Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+44
Danac
Zttq
ZivJeFudbalUmroNije
miletesic01
maurinjo
Admin
1986Nenad
bossmita
Pera
Ventilvoje
nagib
Киламанија
LjubiteljFudbala
vox populi
Sloboda Ili Ništa
Uzice11
SrpskiIlokBP
NemirnaBacka
Nikola Petrovic BG
marko celarevo
NikolaRadjenovic
PLAVOGARDISTA
Daka5
Gajdobra87
Carapan
Miki Veliki
ZvoneSampione
Crveni Djavoli KG
JovanRaskovic
Joca
Nervno
Vojvoda
aimar
MarjanRnic
Шоне
Daki86
x-man
grnja
DimaBP
napredBacka
dunavska76neman
Gogi
patriota-pancevo
Kleka
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 57 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 14 Icon_minitimeNed Sep 06, 2015 3:18 pm

patriota ,utakmica sa napredkom je samo jedna utakmica i na njoj se moze osvojiti tri boda isto kao i na svakoj drugoj utakmici ,ne postaje se prvak ako pobedis napredka vec ako pobedjujes sve ostale ...i ako ne gubis bodove kuci tu se gubi prvenstvo a ne na strani i ti to dobro znas ,Dinamo je kuci izgubio prvenstvo a ne na strani ..? gresim li .?
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 14 Icon_minitimeNed Sep 06, 2015 3:20 pm

To je upravo ono sto govorim, iz nikakvih sansi vi dobiste dva gola na jednoj utakmici Wink
Sredina je ok, maleni Bajic me podseca na nekog jako dobar igrac u svakom slucaju a svi ti momci koji si nabrojao po meni nisu nikakvi golgeteri. Za Cekovica i sami forumasi kazu da je nikakav prosle sezone su se mnogi ovde zalili na njega Xman je svedok ako se ti ne secas a verujem da se secas.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 14 Icon_minitimeNed Sep 06, 2015 3:21 pm

Odoh da spavam ,laku noc svima i veliki pozdrav .
Molim vas da pozovemo sve nase prijatelje drugove da u subotu dodju do 16.h na nas stadion kako bi oborili gledanost ove lige i pokazali svima koliko nas ima
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 14 Icon_minitimeNed Sep 06, 2015 3:23 pm

ocito je da sa efikasnoscu nemamo problem a i kako bi imali pored takve veze. Pozdrav Marjane.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 14 Icon_minitimeNed Sep 06, 2015 3:30 pm

Laku noc Marjane. Rekord po poseti Backa ne moze da obori nikad jer od raspada stare Jugoslavije 2. liga je belezila i po 30 hiljada gledalaca na jednoj utakmici to je Radnicki Kragujevac - Smederevo i jos par puta Radnicki Kragujevac sa nekim ne znam tacno. A od kad se zove PLS mislim da je opet Radnicki oborio rekord kad su slavili ulazak u superligu bilo je valjda nekih 10 hiljada, Nislije isto tako. Tesko da bi i Dinamo oborio novi rekord o starom necu ni da pricam.

Inace evo kako se u Pancevu radi! Ovo su ragbisti Dinama, vole slozno da zapevaju Wink

https://www.youtube.com/watch?v=bNa5LMWyj4E
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 14 Icon_minitimeNed Sep 06, 2015 6:01 pm

Za Noskovica nisam siguran da nije nikakav golgeter. On nije dao previse golova u Subotici, ali kao sto neko sa foruma rece ta ekipa igra bunker. Mozda bude golgeter u ovoj ligi sa Backom koja igra ofanzivan fudbal pa i on dodje do punog sjaja kao napadac, videcemo...voleo bih to.

A ako me pamcenje dobro sluzi pre neke pola decenije mozda malo manje je dao dva gola Zvezdi na Marakani Smile
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 14 Icon_minitimeNed Sep 06, 2015 6:14 pm

A i cini mi se da ce moci da nosi Backu u napadu kao sto radi Beljic u Napretku, jer je fizicki veoma jak i time moze da pravi prostor i sebi i saigracima. Doduse ako Napretku treba jedan igrac da ih vuce, Backoj bas i ne jer ima vise kvalitetnih igraca :D
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 14 Icon_minitimeNed Sep 06, 2015 10:42 pm

Bravo momci svaka cast razuemete se u taktiku i u fudbal a cini mi se da patriota namerno "provocira i pravi se da ne razume takticke zamisli" ok ako tako hoce i tako misli nikada nece napredovati u fudbalu sa znanjem :joker: a Dinamo ce igrati petu ligu ako po tom receptu budu birali igrace i pravili igru .
Patriota ne jede vise velika riba malu ribu ,to je vreme proslo sada je vreme da brza riba jede sporu ribu i to ti je taktika u fudbalu ,brzi igraci,brz pas ,brzo kretanje i promena mesta i rezultat je pobeda Basketball
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 14 Icon_minitimePon Sep 07, 2015 2:15 pm

Marjane moram nesto da priznam. U mnogim stvarima me podsecas na mene. Volis svoj klub, postujes svakog, tolerantan si i spreman na razgovor, hoces da izadjes u susret navijacima sto je jako bitno na dugorocnom planu... Ima Backa sa tobom buducnost ali gde je granica videcemo meni se cini da je to PLS trece ili cetvrto mesto recimo.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 14 Icon_minitimePon Sep 07, 2015 2:19 pm

hahahaha patriota ako te podsecam na tebe onda cu biti drugi jer koliko se secam ti si bio drugi odmah iza Backe hahaha
ali zaboravljas da sam ja bio golman i da sam nosio dres sa brojem 1 hahaha
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 14 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 14 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 57 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Fitnes kafana
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Pripremne utakmice 2014/15

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: