Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Stadion "Slavko Maletin Vava"

Ići dole 
+65
Milhaus
FKBP
igor-bp
head hunter pg
pdvfc
napredBacka
Mikela
Dzoni
ilovebackapalanka
Kobajla
Daki86
panke09
aimar
1986Nenad
martick
bossmita
Miki Veliki
Gorangoxy
JovanRaskovic
Neko
nagib
maurinjo
deki
SirkBP
Nikola Petrovic BG
NikolaRadjenovic
Ventilvoje
PLAVOGARDISTA
Sloboda Ili Ništa
laki987
KanarinacNS
Напред Бачка
vlada budala
majstorBP
Zelen 81
grnja
marko celarevo
Gogi
Киламанија
Nervno
patriota-pancevo
Rale BP
Шоне
DimaBP
miletesic01
Pera
Ludak
GALO
zivanov
MarjanRnic
sportista
dunavska76neman
x-man
LjubiteljFudbala
srba ilic
bolle86
Boka
BraneBP
ZILE
Joca
Danac
Vojvoda
Kleka
Marko 89
Admin
69 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 42 ... 78  Sledeći
AutorPoruka
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 6 Icon_minitimePon Maj 04, 2015 11:18 am

Ma klasičan indijanac, sad je redovan u Petrovcu na Mlavi, verovatno ima jelo i piće. Svaka utakmica je neviđena krađa protiv domaćina.

Da ne pričam da je čovek nepismen.
Nazad na vrh Ići dole
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 6 Icon_minitimePon Maj 04, 2015 11:25 am

Patriota odlicna ti je ova slika. Nas istok bi mogao da izgleda jednog dana ovako i da bude slican zapadu, zidovi iza golova kao sto ima Metalac u GM plus reflektori i imali bi jedan od najlepsih stadiona u zemlji. I nas zapad bi mogao da lici na ove tribine, sve plave stolice, niska ograda, i zatvoreni prostori iza krova i ona dva lima. Limovi i upravna zgrada iste boje da budu i estetski bi to bila bombona.

Stadion Slavko Maletin Vava buduci izgled  :D  

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 6 Treningova-plocha3
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 6 Icon_minitimePon Maj 04, 2015 12:17 pm

Prosto prelep stadion. Najlepse je tako napraviti sve jednako a mislim da je i najlakse. Zasto se kod nas sve tako komplikuje ja ne znam ni sam.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 6 Icon_minitimeČet Maj 07, 2015 11:42 pm

postovani ljubitelji fudbala ,
juce je zamenik predsednika opstine BP na prijemu i satanku prezentirao izgled SRC Tikvara u okviru koga je po detaljnom planu predvidjen i potpuno novi stadion FK Backa sa 5.000 sedecih mesta sa dve tribine i sa 4 zvedice po UEFA pravilima sto znaci da ce na njemu moci da se igraju sve medjunarodne utakmice ,povod je bio dobijanje sredstava od fonda za kapitalna ulaganja za dovrsetak bazena koji su u neposrednoj blizini ali i konkurisanje za podlogu terena sa vestackom travom za koji su zajednicki kod FSS konkurisali FK Backa i lokalna samouprava ,okvirna vrednost te donacije od strane FSS je priblizno 150.000.-eura ali ne u novcu vec u terenu sa vestackom travom ,FK Backa i opstina BP su usle u najuzi izbor za dobijanje takvog terena na teritoriji FS Vojvodine donira se 4 terena a u uzi izbor je uslo 6 klubova i lokalnih samouprava .Ukoliko bude sve kako ja ocekujem i mi dobijemo donaciju negde u OKTOBRU ove godine ce se na novoinstaliranom vestaku dimenzija 105 x 65 metara paralelno sa terenom krila krajine kontrljati fudbalska lopta ...
sto se tice pocetka izgradnje novog stadina za FK Backu to se ocekuje u sledecoj godini odmah posle lokalnih izbora jer ovaj projekat nema veze sa stranackim interesima vec sa dugorocnim uredjenjem priobalja Dunava i sportsko-turistickim potencijalom Backe Palanke .:D
king
Sama ovakva ideja ,rad na njoj i njena realizacija za mene licno znaci ,pobedu mudrosti i pameti ,kvalitetnu prevenciju,organizovanje i usmeravanje omladine u sport a ne u poroke te mislim da je to najbolja materijalizacija misije jednog sportiste ...sada sam zadovoljan sto sve ovo ide ovim smerom i tokom a bicu srecan kada se sve zavrsi king za dve tri godine :D u kojoj ce ligi biti Backa tada ,kada bude imala sav ovaj potencijal i infrastrukturu cheers
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 6 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 12:54 am

Marjane čestitam na ovome!
Na kojoj lokaciji će biti novi stadion: na postojećoj ili negde drugde?
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 6 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 1:16 am

SRC Tikvara sadasnji teren Krila Krajine tu je plan
Nazad na vrh Ići dole
Nervno

Nervno


Број порука : 154
Join date : 03.08.2014
Локација : Ulaz 3 sektor B

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 6 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 1:18 am

Marjane znate li sluajno dali je i Sloboda usla u uzi krug za dobijanje terena sa vestackom podlogom posto smo prosle godine vec bili viđeni za dobijanje istog, posto sad nema koga u Fss da lobira za nas mislim da od tog posla nema nista. Jeste da nasa dva okruga nemaju nikakve veze ali mozda imate uvid u odluku za klubove koji su usli u uzi izbor za teritoriju cele Srbije?
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 6 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 1:19 am

Teren sa vestackom travom bi bio iza sadasnjih tribina terena Krila
Nazad na vrh Ići dole
Киламанија

Киламанија


Број порука : 40
Join date : 30.04.2015
Локација : Бачка Паланка

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 6 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 1:30 am

Шта ће се десити са данашњим стадионом Бачке?
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 6 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 1:30 am

da bio bi iza njih paralelno sa postojecim terenom
Sto se tice Slobode da li usla u uzi izbor nemam informacija jer se podaci prikupljaju na Regionu a onda se prosledjuju u FSS ,u Vojvodini su vec klubovi i lokalne samouprave zajednicki podnele zahteve tako da imam informacije a vi bi trebalo da se raspitate preko Radeta Popovica generlanog sekretara regiona ,mogu vam i ja to proveriti ali sledece nedelje kada budem u BG tj. u savezu
ako vec do tada nedobijete informacije
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 6 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Stadion "Slavko Maletin Vava"
Nazad na vrh 
Strana 6 od 78Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 42 ... 78  Sledeći
 Similar topics
-
» 9. kolo SLS Bačka vs Metalac .... subota stadion VAVA od 16h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: