dokažu. Sport je viteška borba u kojoj bi trebao da pobeđuje bolji ili srećniji. Dokle god o sportu budu odlučivali koji nemaju veze s sportom (citirao bih jednog našeg člana, mislim da je to X-man koji je rekao "taj ni kera nije šutnuo") ovakve stvari će se dešavati. Politiku političarima, ekonomiju ekonomistima a sport sportistima.

Pero sve si rekao nemam sta dodati!Hvala ti za ovo da sam mladji i nisam bas tako mlad 79 godiste ne znam koje si ti ako si dosta stariji da persiram? Smile Za vas forum sam saznao sasvim slucajno na fejsbuku je neki momak ostavio link foruma na stranici koja pise o sportu i tada sam se registrovao nisam hteo odmah da pisem dok ne vidim o cemu se radi ali vidim da je ovo i vise nego ozbiljan forum.Jos nisam naleteo na nesto slicno meni je fascinantno da toliki gradic i klub kao sto je Backa moze da okupi ovaj broj ljudi.Ne vredjam ne zelim da kazem da ste mali da se neko ne uvredi samo kazem da je forum velik i za mnogo vece gradove.Inace jos kad ste usli u ligu bili ste mi simpaticni zbog imena kluba,Backa kao citava oblast i kao pola imena vaseg grada Smile
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 25 Icon_minitimePet Sep 11, 2015 7:09 am

miletesic01 ::
x-man ::
Stvarno situacija sa klubovima od tradicije je katastrofalna Dinamo ne postoji, Gasi se Somborski Radnicki, KG tone, Kikinda, tuzno
OCIGLEDNO DA JE SVE TO SISTEMSKA GRESKA ,NIKO NE VODI RACUNA O FUDBALU U SRBIJI OD ONIH KOJI BI TO TREBALI A TO JE LOKALNA SAMOUPRAVA .Kakvi su nasi opstinari Backa ne bi ni postojala

Ne pominji mi ih Mile taman sam lepo rucao :D , da se ja pitam opstina bi vodila racuna samo o pet stvari :

1. Putevi u opstini
2. Zaprasivanje komaraca leti
3. Uredjenje priobalja
4. Fk Backa
5. Kajakaski klub
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 25 Icon_minitimePet Sep 11, 2015 7:10 am

x-man ::
miletesic01 ::
x-man ::
Stvarno situacija sa klubovima od tradicije je katastrofalna Dinamo ne postoji, Gasi se Somborski Radnicki, KG tone, Kikinda, tuzno
OCIGLEDNO DA JE SVE TO SISTEMSKA GRESKA ,NIKO NE VODI RACUNA O FUDBALU U SRBIJI OD ONIH KOJI BI TO TREBALI A TO JE LOKALNA SAMOUPRAVA .Kakvi su nasi opstinari Backa ne bi ni postojala

Ne pominji mi ih Mile taman sam lepo rucao :D , da se ja pitam opstina bi vodila racuna samo o pet stvari :

1. Putevi u opstini
2. Zaprasivanje komaraca leti
3. Uredjenje priobalja
4. Fk Backa
5. Kajakaski klub
da umesto da vode racuna samo o sebi jer su oni sebi najbitniji ,sbicnjaci jedni
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 25 Icon_minitimePet Sep 11, 2015 7:12 am

Nesto gledam skrivene goste,nove clanove ,posmatrace broj postova ,uplasio sam se da ne padne server googlu koliko nas je na nasem forumu Basketball
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 25 Icon_minitimePet Sep 11, 2015 7:13 am

Ako me iznerviraju osnovacu grupu gradjana "Fk Backa" :D , da nema stranku iza sebe garantujem da bih pocepao prvog coveka opstine na izborima
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 25 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 25 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 62 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Fitnes kafana
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Pripremne utakmice 2014/15

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: