Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+52
Plavi u srcu
alczbp
Daka05
NikolaRadjenovic
Danac
Ivica
dunavska76neman
borkorakic1
steva
LjubiteljFudbala
Pera
Milhaus
Carapan
nagib
x-man
Sekretaricina sestra
marko celarevo
Miki Veliki
MarjanRnic
Nervno
Ventilvoje
Rale BP
Rew
miletesic01
napredBacka
martick
Marko 89
Istocna Tribinaaa
Joca
SirkBP
Vojvoda
DimaBP
Samo malo
aimar
Neko
maurinjo
Cistacica
vlada budala
PirgosiPirot
Daka5
Daki86
PLAVOGARDISTA
Gogi
Шоне
goran123
Kleka
Lazar Acimov
majstorBP
ilovebackapalanka
Kobajla
Milko
panke09
56 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 30 ... 56, 57, 58 ... 75 ... 93  Sledeći
AutorPoruka
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 57 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 57 Icon_minitimeUto Maj 30, 2017 3:20 am

Ode Krastavac iz Radmickog,valjda nece kod nas...
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 57 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 57 Icon_minitimeSre Maj 31, 2017 12:50 pm

Ventilvoje ::
Ode Krastavac iz Radmickog,valjda nece kod nas...
Nece kod nas ... Forumska kafana "Backa" - Page 57 3733535733
Danas je i Apija otisao iz Backe ,srecan mu put ...ali nista ne brinite ,bicemo puno jaci od leta nego prosle godine ,prelazni rok pocinje 19.juna ( zvanicno ) ...u medjuvremenu se pregovara sa puno igraca ono sto je za sada sigurno dogovoreno je da dolazi golman Stanivukovic iz Indjije ( 1995.g) levo krilo NK Maribora Moravac ( 1995.g) koji sa nasih prostora igrao u CSK u svim mladjim selekcijama i ima u Mariboru medjunarodno iskustvo ,Milicevic vezni igrac iz Proletera iz Novog Sada (1992.g) ... Forumska kafana "Backa" - Page 57 1093637683
za koji dan kada se zavrsi sa jos nekim igracima obavesticu vas ali tek kada potpisu ugovore za Backu Forumska kafana "Backa" - Page 57 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
Sekretaricina sestra




Број порука : 30
Join date : 30.04.2017

Forumska kafana "Backa" - Page 57 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 57 Icon_minitimeSre Maj 31, 2017 1:15 pm

miletesic01 ::
Ventilvoje ::
Ode Krastavac iz Radmickog,valjda nece kod nas...
Nece kod nas ... Forumska kafana "Backa" - Page 57 3733535733
Danas je i Apija otisao iz Backe ,srecan mu put ...ali nista ne brinite ,bicemo puno jaci od leta nego prosle godine ,prelazni rok pocinje 19.juna ( zvanicno ) ...u medjuvremenu se pregovara sa puno igraca ono sto je za sada sigurno dogovoreno je da dolazi golman Stanivukovic iz Indjije ( 1995.g) levo krilo NK Maribora Moravac ( 1995.g) koji sa nasih prostora igrao u CSK u svim mladjim selekcijama i ima u Mariboru medjunarodno iskustvo ,Milicevic vezni igrac iz Proletera iz Novog Sada (1992.g) ... Forumska kafana "Backa" - Page 57 1093637683
za koji dan kada se zavrsi sa jos nekim igracima obavesticu vas ali tek kada potpisu ugovore za Backu Forumska kafana "Backa" - Page 57 3733535733

Nazalost Mile kao da mi se desava deja vu...istim ovim recima si na polubsezoni spominjao Stepija, Makarica... ja napisala da nemaju kvalitet svi me napljuvali i na kraju sezone moje reci se obistinile.Sve ove igrace veoma dobro poznajem izuzev golmana sa Milicevicem sam i licno dobra decko bio u Austriji 4 ligi fudbalom se bavi rekreativno fali mu 10 kila i nijedan mema kvalitet za Super ligu. Ovaj da valja ostao bi u Mariboru... tako da. Zivi bili pa videli. Ti kao sportski direktor toliko profesionalno radis svoj posao da je 15 igraca otislo iz Backe od toga bar 5 koji vrede a Backa zaradila 0 dinara???? I koliko ce ih jos otici...malo mi to ne ide u glavu.
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 57 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 57 Icon_minitimeSre Maj 31, 2017 2:43 pm

Nisam prolazio nekoliko dana pored stadiona,danas sam prošao,vidim kapije zatvorene,ništa se ne radi pa reko da pitam šta se dešava sa reflektorima???
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 57 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 57 Icon_minitimeSre Maj 31, 2017 10:35 pm

SirkBP ::
Nisam prolazio nekoliko dana pored stadiona,danas sam prošao,vidim kapije zatvorene,ništa se ne radi pa reko da pitam šta se dešava sa reflektorima???
Tender je raspisan ,a sada se valjda cekaju ponude potencijalnih izvodjaca jer je krajnji rok po tenderu za zavrsetak svih radova 15.jul 2017.g.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 57 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 57 Icon_minitimeSre Maj 31, 2017 10:37 pm

Sekretaricina sestra ::
miletesic01 ::
Ventilvoje ::
Ode Krastavac iz Radmickog,valjda nece kod nas...
Nece kod nas ... Forumska kafana "Backa" - Page 57 3733535733
Danas je i Apija otisao iz Backe ,srecan mu put ...ali nista ne brinite ,bicemo puno jaci od leta nego prosle godine ,prelazni rok pocinje 19.juna ( zvanicno ) ...u medjuvremenu se pregovara sa puno igraca ono sto je za sada sigurno dogovoreno je da dolazi golman Stanivukovic iz Indjije ( 1995.g) levo krilo NK Maribora Moravac ( 1995.g) koji sa nasih prostora igrao u CSK u svim mladjim selekcijama i ima u Mariboru medjunarodno iskustvo ,Milicevic vezni igrac iz Proletera iz Novog Sada (1992.g) ... Forumska kafana "Backa" - Page 57 1093637683
za koji dan kada se zavrsi sa jos nekim igracima obavesticu vas ali tek kada potpisu ugovore za Backu Forumska kafana "Backa" - Page 57 3733535733

Nazalost Mile kao da mi se desava deja vu...istim ovim recima si na polubsezoni spominjao Stepija, Makarica... ja napisala da nemaju kvalitet svi me napljuvali i na kraju sezone moje reci se obistinile.Sve ove igrace veoma dobro poznajem izuzev golmana sa Milicevicem sam i licno dobra decko bio u Austriji 4 ligi fudbalom se bavi rekreativno  fali mu 10 kila i nijedan mema kvalitet za Super ligu. Ovaj da valja ostao bi u Mariboru... tako da. Zivi bili pa videli. Ti kao sportski direktor toliko profesionalno radis svoj posao da je 15 igraca otislo iz Backe od toga bar 5 koji vrede a Backa zaradila 0 dinara???? I koliko ce ih jos otici...malo mi to ne ide u glavu.
NADAM SE DA CES TI ONDA KLUBU DATI PREPORUKU KOGA DA DOVEDEMO JER NAJLAKSE JE SAMO KRITIKOVATI .!
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 57 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 57 Icon_minitimeČet Jun 01, 2017 10:12 am

Bacite oko na zvezdinog stopera iz bezanije- stojanovica, kao i na sina save milosevica. Obojica su bili povezivani bar u novinama sa Backom ranije,a obojica su vrlo talentovani
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 57 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 57 Icon_minitimeČet Jun 01, 2017 1:55 pm

Ventilvoje ::
Bacite oko na zvezdinog stopera iz bezanije- stojanovica, kao i na sina save milosevica. Obojica su bili povezivani bar u novinama sa Backom ranije,a obojica su vrlo talentovani

Mali Xonogi Milošević ... mislim da on nije rođen da bude fudbaler. Sa X nogama visok truntav .....gledao sam ga više puta s Proleterom ... za njega je Macanović doktor
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 57 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 57 Icon_minitimeČet Jun 01, 2017 3:08 pm

Ne znam, ali bi Backa trebala da nadje proverene igrace za opstanak u ligi. Ovi iz druge lige i taj Moravac su lutrija. Nijedan od tih iz druge lige sto su dosli na zimu nije nista pokazao,sem Apije. Mada jasno je da su finansije glavna prepreka.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 57 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 57 Icon_minitimeČet Jun 01, 2017 10:29 pm

Ventilvoje ::
Ne znam, ali bi Backa trebala da nadje proverene igrace za opstanak u ligi. Ovi iz druge lige i taj Moravac su lutrija. Nijedan od tih iz druge lige sto su dosli na zimu nije nista pokazao,sem Apije. Mada jasno je da su finansije glavna prepreka.
Delimicno si u pravu ,finansije jesu i nisu prepreka ,u drugim klubovima obecavaju kule i gradove igracima a onda skoro nista ne isplate pa se ili tuze ili igraci da bi dobili papire potpisuju sporazume da im klub nista ne duguje ,i onda dobiju ispisnicu i idu u druge klubove ...evo primera igrac dodje u klub u januaru ,klub mu obeca platu 1000 evra i nju isplati npr. krajem februara a onda ne isplacuje mu nista ni za februar,mart ,april i naravno maj i igrac stice pravo da tek posle tri meseca uzastopne ne isplate tuzi klub ali tu je vec jun i prelazni rok i sta igrac da uradi nego dodje u klub i kaze dajte mi papire da idem a ja cu potpisati sporazum da mi nista ne dugujete ...
Mi kao klub vodimo sasvim drugaciju politiku a to je ono sto obecamo to i isplatimo ,primanja igraca ( plate ) su 500 evra u dinarskoj protivvrednosti i isplacuju se svih 12 meseci sto je jednako 6.000.-evra u velikoj vecini drugih klubova plate se isplacuju 9 meseci (to je varijanta iz ugovora jer toliko i traje takmicarska sezona) i igracu daju npr.700 evra platu sto je ukupno godisnje primanje =6.300.evra ...
Ono sto mi u klubu saznajemo od drugih klubova da se igrac u prosecnom klubu nase lige placa godisnje (plata +transfer rata ) od 6.000. do 10.000.evra ...naravno sem velikih klubova i velikih igraca i onda ostaje veliko pitanje koliko im od ugovorenog stvarno i isplate ...naravno da u ovaj iznos ne ulaze premije za osvojene bodove a premije u nasoj ligi nema bar 30% klubova (okvirno nase premije su bile ako igraci osvoje bod oko 100 evra a ako pobede imali su premiju u rasponu od 150 do 200 evra po igracu ...posto smatram da sve treba da znate i da nista ne treba da sakrijemo ovo vam i pisem jer to je nasa klupska politika ,OBECAJ,STAVI U UGOVOR SAMO ONO STO STVARNO MOZES I DA ISPUNIS I ISPLATIS Forumska kafana "Backa" - Page 57 1777517561
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 57 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 57 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 57 od 93Idi na stranu : Prethodni  1 ... 30 ... 56, 57, 58 ... 75 ... 93  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Marketing FK Backa
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Pripremne utakmice 2014/15

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: