Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Stadion "Slavko Maletin Vava"

Ići dole 
+65
Milhaus
FKBP
igor-bp
head hunter pg
pdvfc
napredBacka
Mikela
Dzoni
ilovebackapalanka
Kobajla
Daki86
panke09
aimar
1986Nenad
martick
bossmita
Miki Veliki
Gorangoxy
JovanRaskovic
Neko
nagib
maurinjo
deki
SirkBP
Nikola Petrovic BG
NikolaRadjenovic
Ventilvoje
PLAVOGARDISTA
Sloboda Ili Ništa
laki987
KanarinacNS
Напред Бачка
vlada budala
majstorBP
Zelen 81
grnja
marko celarevo
Gogi
Киламанија
Nervno
patriota-pancevo
Rale BP
Шоне
DimaBP
miletesic01
Pera
Ludak
GALO
zivanov
MarjanRnic
sportista
dunavska76neman
x-man
LjubiteljFudbala
srba ilic
bolle86
Boka
BraneBP
ZILE
Joca
Danac
Vojvoda
Kleka
Marko 89
Admin
69 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 44 ... 78  Sledeći
AutorPoruka
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 11 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 7:05 am

MarjanRnic ::
https://www.wetransfer.com/downloads/b2abad52f0a3c0b5b1b0c1e9638652f520150508111218
Ne valja link.

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 11 2mzf993

@Zelen 81, dobrodošao.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 11 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 7:05 am

Hvala Zelen ,dobro dosao si uvek :D
Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

dunavska76neman


Број порука : 239
Join date : 25.07.2014

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 11 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 7:05 am

marjane ja sam skontao cini mi se, istocna tribina od 2000 sedecih mesta ce biti do rukometnih terena a zapadna od 3000 ce biti na mestu gde je sad tribinica na krilima. to je sve dobro a siguran sam 100 % da ce u tom slucaju biti vise nego dovoljno prostora za juznu i severnu tribinu

znaci kao sto kaze Vojvoda krila ce se premestiti na stari grad?
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 11 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 7:06 am

ops ne znam zasto kod mene se otvara king i ima video zapis sa sastanka :D
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 11 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 7:08 am

sve ovo oko prezentacije projekta i realizacije stadiona javno obelodanjujem da se zna sta je obecano i sta ko treba da uradi ,da se neko ne napravi lud po principu pojela maca . king
Nazad na vrh Ići dole
Zelen 81

Zelen 81


Број порука : 9
Join date : 08.05.2015
Локација : juzna pruga,cair

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 11 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 7:22 am

hvala na srdacnom prijemu citam i od srca mi je drago sto vidim sve ovo.iz pls ispadaju sloga kraljevo i macva iz sapca sigurno a moguce i sloboda to je po meni tragicno za srpski fudbal.njih bih kao i vas voleo u superligi ili u vrhu pls a ne u srpskoj ligi treba probuditi stare fudbalske centre samim tim bice vise navijaca na tribinama a kad gostuju zvezda i partizan nece ceo stadion navijati za njih protiv svog grada.nemam nista protiv komunizma niti sam ideoloski opredeljen ali u komunizmu su stvarani ti simboli zvezda/partizan i uzdizani do neba niko nije smeo osvojiti titulu osim njih pa tako i danas se praksa nastavlja i kad vidim da se bude nekadasnji velikani srce mi je puno i probudi mi se nada da nas fudbal mozda jos uvek ima nekakve sanse.

ps:pustite slobodu u poslednjem kolu da oopstane dace vam bodove sledece sezone kad vi budete napadali vrh vama ce trebati sto su drugi pametniji od vas nema od postenja nista
Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 11 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 7:36 am

Dobrodosao na forum cheers

Da se nismo malo zaleteli? Pogledajte od koga zavisi taj projekat Wink
Bice isto kao i bazen, pozoriste, "backa palanka na vodi", poplocavanje pesacke zone u glavnoj i sve ostalo. Dugo cemo mi jos igrati na stadionu "Slavko Maletin Vava" Wink
Eventualno mogu da nam sruse stari a novi ne izgrade to mi je najrealnije a novi stadion ce biti zavrsen kad i ovo navedeno Basketball

Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 11 Icon_minitimePet Maj 08, 2015 2:47 pm

Kleka ,u najgoroj kombinaciji ne mgu da nam sruse postojeci stadion , :D
Nazad na vrh Ići dole
majstorBP

majstorBP


Број порука : 48
Join date : 29.07.2014

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 11 Icon_minitimeSub Maj 09, 2015 5:30 am

postoje li neke detaljnije skice stadiona?

edit: video sam ono sto ima nije lose u sustini ali ako jos nije gotov projekat gledajte da istok ne bude znacajno manji od zapada, ipak je istok taj koji se vidi na tv prenosima i lepse bi bilo da su tu negde po velicini nego da sam zapad ima 3500 a istok 1500
Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

dunavska76neman


Број порука : 239
Join date : 25.07.2014

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 11 Icon_minitimeSub Maj 09, 2015 6:31 am

kako bi se zvao novi stadion?

-backa arena
-stadion kraj tikvare
-stadion tikvara
-stadion marjan rnic :D
...

:lol!:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 11 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Stadion "Slavko Maletin Vava"
Nazad na vrh 
Strana 11 od 78Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 44 ... 78  Sledeći
 Similar topics
-
» 9. kolo SLS Bačka vs Metalac .... subota stadion VAVA od 16h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: