Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+52
Plavi u srcu
alczbp
Daka05
NikolaRadjenovic
Danac
Ivica
dunavska76neman
borkorakic1
steva
LjubiteljFudbala
Pera
Milhaus
Carapan
nagib
x-man
Sekretaricina sestra
marko celarevo
Miki Veliki
MarjanRnic
Nervno
Ventilvoje
Rale BP
Rew
miletesic01
napredBacka
martick
Marko 89
Istocna Tribinaaa
Joca
SirkBP
Vojvoda
DimaBP
Samo malo
aimar
Neko
maurinjo
Cistacica
vlada budala
PirgosiPirot
Daka5
Daki86
PLAVOGARDISTA
Gogi
Шоне
goran123
Kleka
Lazar Acimov
majstorBP
ilovebackapalanka
Kobajla
Milko
panke09
56 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 53 ... 93  Sledeći
AutorPoruka
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 13 Icon_minitimeNed Maj 22, 2016 5:11 pm

Шоне ::
Биће Бачка ФК Бачка пре него што ти мислиш, сумњао си и за пласман у највиши ранг колико се сећам а ова управа доказује да може много Wink

Sanjaj. OFK Backa ostaje zauvek tako vam je i na ulaznicama sad tako ce biti i na dresovima i svuda ce da dominira to OFK i zauvek ce tako ostati odnosno dok se ne ugasite. Jednostavno FK nikad nece biti i to je to. Ne mrzim vas ja sam neko ko je na forumu iznosio cinjenice svidelo se to nekom ili ne. Cak sam oko stadiona davao pohvale recimo da ste zapadnu tribinu sasvim fino napravili ako izuzmemo previsoku ogradu devetka.
Nazad na vrh Ići dole
panke09




Број порука : 76
Join date : 21.08.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 13 Icon_minitimeNed Maj 22, 2016 5:36 pm

Miki Veliki ::
Upravi Backe svaka cast tim ljudima zaista nije lako sad kad Terza i Kokeza vrse pritisak da se OFK Beograd umesto vas ugura da ostane u superligi. To je borba protiv vetrenjaca i vrlo je teska. Ako i udjete u superligu kaznice vas tako sto ce reci stadion vam ne ispunjava uslove igracete u NS a ako ne mogu sve bar one sa blizancima znaci najvece utakmice necete smeti tu igrati. Inace gde god bili sledece sezone vam skidaju sa dresova ovo FK Backa i dodaju OFK Backa a u tom slucaju bas dominiraju ta prva tri slova pa to Backa postaje nebitno, bicete OFK dva  Forumska kafana "Backa" - Page 13 4174080217 Nije da vam zelim zlo ali kad me je Marjan ubedjivao da ce FK biti vraceno ja sam mu rekao Marjane znas da sam uvek u pravu i da na kraju bude tako. Koliko sam samo utakmica predvideo nemojte to zaboraviti.

Inace video sam komentare od mojih Pancevaca vec sam vam rekao da ja ne pisem to pisao sam iskljucivo ne sezone kad smo bili ljuti rivali i iskljucivo na srbijasportu nigde vise isto kao i moj prijatelj Patriota. Ostalo su navijaci Dinama na koje mi ne mozemo da uticemo jer svako ima pravo da da svoje misljenje. Ja pisem iskljucivo ovde i postujem mnoge forumase pre svega Peru, Vojvodu i x-mana.

Da su oni tako moćni ne bi ni dozvolili da OFK Beograd dođe u situaciju da ispadne iz lige, znači po ko zna koji put pišete gluposti
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 13 Icon_minitimeNed Maj 22, 2016 6:55 pm

To sam i ja rekao prvobitno za ofk bgd, mada opet nikad se ne zna sa muljatorima...

A sto se Mikija tice, bas je sportski kriviti Backu sto smo bili prvi, pa zar smo vas trebali pustiti? Jel to govoris sve vreme ili te ja ne razumem. Sami ste krivi sto ste zasrali u Sidu.
Nazad na vrh Ići dole
panke09




Број порука : 76
Join date : 21.08.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 13 Icon_minitimePon Maj 23, 2016 1:33 am

Miki Veliki ::
Daka kad vec pratis Dinamo i znas da za razliku od vas imamo cak i autobus uskoro ce biti ofarbat u tamno i svetlo plavu boju a sa obe strane ce biti grb Dinama a napred ce pisati napred Dinamo onda bi trebalo da znas i da smo se plasirali drugu godinu za redom u visi rang, nesto poput vas. Sad smo u 4 rangu i eto nas za uskoro sa vama u ligi necete znati sta vas je snaslo kad budete gostovali ovde niti na terenu niti na tribinama navijaci su ozlojadjeni i atmosfera bi bila nevidjena jer ste sve ovo upravo vi izazvali. Bili bi superliga jer da smo se plasirali u pls kao sto je trebalo umesto vas grad bi stao iza nas jer je takvo obecanje bilo svi dugovi bi bili pokriveni i reseni i imali bi 20 miliona godisnje samo od njih po tom dogovoru plus kompletno sredjivanje stadiona a to bi bilo sitno s obzirom da bi imali nekoliko jakih sponzora ali bice samo polako mi cemo da trajemo a vi cete u superligi biti godinu, dve i nazad u trecu ili cak gasenje. Umesto da se radujete sto imate jednog ovakvog rivala kao sto je Dinamo vi vredjate. Ali nema veze iz pouzdanih izvora odnosno uprave CSK Pivare dobio sam informaciju da ce vas Pivara razbiti u poslednjem kolu i da ce igraci gristi kao nikad, dakle pobediti sigurno necete najvise sto mozete izvuci je neki remi vi cete biti prezadovoljni jer znate da tamo protiv njih ne mozete ni maknuti. Ako ne bude tako docu u BP da mi pljunete u lice mozete ovde napisati da sam totalni laik sto se tice fudbala i da nisam vise kompetentan. Ali ako bude kako sam rekao to ce biti ko zna koji put da pogadjam lagano...

S obzirom u kom rangu igrate na utakmice možete ići i peške
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 13 Icon_minitimeUto Maj 24, 2016 4:00 am

Бачка - Раднички 1923

Четвртак, 26.05.2016 17:00 - Бaчкa Пaлaнкa -
Делегат:
Главни судија: ИЛИЋ Душан
Први помоћни судија: ПЕТКОВИЋ Мирољуб
Други помоћни судија: МИШКЕЉИН Милош
Четврти судија: ЋЕРАМИЛАЦ Радован
Посматрач: ТОМИЧИЋ Никола
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 13 Icon_minitimeUto Maj 24, 2016 5:58 am

Vidim na sajtu, pominje se meso. Meni je to bezveze, biće svačega, doćiće ljudi da jedu džabe, kao neki vašar. Ali ajde.
Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 13 Icon_minitimeUto Maj 24, 2016 7:39 am

Kao kad je bila proslava Dinama u Vranju. Nije gradskom klubu trebao ovaj vasar ali jebiga.
Nazad na vrh Ići dole
goran123




Број порука : 70
Join date : 22.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 13 Icon_minitimeUto Maj 24, 2016 9:35 am

Koliko sam čuo ovo ne organizuje klub nego opština tj ljudi iz opštine koji hoće da udju u klub verovatno.
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 13 Icon_minitimeUto Maj 24, 2016 9:43 am

Данашњи ЖУРНАЛ

Браво момци!

Forumska kafana "Backa" - Page 13 302ukc9
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 13 Icon_minitimeUto Maj 24, 2016 10:41 am

Svaka čast i Fići i Mojsiju Forumska kafana "Backa" - Page 13 1093637683 Forumska kafana "Backa" - Page 13 1093637683

Sve najlepše u daljoj karijeri Forumska kafana "Backa" - Page 13 3733535733 iskreno se nadam da ćete sa Bačkom da izborite recimo kvalifikacije za Evro ligu , pre nego što odete iz kluba i unovčite vaše kvalitete ... što ne znači da ne bi svi mi voleli da ih unovčite sa Plavima Forumska kafana "Backa" - Page 13 1353276769



Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 13 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 13 od 93Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 53 ... 93  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Fitnes kafana
» Sajt FK Backa
» Marketing FK Backa
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: