Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Stadion "Slavko Maletin Vava"

Ići dole 
+65
Milhaus
FKBP
igor-bp
head hunter pg
pdvfc
napredBacka
Mikela
Dzoni
ilovebackapalanka
Kobajla
Daki86
panke09
aimar
1986Nenad
martick
bossmita
Miki Veliki
Gorangoxy
JovanRaskovic
Neko
nagib
maurinjo
deki
SirkBP
Nikola Petrovic BG
NikolaRadjenovic
Ventilvoje
PLAVOGARDISTA
Sloboda Ili Ništa
laki987
KanarinacNS
Напред Бачка
vlada budala
majstorBP
Zelen 81
grnja
marko celarevo
Gogi
Киламанија
Nervno
patriota-pancevo
Rale BP
Шоне
DimaBP
miletesic01
Pera
Ludak
GALO
zivanov
MarjanRnic
sportista
dunavska76neman
x-man
LjubiteljFudbala
srba ilic
bolle86
Boka
BraneBP
ZILE
Joca
Danac
Vojvoda
Kleka
Marko 89
Admin
69 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 44 ... 78  Sledeći
AutorPoruka
marko celarevo

marko celarevo


Број порука : 42
Join date : 03.08.2014
Локација : Челарево

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 10 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 6:04 am

Evo ga link pa citajte malo to je poslednja stranica i ima jos nesto na stranici pre toga. http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=404830&page=1564

Marjane i meni je CSK drag klub ali mislim da je los potez ulazak u drugu ligu. Ja pre svega gledam intres cele drzave i naseg fudbala. Srpski fudbal pati od izgleda neizlecive bolesti a u tome se svi slazemo ja mislim a to je forsiranje Beogradskih klubova i kluba iz jako malih sredina. Kome igra Celarevo u drugoj ligi a jedan Radnicki Pirot igra trecu ligu, klub koji moze na stadionu da ima vise ljudi nego sto Celarevo ima stanovnika ako me razumete.

Moja vizija superlige pa recite sta kazete:
Zvezda
Partizan
Vojvodina
Radnicki Nis
Radnicki Kragujevac
Borac Cacak
Proleter Zrenjanin
Spartak Subotica
Backa Backa Palanka
Sloboda Uzice
Macva Sabac
Dinamo Vranje
Radnicki Pirot
Smederevo
Napredak Krusevac
I sesnaesti clan moze jos jedan iz Beograda idealno da se smenjuju OFK, Zemun i Rad mada umesto njih moze recimo Srem SM, Sloga KV, Timok Zajecar, Jagodina, Loznica, Dinamo Pancevo, Novi Pazar itd... Sanjam jake dve prve lige sa takvim imenima.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 10 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 6:11 am

slazem se Marko
Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

dunavska76neman


Број порука : 239
Join date : 25.07.2014

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 10 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 6:31 am

marjane vi svemu doskocite :D

citao sam na ilovebackapalanka.com o ovom projektu i kamo srece da dodje do njegove realizacije i pored toga sto mi je stari stadion u srcu i lokacija je najlepsa moguca ali dobro ako vec ne moze nista da se preduzme i da se tu izgradi stadion onda sta da radimo. Kad sam rekao vi svemu doskocite mislio sam na ovo kapacitet od 5 % za goste cheers i to treba jedan deo na zapadnoj (bice veca tribina) ograditi kao kavez i tu da bude prostor za delije, grobare, firmase, meraklije a ne na buducoj istocnoj pa da se vide na tv-u da ispadne da su sve gostujuci navijaci na nasem stadionu Smile Kao u Celarevu sto ste spomenuli jedan mali deo i bice sasvim dovoljno kao kad je gostovala Zvezda u kupu u Celarevu pre 6-7 godina i bilo im je sasvim dovoljno ono malo. Ni slucajno ne dati istok koji se vidi na prenosu!!! Basketball
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 10 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 6:35 am

Drago mi je da i vi vodite racuna o svemu . Zalosno je sto se ti kavezi moraju praviti po stadionima ...mora se omladina uposliti da potrosi visak energije na rad a ne na svadje i tuce po stadionima cheers
Nazad na vrh Ići dole
Zelen 81

Zelen 81


Број порука : 9
Join date : 08.05.2015
Локација : juzna pruga,cair

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 10 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 6:40 am

upucen sam sa sajta skyscrapercity na ovaj forum.tamo se bavimo dizajnom i izgledom buducih stadiona u srbiji.ovaj projekat izgleda dobro nadam se da necete praviti stadion sa atletskom stazom nego fudbalski kao sto ste i imali jel sam u pravu?tako izgleda po projektu i ceo projekat je jako dobar ali bih dodao i reflektore.sto se tice propisa uefe uveravam vas da se bez 8000 grupe ls i lige evrope ne mogu igrati ni pod kojim uslovima doduse to vam nije ni bitno nemate valjda tolike ambicije hahaha?ako imate nek je sa srecom vama zelim puno srece i voleo bih da vas vidim umesto cukarickog ja ne znam kome treba jak cukaricki.




ps: otkud ovoliko ljudi da pise?trebace mi par dana da procitam ovo ali cu to uraditi sa zadovoljstvom okrenite se svom klubu batalite zvezda i partizan podele nek svaki grad navija za svoje pozdrav iz nis
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 10 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 6:48 am

postovani Zelen ,nece biti atletske staze oko stadiona ...
Nekada sam ja ucio da je atletika kraljica svih sportova ,osnova za svaki sport ali izgleda da novim savremenim naucnicima to nije bitno :D
Nikada nisam voleo stadione sa atletskom stazom ,oni "guse" fudbalski ambijent :D
Ljudi u BP i okolini vole svoj brend FK Backu ,nekada se popularnost BP ogledala u Dunavskim cardama i po FK Backoj king
Izgleda da se "neko" setio da obnovi univerzalne drustvene vrednosti i da spoji lepo i korisno ,sport i turizam kao simbiozu uspeha cheers
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 10 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 6:49 am

Zelen ima nas iz celog grada a i sire ovde se za Backu navija forum je dokaz a poseta na stadionu jos veci dokaz cheers

Evo te slike stadiona nema nista detaljnije koliko vidim. Marjane po ovome stadion se nalazi iza teniskih i rekrecionih terena dakle na mestu sadasnjeg terena Krila zar ne? Ako je tako onda ce imati prostora za juznu i severnu tribinu jer teren krila ima atletsku stazu a nas stadion bi bio bez atletske samim tim bilo bi prostora zar ne? I hoce Krila biti izmestena na teren Starog Grada? Mislim da bi to bilo idealno.

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 10 10454337_10202890066572362_8324016744738920744_n

Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 10 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 6:54 am

Plan je da sve bude kao na slici ,ove godine prvo teren sa vestackom travom ,paralelno sa tribinom na krilim krajine tu je sada neka suma a do rukumetnih terena i teniskih se pravi mala tribina od 2.000 sedecih mesta ,atletske staze nema sto je dobro za fudbalski ambijent
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 10 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 6:56 am

https://www.wetransfer.com/downloads/b2abad52f0a3c0b5b1b0c1e9638652f520150508111218
Nazad na vrh Ići dole
Zelen 81

Zelen 81


Број порука : 9
Join date : 08.05.2015
Локација : juzna pruga,cair

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 10 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 7:02 am

sve je ovo jako lepo ne dajte se i istrajte a navijaci treba da su glavna pokretacka snaga naravno morate imati zdravu upravu inace bez toga nista marketing i bice navijaca.neko je napisao da bi navijace zvezde i partizana trebalo staviti u kavez na zapadnoj tribini ako dodje do toga i to je jedan od boljih predloga.istocna koja se vidi treba da se plavi sa zastavicama vasim da se vidi ciji je grad i cela drzava to da vidi prosla su vremena laznih pobednika samo jos jednom da pohvalim izgled foruma a sad cu da citam sve sto ima jer vidim da se dosta pise kao da je krstarica u pitanju a ne jedan lokalni forum ovo je jako jako dobro cuvajte ovo sto imate backopalancani
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 10 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Stadion "Slavko Maletin Vava"
Nazad na vrh 
Strana 10 od 78Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 44 ... 78  Sledeći
 Similar topics
-
» 9. kolo SLS Bačka vs Metalac .... subota stadion VAVA od 16h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: